Ірина Федорів Журналіст, викладач, депутат селищної ради.

Пане Аваков, 4 побиття активістів в Ірпені ''невідомими'' – які дії міліції?

10 серпня 2015, 11:42

Вихідними громада перекрила Варшавку. З п'ятниціна суботу побили нашого активіста Віктора Бархоленка, який понад 10 років воює з дерибанами землі в Приірпінні.

"Невідомі" чоловіки в масках з кийками залізли до нього коли він спав, напали, побили, зафільмували це на відео і втекли.За день до цього Бархоленко відніс звернення до прокуратури з вимогою притягнути за дерибан Бучанського межигір'я до відповідальності міського голову Бучі екс-регіонала Анатолія Федорука. Це абсолютно логічна вимога, оскільки суд встановив, що землю для межигір'я родини Калетників видавали в Бучі незаконно.

А раз незаконно, то землю треба не просто повернути громаді, а й притягувати винних до відповідальності.

За останні кілька тижнів Бархолеко став 4-м активістом, на якого напали "невідомі".Перший напад стався на мешканця Бучі – Олександра Кулібабчука за кілька годин після того, як у програмі "Схеми" показали його дружину. Журналістка "Схем" в ефірі наголосила, що є велика вірогідність того, що під час продажу квартир (а в кума екс-регіонала Федорука мера Ірпеня Володимира Карплюка у 2013 році їх було аж 67) могли не платитися державі податки.Доводжу до Вашого відома, що ЗМІ неодноразово писали про те, що у родин кумів Федорука та Карплюка – спільний будівельний бізнес.Попри те, що у цих двох "політиків" (бізнесменів) є очевидний конфлікт інетерсів, вони при владі й громада відповідно роками воює за збереження зелених зон.

Зараз встановлене наметове містечко в Ірпені на вул. Єсеніна.

Коли громаду приходять захищати АТОвці їх просто в пярмому розумінні беруть за горло "невідомі" міліції люди. На фото АТОвець Ігор Домбровський. Він люстрував мера Ірпеня екс-регіонала, одразу після майдану пішов на фронт добровольцем, повернувся і бачить, що ситуація не змінилася.Після цих активних дій побили АТОвця Вадима Маштабея і одразу після конфлікту "невідомі" побили Євгена Мельничука.Потерпілі впізнали людину, яка напалада і підозрюють, що це зробили люди міського голови Ірпеня Володимира Карплюка.

Люди перекрили трасу на Варщавку і громада думає, що робити далі. За життя і здоров'я ірпінців і бучанців несе відповідальність влада.

У Приірпінні перед виборами почали мостити бруківку на зупинках громадського транспорту. Доводже до відома, що Приірпіння має великий досвід в протистояннях на майдані і Варшавка може бути трасою не для перекриття, а для поїздки до столиці.

Тому лишається останнє питання: коли винних знайдуть і притягнуть до відповідальності? Строки доволі обмежені.

Якщо не дай Бог "невідомі" зроблять щось подібне це ще раз – це буде не лише персональна відповілальність міської влади, а й правоохоронців, які не в змозі нас захистити.

Не дивуйтесь, що в країні виникає військова контр-еліта. Суспільний договір громадяни з державою можуть розривати, якщо нема надії на захист життя і здоров'я громадян, у будь-який момент.

Коментарі — 10
LYCIV_OLGA _ 15.08.2015 10:08
IP: 109.251.42.---
pann:

Pann – чику!...Хворобко, ви наша, ну скільки можна вам повторювати одне й те саме: я – вам – ВЖЕ НАДАЛА всі відповіді! А ви їх не бачите, чи не розумієте!... Тож – для вас – найперше/найголовніше – своєчасний прийом призначених вам ліків, там обов΄язково знаходиться те, що допомагає – таким як ви – зосередитися!
LYCIV_OLGA _ 14.08.2015 12:12
IP: 109.251.42.---
pann:

Pann – чику!... ЛІКИ!!!... Своєчасно!За розкладом!
LYCIV_OLGA _ 12.08.2015 22:53
IP: 109.251.42.---
pann:

О, ні – не зблякнув!... Пізнаю старого знайомого/хворого! (Колись бувшого glok, а до того – Cjnybr, Karakyrt, gmailo, som, Lann... Я нічого/нікого не забула?)

З приводу описуваних подій у Приірпінні -нічого сказати не здатен, але – натомість – подає зразковий /показовий/наочний приклад шизофренічного марення/манії переслідування/галюцинацій – гідний потрапити до підручників з психіатрії!

Ну, що ж, сонечко, кидайтеся накопиченим всередині вас лайном і далі (та побільше), якщо вам від того легшає! (Ну, що, ви його в собі тримати повинні, чи що?) Для мене – головне – щоб вам було добре, та ваше здоров΄ячко!
LYCIV_OLGA _ 12.08.2015 07:32
IP: 109.251.42.---
pann:

рann-чику, голубчику, щось ви дуже зблякли, після того, як ізгалялися тут під ім'ям glok! Це, що – черговий курс фармакологічного лікування на вас так вплинув?...

А чого "нік" поміняли? Що -"бан" отримали? Ну, нічого, нічого, і зараз – так само буде! Ваша колекція власних "забанених ніків" обов'язково поповниться ще і рann-ом, не сумнівайтеся!

Ви, головне – прикладайте максимум зусиль – проявляйте усю свою українофобську сутність, якнайбільше глупства/жовчності/уїдливості та агресивності, а головне – не забувайте частіше нагадувати всім, що ви не яка-небудь пересічна "вата", а манкурт – самого "найвищого ґатунку" – зрадник/запроданець "козацького роду"! І я вас запевняю – всі ваші мрії обов'язково здійсняться!

А я буду у вашому "фан-клубі", буду вболівати за вас, бажати та всіляко допомагати вам отримати вашу "перемогу". Якщо щось буде треба – звертайтеся...
LYCIV_OLGA _ 11.08.2015 12:45
IP: 109.251.42.---
Ну, от – ЩЕ ОДНІ (старі знайомі з новими іменами), одержимі манією переслідування "Олечками Луцівами", фанатичні АНТІМАЙДАНІВЦІ "НАМАЛЮВАЛИСЯ"!

З приводу описуваних подій у Приірпінні – вони нічого казати не будуть/не можуть, проте яких-то "луцівів" будуть звинувати у всіх бідах в країні... Знайома рашистська "Старая песня о главном"! "Змістом" слідуючого словесного проносу стане хворобливо самозабутнє обливання лайном всіх майдановців/бандерівців/націоналістів/тощо. Тобто – повний набір/"пайок" від роSSійської пропаганди, тільки українською мовою, трошки розведений (для відводу очей) – псевдопроєвропейскою риторикою, і доволі справедливими вимогами створення дієвих профспілок (але це – і все)... Шкода, сумно і нудно...
vorona _ 11.08.2015 04:05
IP: 104.154.82.---
pann:
LYCIV_OLGA _Ну, от – ще один яскравий/наочний приклад того, що В КРАЇНІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Всі тіж самі дерибани/"тітушки"/ розправи над активістами/бездіяльність міліції...

А коли Олечкам Луцівим ще ДО ТОГО – до початку збройного переворота, шляхом якого саме Олечки і привели до влади нині діючу камаріл"ю КАЗАЛИ, ЩО НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ (окрім кровопролиття, людського лиха, погіршання життя пересічного українця, не кажучи вже про втрату Крима та громадянську війну) – ці олечки луціви були здатні роз"яти тіх "українофобів" на молекули...

ви і ваші діти будете доти міняти вашу камаріл"ю, хоч з кров*ю хоч без крові, доки не навчитесь вибирати не бандитів і злодіїв, а тих, котрі можуть поставити інтереси держави на перше місце, а не свої власні
vorona _ 11.08.2015 04:04
IP: 104.197.35.---
pann:
LYCIV_OLGA _Ну, от – ще один яскравий/наочний приклад того, що В КРАЇНІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Всі тіж самі дерибани/"тітушки"/ розправи над активістами/бездіяльність міліції...

