Попов мусить піти із Партії регіонів
Спочатку Партія регіонів програла ВСІ округи на виборах до парламенту в місті Києві. Потім ця ж партія протягла – як завжди із порушенням Конституції – державний бюджет на 2013 рік, не врахувавши інтереси киян. Після цього бюджет розкритикував київський "градоначальник" О.Попов, який до цієї ж партії і сам належить.
"Нестиковочка" виходить: треба або на свою партію впливати, або мерщій із нею поривати. Бо вона ж іще багато рішень проти киян встигне ухвалити, а Попов цих киян номінально очолює.
По-іншому не буває, принаймні, у європейських столицях. А як ні, то і заявам таким тоді – гріш ціна.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.


