Сергій Лещенко Журналіст "Української правди"

Віктор Янукович переможе ведмедекотів

22 червня 2010, 18:44

"We will make doing business in Ukraine easier and minimize influence of bearcats on it", – пообіцяв Янукович протягом зустрічі з правлінням Ялтинської європейської стратегії.



Говорив Янукович українською, потім його слова на сайті переклали англійською, і в повторному українському перекладі сказане Януковичем виглядало так: "Ми спростимо ведення бізнесу в Україні та зменшимо вплив на нього ведмедокотів".

Ведмедокіт (або бінтуронг) – це хижий ссавець, зовні схожий на єнота, що мешкає в Південно-Східній Азії. Досі в Україні ведмедокоти не водилися.



Зате в Україні водиться вдосталь чиновників. І очевидно, упорядники сайту президента мали на увазі боротьбу з бюрократами (bureaucrat), а не ведмедекотами (bearcat).

Але помилка перекладача вийшла за Фрейдом. Адже в чомусь автори сайту президента праві.

Ведмедокоти, боротися з якими збирається Янукович, мають спільну рису з бюрократами – це хапальний інстинкт. У бюрократів – лапами, у ведмедокотів – хвостом.

© 2000-2011 "Українська правда"

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.pravda.com.ua

Керівник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Олена Притула
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
Webmaster: webmaster@pravda.com.ua