Євген Рибчинський Народний депутат України

Закон один для всіх. І беззаконня також (коментарі до однієї дрібної крадіжки)

17 лютого 2017, 13:35

Понад 20 видань попросили мене надати коментарі стосовно криміногенної ситуації в українській столиці. Чому саме мене? Тому що вчора управлінням поліції міста Києва була поширена інформація щодо крадіжки, яка сталася акурат у День Закоханих, в районі, від якого особисто я у 2014 році став народним депутатом України.

Не сталося нічого особливого, просто у громадянина України невідомі витягли з машини цінні речі.

І цим громадянином на диво виявився саме я.

Ілюзій – нуль. Майже у 100% випадків такі злочини не розкриваються. І майже у 100% випадків такі злочини вчиняються особами, які, або були, або є на разі пов'язаними з державними органами правопорядку.

Серед біла дня із зачиненої машини, не розбиваючи скла і не пошкоджуючи замка, зловмисники витягли сумку із спортивним знаряддям і робочий ноутбук MacBook Air. Начебто все зрозуміло. Працювали справжні крадії-професіонали. Але є одне "але". Злочинці не взяли ані грошей, які були в машині, ані зброї, ані інших доволі цінних речей.

Таке враження, що їхньою метою був саме гаджет, на якому зокрема зберігалися й файли з даними українських бійців, які позбулися в АТО кінцівок і були відправлені на лікування та протезування до США. А також дані їхніх спонсорів і благодійників. Така інформація може завдати шкоди не лише меценатам, а й самим скаліченим на війні героям. Але наші злочинці наврядче є сентиментальними. На комп'ютері також зберігалися матеріали розроблених мною законопроектів, моя поетична збірка, підготовлена до друку, і фотографії з сімейного фотоархіву. Якщо зловмисники шукали якийсь компромат, то вони напевне були дуже розчаровані. Та то таке.

Найпоказовіше і найкумедніше інше – у Голосіївському районі столиці обікрали народного депутата від Голосіївського району столиці.

Це говорить не лише про те, що жити в Києві стало вкрай небезпечно, але й про те, що ніякої недоторканості народних депутатів просто не існує.

Існує лише влада, яка краде і ті, хто їй наслідує, соціально знаходячись на багато поверхів нижче.

І теж краде, краде і краде...

Aтака Путіна1057 Корупція872 Уряд реформ254 Річниця Майдану67 Мовне питання166
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте