Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Аваков, де заява на звільнення? Народ чекає.

14 червня 2017, 14:21

Минулого тижня я Вас вітала з Новим роком. Через те, що Ви бездієте, Ви стаєте співучасником злочинів, які у нас відбуваються в білий день. Минулого тижня вдень мені порізали шини. Це дріб'язок. Але доказ того, що Ви – некомпетентний міністр. Якщо вдень під Києвом Вас зневажає всяка шпана – то це Вам оцінка Вашої роботи.

Сьогодні зранку зловмисник напав у приватному дворі будинку на голову ТВК Людмилу Демченко. Ось як пjчався ранок в активістки майдану, яка варила кулеші в 2013-2014 та в активістки селища, яка організовує свята для дітей. Після того, як Інститутську вмили кров'ю, Ви стали міністром.

А це платник податків, який вам платить зарплату і Ваш роботодавець в особі побитої Людмили Демченко.Не соромно?

Люди затримали нападника. Не поліція – не Ваші підлеглі. Люди – Ваші роботдавці. Поліця його хотіла швиденько забрати. До проведення слідчих дій. Благо були депутати місцеві, обласні, помічник нардепа (ми, Ваші роботодавці, оперативніші, ніж Ви й Ваші підлеглі, бачте, як виходить), то наші не дали забрати без слідчих дій. Вам і Вашим підлеглим так довіряють, що справу забрали в обласну прокуратуру.

Знаєте, скліьки платять за злочин в білий день? 1000 грн. За побиття літньої жінки. Ірпінь навіть встановив камери для своєї кишенькової муніципальної варти. Тобто Ваші друзі з Ірпеня, яких Ви не перший рік покриваєте бездіяльністю знають все про персування активістів в регіоні та про графік роботи. Тобто вичислити, коли треба проколоти шину або дати по голові їм легше, ніж Вам працювати й виконувати свою роботи.

По інший бік селища машину селищної голови Матюшиної потовкли. Зробили в бусі переворот.Перед тим хтось в машині Матюшиній підкрутив болти. Вона їхала з дитиною і ледь вписалася в поворот. Не знаєте, хто б це міг бути? І які розцінки? За дитину в машині хоч пару сотень гривень доплачують?

Дивно. Два роки в регіоні таке твориться, а від Вас ККД нема взагалі... Це під Києвом... Боюся, думати, що відбувається по всій Україні, куди загальнонаціональним каналам довше їхати і де не живуть в грмоадх блогери "Української правди".

Побиття члена ТВК і активістки Лесі Петри-Єльникової не розкрите. Два підпали автівок активістки Акьонової з Петропавлівської Борщагівки – не розкриті. Побиття юриста Коцюбинської селищної ради, який захищає інтереси грмоади в судах – не розкрите. Побиття активістів Приірпіння, які мали місце влітку 2015 році не розкриті.

У перші місяці можна було казати, що система гнила. А за пару років – Ви мали зробити кадрові зміни. А їх нема. Тобто Ви як топ-менеджер не можете забезпечити роботу системи правоохоронних органів. При вас нас луплять гірше, ніж до вас.

Виникає логічне питання: НАХІБА нам працівник Аваков?

Правоохоронні органи – основа гарантій безпеки громадян. Так в теорії. А на практиці Ви низите цю підвалину своєю бездіяльністю. Держава утворилася виключно для того, щоб припинити війну всіх проти всіх. Після цього суверен має взяти відповідальність за здоров'я і життя людей.

Я досі не розумію як платник податків: де заява на звільнення? Скількох активістів мають побити, скільки машин мають спалити, щоб Ви це зробили? Може, Ви чекаєте звільнення за статтею?

Так у нас народ звик ротацію в Кабміні проводити без запису в трудову. Ви зрозумійте, що порушення суспільного договору не вимагає звільненя за власним бажанням чи за статтею.

Без поваги.

Законослухняний громадянин

Ірина Федорів.

