3 вересня 2012, 18:10

Петра Мельника повинні виключити з ''Партії регіонів'': у своїй PR-кампанії він ризикує життям дітей

Перед виборами Петро Мельник переступив межу добра і зла. У своїй передвиборчій агітації він поставив під удар життя і здоров'я дітей.

За його участю відбулося відкриття лісового ставка в лісі поблизу смт Коцюбинське.

За кілька тижнів до цього депутат облради Наталія Семко перед сесією селищної ради заявила, що озеро урочисто відкриють і не буде ніякої політизації (22 серпня, а вони озеро вирішили відкрити!). Більше того, вона запевнила, що вода в ставку відповідає санепідеміологічним нормам.

Всіх депутатів попросили поширити інформацію в округах. На відкриття запросили священників всіх конфесій і сказали привести паству.

За день до "аполітичного " відкриття ставка депутати зібралисть на суботник. Як виявилось, вони вперше за кілька років гуртом прибирали ліс не для громади, а для передвиборчої агітації Петра Мельника. Бо на відкриття ставка приїхав саме він. Таке собі "неполітичне" відкриття за участі кандидата в депутати округу N95.

Найголовніше те, що на очищення озера витратили 300 тисяч бюджетних коштів, але досі не вирішене питання з нецентралізованими стоками приватного сектору. Тому навіть місцеві депутати знають, що фекальні стоки потрапляють в ґрунтові води, хто б що не говорив.

"Вікна-Новини" за кілька тижнів до відкриття звернулись до МОЗ, щоб перед офіційним відкриттям озера отримати результати аналізів проб води. МОЗ офіційно визначили представника СЕС, який буде коментувати це питання.

Ми отримали результати, де значилось, що рівень лактопозитивних кишкових паличок перевищує норму й фахівці пояснили це тим, що, можливо, поряд з озером є приватний сектор, немає централізованої каналізації й фекальні стоки можуть потрапляти в підземні води.

У день відкриття Петро Мельник, Наталія Семко (депутат облради) й Вадим Садовський (селищний голова) запевняли людей, що те, що купатися в озері не можна – це все чутки і плітки.



Вони напряму запевнили людей, що купатися можна і сміливо можна пускати в воду і дітей і онуків.

Але на своєму прикладі й на своїх дітях ніхто того не демонстрував. Депутат селищної ради Мамчич, приміром, свого внука в воду не пускав.

За всіма ознаками – це був масовий захід на воді й проблема існує не лише в якості води. В державі існують Правила охорони життя людей на водних об'єктах України. Під час відкриття пляжу (а заклик купатися трьох рівнів влади – народної, обласної й місцевої – є ні чим іншим, як санкціонованим дозволом на купання з боку держави) не було ЖОДНОГО рятувального кола. Не було жодного рятувальника. І добре, що в цей день не сталось біди.

Коли ж зі сцени продемонструвала висновки СЕС, в якому йшлось про наявність лактопозитивної кишкової палички, то представники влади замість того, щоб ретельно вивчити документ, який ще раз наголошую, редакція отримала після звернення до МОЗ, то вони сказали, що треба було звертатися до іншої СЕС. Не київської, а ірпінської.

Нормальна б людина сказала, що радить не купатися, доки ситуація не стане повністю зрозумілою.

Звісно, депутату облради Семко й нардепу Мельнику СЕС, яка перебуває в їхньому адміністративному підпорядкуванні, надасть дуже правильні результати для передвиборчої акції.

Найцинічніше те, що у своїй передвиборчій агітації Петрові Мельнику абсолютно байдуже на здоров'я дітей.

Коли вибухнув Чорнобиль, то цинічні політики вивели людей на першотравневу демонстрацію. Думаю, не вагаючись так би вчинив і Мельник.

Нещодавно Петро Мельник уславився тим, що по-хамськи схопив на виборчій дільниці жінку. Як не парадоксально, жінку від Мельника тоді захистив коцюбинчанин Ігор Домбровський.

