28 грудня 2012, 13:59

Павленко пообіцяв допомогти музичній школі селища Коцюбинське: Приїду й проведу лікнеп місцевій владі особисто

Президент підписав указ, згідно з яким 2013 рік оголошений роком дитячої творчості.

У селищі Коцюбинське ще кілька місяців тому стало відомо про те, що музична школа опинилась через брак фінансування на межі закриття.



Попри звернення до голови Київської облдержадміністрації анатолія Присяжнюка й його обіцянку допомогти у вирішенні цього питання, на бюджетній сесії селищної ради цього тижня депутати проголосували за те, що наступного року не буде набору в музичну школу нових учнів.

Люди, яких обрали мешканці селища, не вагаючись проголосували за скорочення кількості контингенту учнів в школі з 100 до 80, а також збільшили платню за навчання мало не вдвічі.

Тепер за рік навчання, наприклад, гри на фортепіано за дитину батьки повинні заплатити близько 2 000 гривень.

Якщо в сім'ї дві дитини й вони бажають мати позашкільну освіту, з бюджету батьків лише за гру на одному інструменті за двох дітей треба віддати 4 000 гривень.

Сьогодні на прес-конференції Уповноважений Президента з прав дитини наголосив на тому, що подібні проблеми виникли через те, що в 2000 році заклади позашкільної освіти перевели на фінансування місцевих бюджетів, грошей у яких на такі витрати, як правило не вистачає.

За його словами, гарант доручив Кабінету міністрів визначити, яким чином можна перевести фінансування з місцевого на державний рівень, щоб більшою мірою захистити позашкільну освіту.

В цьому році, за словами Павленка, потрібно акцентувати увагу саме на прийнятті принципових рішень щодо удосконалення позашкілля.

Тому потрібна реальна робота органів влади на шляху до реалізації права дитини на розвиток, яке гарантує закон України та Конвенцією ООН про права дитини.

Павленко назвав рішення депутатів селищної ради Коцюбинського незаконними й пообіцяв після Нового року особисто приїхати в селище й провести лікнеп депутатам, що приймають такі рішення.



Нагадаю, що депутати селищної ради не вперше ігнорують волю президента України.

Коли Президент України на всю країну каже, що ліс збережем і тут буде Національний парк, щоб не дерибанили ні Київ, ні Коцюбинське, – місцева влада на чолі з селищним головою Вадимом Садовським вирішує, що ліс буде розданий міфічним кооперативам по 100 га на брата.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...