Коментарі — 26
Неживий Юрий _ 16.06.2017 07:08
IP: 46.203.218.---
ГПУ: Керівництво Нацполіції Київщини вкрало зарплат на 6 мільйонів гривень.???? -тому у Ірини Федорів дійсно -"Виникає логічне питання: НАХІБА нам працівник Аваков?"...і " НАХІБА нам поліція – де обкрадають один одного"...ця потворність...цього пол.органу -вже перейшла всі межі аморальності...
Тёмыч Тёмы _ 16.06.2017 04:46
IP: 46.98.125.---
Вопрос к автору блога ирине федорив – "Bionic Hill" вы уовлетворили по полной? Или ещё есть незавершённые дела?
василий хмельницкий вас отблагодарил? Или у рыгоАналов не принято?
И в конце то концов – как там поживает Билычанский лес? Деревья ещё остались? Или всё по той же схеме работаете?
wictors _ 15.06.2017 13:42
IP: 46.211.159.---
Пане Аваков, де заява на звільнення? Народ чекає.
Розмріялись?
Що ж. Мріяти не шкідливо.
Шкідливо не мріяти!
Logic2009 _ 15.06.2017 08:19
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Геннадий Грознов) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглое пресмыкающееся, молчал бы о продажности, ты
мозги свои продал Путлеру.
Радуйся, cкоро сдохнешь и отправишься кочегаром к Чуркину
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Неживий Юрий _ 15.06.2017 07:00
IP: 46.203.71.---
Natalie Kraftman:
Ваше..."Вам эту заготовку у авакова выдали?"- ему там и зарплату выдали и ядовитую слюну...что там ещё в МВС могут выдать???...пристрастие к воровству насилию наркторговле вымогательству???
как говрила звезда советского кино..." я там (милиция) работала...нормальных там не видела???".
Natalie Kraftman _ 15.06.2017 01:25
IP: 35.190.136.---
Виктор Савченко:
при всій повазі до побитої жінки та Вас Ірина відправляти у відставку міністра авакова за побиття жінки просто несерйозно.тим більше це не поліція побила.я не його захисник.але НЕ МОЖЕ ПОЛІЦІЯ ПОВНІСТЮ ПОПЕРЕДИТИ ТА НЕДОПУСТИТИ ПОБИТТЯ,КРАДІЖКУ,ВБИСТВО і т.д.і це в будь-якій країні світу!!!це неможливо!!!це невправдовує авакова.але у нас КОЖНИЙ ДЕНЬ (Як і в будь-якій країні світу) відбуваються ПОБИТТЯ,КРАДІЖКИ,ВБИСТВА.і т.д.давайте кожний день звільняти міністра мвс за вашою логікою?а стосовно відповідальності то є принаймні голова нацполіції,областного чи районного управління.
..."тим більше це не поліція побила" – это сильно. Вам эту заготовку у авакова выдали? Почти как кадыров на Касьянове прицел нарисовал.
Yuriy Ustinovskiy _ 15.06.2017 01:18
IP: 188.163.5.---
Геннадий Грознов:
А хіба тут хтось питав думку кацапів?
Неживий Юрий _ 14.06.2017 22:55
IP: 46.203.74.---
Виктор Симович:
Аваков – тот еще фрукт. Но убрать его – при власти останется чисто одна бригада Пороха.
так украинский народ -столько бригад не вытянет...нужно учесть бриГадёныша Ляшка Вилкина...бандершу Белую с косой...ну там пОППОБЛОК...тоже нехилая банда и при случае Пороху отмотает по полной...и это не считая малолеток...воров в законе...малины в ВР или АП – которые между собой сцепились за шмат украинского халявного пирожка...я так понимаю идёт пермаментная революция среди корупционеров олихархов чиновников – описаная соответственно очень актуальным для нынешней политхозэлиты -Лейбой Бронштейном.
Станислав Цилык _ 14.06.2017 22:43
IP: 37.57.222.---
braterstvo:
scs111:
scs111:
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Ірина Федорів, як журналіст, і як викладач, і як соціолог – і є тим НАРОДОМ.
Может этот человек для вас святой, то для меня она пустое место. А Аваков это тот человек, который возглавил гос. структуру которая полностью была разрушена + собрал её, реформирует как видит (это ему право дал народ на выборах) + сепаратиские движение на востоке Украины в 2014 которое надо было локализировать тем составом МВД, который был в его подчинении и ещё война, а что делала Ірина Федорів, правильно строчила блоги на УП, вот поэтому Ірина Федорів не кто.
Виктор Симович _ 14.06.2017 22:25
IP: 94.244.41.---
Аваков – тот еще фрукт. Но убрать его – при власти останется чисто одна бригада Пороха.
Valentyna Aksionova _ 14.06.2017 22:13
IP: 35.189.213.---
scs111:
Ірина Федорів, а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Думаю чекає, як мінімум народ (вони ж і активісти, і журналісти і соціологи) у десятку населених пунктів нашої країни, де вже дістало. Вас ще не дістало?а якщо дістало – та кон він сам,їхній очільник-бездіяльних,вічно голодних,зрадливих мєнтів. А нові поліцейські, вже дуже швидко навчилилися за 500 баксів мати рідну продавати. Точно знаю,що кажу. Новий поліцейський з нової чесної поліції за 500 баксів відкрив справу за лічені хвилини,навіть заявника реального вигадав.Дуже переживав,коли попалили контору. Але обіцяю,він працювати в поліції не буде...
burguin08 _ 14.06.2017 22:08
IP: 35.187.171.---
braterstvo:
scs111:
scs111:
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Ірина Федорів, як журналіст, і як викладач, і як соціолог – і є тим НАРОДОМ.
Прямо три в одном. И журналист и социолог и народ и на дуде игрец.
burguin08 _ 14.06.2017 22:05
IP: 104.199.44.---
А что это за новая каста такая появилась – "активисты". Обидели "активиста"? все! – министра на увольнение.
И что значит "народ ждет". Весь народ сразу? Или что? Ну вот я тоже часть народа и не жду ничего такого. Дальше что.
Олександр Перший _ 14.06.2017 19:14
IP: 188.163.12.---
На мій погляд, Аваков – хороший міністр. Людина діла, вже зробив дуже багато корисного і в надзвичайно важких умовах. Одне те, що він, завдяки рішучості, звільнив Харків від силового захвату сепаратистами, не допустив донецького варіанту, робить йому честь.

А скільки нових хлопців і дівчат набрав в ПП! Були випадки попередження злочинів, обеззброєння злочинців, з якими раніше менти боялися мати справу взагалі! Нещодавно, чотири патрульні поліцейські, ризикуючи власним життям, врятували юнака від самогубства. А як носом у землю положили 40 "тітушек", які намагались забрати землю у фермера! Міліція явно змінюється на краще під керівництвом Авакова. Тож хай працює далі.
Vladimir Omelyanov _ 14.06.2017 17:43
IP: 37.73.193.---
Що значить призначення за квотним принципом,ось такі в нас міністри,в тому числі і Аваков,такии' прокурор,голова нац.банку ітд,лише піар і бізнес інтереси,ось вся робота "професіоналів".
Kateryna Ulizko _ 14.06.2017 17:27
IP: 188.163.98.---
аваков ще той дебіл, він ніколи нічого не зробить для України, в Арменію чужинця
Александр Артемов _ 14.06.2017 16:53
IP: 178.214.199.---
Избили председателя ТВК... Подожгли автомобиль активистки...
ШАГ ЗА ШАГОМ!!!
sensor+2 _ 14.06.2017 15:52
IP: 46.200.122.---
Ирина, не хорошо за всех расписіаться.

"Пане Аваков, де заява на звільнення? Я чекаю." – исправил.

Аваков на своём месте.
Неживий Юрий _ 14.06.2017 15:51
IP: 46.203.82.---
Правильно Ірина..." НАХІБА нам працівник Аваков?"...він очевидний злочинець...мені цікаво -що думає гарант??? – а "НАХІБА Вам працівник Аваков?"...Гройсман – а Вам "НАХІБА Вам Аваков"...очевидно що в того Авакова -вже геть голова з котушок з'їхала...мабуть з ним -і в БПП та НФ...???..."Нахіба Вам Аваков"...відповідь логічна тільки одна...Аваков – Термінатор...і держить всю ту потрошен та кролікомасу за яйця – сталевими лещатами????
Валерій Магала _ 14.06.2017 15:51
IP: 212.22.198.---
В принципі, підтримую, але є одне але. Хто призначає Авакових? От, подивимося, скільки у нас помінялося генпрокурора – не кожен і пригадає. Але яка різниця, якщо кожного звуть Пшонка. Пшонка 1, Пшонка 2 ітд. Бо призначаємо ж не ми а одна особа – Кучма. Що з того, що сьогодні він має інше прізвище? Бо він неодмінно нам призначать Авакова-2, потім Авакова-3 і так доти, поки ми не відправимо у відставку головне зло. Назвіть його Янувкович-2, але важливо зрозуміти, нарешті, що не голови дракона треба відрубати, бо кінця цьому не буде, а самого дракона вбити. Тільки тоді зникнуть і Пшонки, і Авакови, вся інша нечисть.
braterstvo _ 14.06.2017 15:51
IP: 89.252.61.---
scs111:
scs111:
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Ірина Федорів, як журналіст, і як викладач, і як соціолог – і є тим НАРОДОМ.
Софокл1 _ 14.06.2017 15:50
IP: 193.0.206.---
Сьогодні прочитав,що одному дядькові суд присудив обшук його хати по відкритій кримінальній справі, за те, що лайкав критичні пости проти нинішньої влади. А ми щось тут ще намагаємося обговорювати... Кучма вичвився неправий: Україна сьогодні така ж сама, як і Росія. Там вже давно саджають за "екстремізм". А ми вже до цього також прийшли.
scs111 _ 14.06.2017 15:34
IP: 37.57.222.---
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Oleh Lychak _ 14.06.2017 15:14
IP: 194.44.7.---
Товарищу саак... (простите авакову) пора на скамейку. После соли в филе, разумеется
Сергієнко Віктор _ 14.06.2017 15:02
IP: 46.211.0.---
Перше що зробив Аваков, на вимогу Кремля застрелив Сашка Білого. 2 Травня в Одесі мєнти Авакова, разом з проросійскими бойовиками розстріляли одеситів. Про що можно говорити, Аваков, квота Кремля, тому його не міняють.
ONLINE
Уряд реформ266 Aтака Путіна1084 Україна та Європа854 Мовне питання174 Корупція993
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Єгор Фірсов

Шабунин

Валерій Пекар

Новий набір на державну службу – що це і навіщо?

48
Наталя Соколенко

А про що ви хочете домовитися із мером Києва Віталієм Кличком і депутатами Київради?

6
Мустафа Найем

Как быстро они все забыли

Олексій Братущак

Втрати в АТО. Цифри військових не збігаються

9
Олексій Гарань

Юліє Володимирівно! Чи варто використовувати зовнішній напад на імідж країни у внутрішньополітичній боротьбі?

178
Олексій Гарань

Володимир Кулик: "В усіх типах медій споживачі віддають перевагу продуктам українською мовою. Про що свідчать соціологічні опитування, проведені на замовлення автора КМІСом"

42
Михайло Жернаков

Віддати Верховний Суд під ФСБ та інші ''європейські стандарти''

9
Олег Тягнибок

Вимагаємо знайти виконавців і замовників убивства Олега Супруненка!

320
Гліб Канєвський

Антикорупційний закон в дії: на праву руку мера Ірпеня склали протокол

4
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter