1 липня 2011, 17:04

Вулиці у роздерибаненому лісі депутати назвали своїми прізвищами

Креатив селищних депутатів Коцюбинскього, що розподіляють між собою, кооперативами та підставними особами сотні гектарів лісу на околицях столиці, може перевершити лише їхня скромність селищного масштабу.

В матеріалах справи в суді знайшлися факти, які шокували навіть представників прокуратури.

На першій хвилі роздачі лісу в приватну власність у 2008 році в лісі з'явилися вулиці Мальовнича, Травнева, Райдужна, Квіткова, Садова і т п.

У порівнянні із назвами вулиць селища (Паризької комуни, Меблева, Доківська і т. п.), на яких проживають мешканці селища, ці прекрасні назви вулиць – для майбутніх власників котеджів й латифундистів.

Але на другій хвилі дерибану перед місцевими виборами у 2010 році і досі не покарані селищні стратеги вирішили бути менш поетичними і більш сміливими.

За словами правників, що вивчали матеріали справи, у лісі з'явився бульвар Садовського та вулиця Казимирова.

Принцип підбору прізвищ доволі своєрідний. Їх не знайдуть учні в хрестоматіях з української чи зарубіжної літератури, це не уславлені композитори чи архітектори. Але ці прізвища доволі відомі в селищі.

Садовський – чинний селищний голова смт. Коцюбинське. Казимиров – чинний депутат селищної ради. Щоправда, варто відзначити, що назвали вони ці вулиці не на честь себе, а на честь своїх батьків.

"Батько Казимирова був у нас у свій час селищним головою. Той би фору Черновецькому дав. Як тільки щось було не так, то носив людям і крупи, і пайки," – розповідає коцюбинчанка Олена.

Ну, на честь такої людини не гріх назвати вулицю.

Sadovskyi avenue – у цій справі вершина виклику правоохоронній системі держави. Але принаймні в селищі про покійного батька селищного голови люди відгукуються позитивно.

Пройшов місяць після звернення до Президента й Генпрокурора.

У Генеральній прокуратурі України сьогодні повідомили, що перевірку у порядку ст. 97 КПК щодо фактів зловживань з боку службових осіб контролюючих органів у сфері земельних відносин міста Ірпеня Київської області при складанні та видачі у січні-березні 2009 року державних актів на право власності на земельні ділянки 501 громадянину завершили.

"29 червня 2011 року заступником Генерального прокурора України Гаврилюком М.І. за даними фактами порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Проведення досудового слідства по справі доручено прокуратурі міста Києва," – йдеться у довідці Генпрокуратури.

(Частина 2 статті 364 КК – це за зловживання владою та службовим становищем. За це від 3 до 6 років без права займати відповідні посади).

У Генпрокуратурі також відзначили, що перевіряються рішення, якими були змінені межі селища. Перевірку повинні завершити наступного тижня.

Новопризначений голова Держкомзему Сергій Тимченко на нараді з головою Київської облдержадміністрації Присяжнюком відзначив, що найближчим часом буде проведена інвентаризація земель.

"Особливо в Київській області була прийнята велика кількість незаконних рішень. Зараз органами прокуратури проводиться перевірка даних рішень.

Наприклад, можу привести ситуацію з київським лісом поблизу селища Коцюбинське. Де 30 місцевих депутатів разом з селищним головою, не зважаючи на площу селища в 87 гектарів, роздають сотні гектарів рекреаційного ресурсу держави. Після чого земельна комісія винесла рішення про незаконність виділення земель і передала всі документи в прокуратуру," – відзначив Тимченко в інтерв'ю.

Прокуратура та Київрада подали позови до суду, щоб у судовому порядку скасувати незаконні рішення селищної ради.

Тепер Феміда вирішуватиме, чи є в лісі вулиця Казимирова та бульвар Садовського й кому належить рекреаційний ресурс держави.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...