А коли Олечкам Луцівим ще ДО ТОГО – до початку збройного переворота, шляхом якого саме Олечки і привели до влади нині діючу камаріл"ю КАЗАЛИ, ЩО НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ (окрім кровопролиття, людського лиха, погіршання життя пересічного українця, не кажучи вже про втрату Крима та громадянську війну) – ці олечки луціви були здатні роз"яти тіх "українофобів" на молекули...
ви і ваші діти будете доти міняти вашу камаріл"ю, хоч з кров*ю хоч без крові, доки не навчитесь вибирати не бандитів і злодіїв, а тих, котрі можуть поставити інтереси держави на перше місце, а не свої власні
А зараз вони рвуть на собі волосся та звуть на новий Майдан... Бо крім махання битами так нічому за життя і не навчилися...
LYCIV_OLGA _ 10.08.2015 15:59
IP: 109.251.42.---
Ну, от – ще один яскравий/наочний приклад того, що В КРАЇНІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Всі тіж самі дерибани/"тітушки"/ розправи над активістами/бездіяльність міліції...

Що ще і скільки треба зробити цій владі (може їй треба почати труїти нас на смерть – як тарганів – яким-небудь дустом?), щоб до "критичної більшості" з нас нарешті дійшло, що ЦЮ ВЛАДУ НЕОБХІДНО БУЛО МІНЯТИ ЩЕ "ПОЗАВЧОРА???!!!...

Ну, що ж, ще трошечки зачекаємо! Може влада нарешті схаменеться (хоча – надії, вже – ніякої, тільки – на чудо), й до неї дійде, що "НОВА ВРАДІЄВКА" (як початок їхнього кінця) МОЖЕ СПАЛАХНУТИ БУДЬ ДЕ/БУДЬ ЯКОЇ МИТІ... Читаємо: Святослав Швецов "Шесть плохих последствий для Украины и Петра Порошенко после событий в Мукачево" (Хвиля нет)

Тож – як то кажуть: ""поживемо – побачимо, доживемо – дізнаємося, переживемо – врахуємо"!
Євген, Харків _ 10.08.2015 13:08
IP: 104.154.41.---
Чим же Аваков кращий від Захарченка? Порошенко від янека? Шокін від Пшонки? Яценюк від Азарова? -А-а, вони ж мови знають! Суть влади не змінилася, змінилися люди. І скільки ще треба покласти в землю, щоб змінилася суть влади?
Beemon _ 10.08.2015 12:16
IP: 104.197.102.---
Авакову некогда, он с Правым Сектором борется и провокации против Мельничука устраивает
ONLINE
Уряд реформ266 Aтака Путіна1084 Україна та Європа854 Мовне питання174 Корупція993
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Валерій Пекар

Новий набір на державну службу – що це і навіщо?

46
Наталя Соколенко

А про що ви хочете домовитися із мером Києва Віталієм Кличком і депутатами Київради?

6
Мустафа Найем

Как быстро они все забыли

Олексій Братущак

Втрати в АТО. Цифри військових не збігаються

9
Олексій Гарань

Юліє Володимирівно! Чи варто використовувати зовнішній напад на імідж країни у внутрішньополітичній боротьбі?

178
Олексій Гарань

Володимир Кулик: "В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою. Про що свідчать соціологічні опитування, проведені на замовлення автора КМІСом"

42
Михайло Жернаков

Віддати Верховний Суд під ФСБ та інші ''європейські стандарти''

9
Олег Тягнибок

Вимагаємо знайти виконавців і замовників убивства Олега Супруненка!

320
Гліб Канєвський

Антикорупційний закон в дії: на праву руку мера Ірпеня склали протокол

4
Ігор Жданов

Досить брехати! Відповідь Ігорю Луценку

172
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте