Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Євразія. Чому Лещенко відпрацьовує темники Портнова?

16 грудня 2016, 14:38

Це розслідування – намагання з'ясувати, чому в громадському середовищі України організований страшенний опір "спецконфіскації". Мета "спецконфіскації" проста і справедлива – повернути 50 млрд. грн., розкрадених Януковичем, але арештованих в Україні після Майдану, назад в держбюджет. Це дуже великі кошти навіть в масштабах держави. Чому ж бути проти? Це розслідування про відповіді, які я отримала, зокрема про вплив Андрія Портнова.

Чому я вказую на Портнова?

Тому, що після Майдану інструмент повернення активів "колишніх" втрапив у руки Портнова. Як так сталося?

Історія цього сягає ще часів прем'єра Тимошенко, коли Портнов найнявся представляти інтереси держави Казахстан в так званій справі БТА-Банку, яка була не чим іншим, як розправою Нурсултана Назарбаєва над Мухтаром Аблязовим – казахським олігархом та його політичним конкурентом.

При Януковичі Аблязов був арештований в Італії за поданням держави Україна, яке організував Портнов. Далі Портнов допомагав повертати в Казахстан активи Аблязова, інвестовані в Україну. Допомагав всією родиною. Зокрема, сестра Портнова – суддя Печерського суду – легалізувала передачу Казахстану 400 млн. доларів.

Задля контролю в генпрокуратурі над справою Аблязова Портнов багато років наповнював "міжнародку" ГПУ своїми кадрами, це дало йому підстави запевнити офіційний Казахстан, що не варто відмовлятися від його послуг і після Майдану. Мовляв, він здатен і надалі утримати на посадах своїх людей і забезпечити незмінність лінії української генпрокуратури і навіть не проблема, що Казахстан визнав анексію Криму.Дуже зручно для Андрія Портнова, генпрокуратуру після Майдану очолив представник "Свободи" Ігор Махніцький, бо у львівській облраді у фракції "Свободи" працював депутатом батько вірного "портновця", автора диктаторських законів нардепа Володимира Пилипенка.

Через Пилипенків, Портнов пролобіював свого заступника генпрокурора, щоб пильнував справу Аблязова. Він поставив людину з досвідом, що вже працювала в ГПУ на нього, Портнова, в тій самій справі БТА-Банку в 2009-2010 році.

Так в ГПУ з'явився... Віталій Касько. Легка рука Портнова! Позаяк заступник з "міжнародки" в генпрокуратурі це не лише справа Аблязова, це і повернення активів "колишніх", ставленик Портнова всівся на золоті яйця і звісно не повернув ні копійки. А як людина Портнова могла повертати вкрадене "януковичами"? Бджоли проти меду?

Безсоромну бездіяльність Касько прикрив активною комунікацією з західними посольствами, "грантожерами", нардепом Лещенком і колективним Лещенком.

Єдиний меседж, який транслював Касько – "зрада, генпрокурор все здає". З часом в риториці Каська змінювалися лише прізвища генпрокурорів: спочатку Касько говорив про зраду Махніцького, потім Яреми, потім Шокіна. Особливий цинізм полягав в тому, що часто автором "зради", був він сам – Касько. Однак талановито, звалював програші на міжнародному поприщі генпрокуратури на своїх керівників. Я сама стала свідком, коли Касько згідно своїх посадових обов'язків не надіслав міжнародно-правове доручення в латвійську генпрокуратуру по справі Курченка, зате все його коло спілкування, по-секрету, дізналося, що Латвію блокує Шокін.

Завдяки "зливам" з кухні генпрокуратури, він увійшов в довіру до Лещенка, здружився і крутив ним, як хотів. Так поступово у нас росла армія Портнова. І приклад Каська яскраво демонструє, що піар та підтримка власників телеканалів в сучасних умовах важливіший за конкретний результат. Адже Касько не повернув ні копійки активів, зате ледь не зробив карколомну кар'єру антикорупційного прокурора чи навіть генпрокурора. Завадила лише притаманна таким нарцисам жадібність: спалився на отриманні від генпрокуратури VIP-квартири.

І назвуться корупціонери-антикорупціонерами

Однак Касько був не єдиний патрон в обоймі Портнова в темі блокування повернення активів. Портнов інтегрував цілий перелік своїх кадрів в державні та громадські структури для роботи в цьому напрямку.

Зокрема, звернемо увагу на державну та громадську роботу юридичної фірми "Арцінгер", ще одного стовпа "портновщини". Перше: нагадаю, що в 2013 році Касько був партнером цієї юрфірми, і працюючи в генпрокуратурі приховав протокол допиту дрезденського слідства, в якому йшлося, що схеми відмивання коштів Курченком в Австрії супроводжував український "Арцінгер".

Друге: звернемо увагу на місцезнаходження шикарного офісу "Арцінгера". Він займає весь 5-ий поверх шикарного бізнес-центру "Євразія".

Це саме той бізнес-центр, який на замовлення "казахів" Портнов особисто "віджав" у Аблязова в справі БТА-Банку. Тут же знаходиться офіс українського БТА-Банку, в керівництві якого з 2009 року працюють особи з найближчого оточення Портнова. Чи можна повірити, що офіс "Арцінгера" тут розмістився випадково? А якщо до цього додати, що особисто Портнов влаштував Каська в "Арцінгер" в 2013 році? Все це лише збіг? Чи все-таки "Арцінгер" – фірма не чужа Портнову?

До речі, в часи Януковича "Арцінгер" забезпечував юридичну підтримку цілої низки мега-корупційних схем Сім'ї, і схоже, що замовлення підкидав на п'ятий поверх "Євразії" саме Портнов.

Так Касько та інші "арцінгерці" до Майдану клепали корупційні схеми, а після Майдану та сама "комашка" за підтримки корисних ідіотів переключилися на захист ними же вкрадених активів.

Щоб захистити старі схеми "арцінгерці" пішли в держструктури, якщо не на посади, то в громадські ради. А також "Арцінгер" взяв під контроль "грантожерські" організації. Наприклад, членом правління Трасперенсі Інтернешнл в Україні (ця організація вважається найвпливовішим експертом з антикорупції в середовищі посольств Західних країн) став керуючий партнер "Арцінгера" – Тімур Бондарєв. А публічний спікер Трансперенсі – Сергій Лещенко. Це ще один номер, як Портнов зміг "танцювати" Лещенка.

Кульмінацією діяльності портновського злочинного угрупування стало блокування "спецконфіскації" арештованих активів.

Ще раз повторю, якщо хтось не звернув увагу: портновське кодло юристів, заблокували "спецконфіскацію" тому, що мова йде про кошти, які вони самі крали, але не докрали.

Адже, якщо говорити про ті мільярди, заради повернення яких в держбюджет ініційований закон про "спецконфіскацію", то мова передовсім йде про кошти, арештовані в державному "Ощадбанку" у справі Арбузова на рахунках цілого переліку офшорок. Їх назви можна знайти в Єдиному переліку судових рішень. Зокрема тут:Однак, якщо проаналізувати інформацію навколо цих фірм, виходить, що Арбузов був лише менеджером в схемі збагачення Сім'ї.

Адже два британських офшори з "переліку Арбузова", в латвійському приватбанку пов'язані з групою компаній, що володіють вертолітним майданчиком Януковича на дніпровських схилах, дачею Януковича в Криму, продали в Україну так звані "вишки Бойка".

Інші три компанії Квітен, Сабулонг та Квікпейс з "переліку Арбузова" в державному "Укрексімбанку" в 2013 році були передані в заставу під кредит для компанії Курченка – "Ветек Медіа Інвест".

Рахунки всіх вище згаданих фірм були арештовані, кошти в Латвії. І нагадаю, особисто Касько блокував співпрацю з латвійським слідством.

Тому що Касько, як партнер "Арцінгера" в 2013 сам клепав ті схеми відмивання коштів. Про це свідчать офіційні дані з податкової зі сплати ПДВ – найбільшим клієнтом в 2013 році "Арцінгера" була фірма Курченка – ТОВ "Укренергоринок". Цю фірму, яку обслуговував Касько та інші юристи "Арцінгера", можна назвати гаманцем Сім'ї. На рахунки цієї фірми перераховувалися гроші, вкрадені в десятках схем. В яких – кожен може дізнатися в Єдиному реєстрі судових рішень. Згідно фінансової звітності за 2012 рік – 1 млрд. доларів, в 2013 фірма звіт не здавала, але впевнена, там фігурувала куди більша сума.

А ще в Єдиному реєстрі судових рішень є ухвала у справі Каськіва (Нацагенство), що свідчить – "Арцінгер" і там учасник злочину з розкрадання державних коштів.Вся ця купа фактів свідчить, що "Арцінгер" в часи Януковича розробляв та юридично супроводжував багато корупційних схем. Керували процесом нинішні відомі "антикорупціонери" – Бондарєв та Касько. А роботу йому підкидав Портнов. Отже: і назвуться корупціонери антикорупціонерами...

Всі вони – Портнов, Арбузов, Курченко, Касько спільно кублилися і продовжують тримати один одного. Ось, наприклад, ще один факт в тему: заступник Арбузова в НБУ часів Януковича Валерій Прохоренко зараз не у в'язниці, і навіть не у бігах, а очолює українську філію БТА-Банку.

І нагадаю, що "смотрящим" за справою БТА-Банку в інтересах Казахстану в Україні до сих пір є Портнов.

З цього всього я роблю перший висновок: варто пошукати кінці виведених з України мільярдів "януковичами" в Казахстані.

І другий висновок: найбільшим гальмом в справі повернення вкраденого є та дивна ситуація, що "щуряче кубло колишніх" перебуває під надійним захистом "мишачого кублища" нинішніх єврооптимістів, демальянсівців, антикорупціонерів, младореформаторів та інших грантожерів.


Яскравий доказ тому – блокування колективним Лещенком закону про спецконфіскацію. Це ж треба було Портнову так всіх видресирувати!

Ось порівняйте: це новина від Лещенка на сайті "Укрправди" проти спецконфіскації, а поряд заява "портновця", автора диктаторських законів Володимира Пилипенка, який працевлаштовував в генпрокуратуру Каська. Зверніть увагу – суцільний плагіат!

Проте особливо яскраво керованість грантожерок Портновим демонструє історія Олени Тищенко.

Літом 2015 року вона була призначена, зокрема моїми зусиллями, керівником новоствореного департаменту МВС з повернення активів.

І таке почалося цькування! Все почалося з Портнова, який виклав фото будинку Тищенко за кордоном. І хоча Олена, як юрист працювала за кордоном, і заробила на цей будинок теж не в Україні, "грантожери" "згризли" Олену за місяць. Фейсбучна спільнота гучно святкувала її звільнення, більше всіх радів Портнов у Фейсбуці.

А тепер відкрию вам секрет: причина того, що її розірвали, була та сама, чому я лобіювала її призначення на посаду. В неї унікальний досвід: в 2012 -2013 роках вона працювала юристом у казахського політика-мільярдера Аблязова. Так, того самого Аблязова, якого розривав Назарбаєв, і активи якого в Україні "віджимав" Портнов. Вона працювала до останнього – доки Путін на прохання Назарбаєва не кинув юриста та маму чотирьох дітей (молодшенька, ще не говорила) у московську в'язницю...Тищенко має унікальний досвід – вона знає, як Казахстан відсуджував активи у Аблязова в західних судах, вона знає, як це зробити для України.

Однак "казахські" друзі Портнова перелякалися, що Тищенко їм загрожує, сам Портнов знав наскільки вона була ефективна у Аблязова, і тому дав команду "фас" Лещенку на її розрив.

Причому історія її знищення яскраво показує, яке "мишаче кублище" ця секта грантожерів.

Першу скрипку в цькуванні Тищенко зіграв Лещенко. Він зняв з Фейсбуку Портнова будинок Тищенко і накатав заяву в ГПУ, що його немає в декларації. При чому він навіть не провів притаманне Лещенку-журналісту глибоке дослідження, що будинок оформлений на юридичну фірму, а корпоративні права Тищенко в декларації вказала. ГПУ (Сакварелідзе) порушило справу. Після того грантожери з папірчиком про "кримінал" пішли в американське посольство, і ті рекомендували Авакову звільнити Тищенко.

Тищенко прийшла до Сакварелідзе з питанням: "Які підстави її кримінального переслідування?" А Сакварелідзе лише лупав очима і запевнював, що він нічого не порушував. Допомогла його помічниця: "А пам'ятаєте, в той вечір, коли ви святкували, до вас підійшов Касько і попросив ваш ключ від реєстру". Так, за електронним підписом Сакварелідзе, Касько порушив справу проти Тищенко. Тобто – відверте шахрайство! Фейкова справа невдовзі була закрита. Але саме вона стала підставою звільнення Тищенко...Хіба не "мишаче кублище"?

Лещенко та його друзі можуть бути справжніми. Вони можуть зробити життя в країні трохи кращим – підтримати "спецконфіскацію" вкраденого Януковичем і поповнити держбюджет на 50 млрд. грн., а натомість вони плетуть штучні сенсації, брешуть, маніпулюють, згодні бути ляльками Портнова.

А реальні людські долі, вплетені в долю країн, взагалі поза тим театром. Не фейкові сенсації Фейсбуку, а могильний холод пустого місця у двухспальному ліжку молодої вдови "фронтовика", чи гірка образа скромної домогосподарки в звичайному супермаркеті за необхідність вибору ціною в 15 грн. між коробкою печива та рукавичками для дитини. Це справжній причинно-наслідковий зв'язок між державою та народом. А у нас "мишаче кублище" та штучні сенсації підмінили державну діяльність.

Перша частина ТУТ

Коментарі — 172
Олександр Юренко _ 05.01.2017 00:12
IP: 92.113.30.---
Vladimir Omelyanov:
Ви сплутали: вона не Чорновіл, а ЧорновОл.
Виктор Тарасов _ 28.12.2016 13:04
IP: 46.175.83.---
"Мета "спецконфіскації" проста і справедлива – повернути 50 млрд. грн., розкрадених Януковичем, але арештованих в Україні після Майдану, назад в держбюджет", як верещить ця особа, то напишіть в законі, що він діє виключно на кошти та маєтки Януковича. Все, проблем нема! Але якщо мета цього закону – зробити заручниками "правоохоронців" весь народ, то до побачення!
Vladimir Omelyanov _ 27.12.2016 20:28
IP: 130.180.220.---
Я все таки раніше думав,що Чорновіл розумніша -помилявся її не можна ні слухати,ні читати,ще є тауии' однофамілець Тарас.
Малюта Скуратов _ 19.12.2016 13:17
IP: 93.74.55.---
ЗАКАЗУХА!!!
_ABM_ _ 19.12.2016 11:44
IP: 77.222.153.---
Timur Konoschenko:
- Россия не участвует в боях шахтарей против ВСУ.
Участвует, Запердоленко, участвует.
Anatol Zubenko _ 19.12.2016 09:01
IP: 94.153.158.---
Timur Konoschenko:
Вот ты все знаешь...Тогда скажи мне, когда вы с Захарченко пойдете на Киев? Ведь надо скифское золото забрать...
lohik _ 19.12.2016 08:34
IP: 134.249.42.---
Timur Konoschenko:
С утра пораньше опять вилез рашистский троль с Воронежской области и и дристит под разними никами!...
_ 19.12.2016 00:18
IP: 176.112.1.---
Timur Konoschenko:
– Я не увлекаюсь рассказами Вятровича про украинскую "великую" историю, она не "великая", а скорее позорная и тебе то же не советую, лучше знать горькую правду чем сладкую ложь.
- По поводу шахтарей, кого там они убивают, официально они похоронили более 5 тысяч карателей ВСУ, а про что ты говоришь, мне не ведомо.
1. Я тебе напомнил фрагменты "русской" истории... Я не буду утверждать что она позорная. Но что она брехливая насквозь – об этом знают все интересующиеся... Тебе тоже стоит знать... Вятрович тут ни к чему...
2.Поскольку ты тут представляешь РФ, то тебе стоило бы говорить о потерях российских войск, которых в Донбассе, как утверждают росПутинин с Лавровым, НЕТ. А они (потреи, т.е.) велики... Может сообщишь сколько "200" уже вывезли конвои в Р-М. А то я смотрел цифры и уже запутался...
_ 18.12.2016 23:00
IP: 176.112.1.---
Тут некоторые очень "светлые умы" очень интенсивно рассуждают о национализации Приватбанка... Успокойтесь... ради бога... Никто его не собирается национализировать... И в АП, и в КМУ работают "рыночники", "советских" там нет... У ПБ есть проблемы... Сам он их то ли не может решить, то ли слегка "запутался"... А банк же "массивный"... В банкоматах налички нет... Уже паника... Вот АП с СНБО и подключились к решению...
Andrey Kononenko _ 18.12.2016 20:37
IP: 188.163.73.---
Oleg Volkov:
Andrey Kononenko:
==========
необеспеченным кредитованием своего бизнеса. там проблем с возвратом кредитов не будет...
А кто это может ГАРАНТИРОВАТЬ? Вы можете?
Logic2009 _ 18.12.2016 20:28
IP: 91.196.178.---
Timur Konoschenko:
:
Timur Konoschenko:
... Если ты про Крым, то это русская земля, она и вернулась на Родину, а на Донбассе, это местные шахтари хохлов по углам гоняют.
Если уж писать в таких терминах, то не "русская", а "московская" земля... стороны, он (Крым т.е.) такой же "русский" как и Мордовия, или Чувашия, как и Урал... И все, что дальше на восток... То есть банально "загарбаний", захваченый... А что касается "шахтарей", донецких, то они уже горло нахлебались "свободы" и потихоньку отстреливают разных рос.проходимцев вроде Моторолы...
– Я не увлекаюсь.
Две жопы Семижопова ведут беседу между собой с одного компьютера
Logic2009 _ 18.12.2016 20:22
IP: 91.196.178.---
СЕМИЖОПОВ (был ник Вован Зодрыщенко теперь Timur Konoschenko) -
НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА

==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Andrey Kononenko _ 18.12.2016 19:46
IP: 188.163.73.---
Oleg Volkov:
Andrey Kononenko:
==========
Андрей, Петя отжимает все, что имеет ценность. положил глаз и на приватбанк. коломойский не дурак, если не платят справедливую цену, он вывел деньги. законно. теперь пусть у пети болит голова. петя пугает национализацией, у кого нервы выдержат. такой вот бизнес в украине.
Насколько я понимаю, банк занимался необеспеченным кредитованием всю свою историю. При чём тут петя? Теперь, когда экономика дошла до дна, МВФ не видит другого выхода, кроме докапитализации за счёт государства...
lohik _ 18.12.2016 19:38
IP: 134.249.42.---
Timur Konoschenko:
lohik:
Брысь в схрон тупой хохол.
Ти зачем сидишь на украинском сайте?...На что надеешся и здесь ищешь?...Я же не лезу в социальние сети ПаРаши?...Брись на свой сайт рашистов!...
Andrey Kononenko _ 18.12.2016 19:26
IP: 188.163.73.---
Oleg Volkov:
Andrey Kononenko:
Oleg Volkov:
зачем коломойскому доводить свой банк до ручки?
А зачем человеку банк, из которого он уже вытащил деньги вкладчиков?
=========
продолжать вытаскивать деньги вкладчиков
Если уже нет, как вытаскивать?
lohik _ 18.12.2016 19:22
IP: 134.249.42.---
Timur Konoschenko: Рашист вЗадоа – Семижопенко – Запєрдоленко тихо сам с собою ти ведешь беседу?...
Andrey Kononenko _ 18.12.2016 19:22
IP: 188.163.73.---
Oleg Volkov:
зачем коломойскому доводить свой банк до ручки?
А зачем человеку банк, из которого он уже вытащил деньги вкладчиков?
lohik _ 18.12.2016 19:16
IP: 134.249.42.---
:
Timur Konoschenko: Брись в ПаРашу к Путлєру, рашисти!...
lohik _ 18.12.2016 19:12
IP: 134.249.42.---
Timur Konoschenko:
lohik:
Проросійська 5-та колона та агенти руского міра, що тут іх представники також в соціальних мережпх сидять, даремно чекають прихода своіх...Бо повороту Украіни назад до Російськоі імперві чи СССР вже не буде...Марні ваші старання та потуги, господп рашисти!...
А кто тебе сказал, что нищая Украина нужна России, если Вы ненужны Европе, то на кой хрен вы сдались и России непонятно!?
.
Так, так...Росіі потрібні тільки украінські територіі, які Путлєр захоплює та окуповує?
.
lohik _ 18.12.2016 18:57
IP: 134.249.42.---
Проросійська 5-та колона та агенти руского міра, що тут іх представники також в соціальних мережпх сидять, даремно чекають прихода своіх...Бо повороту Украіни назад до Російськоі імперві чи СССР вже не буде...Марні ваші старання та потуги, господп рашисти!...
kren _ 18.12.2016 18:56
IP: 188.0.104.---
lohik:
Сьогодні внаслідок перемовин УПЦ МП сепаратистами звільнений кіборг Тарас Колодій...Чи мала церква на це право?...Адже по аналогіі з поступком Савченко це є недопустимо і легалізує сепаратистів...
...да...по *аналогіі* з тим,в латинській транскирціі,Ви,добродію-справжній Лохік.
Запишіть собі десь,щоб не забули,церква у нас відділена від держави і політики.І аналогіі з держ
функціонером,наділеним державою спеціальними правами і повноваженнями,для відправлення
держпотреб,у даному випадку...тільки в тих головах,що не знаютьнавіть шкільних істин.
lohik _ 18.12.2016 18:41
IP: 134.249.42.---
:
Брись в ПаРашу к Путлєру, рашист вЗадоа – Сємижопенко – Запєрдлєоленко!...
lohik _ 18.12.2016 18:38
IP: 134.249.42.---
Сьогодні внаслідок перемовин УПЦ МП сепаратистами звільнений кіборг Тарас Колодій...Чи мала церква на це право?...Адже по аналогіі з поступком Савченко це є недопустимо і легалізує сепаратистів...
kren _ 18.12.2016 18:30
IP: 188.0.104.---
Andrey Kononenko:
kren:
А Саакашвілі сказав,що нікого нового вибрати не можливо,бо весь вибір-з одного пула.
А Доний тоже не предлагал выбирать новых.
...тут не порада,на кшталт-чьто дєлать-.А відповідь * колгоспному винахіднику,не хто винен,навіть,
тут висновок якраз однозначний.А,як воно у нас так стається,що при,здавалося б,такій соціальній мобільності-влада незмінно залишається,більшовицько-нацистською,комуно-регіональною.
Andrey Kononenko _ 18.12.2016 18:15
IP: 188.163.73.---
kren:
А Саакашвілі сказав,що нікого нового вибрати не можливо,бо весь вибір-з одного пула.
А Доний тоже не предлагал выбирать новых.
ONLINE
Уряд реформ266 Aтака Путіна1084 Україна та Європа854 Мовне питання174 Корупція993
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Єгор Фірсов

Шабунин

2
Валерій Пекар

Новий набір на державну службу – що це і навіщо?

51
Наталя Соколенко

А про що ви хочете домовитися із мером Києва Віталієм Кличком і депутатами Київради?

6
Мустафа Найем

Как быстро они все забыли

Олексій Братущак

Втрати в АТО. Цифри військових не збігаються

9
Олексій Гарань

Юліє Володимирівно! Чи варто використовувати зовнішній напад на імідж країни у внутрішньополітичній боротьбі?

179
Олексій Гарань

Володимир Кулик: "В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою. Про що свідчать соціологічні опитування, проведені на замовлення автора КМІСом"

42
Михайло Жернаков

Віддати Верховний Суд під ФСБ та інші ''європейські стандарти''

9
Олег Тягнибок

Вимагаємо знайти виконавців і замовників убивства Олега Супруненка!

320
Гліб Канєвський

Антикорупційний закон в дії: на праву руку мера Ірпеня склали протокол

4
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте