Тимофій Бадіков Заступник Голови Громадської ради при МОЗ України, член партії ДемАльянс

10 кроків до успішної країни

11 грудня 2017, 18:18

Усі розвинені демократії з чогось починали. Усі робили кроки, деякі з яких були виправдані, деякі – ні. Проте усі вони знали, куди рухатися. Ось і я #ЗнаюЯк.

1. Повноцінна реформа охорони здоров'я

Здоров'я населення -це інтегральний показник, індикатор соціального благополуччя і важлива складова забезпечення сталого розвитку – бажаної соціальної перспективи і мети для кожної держави і світової спільноти. Вважаю, що впровадження повноцінної реформи охорони здоров'я стане запорукою якісно нового рівня економічного і соціального розвитку України.

2. Чіткі правила гри

Ми мусимо встановити чіткі правила та дотримуватися їхнього виконання. Україна є інвестиційно непривабливою, оскільки асоціюється з хаосом та анархією. Під встановленням "чітких правил гри" розуміється чітке та зрозуміле законодавство, дотримання принципу верховенства права і всеосяжна судова реформа, яка і забезпечить гарантію цих правил. Із іншого боку – це неписана культура ведення політики, заснована на принципах чесності, справедливості і відкритості. Лише нове покоління політиків здатне встановити і працювати за цими правилами.

3. Прибрати дотації з державного бюджету для усіх видів бізнесу

Дотації для окремих підприємців показали неефективність стимулювання ринку, натомість створили нерівні умови для розвитку окремих видів бізнесу. Вважаю, що надання фінансових кредитів на конкурсних умовах є більш ефективним та дієвим методом.

4. Лібералізація інвестицій

Відсутність можливості відкрито інвестувати за кордон є несправедливим і згубно впливає на національну економіку. Інвестиції здійснюються, але, виключно, в тіні і через офшорні рахунки. Більше того, відсутність повноцінної національної біржі не дає змоги інвестувати вдома. Кожен громадянин мусить мати можливість вкладати кошти в іноземні проекти, при цьому, виводячи дивіденди до України – піднімати національну економіку.

5. Стимулювати розвиток економіки зниженням оподаткування

Єдиний соціальний внесок, що зараз становить 22%, має знижуватися по 2% на рік – до 14% для підприємців фізичних осіб та приватних підприємців. Малий та середній бізнес не має страждати від податкового ярма, натомість першочерговим ресурсом наповнення держбюджету стануть великі підприємства і корпорації.

6. Впровадження європейських стандартів

Угода про асоціацію з ЄС перевела нас у принципово нову площину економічних та політичних відносин. Європейський вектор розвитку України мусить бути забезпечений впровадженням європейських стандартів в економіці, соціальній і політичній сферах. Проте не тільки законодавство мусить бути приведене в узгодження з нормами ЄС, але і сама культура і принципи ведення політики та бізнесу.

7. Введення відсоткової філантропії

Кожен громадянин матиме змогу перерахувати 1% свого податку до вільно вибраного благодійного фонду чи громадської організації. Такий принцип вже працює у багатьох країнах, де громадський сектор успішно розвивається.

8. Захист інтелектуальної власності

Україна – держава з ледь не найгіршим забезпеченням права інтелектуальної власності. Цей факт гальмує розвиток співпраці з західними партнерами, становлення креативного класу і, як наслідок, розбудову економіки. Проте механізми захисту інтелектуальної власності не мають бути такими, що розробляються цілеспрямовано для вигоди великих гравців на ринку. Це стосується, зокрема, питань навколо формування нової митної політики.

9. Приватизація і державно-приватне партнерство

В Україні має бути проведено повноцінну приватизацію збиткових державних підприємств. Окрім цього, повинно бути запроваджено більш ефективні механізми державно-приватного партнерства. Таке рішення здатне суттєво сприяти економічному розвитку України.

10. "Електронізація" державного управління

Впровадження інноваційних рішень є необхідним з ряду причин. По-перше, використання технологій дозволить підвищити якість роботи і надання послуг держустанов. По-друге, знизить навантаження на держапарат. Це дозволить зменшити видатки держбюджету і перевести заощаджені кошти на підвищення зарплат держслужбовців.

Вірю, що ці кроки стануть запорукою майбутнього розвитку держави в економічному, соціальному і політичному житті.

Загрузка...
Коментарі — 34
Василь Таранович _ 11.12.2017 20:23
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Транзитный Пасажир:
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Да не появится много денег из ничего, в 2014 году, то же хотели сделать деньги из ничего, выгнали одних и раскрыли рты, но в рот никто сладкого не вложил – только голый член.
Семижопов,може мій гарний скуштуєш? Я навіть чим небуть ароматненьким намажу,ти тільки скажи що ти уподобаєш,всі твої забаганки виконаю,солоденький ти мій.Заходдь.
Василь Таранович _ 11.12.2017 20:19
IP: 188.163.107.---
Orest Jj:
Всё есть европейское и демократитическое, но только жрать нечего и людям приходится бежать на все четыре стороны из страны!
Так і ти б куди небуть біг нахрен відціля,московська підстилка.
_ABM_ _ 11.12.2017 20:11
IP: 77.123.77.---
Orest Jj:
... голый член.
"Житель Воронежской области украл из больницы автомат для продажи бахил, в который несколько раз бросал монеты, но так и не получил ни одной пары, сообщает в четверг главное управление МВД по региону".
Запердоленко, ты самогоном откупился и тебя уже отпустили?
Orest Jj _ 11.12.2017 19:39
IP: 104.155.117.---
Транзитный Пасажир:
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Да не появится много денег из ничего, в 2014 году, то же хотели сделать деньги из ничего, выгнали одних и раскрыли рты, но в рот никто сладкого не вложил – только голый член.
Елена Величко _ 11.12.2017 19:12
IP: 178.93.138.---
Автору.
Ви у своїй сфері хоч щось налагодіть, розумієте? Ви взагалі розумієте, що медицини практично НЕМА.
І ще те, що у всіх майже країнах Євросоюзу медицина – то державна, якісна та людина може лікуватись,
розумієте МОЖЕ. А Ви у 10 кроків написали те, що й так записано, більш того, Ви знаєте який ВВП на одного громадянина записаний у Стратегії 2020, тобто у 2020 році повинен бути в Україні? Так я ВАм скажу – 16000 дол. на одну особу та ще багато чого ТЕЖ ЗАПИСАНО, й без ВАС, тож зробіть хоча б ЩОСЬ, щоб можна було лікуватись та бути ВПЕВНЕНИМ громадянину, що його не кине та медицина як і інші сфери.
Транзитный Пасажир _ 11.12.2017 19:07
IP: 46.133.221.---
ДЕСЯТЬ И НЕ НУЖНЫ ВОВСЕ...НУЖЕН ОДИН...ПЕРЕСАДИТЬ ПОЛОВИНУ ВЛАСТЬИМУЩЕГО ВОРЬЯ ОСТАЛЬНЫЕ РАЗБЕГУТСЯ...СРАЗУ ПОЯВИТСЯ МНОГО ДЕНЕГ...КОТОРЫМИ МОЖНО РЕШИТЬ ВСЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПУНКТЫ...
Orest Jj _ 11.12.2017 19:03
IP: 35.195.177.---
Всё есть европейское и демократитическое, но только жрать нечего и людям приходится бежать на все четыре стороны из страны!
Janko Askatasuna _ 11.12.2017 18:55
IP: 35.195.113.---
Все це після ПЕРШОГО етапу змін. Бо неможливо це здійснити практично без: 1.Творення Установчих зборів/Конституанти (БЕЗ участі ВР та партій, -тільки громадськість!). 2. Оскільки це вихід за межі діючого правового поля,то й треба одночасно формувати обриси й готувати фрагменти нових правових засад-природніх! 3.Перезаснування держави можливе лише при одночасній дії трьох напрямків: політичні структури В МЕЖАХ діючого правового поля; громадські організації та групи фахівців,які були б однодумцями щодо засад нової держави; організації поза правовим полем,але з чітким світоглядом...
Це приказка,а по казку з "далі буде" заходьте...
Andrey Kononenko _ 11.12.2017 18:54
IP: 188.163.73.---
Да-да, я тоже за всё хорошее и против всего плохого.
ONLINE
Уряд реформ297 Свобода слова544 Україна та Європа891 Корупція1068 Aтака Путіна1104
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter