Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Президент та БПП проти прийняття Закону про деокупацію Донбасу. ''Не на часі''

19 грудня 2017, 22:25

Вже 3 роки у парламенті, а ніяк не можу звикнути до явної брехні.

Пані Перший віце-спікер заявляє, що "Батьківщина та Самопоміч не голосували за визнання РФ агресором".

Ось Постанова, проголосована 27 січня 2015 року про звернення України до міжнародних організацій та парламентів світу щодо визнання Росії агресором.

Тимошенко Юлія Володимирівна там співавтор. Батьківщина тоді одноголосно проголосувала за Постанову. Як і Самопоміч.


Може досить цих банальних спроб окрестити "руками Кремля" всіх, хто критикує владу чи навіть задає питання? Якось воно вже набридло. Вам ні?

Не думала, що ми підійдемо до цього моменту, коли не залишиться жодних табу у наклепах і образах на політичній арені країни до всіх, хто посмів поставити під сумнів політичні рішення великого суверена-реформатора Порошенка.


Очевидно, останні рейтинги зводять з розуму деяких колег з Банкової.

Пані Перший віце-спікер говорить, що голосування за т.з. закон про деокупацію Донбасу "зараз не на часі", і "технічно не правильно зараз цей закон ставити".

Я просто нагадаю, що коли від Парламенту вимагали голосувати за даний законопроект у першому читанні, не читаючи навіть тексту, на наступний ранок після подання закону у Парламент Президентом – тоді це було страшно терміново? Не можна було дати 1 день прочитати редакцію?

Так терміново, що вже пройшло 2 з половиною місяці, а закон до другого читання навіть не ставиться у порядок денний?

Наче б то тому, що зараз "йдуть переговори про обмін полоненими", "ЄС розглядає питання продовження санкцій проти РФ", а "Клімкін веде важливі переговори".

А 2 з половиною місяці назад не було переговорів про обмін заручниками (які насправді є військовополоненими, от тільки треба прийняти Закон і вийти з режиму "АТО"), тоді не було перемовин про санкції та миротворців?

Інколи краще мовчати, якщо не можете відверто сказати: Президенту ніколи не треба був цей закон. Потрібно було лише проголосувати продовження на рік закону про особливий статус Донбасу, під який тоді "геніально" підв'язали законопроект про деокупацію. Все інше – лише заважає і завжди буде "не на часі".

Не на часі визначений правовий статус війни з РФ.

Не на часі визначення дати початку агресії та правових захист наших хлопців на фронті, який вже засуджують українські суди за захист наших блокпостів!

Не на часі розрив дипломатичних стосунків із агресором.

Не на часі вихід з СНД.

Не на часі виконання прямих норм Конституції України щодо обов'язків Президента створити Ставку головнокомандувача та подати до ВР Указ про використання ЗСУ.

Не на часі і антикорупційний суд.

Не на часі будь-які зміни, бо Президента влаштовує статус-кво у всьому. Він, здається, живе в іншій країні, в своій власній маленькій Україні, де його хвалять та люблять, де проведені успішні 144 реформи, де люди щасливі та заможні... Абсурд.

- – -

Зате, НА ЧАСІ , очевидно: збільшення нелегальної торгівлі з ОРДлО, про яку вже роблять цілі дослідження міжнародні організаці.

На часі заробляти на війні та продавати свої "Богдани" по завищеній ціні (й нічого, що вони технічно не підходять армії).

На часі торгувати з агресором та нічого не зробити за 3 роки, щоб переорієнтувати нашу економіку.

На часі звинувачувати у всьому опозицію, верещати про головних ворогів держави – опозиційних політиків, "єврооптимістів-стрімерів", та антикорупціонерів. які, виявляється, винні у всьому, хоч при владі – суверен Порошенко, його ГенПрокурор, його коаліція, його найкраща іменна партія, його НКРЄ КП, його КМУ, його голови місцевих державних адміністрацій, його НБУ у 7-місячній відпустці...продовжувати далі перелік?

А винні у всьому – ці нові обличчя і опозиційні сили. На часі – називати біле чорним, і нещадно брехати і звинувачувати всіх навколо. Це єдине, чого ця влада досконально навчилася за ці 3 роки. Тут знімаю перед вами капелюха.

...А я, дурна та молода, думала, що хоча б щодо закону про деокупацію Донбаса треба менше істерик і звинувачень, а більше відвертих дискусій та спільної роботи.

От тільки гірка правда у тому, що Президент категорично не хоче брати на себе відповідальність за війну та воєнну стратегію, хоч Конституція дуже чітко називає його Головнокомандувачем та окреслює його обов'язки під час війни. Ні, він цього не хоче, але й не хоче давати додаткові повноваження РНБО чи представникам Народного Фронту.

Звідси й конфлікт у законопроекті. Звідси й категоричне небажання його розглядати.

Звідси – "гібридне АТО". Така, мабуть, доля Украіни: у надскладний час мати гібридну війну, гібридного Президента, чи то бізнесмена, чи то голову держави, гібридний парламент, гібридну мораль, гібридні цінності.

Все більше і більше українців відчувають це, і все більше українців хочуть відвертих розмов і реальних дій, і вимагають будувати країну та твердій землі замість смердючого болота солодких піартехнологій.

І саме тому ми обов'язково вирвемося з цього замкненого кола гібридної реальності задзеркалля, і відстоїмо національні інтереси країни.

Загрузка...
Коментарі — 139
Александра Феденко _ 21.12.2017 18:20
IP: 188.130.176.---
Александра Феденко:
Тарас Иванович:Если бы украинцы были честными и не глупее коммуняк, то они должны по образу и подобию написать:

Мы, Украина, констатируем, что Крым как субъект украинского права, прекращает свое существование.

А как на счет,от Калининграда отказаться и с Японией " поделиться"?
Александра Феденко _ 21.12.2017 18:18
IP: 188.130.176.---
Тарас Иванович:
А как на счет,от Калининграда отказаться и с Японией поделиться?
Max Mykhaylenko _ 21.12.2017 02:49
IP: 31.134.105.---
В тієї пані від брехні вже очі у рівзних напрямах дивляться. Відробляє посаду...
Вадим Криничний _ 20.12.2017 21:29
IP: 89.252.61.---
mihaylenco:

mihaylenco:
Олександр Перший
Як? Хто? Хунта. Надзвичайний стан протягом одного року. Потім вибори. Іншого шляху немає.
Це дуже небезпечна річ – покладатись на хунту. Де гарантії, що до керівництва хунти не попадуть люди з кремлівської агентури, які вже інспіровані в наше середовище, і чекають часу "Ч". Не Майдані мене завжди непокоїла така формація, як "Правий сектор". Вона виникла нізвідки, з потужним фінансуванням, з не непублічним лідером. Згадайте також такий феномен, з дуже радикальних ПСівців, як вони себе декларували, ні один не загинув на Майдані. Тоді як "свободівців" загинуло 18 чол. Згадайте ще одну загадку, зранку 20 лютого лідер ПС Ярош, між 9:30 – 11:00 знаходився в прийомній Президента на Банковій. Що це, чому не було публічних пояснень зі сторони Яроша? Я не хочу дискредитувати весь ПС, там багато справжніх патріотів, які воювали в АТО, і багато загинуло. Був розстріляний автобус з добровольцями ПС, 12-ро загинули.
LYCIV_OLGA _ 20.12.2017 21:17
IP: 35.195.70.---
Олег Кара:
Logic2009:
... алкогольный делирий, прогрессирующее слабоумие, брутализация личности, склонность к извращениям...
Что так нравится цитировать собственній диагноз?...
Ну, давай, давай, не буду тебе мешать... (тебя "и так" все знают именно таким)
LYCIV_OLGA _ 20.12.2017 21:13
IP: 35.205.33.---
Який показовий наочний приклад тваринної ненависті до частини України! В автора (Олега Кара) – звичайна параноя, манія переслідування галичанами –

Олег Кара:
Mykola Fedoriy:
...ваш галичанський тваринний расізм...
...ви – одвічне польске "би...ло, Пся кр...в"...:))
До того ж це хворе біднятко вже забув, що ще сьогодні в Олег Кара _ 20.12.2017 15:32 у Костянтин Матвієнко "Урядовцям читати не рекомендовано з метою уникнення когнітивного диссонансу" він власноруч написав:

Олег Кара:
... польская выдумка "московиты" ничем не лучше польской же выдумки "схизматы" или "быдло,
пся крев"...
Отже – авторові вже давно лікуватися треба, але він воліє, щоб його "вмочали" в його ж "власне"...
Хворий, нещасний бідолаха...
Ernst Kelman _ 20.12.2017 20:50
IP: 35.195.250.---
Путін купив канцлера ФРГ Шредера, вліз в президентські гонки в США, ...Тільки дуже наївна людина здатна думати, що КГБ забув про Україну! Порошенко – агент Кремля, ще коли він був студентом!
mihaylenco _ 20.12.2017 20:44
IP: 93.171.65.---
Олександр Перший
Як перемогти корупцію в умовах олігархічної економіки? Як не допустити безвладдя на час перезавантаження держави? І хто це зробить і якими засобами?

Як? Хто? Хунта. Надзвичайний стан протягом одного року. Потім вибори. Іншого шляху немає.
Вадим Криничний _ 20.12.2017 20:13
IP: 89.252.61.---
Ценея Менепідставили:
Ценея Менепідставили:
Бариги вони і є бариги. А Батьківщина це єдина у Україні партія що за Україну.
Вас шановний дійсно підставили, і Ви напевно не усвідомлюючи суті, озвучуєте штампи БЮТу. По вашому Гриценко, Самопоміч, Демальянс, не за Україну?
Ценея Менепідставили _ 20.12.2017 17:45
IP: 35.195.174.---
Бариги вони і є бариги. А Батьківщина це єдина у Україні партія що за Україну.
Тарас Иванович _ 20.12.2017 17:16
IP: 46.164.180.---
Интересный документ:

СОГЛАШЕНИЕ
о создании Содружества Независимых Государств

Мы, Республика Беларусь, Российская Федерация (РСФСР), Украина как государства-учредители Союза ССР, подписавшие Союзный Договор 1922 года, далее именуемые Высокими Договаривающимися Сторонами, констатируем, что Союз ССР как субъект международного права и геополитическая реальность, прекращает свое существование.

Если бы украинцы были честными и не глупее коммуняк, то они должны по образу и подобию написать:

Мы, Украина, констатируем, что Крым как субъект украинского права, прекращает свое существование.

Но они же патологические лжецы и тупые.
Logic2009 _ 20.12.2017 17:14
IP: 91.196.177.---
_ABM_:
ОБУЧАЕМОСТЬ
С этим проблема, у него врождённое слабоумие.
Русского языка не одолел.
руслан49 _ 20.12.2017 17:10
IP: 37.52.21.---
Віктор Петренко:
Олександр Перший:
маячня повна та маніпуляція.яке має відношення мвф до визнання чи не визнання росії агресором?
тобто за вашою логікою у випадку прийняття закону зараз Україна перестане фінансуватися мвф?
і сьогодні українських заробітчан у росії не менше.до того ж Україна торгує з агресором повним ходом.тому ваші спроби виправдати злочину бездіяльність вр та Бариги є недолугими та нелогічними!
В Росії кажуть, що Донбас "восстал" і Росія почала їх "защищать от бандеровцев" після того, як Верховна Рада в 2014 році прийняла закон про мови. Ось і думай, впливають рішення Ради на інші країни, чи не впливають. Як зачіпка на ті, чи інші дії точно впливають.
Тарас Иванович _ 20.12.2017 17:07
IP: 46.164.180.---
_ABM_:
Этого не знают только тупые запердоленки.
Профессор Фасмер (языковед и лексикограф российского происхождения, славист и балканист. Иностранный член-корреспондент АН СССР (1928).) в журнале "Вопросы языкознания N5 на стр. 67 опубликовал исследование русского языка. Он проанализировал происхождение 10 779 русских слов и пришел к выводу:
58,3 % – заимствованы из других европейских языков,
10,3 % – неизвестного происхождения,
29,5 % украинского происхождения,
72 слова – общевосточнославянского происхождения,
93 слова или 0,9 % – российского, то есть московского происхождения.
29,5 % украинского происхождения. Значит таки братья.
Orest Jj _ 20.12.2017 16:59
IP: 35.195.91.---
mihaylenco:
Олександр Перший _
Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе?

До чого призведе? Якщо ще на додаток очистити владу від 5 колони, то призведе до виходу з орди, і подальшому виходу з кризи. Якщо порвемо з ордою, а ватна гвардія в Україні залишиться, то будемо тупцюватися на місці. А якщо не порвемо з ватним царством, і не випалимо рускій дух, то Україна перестане існувати.

Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
Если при перезагрузки выключат свет, то стране придётся загружаться на прежнюю версию, то бишь страна и украинцы окажутся во времени 19 века, как после Речи Посполитой.
– в принципе и сейчас идёт этот процесс, промышленность рушится, народ тупеет, поляки так же как ляхи правят украинцами.
Олександр Перший _ 20.12.2017 16:47
IP: 188.163.12.---
mihaylenco:
Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
План не поганий (підтримую, особливо п.1), але до ти, поки діло не доходить до реалізації, коли виникають конкретні питання.
Наприклад, як би ми перервали дипломатичні відносини з РФ в 2014 році, то більше 1500 наших вояків до сі залишались би у полоні (зараз вони на волі). На це варто було піти? Де взяти паливо для танків? Куди діти 2 млн. заробітчан в РФ? Як позбавитись ватників, коли за них голосує значна частина виборців? Як перемогти корупцію в умовах олігархічної економіки? Як не допустити безвладдя на час перезавантаження держави? І хто це зробить і якими засобами?
Mike Naplekov _ 20.12.2017 16:40
IP: 46.118.250.---
"все більше українців хочуть відвертих розмов і реальних дій"
===
Оце вірно.
Отже, спочатку треба визначитися з тим, хто з ким та за що воює, як це почалося.
І вийде, що руками українських націоналістів (за правовим прикриттям влади олігархів) робиться спроба т.з. "українізації" (в розумінні етнонаціоналівтів). Першопричина саме тут. І домовитися країні про припинення цієї війни можна лише без них, а це означає без олігархії.
Віктор Петренко _ 20.12.2017 16:39
IP: 35.196.18.---
Олександр Перший:
я далеко не у всьому фахівець звичайно.але в даному питанні є безаперечний факт: влада проявляла злочину бездіяльність впродовж 3 років!!!
mihaylenco _ 20.12.2017 16:38
IP: 93.171.65.---
Олександр Перший _
Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе?

До чого призведе? Якщо ще на додаток очистити владу від 5 колони, то призведе до виходу з орди, і подальшому виходу з кризи. Якщо порвемо з ордою, а ватна гвардія в Україні залишиться, то будемо тупцюватися на місці. А якщо не порвемо з ватним царством, і не випалимо рускій дух, то Україна перестане існувати.

Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
Олександр Перший _ 20.12.2017 16:26
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
маячня повна та маніпуляція...
Наскільки я знаю, МВФ не надає фінансової допомоги країнам, які воюють. Можливо бувають виключення. Не знаю. Зараз, здається, Україна готова прийняти закон про окупацію Росією ОРДЛО (не про війну, а саме про окупацію). Причому, прийняти у такій формі, щоб не було звинувачень в порушенні Мінських угод, які є підставою застосування проти РФ фінансових санкцій. Тому допомога МВФ скоріше за все буде продовжена. Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе? Таки питання треба рішати не аматорам, а фахівцям, які краще проінформовані в міжнародної політиці та в гібридних війнах. І несуть відповідальність за прийняті рішення.

А ви дуже поспішаєте давати оцінки та характеристики, наче у всьому є висококласним фахівцем.
_ABM_ _ 20.12.2017 16:15
IP: 35.187.20.---
Orest Jj:
_ABM_:
Orest Jj:
- Проблема...
-Запердоленко, нет проблем, нашел я тебе работу!!! Не уверен, что ты соответствуешь, но какая есть: 20.12.17...Зарплата: от 7800 до 7800 "руб." Образование: среднее специальное
ДИСЦИПЛИНИРОВАННОСТЬ, ИСПОЛНИТЕЛЬНОСТЬ, ПУНКТУАЛЬНОСТЬ, ОБУЧАЕМОСТЬ
– - придурка понесло...ещё не Новый год, а ты уже весь стекломой выпил!
:-)) Ты так беспокоишься за украинцев в Польше и Германии, что и я решил тебе помочь. И что я вижу – зарплата 7800. А ведь и за 20 000 руб. с трудом проживешь. Нищий, смешной и глупый ты, Запердоленко...
Вообще-то ты прав, переписываться с тобой не интересно. Интересней смотреть в ютюбе рассуждения кацапов на "ламповой вате", "вата шоу". Объективно, наглядно, все происходит в динамике – настоящее шоу!! Вчера посмотрел диалог Андрея Полтава с детьми. Запердоленко, так ведь дети 6-7 классов умнее тебя!!!
Віктор Петренко _ 20.12.2017 15:55
IP: 35.185.19.---
Олександр Перший:
маячня повна та маніпуляція.яке має відношення мвф до визнання чи не визнання росії агресором?
тобто за вашою логікою у випадку прийняття закону зараз Україна перестане фінансуватися мвф?
і сьогодні українських заробітчан у росії не менше.до того ж Україна торгує з агресором повним ходом.тому ваші спроби виправдати злочину бездіяльність вр та Бариги є недолугими та нелогічними!
_ABM_ _ 20.12.2017 15:48
IP: 35.195.70.---
Orest Jj:

наверное самое главное, что накроется шоколадный бизнес Порошенко в России.
Блин, Запердоленко, оставят тебя без конфет. Вот же несчастье какое!!
Orest Jj _ 20.12.2017 15:47
IP: 35.205.42.---
_ABM_:
Orest Jj:
Проблема...
Запердоленко, нет проблем, нашел я тебе работу!!! Не уверен, что ты соответствуешь, но какая есть:
20.12.17
Воронежская область, 394065, г. ВОРОНЕЖ, р-н СОВЕТСКИЙ, ул. МОЛОДОГВАРДЕЙЦЕВ, д. 17, 27, 37, 88, МОЛОДОГВАРДЕЙЦЕВ, 0, 5 СТАВКИ -3000 РУБ+НОЧНЫЕ
Зарплата: от 7800 до 7800 "руб."
Образование: среднее специальное
ДИСЦИПЛИНИРОВАННОСТЬ, ИСПОЛНИТЕЛЬНОСТЬ, ПУНКТУАЛЬНОСТЬ, ОБУЧАЕМОСТЬ
– придурка понесло......
ещё не Новый год, а ты уже весь стекломой выпил!
Orest Jj _ 20.12.2017 15:45
IP: 35.195.91.---
mihaylenco:
МВФ всё равно заставит продать землю Ротшильдам, иначе долги Украины перед США никогда не погасятся.
– удавка уже на шеи украинцев, американцы только сдавливают её постепенно, что бы не задушить сразу подсадную утку.
Свобода слова544 Україна та Європа891 Корупція1068 Уряд реформ296 Aтака Путіна1104
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter