10 серпня 2015, 12:42

Пане Аваков, 4 побиття активістів в Ірпені ''невідомими'' – які дії міліції?

Вихідними громада перекрила Варшавку. З п'ятниціна суботу побили нашого активіста Віктора Бархоленка, який понад 10 років воює з дерибанами землі в Приірпінні.

"Невідомі" чоловіки в масках з кийками залізли до нього коли він спав, напали, побили, зафільмували це на відео і втекли.



За день до цього Бархоленко відніс звернення до прокуратури з вимогою притягнути за дерибан Бучанського межигір'я до відповідальності міського голову Бучі екс-регіонала Анатолія Федорука. Це абсолютно логічна вимога, оскільки суд встановив, що землю для межигір'я родини Калетників видавали в Бучі незаконно.

А раз незаконно, то землю треба не просто повернути громаді, а й притягувати винних до відповідальності.

За останні кілька тижнів Бархолеко став 4-м активістом, на якого напали "невідомі".



Перший напад стався на мешканця Бучі – Олександра Кулібабчука за кілька годин після того, як у програмі "Схеми" показали його дружину. Журналістка "Схем" в ефірі наголосила, що є велика вірогідність того, що під час продажу квартир (а в кума екс-регіонала Федорука мера Ірпеня Володимира Карплюка у 2013 році їх було аж 67) могли не платитися державі податки.



Доводжу до Вашого відома, що ЗМІ неодноразово писали про те, що у родин кумів Федорука та Карплюка – спільний будівельний бізнес.



Попри те, що у цих двох "політиків" (бізнесменів) є очевидний конфлікт інетерсів, вони при владі й громада відповідно роками воює за збереження зелених зон.

Зараз встановлене наметове містечко в Ірпені на вул. Єсеніна.

Коли громаду приходять захищати АТОвці їх просто в пярмому розумінні беруть за горло "невідомі" міліції люди. На фото АТОвець Ігор Домбровський. Він люстрував мера Ірпеня екс-регіонала, одразу після майдану пішов на фронт добровольцем, повернувся і бачить, що ситуація не змінилася.



Після цих активних дій побили АТОвця Вадима Маштабея і одразу після конфлікту "невідомі" побили Євгена Мельничука.



Потерпілі впізнали людину, яка напалада і підозрюють, що це зробили люди міського голови Ірпеня Володимира Карплюка.

Люди перекрили трасу на Варщавку і громада думає, що робити далі. За життя і здоров'я ірпінців і бучанців несе відповідальність влада.

У Приірпінні перед виборами почали мостити бруківку на зупинках громадського транспорту. Доводже до відома, що Приірпіння має великий досвід в протистояннях на майдані і Варшавка може бути трасою не для перекриття, а для поїздки до столиці.

Тому лишається останнє питання: коли винних знайдуть і притягнуть до відповідальності? Строки доволі обмежені.

Якщо не дай Бог "невідомі" зроблять щось подібне це ще раз – це буде не лише персональна відповілальність міської влади, а й правоохоронців, які не в змозі нас захистити.

Не дивуйтесь, що в країні виникає військова контр-еліта. Суспільний договір громадяни з державою можуть розривати, якщо нема надії на захист життя і здоров'я громадян, у будь-який момент.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...