Після такого вчинку жінки-депутати Верховної Ради мають до нього відповідне ставлення. В тому числі й жінки-члени "Партії регіонів".

Після такого "відкриття" ставка цинізму й ставлення до дітей, я вважаю, що всі народні депутати, в кого є діти і здоровий глузд мають на це реагувати відповідним чином.

"Партія регоінів" як і будь-яка інша партія чи організація просто зобов'язана виключати за таке з своїх лав.

Тим більше, що на цьому цинізм Петра Мельника на даному заході не закінчився.

Після того, як виступило без перебільшення більше десятка чиновників, які запевняли громаду, що можна купатись і все прекрасно, почалась неофіційна частина і на сцену вийшла молода особа в білій сукні і заспівала...

Я думала, що мені чується чи ввижається, але люди підтвердили, що таки це реальність. Перед молодими мамами, маленькими дітьми й підлітками о 16:30 співали от такі пісні:

"Я в бєлом платіце, все люді пялятса"

Здавалось, чим ще можна здивувати нашого журналістського брата?

Наступна пісня для громади, під гаслом "зона вільна від алкоголю" у виконання красуні у білій сукні була така:

"Курили таба-табак, употребляли абсент и кое-что кстати тоже могли".

Після закінчення пісні "и кое-что кстати тоже могли", до мікрофону підійшов захоплений дівочим талантом Петро Мельник й сказав, що такий талант забирає на бюджет в податкову академію.

Цим Петро Мельник повністю дискредитував вступну кампанію у цьому виші. Його не цікавлять результати ЗНО чи атестат. Його цікавлять абітурієнтки, які співають "Курили таба-табак, употребляли абсент и кое-что кстати тоже могли".

Мене, як платника податків хвилює тепер, чию освіту я оплачую. Більше того, образ податківця дійсно було дискредитовано.

"Я не буду за нього голосувати. Я чудово знаю, що це все перед виборами й купатися в озері не можна. Я прийшла сюди виключно заради дітей, бо просилися подивитися, що тут," – розповідає Тетяна, що прийшла з дитиною й сусідкою на відкриття.

Що ж стоїть за ціною питання в окрузі N95? Мельник неодноразово повторював, що ліс й озеро – це територія області, а не Києва.

Це той ліс, за який вже 5 рік точаться судові баталії, бо місцеві депутати в коцюбинській селищній раді подерибанили на себе, родичів, підставних осіб ділянки і заводять на міфічні кооперативи по 100 гектарів. Область цей дерибан підтримує.

Київська влада, яка теж далеко не свята, принаймні на виконання доручення Президента проголосувала і погодилась створити на цій території Національний парк і справа за Президентом підписати указ.

На одному заході Петро Мельник своїми діями не лише поставив під удар здоров'я дітей, дискредитував образ податкової служби, але й прямо пішов проти волі гаранта, який доручив ліс зберегти. За це теж мають виключати з партії.

І щоб Петро Мельник зміг провести такий агіт-захід держава втратила понад півмільйона гривень. Під час "чистки" озера, згідно протоколами лісників, були несанкціоновано вирубані дерева на загальну суму понад 300 тисяч гривень, про що свідчать протоколи лісників КП "Святошинське лісопаркове господарство".

І на саму чистку озера було виділено близько 300 тисяч. Але сенс очищення озера за кошти бюджету, якщо не вирішене питання попадання каналізаційних стоків до водойми, де зараз купаються діти?

Бездарне управління ресурсом країни – це вже не дивина, на жаль.

Питання як можна в партії тримати людину, яка так цинічно ризикує здоров'ям дітей? Бо він, як Семко і Садовський, закликав купатися дітей в водоймі, яка, очевидно, не має відповідного пляжного паспорту, бо розгорнутий рятувальний пункт до тепер відсутній.

Сьогодні, після офіційного дозволу на купання, на березі нема кому кинути у випадку чого рятувальне коло, якщо не приведи Бог, щось з кимось трапиться.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...