19 лютого 2013, 13:37

Слуги Петра Мельника: у технічного кандидата Семка купили сміттєбаки за понад два мільйони

На окрузі 95, де з розгромом програв скандальний Петро Мельник, була зареєстрована рекордна кількість мажоритарників.

Зрозуміло, що з-поміж, мало не 5-ти десятків кандидатів був не один десяток технічних.

Одним з таких "техніків" став Петро Семко (чоловік депутатки Київської облради Наталії Семко, яка є однопартійницею одіозного члена "Парітї регіонів" Мельника).

Перемога Петра Мельника стала для подружжя Семко родинною справою.

Доки депутатка облради Наталія Семко влаштовувала агітаційні заходи для Петра Мельника (припрошувала дітей купатися в "почищеному" озері, де вміст лактопозитивної палички в кілька разів перевищував норму й водойма, згідно з результатами експертизи СЕС та перевірки прокуратури міста Києва, була непридатною для купання й не мала необхідного пляжного паспорту), чоловік Наталії Семко не пошкодував десять тисяч гривень на реєстрацію себе кандидатом в народні депутати.

До слова, в декларації родини Семків дохід чоловіка, який є директором ТОВ "СНГ-Плюс", становить 40 тисяч 182 гривні.

Дружина Наталія виходить витратила на реєстрацію чоловіка кандидатом в депутати мало не весь свій річний заробіток. За рік у неї дохід склав 13 956 гривень. (Наталія Семко здобуває третю вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові України, а заробляє ледь-ледь на прожитковий мінімум.)

Чоловік Семко не вів активну передвиборчу кампанію, йшов від "Української морської партії" (партія понад 10 років тому створена Сергієм Ківаловим, який потім став членом "Партії регіонів"). Учасник перегонів у скандальному окрузі Петро Семко набрав 182 голоси (0,2 %).

Варто зазначити, що кандидати в народні депутати можуть подавати від себе кандидатури на членство в комісії щоб контролювати підрахунок голосів. Під час формування комісій в одіозному 95 окрузі виник скандал: до складу комісій потрапили, на переконання активістів ОПОРИ та опозиційних кандидатів, лише представники провладного кандидата Мельника та технічних кандидатів, повідомляла "Українська правда".

Нещодавно одному коцюбинчанину пощастило крадькома дістати звіт депутата облради Наталії Семко за 2011-2012 роки її роботи на благо громади.

У звіті з-поміж 4 пунктів за 2 роки плідної діяльності в смт Коцюбинське значиться в заслугах скандальна чистка озера, де так "вдало" випускниця Академії державної податкової служби Наталія Семко допомагала Петрові Мельнику шляхом ризику для здоров'я дітей провести агітаційні заходи, та придбання контейнерів для відходів коштом бюджету.

З огляду на те, що Наталія Семко має з чоловіком спільний бізнес, журналісти направили Інформаційний запит до Київської облдержадміністрації з проханням поточнити, у кого й на яку суму за державний кошт закупили контейнери, про які йдеться в звіті Семко.



Виявилось, родина Семків, яка останніми копійками підтримувала кампанію Петра Мельника, на "чистій екології" заробила понад 2 мільйони гривень.

Із наших податків у ТОВ "СНГ-Плюс", де є директором чоловік депутатки облради Наталії Семко, закупили для області у 2011-2012 роках 450 контейнерів на суму близько 2 мільйонів 250 тисяч гривень.

Тепер стає зрозумілим, де сім'я Семко взяла гроші на дорогі авта попри декларування своїх скромних прибутків, що неодмінно має зацікавити податкову службу України.

Петро Семко при річному доході родини близько півсотні тисяч гривень є власником Mitsubishi Lancer 2008 року випуску (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 15 тисяч доларів).

У пані Семко авто ще дорожче – вона їздить на Mitsubishi Pajero 2008 року (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 30 тисяч доларів).

Тобто лише транспорт (без врахування двох будинків – 250 та 70,8 квадратних метрів) родини навіть на вторинному ринку коштує сумарно 45 тисяч доларів (близько 360 тисяч гривень). При річному доході у 54 тисячі гривень сім'я депутата облради Семко мала б понад 6,5 років нічого не їсти й не пити, а лише збирати на дві дорогі автівки.

На сайті селищної ради через тиждень після того, як частину цієї інформації оприлюднили на Сайті громади селища Коцюбинське, вийшла "реанімаційна" для родини Семко публікація під назвою: "Великі люди маленького міста або Компанія "Рада" – 20 років успіху на Україні".

От такі вони... великі люди з 20-літнім стажем успіху НА Україні.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...

Деколонізація: як слуги-адепти ''московського патріархату'' намагаються зірвати голосування за важливу постанову

18 вересня парламент має розглянути постанову (11188), яка має фіналізувати етап дерусифікації. Мова йде про перейменування 333 географічних імперських та радянських назв-покручів...

Фейки з боку Кремля та забудовників. Чим це загрожує громадському сектору та політичній системі

Під час війни масована атака фейків відбувається на громадський сектор як із боку Кремля, так і з боку недоброчесних забудовників, які лобіюють вигідні для себе правила відбудови...

Хто в Київській обласній адміністрації лобіює інтереси дерибанників Біличанського лісу?

У столиці маленьке селище Коцюбинське намагається забрати половину Святошинського району. Тут розташований Біличанський ліс, боротьба за який триває з 2008 року...

Скандальний проєкт рішення Київрада переносить. Що хочуть змінити у регламенті?

Сьогодні на засіданні Київради у порядку денному є проєкт рішення, яке викликало резонанс. Авторами цієї ініціативи є секретар Київради Володимир Бондаренко та голова регламентної комісії Леонід Ємець ("Європейська солідарність") ...