28 грудня 2012, 13:59

Павленко пообіцяв допомогти музичній школі селища Коцюбинське: Приїду й проведу лікнеп місцевій владі особисто

Президент підписав указ, згідно з яким 2013 рік оголошений роком дитячої творчості.

У селищі Коцюбинське ще кілька місяців тому стало відомо про те, що музична школа опинилась через брак фінансування на межі закриття.



Попри звернення до голови Київської облдержадміністрації анатолія Присяжнюка й його обіцянку допомогти у вирішенні цього питання, на бюджетній сесії селищної ради цього тижня депутати проголосували за те, що наступного року не буде набору в музичну школу нових учнів.

Люди, яких обрали мешканці селища, не вагаючись проголосували за скорочення кількості контингенту учнів в школі з 100 до 80, а також збільшили платню за навчання мало не вдвічі.

Тепер за рік навчання, наприклад, гри на фортепіано за дитину батьки повинні заплатити близько 2 000 гривень.

Якщо в сім'ї дві дитини й вони бажають мати позашкільну освіту, з бюджету батьків лише за гру на одному інструменті за двох дітей треба віддати 4 000 гривень.

Сьогодні на прес-конференції Уповноважений Президента з прав дитини наголосив на тому, що подібні проблеми виникли через те, що в 2000 році заклади позашкільної освіти перевели на фінансування місцевих бюджетів, грошей у яких на такі витрати, як правило не вистачає.

За його словами, гарант доручив Кабінету міністрів визначити, яким чином можна перевести фінансування з місцевого на державний рівень, щоб більшою мірою захистити позашкільну освіту.

В цьому році, за словами Павленка, потрібно акцентувати увагу саме на прийнятті принципових рішень щодо удосконалення позашкілля.

Тому потрібна реальна робота органів влади на шляху до реалізації права дитини на розвиток, яке гарантує закон України та Конвенцією ООН про права дитини.

Павленко назвав рішення депутатів селищної ради Коцюбинського незаконними й пообіцяв після Нового року особисто приїхати в селище й провести лікнеп депутатам, що приймають такі рішення.



Нагадаю, що депутати селищної ради не вперше ігнорують волю президента України.

Коли Президент України на всю країну каже, що ліс збережем і тут буде Національний парк, щоб не дерибанили ні Київ, ні Коцюбинське, – місцева влада на чолі з селищним головою Вадимом Садовським вирішує, що ліс буде розданий міфічним кооперативам по 100 га на брата.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

6 років без виборів і чому ще не час? Як росія впливала на виборчі процеси в Україні?

В Україні 6 років не було виборів і причина цьому – російсько-українська війна. Кілька місяців тому заяви президента США Трампа, зокрема й про те, що Україна має провести вибори, шокували всіх...

Парламент може на біс дозволити віджимати землю у Карпатах

Сьогодні Верховна Рада розгляне черговий законопроєкт в інтересах забудовників (9549). Його тягнуть не перший рік і це вже ціла епопея, яку палко підтримувала голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк...

Завод ''Буревісник''. Як в столиці розпилюють землі оборони під висотки?

Державний завод "Буревісник" в Києві раніше спеціалізувався на виробництві складних морських приладобудувань. Прикордонники закуповували тут радіолокаційні системи для берегових постів спостереження...

Загроза лісам та узбережжям. Суддя Верховного Суду Крат допомагає протягувати шкідливий законопроєкт 12089

Цього тижня у парламенті вдалося відтермінувати розгляд законопроєкту 12089, який має високі корупційні ризики, про що писали зокрема і на сайті European Democracy Hub...

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...