Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

Захід боїться Третьої світової? Так Путін її вже розпочав!

04 травня 2014, 07:56

Путіну не Крим потрібен і не Схід України. Йому потрібна вся Україна, разом з Києвом-столицею. І набагато більше! Путін своєю агресією вирішив довести цивілізованому світу, що в Третьому тисячолітті ніяке міжнародне право не діє і нічого не значить – діють і мають значення лише дві речі: гроші і право сили!

Путін уже висловив стурбованість порушенням прав російськомовного населення Естонії та Латвії – і НАТО терміново розгортає для захисту країн Балтії авіаційне і морське угруповання.

Путін уже висловив занепокоєння блокадою Придністров'я з боку України і Молдови – і Румунія терміново пересуває артилерійські й ракетні частини до своїх західних кордонів.

Путін уже направляє свої стратегічні ракетоносці Ту-95МС (з можливостями пуску ядерних крилатих ракет) до берегіів Шотландії, Данії, Нідердандів – перевіряє готовність їхніх радарів ППО, засобів РЕБ і терміни підйому літаків-винищувачів.

Путін уже передислоковує до Криму винищувальну й стратегічну дальну авіацію – російські Су-27, Міг-29 і Ту-22М3 уже на півострові.

Путін під прикриттям підготовки до Сочинської олімпіади оснастив, озброїв, підготував, здійснив передислокацію, перевірив розгортання і частково бойове застосування своїх мобільних бригад, в тч механізованих, аеромобільних, десантно-штурмових, спецназу ГУР МО, насамперед бойових диверсійних груп і вертольотів армійської авіації; спланував і задіяв транспортні коридори для швидкого нарощування сил і засобів навколо України – темпами, які ні нашій армії, ні військам НАТО зараз недосяжні.

Путін розгорнув на території України (думаю, не тільки України) приховану широку мережу агентури й диверсантів, яких він може активувати в будь-який момент. Скільки їх і в яких саме регіонах України (в тч у Києві), скільки і якої саме в них приховано зброї (ПЗРК, ПТКР, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, вибухівка) – крім Путіна, напевно не знає ніхто, адже два останніх голови СБУ і два останніх міністри оборони України в період Януковича мали російські паспорти і захищали інтереси Росії, не України.

Путін своїх планів не приховує – він уже діє, нахабно і цинічно, без жодних обмежень.

Висновки і пропозиції:

1. Україна стала першою жертвою агресії Путіна, але воєнна загроза з боку Путіна – набагато масштабніша, з руйнівним потенціалом для всієї Європи і світу. Без перебільшення.

2. Цивілізований світ має усвідомити цю загрозу і її масштаби – і діяти відповідно, скоординовано і рішуче, в тч уже і воєнними засобами протидії.

3. Стримана реакція Заходу на агресію Путіна, намагання умиротворити його шляхом переговорів, засобами дипломатичного й економічного впливу – не дають і не дадуть бажаного результату. Це вже ясно.

4. Захід має відкрито визнати Путіна фашистом-агресором і негайно розпочати створення анти-путінської коаліції, задіяти для локалізації загрози Путіна усі доступні способи, сили і засоби, в тч військові.

5. Одними з перших кроків мають стати передислокація і розгортання навколо території України (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, північ Туреччини) потужного авіаційного угруповання країн-членів НАТО (80-100 літаків типу F-16, F-15), авіаносної ударної групи в Середземному морі (70+ літаків палубної авіації) плюс 7-8 бойових кораблів у Чорному морі (есмінців і крейсерів з потужними засобами ППО) і кількох аеромобільних бригад – з метою встановлення надійного контролю над повітряним і морським простором України, аби стримати Росію від нарощування додаткових сил і не допустити вторгнення російської армії на територію нашої держави.

6. Ключову роль у допомозі України задля стримування вже актуальної агресії Путіна проти України серед країн-членів НАТО мають відігравати Велика Британія і США – саме ці дві держави взялися гарантувати Україні територіальну цілісність і безпеку після ядерного роззброєння України у 1994 році.

7. Після довгих вагань, після цілої низки хибних рішень, саботажу і навіть зради, українська влада нарешті розпочала збройну протидію російським диверсантам задля захисту цілісності країни (материкової частини, Крим Путін уже окупував). Україна спроможна власними силами і засобами очистити свою територію від ворога. Але – за умови, якщо Захід, насамперед Велика Британія і США, швидко перекриють Путіну з повітря і моря можливості вторгнення на нашу територію новими силами.

8. Захід дотепер протидіяв Путіну досить обережно і стримано, пояснюючи це небажанням спровокувати Третю світову війну. Настав час визнати хибність і неефективність такої стратегії стримування Путіна. Усвідомити, що Третю світову Путін уже розпочав! Час діяти швидко і рішуче!

Наостанок, усе це я пояснював українським керівникам і нашим західним партнерам, намагався переконати і спонукати їх до ефективних і рішучих дій на випередження Путіна, малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ. Не почули. Може, почують тепер, коли прогнози справдилися, коли ситуація загострюється на очах і може стати некерованою, точніше – керованою лише Путіним.

Коментарі — 187
Grygoriy Veda _ 04.05.2014 09:43
IP: 194.213.105.---
Angelina Schastlivyh:
За доллары такая харьковская падаль и родную маму сожжут
А почему на западе Украины этого нет и не будет и западенцы с русскими местными дружат и нет оскорблений. Потому что на востоке не русские (часть) а настоящее кацапье. Ты слышал, когда либо чтоб западенцы оскорбляли русских, если б да там все бы рос. каналы были и в ООН на них подали жалобу. Этого нет, а пропитые морды кацапские с востока не стесняются и орут "бандеры вон с Украины" это как объяснить? Скоты все же и поэтому их ненавидит весь мир. А нет морали так эти жлобы убивают уши, отрезают животы вспаривают. Эти сцуки кацапские московские стреляли, когда мирно все было. Они напали посмотрите даже в Лента Ру что творили эти бандиты в одессе. Вот и надо было всех до единого пристрелить когда они убили 4 парня. И еще не поздно они опять эти жуки вонючие соберутся Теперь не ждать пока они нападут, а только увидел, собираются автоматная очередь
Виталий Ященко _ 04.05.2014 09:42
IP: 46.211.53.---
Стратег однако. Шо там генералы НАТО и США, дети.
Все это даже ребенку понятно. Карлик просто заигрался в войнушку. Ему своих алкогольных мутантов не жалко. А на Западе люди живут. Вот они и осторожничают, авось мальчик уймется.
К сожалению "обезьяна с гранатой" стала реальностью. И от этого уже никуда не уйдешь.
Но Меркель Карлик использовал по полной. Эта баба оснастила его по высшей категории. Да и французы стараются не отставать, не понимая того что все это будет направлено против них.
дід_панас _ 04.05.2014 09:41
IP: 176.106.207.---
"малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ."
А може пальцем в дупі ковирявся пан Гриценко, а не малював щось? Треба Гриценка сепаратисмам в Словянську скинути як троянського коня. Через пару днів вони самі здадуться, зрозумівши які вони нищеброди, порівняно з "геніальним" паном полковником
kren _ 04.05.2014 09:41
IP: 188.0.104.---
Kobel Ihor:
Ostapenko Taras:
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
Як. Це припинити украінізацію і русифікацію?
Ушльопок кацапський, за мову -5
Але з глолвою дружити треба
Так -...Але з глолвою дружити треба...логістика "твору"тільки підтверджує аксіому,що освіта не резуль
тат,а процес.І посвідчення про освіту зовсім не передбаає означених якостей у носія такого посвід
чення.
Константин Сергеев _ 04.05.2014 09:40
IP: 82.117.236.---
Кто ведет борьбу с террористами? Основное звено АТО и АТЦ – это СБУ-Наливайченко-Кличко- Порошенко-Фирташ-Левочкин-Бойко-Янукович-Путлер. Всё ясно? Куда подевались доблестные снайперы, которые уже давно могли поубивать главных террористов-диверсантов, даже если те выставляют впереди по путлерному плану живой щит из обманутых и пророссийски настроенных людей, а также уголовников, которые действуют под руководством юго-восточной мусорни? Руководитель АТЦ ехал на легковушке, думал, что все перед ним расступятся и разбегутся, и попал в засаду. Конечно, жалко убитых и раненых. Но это же всё выглядит как фарс. А эта группа-троица, которую взял в плен тот, кого они должны были взять? Кругом измена! Что это за чудо-богатырь горбоносый русский с еврейской фамилией Гиркин, с которым никто сладить не может? А может быть, сама Альфа ни на что не способна, кроме как крышевать бандитов и стрелять по мирным протестующим? Как говорит А.Арестович, у всех ментов в глазах желание поскорее сдаться врагу.
Ретросвіт антиквариат _ 04.05.2014 09:38
IP: 93.74.134.---
"аналитег "Гриценко сильно отстал от жизни...Путен не вечен и тоже чел, которого можно отправить к праотцам и войны не будет. есть много способов
Rancho _ 04.05.2014 09:33
IP: 74.125.181.---
На превеликий жаль, все написане автором схоже на реальність.
P.S.Всі тролі тролять – виконують свою ганебну роботу.
kren _ 04.05.2014 09:29
IP: 188.0.104.---
Іван Павлов:
CASIO321:
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
"Нет в этом мире лживей и сволочней особи чем кацап..."
А Ви часом не той ак-к.Павлов,що пояснив сутність умовних і бузумовних рефлексів?-:)))
Valery Petrov _ 04.05.2014 09:27
IP: 77.222.128.---
Ольга, если у него есть план. то почему ничего не делает, а только всех поучает и критикует. Пусть свои примером доведет, что его план действительно сработает, а вся это болтовня просто надоела и становится противно, когда видишь его опять в блогах УП,
Kobel Ihor _ 04.05.2014 09:26
IP: 95.69.194.---
Ostapenko Taras:
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
Як. Це припинити украінізацію і русифікацію?
Ушльопок кацапський, за мову -5
Але з глолвою дружити треба
Любов Антоненко _ 04.05.2014 09:24
IP: 74.125.17.---
а яценюк каже Нато не на часі,та треба вже давно вступити. Гер-путін розпаясався,возобнив із себе велике цабе,який насправді є вселенським злом.
Viktor Koryachenko _ 04.05.2014 09:23
IP: 94.179.0.---
Все правильно.
Olga Vesna _ 04.05.2014 09:22
IP: 95.134.8.---
В чем бы не обвиняли Гриценко, а к его рассуждениям стоит прислушаться. Плох или хорош он был когда-то, сейчас он трезво анализирует ситуацию и предлагает тот план, который МОЖНО И НУЖНО реализовать.
Leonid Pidchybii _ 04.05.2014 09:22
IP: 94.232.211.---
Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога ЦІЛКОМ ТАЄМНО
zemlj. blogspot.com /2014 /03/ blog-post _697. html
Складений свого часу й поширений "Психологічний портрет Яйцевінковича"
викликав неабияку цікавість. Його формулювання, а особливо висновки й прогнози поведінки виявилися правильними. Я не знаю, чи використовував хтось цю роботу, але подивіться, що сталося через три місяці з Яйцевінковичем. Тому, враховуючи такий успіх, ми презентуємо "Психологічний портрет Ліліпуті" й щиро сподіваємося, що з Ліліпутею через три місяці станеться те саме, що й з Яйцевінковичем.
Іван Павлов _ 04.05.2014 09:20
IP: 92.112.61.---
CASIO321:
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
"Нет в этом мире лживей и сволочней особи чем кацап..."
Райхер _ 04.05.2014 09:20
IP: 46.211.180.---
Украина выйдет из кризиса когда партия Регионов и БЮТ уйдут – это две стороны одной медали.
Но есть ли шанс? на патриотов охота с двух сторон?
Александр Гордиенко _ 04.05.2014 09:16
IP: 46.211.126.---
Гриценко выразил свои мысли, не более. Лет пятьдесят назад он мог бы стать хорошим полководцем, но не сейчас. Война ведется совсем по-другому, а он все про самолетики и кораблики. Ведущими силами должны быть хакеры и финансисты, а не пехота и т.д. Эта война должна вестись постоянно. Деньги надо не в железо вкладывать, а в науку и образование. У меня вывод один: нас не ждет ничего хорошего в ближайшие лет 10, потому что нами руководят люди с мышлением совка (пусть даже и такие честные, как Гриценко).
Uruz _ 04.05.2014 09:14
IP: 94.153.48.---
Vitaly Ivanenko:
//vk.com/video10884359_168363614?list=2be139b1a66c4b2baa

Заказывают убийства претенденты в президенты...уже и на 9 мая спланировали...слушайте и делайте выводы!!! Такие как Гриценко и планируют беспорядки, ради портфелей и власти!!!!
обвинение без доказательств – клевета, все читали НЛП и знают как это работает. успокойтесь, все верно Гриценко сказал.
Sergiy Gunko _ 04.05.2014 09:12
IP: 5.58.45.---
Nikolay Ralbush:
Между прочим, его сын записался сам, а потом был призван в Армию обыкновенным лейтенантом...
Xuato _ 04.05.2014 09:08
IP: 91.225.122.---
Гриценко говорить вірно, Захід пасивний, Ештот триндить одне і теж сідайте за стіл і домовляйтесь. Скоро Ештон буде домовлятись з диверсантами в Парижі! Турчинов боягуз, Аваков непрофесіонал, в такий час потрібно замінювати командучих і мінстрів які не здатні приймати адекватні рішення!
Ostapenko Taras _ 04.05.2014 09:07
IP: 74.125.17.---
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
CASIO321 _ 04.05.2014 09:04
IP: 74.125.18.---
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
Іван Павлов _ 04.05.2014 08:58
IP: 92.112.61.---
Захід вміє тільки бздіти. Україна приклад всьому світу – що значить відмовлятися від ядерної зброї. ЯО це наш єдиний шанс в довгостроковій перспетиві. Це не розуміють хіба що ідіоти.
SOLD@T _ 04.05.2014 08:57
IP: 74.125.17.---
soc:
на останоок, пропоную пану полковнику створити батальон, полк, бригаду (на що вистачить) територіальної оборони та діяти.
а не зображувати із себе божевільну касандру на прийомі у психіатра
про це я писав три місяці тому, але полковник не слухав
Александр, вопрос можно?
За счет чего процветает коррупция? Что ей движет? Почему судьи выносят не справедливые и преступные решения и и.д.? Все очень просто: все это провоцируют и подпитывают деньги. "Черные деньги" это как кровь в теле коррупции. А где берут эти "черные деньги?". Все просто, конвертационные центры и они уже начали свою работу и работают уже для новой власти. Это повод задуматься, о том, куда пойдут деньги от МВФ, а самое главное, будем ли мы идти тем путем, который выбирал народ в лице майдана!
Jackobson George _ 04.05.2014 08:54
IP: 74.125.41.---
Памятаю, як декілька років тому пан Гриценко на передачі Шустера розповідвав, що "Україна – для українців" – це войовничий націоналізм, неприйнятний в Україні 21 століття. Тепер же пан Гриценко розповідає, що російські агенти повсюду, а два міністри оборони – росіяни, і це наслідок поганої національної політики. То може ваша (і не лише ваша) боротьба з ідеєю "Україна – це і є безпосередня причина сьогоднішньої ситуації? Чи не тому так все погано, що ви готові були віддати цю країну хоч чорту лисому (главноє чтоби чєловєк бил хароший...), тільки б не націоналістам? Хіба не ви озброювали так звану "українську" армію сучасною зброєю, абсолютно не проводячи ротації кадрів й націоналістичного виховання? І тепер у кого ця сучасна зброя в руках? І які кадри її передали в ці руки?...
Уряд реформ295 Україна та Європа887 Свобода слова543 Корупція1066 Aтака Путіна1102
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте