Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

МОСКОВІЗАЦІЯ + АНГЛІЇЗАЦІЯ. Українці! Ви де?

19 квітня 2017, 22:43

Ми ще не вийшли з московського рабства та московсько-української війни, як країну накрила мокрим рядном брутальна й лакейська англіїзація на тлі ДЕМОНСТРАТИВНОГО УСУНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ПЕРЕДУСІМ З ОСВІТИ та НАУКИ!

Розпочав цей процес "майданівський"  міністр-деукраїнізатор та англіїзатор, про якого вікіпедія в її англійській версії пише таке: "Kvit was born into a Jewish intelligentsia family in Uzhhorod" (wiki/Serhiy_Kvit). Саме Квіт спершу скасував обов'язковість української мови та історії у вишах (наказ N1392 від 25 листопада 2014 р.), а потім видав Наказ "Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам" з особливими преференціями для англійської мови. На щастя, окружний адміністративний суд міста Києва (рішення N826/11279/16 від 7 вересня 2016 року) постановив вилучити з цього "реформаторського" Порядку присвоєння вчених звань пункти, що стосуються: а) обов'язкового 10-річного стажу для здобувачів звань, б) наявності трьох обов'язкових публікацій у виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science, в) отримання сертифікату, що підтверджує рівень знання англійської мови на рівні В2 (http://mon.gov.ua).

Натомість згодом ми отримали майже ті самі приписи, які заперечив Суд, від "реформаторки" Л. Гриневич (квота НФ від Яценюка) відповідно до наказу МОН від 6 лютого 2017 року N174: 1) не менше, як одна публікація у науковометричних базах Скопус або Веб оф Сайнс для звання доцента і не менше, як дві публікації для звання професора; 2) той самий сертифікат рівня не нижче B2 з мов країн ЕС або не менше 10 АНГЛОМОВНИХ праць у тій самій базі Скопус або Веб оф Сайнс.

Водночас викладачеві вишу за працю англійською мовою в його персональному рейтингові нарахують 250 балів, а своєю, кровною, рідною – 150. Чи є ще показовіша форма приниження свого? І ЖОДНИХ ПРЕФЕРЕНЦІЙ у науково-освітній царині для ДЕРЖАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Звісно, ніхто не боронить вивчати і знати чужі мови, але КОЛИ будемо творити свою науку та освіту СВОЄЮ мовою?

Варто знати, що наш знаменитий композитор Микола Лисенко в одному зі своїх листів зауважує, що поширення англійської мови випливає винятково зі ставлення носіїв до своєї мови, їхньої гідности та самодостатности – звідси сила й авторитет їхньої держави: "...англичане, хоть ты его зарежь, не будет иначе говорить, как по-английски, где бы то ни было. До чего этот уважаемый народ сумел высоко поставить себя среди других национальностей и заставить уважать свою рідну мову, что даже в консерватории для них был переводчик речи [...] англичанам, верно, будут и лекции читать по-английски, бо они ни в зуб не знают никакого языка, так же как и весьма редкий немец за исключением своего" [Листи 2004, с. 23].

То коли будемо творити СВОЮ СИЛУ, СВОЮ ГІДНІСТЬ, СВІЙ АВТОРИТЕТ І СВОЮ ЕКСПАНСИВНІСТЬ?

Як не московізація, то англіїзація – одвічне прокляття слабких, підкорених і залежних. Це і є найкраще підтвердження, що нема більшої біди для народу, як інтелігенція вихована в умовах окупації. Вона, не маючи українського національного стрижня, все хилитися то в один, то в другий бік. Інтелектуальний раб – ще й підлий раб!

Слова видатного українського мовознавця, першого поважного дослідника МОВИ нашої сакральної пам'ятки Пересопницького Євангелія Павла Житецького адресовані саме цим лінгвоінтеграторам з дефіцитом національномовного пріоритету: "Якщо   хочете   працювати   для українського  народу,  ставайте першокласними вченими та пишіть свої праці українською мовою. Тоді мимохіть і чужі почнуть вивчати українську мову, щоб знайомитись з Вашими роботами".

Коментарі — 95
Микола Злочевський _ 25.04.2017 16:33
IP: 188.163.34.---
Alexey Mikhaylov:
Пане Михайлов, коли Ви уже хоч трохи перстанете бути горністом і юним барабанщиком в одній особі? Ви ж знаєте, що фараончика в пірамідці на Красній площі скоро осиновим колом будуть прдавати анафмі і екзорцизму?! Не можна так довго бути таким низько інтелектуальним...
Ua Gall _ 25.04.2017 15:13
IP: 178.212.100.---
Не нужно завоёвывать державу.Нужно просто ввести русскую речь- и это уже будет Россия,
Екатерина 2-ая

Владимир Владимирович,защити русский язык в масковском метрополитене!
Английский язык в метро прихзнать ДИВЕРСИЕЙ,направленной на подрыв НАЦИОНАЛЬНОЙ безопасности
и Д.М.Пегова,директора ГУП"Метрополитена" г.Масквы, (расстрелять) -уволить...
Движение"Русское цярство" 20.04.2017,РНЛ
Заш ибись!
Ua Gall _ 25.04.2017 14:51
IP: 178.212.100.---
Alexey Mikhaylov:
Alexey Mikhaylov:

Алексей Михайлв 13.03.2017г.;"Хрен вам,а не власть и хрен вам,а не одна мова".

Вся власть в Украине должна быть в украинских руках на национально-процентном основании.
Вот уже более 25-ти лет власть в Украине НЕ в украинских руках.Вот,гаЗпадин,когда вся власть в Украине будет в наших руках,тогда только сможешь обвинять УКРАИНЦЕВ.А так ступай по дугински,уразумел?!
Проблема мусора-это проблема всей Украины.

Владимир Владимирович,защитите русский язык в Республике Татарстан!
Владимир Щеглов,председатель общества русской культуры РТ.РНЛ,24.04.2017

Балда,так от чего нужна защита язычка?Дык от татарского,украинского,белорусского и остальных языков...
Обрати внимание,везде,где появляются "русские" они не борются за право разговаривать или использовать свОй язык,а за право не знать и не учить язык той земли,на которую ступила их "великая" нога.
Ворон еж!
Alexey Mikhaylov _ 25.04.2017 13:04
IP: 104.155.87.---
И ещё добавлю, Западную Украину называют Культурной столицей Украины. Но как этих людей можно называть культурными если они гадят во Львове, а мусор распихивают соседям. Если бы к вам сосед сверху каждый день приносил ведро фекалий и сливал пусть даже в унитаз чтобы не пачкать свой-это что культура? В одессе что меньше мусора. И так во многих областях и конечно проблема с Днестром. Когда вы гадите там в верху Днестра, думайте хоть иногда о тех кто живет ниже по течению. В этом есть Культура. А им ещё мову подавай. Дорвались до власти так будьте культурными, уважайте культуру других людей которые также здесь живут и являются коренными жителями, даже если они не такие, на ваш взгляд. Пройдите курсы межнационального общения. А если не хотите езжайте в Канаду вон из страны, там тоже скоро украинский станет вторым государственным и жизнь побогаче. Все украинцы, незнаю этнические или неэтнические, или просто выходцы-граждане Канады-все довольны. Так что я вам желаю добра и богатства,
Alexey Mikhaylov _ 25.04.2017 12:34
IP: 35.187.25.---
Ua Gall:
Alexey Mikhaylov:

Алексей Михайлов 13.03.2о17;"ХРЕН ВАМ,А НЕ ВЛАСТЬ И ХРЕН ВАМ,А НЕ ОДНА МОВА"!
.
Всё верно. Карпатские леса вырубаете? вот зачем вам власть! На днестре собрались строить Каскад плотин в результате по оценки экологов Нерестилища в Разливах Днестра возле троицкого будут уничтожены-хана рыбалке. Вода в Днестре из котрой получают воду одесситы превратится в болото. Контрабанда на западной Украине зашкаливает. Мусор соЛьвова загадил всю Украину. И вам ещё власть и одну мову? Хрен нам рыбалка, хрен вам а не власть, хрен вам а не одна мова!!!
Yaroslav Yurkiv _ 25.04.2017 12:19
IP: 104.199.57.---
Alexey Mikhaylov:
Да Илья муромец был коренной житель он лежит в Киевопечерской лавре но он знать не знал что такое Украина потому как жил на Руси.
=================
Тим більше, що Ілько поняття не мав, що таке втарой гасударствєнний, і звідки воно таке взялося!
Alexey Mikhaylov _ 25.04.2017 12:15
IP: 130.211.103.---
Yaroslav Yurkiv:
Alexey Mikhaylov:
Вот зачем пытаться перековать 27 млн русскоязычных в украиноязычных
92% громадян України вважають себе етнічними українцями і лише 6% – етнічними росіянами.
Вот зачєм писати різню муйню, коли народ сам себе перекував в УКРАЇНЦІВ, і не без допомоги Фуйла?:)

Все эти опросы лож и туфта. Кто такой этнический украинец и чем отличается от украинца по национальности и украинца русскоязычного и украиноязычного, и от украинца живущего в США или Канаде не являющегося гражданином Украины? Вы понимаете что от того как задать вопрос так можно и получить ответ что Иисус Христос был украинцем как некоторые это и делают или Илья Муромец. Да Илья муромец был коренной житель он лежит в Киевопечерской лавре но он знать не знал что такое Украина потому как жил на Руси. Не надо смешивать коренной житель, к которому себя относят люди и административную настройку Гос-во Украина, она менялась а люди оставались.
Yaroslav Yurkiv _ 25.04.2017 10:08
IP: 130.211.103.---
Alexey Mikhaylov:
Вот зачем пытаться перековать 27 млн русскоязычных в украиноязычных непонимаю?
+++++++++++++++++++++

Середа, 12 квітня 2017, 13:37
92% громадян України вважають себе етнічними українцями і лише 6% – етнічними росіянами.
Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, передає ZN.ua.
Також спостерігається тенденція, згідно з якою чим молодший респондент, тим більше ймовірність, що він ідентифікує себе як етнічний українець. Так, люди у віці 60 років і більше називають себе корінними українцями у 87% випадків, а ось відповідна частка молоді, якій від 18 до 29 років, складає 96%.

Вот зачєм писати різню муйню, коли народ сам себе перекував в УКРАЇНЦІВ, і не без допомоги Фуйла?:)
Spirito _ 24.04.2017 16:41
IP: 93.74.43.---
- Як захищати свою мову.Досвід Франції – стаття
Ua Gall _ 24.04.2017 11:40
IP: 176.104.185.---
Alexey Mikhaylov:

Это закон любого общества,любой страны; не признаёшь страну своей,ПОШЁЛ ВОН,никто не держит.
А.Дугин,Масква

Балда,а шо здесь делает этот оголтелый руссо-фашист?Пытается нас кошмарить и принуждать к кабальному русскому дерьмомиру.

Алексей Михайлов 13.03.2о17;"ХРЕН ВАМ,А НЕ ВЛАСТЬ И ХРЕН ВАМ,А НЕ ОДНА МОВА"!
Русский мир-это
Куда поп Кирилл
С крестом пришёл
Там цепь звенит,
Там льётся кровь!...
Alexey Mikhaylov _ 24.04.2017 09:55
IP: 104.155.87.---
коли будемо творити СВОЮ СИЛУ, СВОЮ ГІДНІСТЬ, СВІЙ АВТОРИТЕТ І СВОЮ ЕКСПАНСИВНІСТЬ? А Фарион всё спрашивает, спрашивает... Ну кто мешает продемонстрировать все эти качества на местах в своем регионе. Создайте в своем регионе то что вы не можете создать в рамках полностью контролируемой территорией националистов, а именно Западная Украина, хотя многие там давно не поддерживают националистов. Вот зачем пытаться перековать 27 млн русскоязычных в украиноязычных непонимаю?Это некая теория одноглазых, которые говорят что один глаз лучше чем два. И каждый украинец должен выковырить себе один глаз чтобы стать как вся нация, иначе ослепнут. И вера в это на уровне тоталитарной секты. Есть у украинцев международный язык русский на нем можно и в ООН выступить и в Евросоюзе, на нём даже Китайцы инструкцию на всю бытовую технику пишут, хоть и с ошибками. И всеж его понимают и знают. Вот сегодня мусульманский мир с помощью америки создали ИГИЛ. Но цифры у всех арабские!!! И ничё деньги считают.
braterstvo _ 22.04.2017 23:40
IP: 89.252.61.---
Yaroslav Yurkiv:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Гарно Ви цього колаборанта-запродаця Юрія Шило (-Шон Крюшон-) "пришпандьорили".
Yaroslav Yurkiv _ 22.04.2017 22:50
IP: 104.199.57.---
Шон Крюшон:
braterstvo:
Yaroslav Yurkiv:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Дякую шановний за викриття цієї ПОТВОРИ.
Да тебя, пидляшка-штепинца не мать родила! Тебя гнойный пид...р на свалявском лесоповале выс...л, да ещё и присел при этом над самым толстым стволом, а шёл ты как раз тем местом, где у людей – голова...
Я скажу вам па сєкрєту,
Нєт брєхлівєй на планєтє,
Блудливого мудака,
Што на фєнє балака...
Yaroslav Yurkiv _ 22.04.2017 22:34
IP: 104.155.87.---
Шон Крюшон:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Экгумуй- не эксгумуй – не пришьют уж новый...й! Похоронят под Кремлем – скажешь Сталину ''Шолом!".
Буде Упир удівльон,
-Дух Бандери під кремльом?
Не повірить він в "Шолом",
Синьо-жовтий за вікном!
Шон Крюшон _ 22.04.2017 20:17
IP: 37.229.133.---
braterstvo:
Yaroslav Yurkiv:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Дякую шановний за викриття цієї ПОТВОРИ.
Да тебя, пидляшка-штепинца не мать родила! Тебя гнойный пид...р на свалявском лесоповале выс...л, да ещё и присел при этом над самым толстым стволом, а шёл ты как раз тем местом, где у людей – голова...
Шон Крюшон _ 22.04.2017 20:13
IP: 37.229.133.---
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Экгумуй- не эксгумуй – не пришьют уж новый...й! Похоронят под Кремлем – скажешь Сталину ''Шолом!".
Шон Крюшон _ 22.04.2017 20:12
IP: 37.229.133.---
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Экгумуй- не эксгумуй – не пришьют уж новый...й! Похоронят под Кремлем – скажешь Сталину ''Шолом!".
Шон Крюшон _ 22.04.2017 20:09
IP: 37.229.133.---
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Эусгумуй- не эксгумуй – не пришьют уж новый...й!
braterstvo _ 22.04.2017 11:53
IP: 89.252.61.---
Микола Злочевський:
Микола Злочевський:
Petro Prigoda:
вельмишановна пані Історичка, так скоро день народження "трупика з пірамідки", у якого Ви лдь -ледь підтримуєте дихання, постійно в пірамідці дежурючи...До речі, може на самоті і згвалтувати...
Шановний, скажіть будь-ласка, Ви називаєте його -Історичкою-, він що фігурував колись під цим ніком?
Дякую наперед за відповідь, якщо вважаєте за потрібне.
braterstvo _ 22.04.2017 11:19
IP: 89.252.61.---
Yaroslav Yurkiv:
Yaroslav Yurkiv:
Шон Крюшон:
Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Дякую шановний за викриття цієї ПОТВОРИ.
braterstvo _ 22.04.2017 11:16
IP: 89.252.61.---
Шановні дописувачі, читачі, патологічний україно-ненависник Юрій Жага, він же ж Юрій Шило, реінкарнувався під ніком – Шон Крюшон. Не давайте йому дихнути.
Вова Тур _ 21.04.2017 18:39
IP: 93.78.158.---
Англійська мова – найгірша з усіх, – пишеться одне – читається по-іншому, а вимовляєтья по-третьому. Найкраща мова – наша, українська, – як пишеться, так і читається і вимовляється. Тому міжнародною треба зробити українську мову!
Yaroslav Yurkiv _ 21.04.2017 18:30
IP: 130.211.100.---
Шон Крюшон:
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Не вмієш ексгуміровать, не ексгумуй!
Це тобі не низовиків-прєдкаф виколупувати з фейкових могил:)
Шон Крюшон _ 21.04.2017 14:50
IP: 37.229.133.---
и́хард Глю́кс (нем. Richard Glucks; 22 апреля 1889 года, Оденкирхен, ныне в составе Мёнхенгладбах, Северный Рейн – Вестфалия – 10 мая 1945 года, Фленсбург), руководитель системы нацистских концентрационных лагерей (3 марта 1943 года – 8 мая 1945 года), группенфюрер СС и генерал-лейтенант войск СС (9 ноября 1943 года). ****

Ексгумація трупа Глюкса дала негативний результат. Є усі підстави гадати, що він імітував самогубство та втік до Галичини, де й досі живе під прізвищем ГАЛЛ...
Ua Gall _ 21.04.2017 14:35
IP: 178.212.98.---
Petro Prigoda:
Микола Злочевський:
Petro Prigoda:
День народження

Такий сьогодні день дзвінкий,
Блакить небес така безжурна...
О, недаремно в день такий
Родивсь землі Великий Фю-рер.
вельмишановна пані Історичка, так скоро день народження "трупика з пірамідки", у якого Ви лдь -ледь підтримуєте дихання, постійно в пірамідці дежурючи...До речі, може на самоті і згвалтувати...
Да-да, Миколо. А также день рождения соратника галичан Рихарда Глюкса (22.04.1889 – 10.05.1945, цианистый калий) Генерал лейтенант войск СС Галичина.
ПОШЁЛ ВОН ФАЛЬСИФИКАТОР -ПРОВОКАТОР-ФАШИСТ!
Откуда дровишки?Опять из пальца высосал?!
ВоронЕж!
Aтака Путіна1069 Україна та Європа825 Уряд реформ261 Корупція930 Євро-2012112
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте