Ірина Федорів Журналіст та викладач

Як судді забрали з бюджету 4 мільйони: каналізація, якої нема

20 квітня 2017, 09:17

Схема виведення мільйонів бюджетних грошей відкатана на Київщині чітко.

За часів екс-регоіналів в смт Коцюбинське робили "реконструкцію" каналізації. Це при тому, що каналізації там не було і нема на балансі селища. Питання: що ж тоді реконструювали? І за що просять понад 4 мільйони?

Робили без тендерів: побили відрізок між двома фірмами – Крайбуд" і "Глосар", щоб уникнути тендерної процедури. За договором роботи велися 4 дні і працювало кілька сотень людей. Місцеві кажуть, що такої кількості на тій вулиці ніколи не бачили.

Фірми почекали, доки екс-регіонали підуть з влади і після виборів 2015 року (прочекавши майже 3 роки) пішли до суду вимагати половину річного бюджету селища вже у нової влади.

Судді у нас – це окрема історія. ЖОДЕН на вимогу громади, ради і навіть прокуратури Київської області не задовольнив клопотання щодо проведення експертизи. Лише одна суддя погодилася, але документи з суду так і не дійшли до установи, яка мала проводити експертизу (Київський науково-дослідний інститут судової експетизи).І от днями касаційна інстанція прийняла рішення про те, що маємо ми ці гроші віддати. Але за іронією долі практично в цей же час у нас переповнився колодязь, де нібито мала бути "реконструйована" каналізація.

Довелося розривати грунт і всі побачили – що це просто колодязь, який нікуди не веде.І в мене питання до суддів всіх інстанцій і зокрема до суддів останньої касаційної інстанції:

поясність мені, як так виходить, що Ви (судді Стартієнко Л.В., Вовк І.В., Кондратова І.Д.) якимсь конторам "Рога і Копита" віддаєте розчерком свого пера мільйони наших бюджетних коштів навіть без експертизи?Ми не плануємо зупинятися у захисті бюджетних коштів і будемо подавати в суд за нововиявленими обставинами.

А ті чиновники, які підписали акти прийому-передачі каналізації мають сісти. Це кримінальна справа сприяти виведенню грошей з бюджету. Наголошую, що навіть у рамках кримінальної справи за 2 роки нам теж не спромоглися провести експертизу – отже покривають.

Тим більше, що у нас є відео, де заступник колишнього селищного голови на камеру розповідає, як проводили цю схему.Боротьба буде нелегкою хоча б з огляду на те, що касаційну інстанцію, де нам доведеться повторно боротися, очолив знову скандальний Артур Ємільянов, який тут головував тоді, коли рішення приймалося щодо "Глосару" – першої спарви по каналізації.

Схожу схему з бюджетними грошима провернули і в сусідньому Ворзелі. Скільки загалом населених пунктів на Київщині отримали каналізації на папері в втратили мільйони – нам не відомо.

Коментарі — 3
Олег Краснов _ 20.04.2017 10:21
IP: 104.155.87.---
Алексей Дворецков: А хто оплачує питання персонажів з фейковою сторінкою в FB?
Ірина Федорів _ 20.04.2017 09:49
IP: 46.185.11.---
Алексей Дворецков:

Моя діяльність в селищі Коцюбинське триває безоплатно з 2009 року:) Я тут живу і це моя громада, де я як активіст відстоюю ліс, бюджет і т д.
Алексей Дворецков _ 20.04.2017 09:41
IP: 35.189.192.---
хто оплачує ваші гранти?
Уряд реформ266 Aтака Путіна1084 Україна та Європа854 Мовне питання174 Корупція993
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Єгор Фірсов

Шабунин

47
Валерій Пекар

Новий набір на державну службу – що це і навіщо?

82
Наталя Соколенко

А про що ви хочете домовитися із мером Києва Віталієм Кличком і депутатами Київради?

7
Мустафа Найем

Как быстро они все забыли

Олексій Братущак

Втрати в АТО. Цифри військових не збігаються

9
Олексій Гарань

Юліє Володимирівно! Чи варто використовувати зовнішній напад на імідж країни у внутрішньополітичній боротьбі?

187
Олексій Гарань

Володимир Кулик: "В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою. Про що свідчать соціологічні опитування, проведені на замовлення автора КМІСом"

45
Михайло Жернаков

Віддати Верховний Суд під ФСБ та інші ''європейські стандарти''

9
Олег Тягнибок

Вимагаємо знайти виконавців і замовників убивства Олега Супруненка!

320
Гліб Канєвський

Антикорупційний закон в дії: на праву руку мера Ірпеня склали протокол

4
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте