24 жовтня 2015, 13:35

Пане Ляшко! Ось Ваші кандидати – депутати – прогульники

На ефірі у Савіка Шустера я Вас як керівника партії запитувала, чому Ви кандидуєте прогульників.



(3 година, 4 хвилина)

Мова йшла зокрема і про Вашого кандидата до Київради Юрія Сухіна та інших кандидтатів-прогульників, яких, як ми виявили, Ваша партія висунула до міськрад в обласних центрах. Прогульники це ті, хто з початку скликання і до 1 березня 2015 року (початок всеукраїнського моніторингу ЧЕСНО) пропустив 25 і більше відсотків сесій ради або засідань комісій протягом своєї каденції.

Ви виправдовувалися, казали, що нема у Вас стільки кандидатів-прогульників. А я пообіцяла Вам надати список після програми. Так от, аналітики Громадського руху ЧЕСНО у рамках кампанії "Чесна весна – відповідальна осінь" станом на жовтень місяць виявили з-поміж Ваших кандидатів до міських рад облцентрів таких депутатів-прогульників:

Бабенко Наталія Володимирівна (балотується до Кіровоградської міськради) – 36,84% прогулів комісій, 28,99% сесій. Обрана на попередніх виборах від Батьківщини.

Бойдаченко Антон Павлович (балотується до Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради) – 78,46% комісій, 38,71% засідань міськради. Обраний на попередніх виборах від Свободи.

Бойко Сергій Вікторович (Кіровоградська міська рада) – 41,67% комісій. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Будяк Іван Олексійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 34,29% комісій міськради. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Булатецький Микола Іванович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 29,17% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від "Реформи і порядок".

Капуста Тарас Ярославович (Тернопільська міська рада,Тернопільська обласна рада) – 28,57% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від Єдиного центру.

Кутілова Вікторія Володимирівна (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 25% комісій міської ради. Обрана на попередніх виборах від Радикальної партії.

Леус Роман Анатолійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 31% комісій міськради. На попередніх виборах обраний від "Радикальної партії".

Сухін Юрій Михайлович (Київська міська рада) – 54,55% комісій, 35,56% сесій. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Тищенко Сергій Олександрович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 100% комісій міськради. Обраний від Радикальної партії.

Хоменко Володимир Олександрович (Полтавська міська рада, Полтавська обласна рада) – 27,87% комісій міськради. Обраний на попердніх виборах від Совісті України.

Ще Ви, пане Ляшко, сказали, що про Сухіна інформацію Ви дізналися тільки під час ефіру, отримавши від мене газету "ЧЕСНО про вибори".

Так от, доводжу до Вашого відома, що результати відвідуваності депутатів Київради ми оприлюднили ще наприкінці березня на "Українській правді" та на сайті ЧЕСНО. У Сухіна було 55 % пропусків комісій, а у Вас відтоді було понад півроку, щоб зрозуміти, що його кандидувати не слід.

Але оскільки Ви так затято виправдовувалися і переконували глядачів у тому, що не маєте у списку прогульників, бо нібито очистили лави і кандидуєте молодь та тих, хто не був депутатом, то аналітики вирішили зробити експрес-аналіз і з-поміж тих, кого ви кандидуєте до облрад.

І ось перші результати прогульників, які туди балотуються:

Авер'янов Олег В'ячеславович (балотується до Чернігівської обласної ради) – 91,3% прогулів засідань Чернігівської облради (далі раду, в якій прогулював, вказуватиму лише якщо відрізняється від ради балотування). Вибув зі складу раду у червні 2015 р., але у нас політична пам'ять дуже хроша. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Візняк Юрій Ярославович (Львівська обласна рада) – 40,43% прогулів комісій. На попередніх виборах обирався від Української Народної Партії.

Воєвода Юлія Володимирівна (Черкаська обласна рада) – 25% комісій. Обиралася раніше від Фронту змін

Коротков Олександр Григорович (Черкаська обласна рада) – 34,15% сесій. Балотувався від Партії регіонів (а Ви, пане Ляшко, так кричали в студії, що Ви прости екс-регіоналів і дорікали іншим, які їх кандидують...).

Навольський Іван Михайлович (Тернопільська обласна рада) – 36% сесій. Раніше обирався від Єдиного центру.

Олійник Олександр Володимирович (Черкаська обласна рада) – 86,67% комісій, 56,1% сесій. Фронт змін

Філіпенко Павло Сергійович (Черкаська обласна рада) – 29,27% сесій. Батьківщина

Шимко Микола Павлович (Чернігівська обласна рада) – 40,48% комісій, 56,52% сесій. Батьківщина.

Але і це ще не все. ЧЕСНО виявив, що прогульники не просто представленя на округах. Вони заявлені як очільники списків у регіонах.

Так що, пане Ляшко, беріть до відома цю інформацію й попередьте аналітиків та кадровиків свого штабу, що це не лише Громадський рух ЧЕСНО має слідкувати за якістю кандидатів від партії, а вони і Ви, бо це Ваші репутаційні ризики.

Інші партії так само мають це розуміти, бо радикали не єдині, хто кандидує прогульників.



Варто зауважити, що могли бути незначні похибки, якщо кандидуються повні тезки (однакове прізвище ім'я та по батькові). Або якщо станом на сьогодні якийсь із депутатів зняв свою кандидатуру. Але це не стосується Ваших кандидатів, бо перед публікацією цього блогу Ваших 11 прогульників ми перевірили повторно двічі.

Тут варто зауважити, що прогульників, яких кандидують партії по всій Україні може бути неспівмірно більше. Просто громадам треба слідкувати за відвідуванням депутатів рад, бо зробити аналіз кожної ради централізовано практично нереально.

Оскільки, як і з Сухіним, Ви, пане Ляшко, можете не побачити цю інформацію на сайті "Української правди", то я її надішлю Вам на сторінку Facebook, а також попрошу читачів зробити максимальний репост, щоб Ви її гарантовано побачили.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...