Наталя Соколенко Журналістка

Громадська рада доброчесності вимагає у тк ІНТЕР право на відповідь

15 червня 2017, 19:23

Шановні читачі "Української правди"!

Усвідомлюю, що серед вас небагато глядачів телеканалу ІНТЕР,:)

Однак хочу попередити, що сьогодні в ефірі цього телеканалу буде чергове – вже друге – поливання брудом Громадської ради доброчесності.

Громадська рада доброчесності складається із представників громадянського суспільства і наділена ЗАКОНОМ повноваженнями перевіряти, чи КАНДИДАТ на посаду судді відповідає критеріям доброчесності і професійної етики. Якщо не відповідає, ми складаємо ВИСНОВОК і передаємо його на розгляд Вищій кваліфікаційній комісії суддів, яка проводить конкурс.

Зараз ми перевіряємо кандидатів до НОВОГО Верховного Суду, який ствроюється замість теперішнього Верховного Суду України і так званих "вишок" – ВГСУ, ВАСУ та инших вищих судів.

Ми робимо це на волонтреських засадах. Нема ніякого ГРАНТУ на нашу діяльність. У нас нема приміщення, АПАРАТУ, аналітиків, відділу комунікацій тощо. Проти нас заряджені корупціонери-судді та їхні політичні патрони у Києві і Москві з грошима і медіями.

Але борються вони проти нас непрофесійно.

Сюжет про Громадську раду доброчесності (ГРД), що вийшов на телеканалі ІНТЕР (Подробности) 13 червня, один із членів ГРД Роман Маселко назвав "Яке прикре самогубство"!)

Журналістка (прости, Господи) Оксана Григорьєва використала для сюжету коментарі одного колишнього адвоката (не вважаю за потрібне зупинятися детально на його особі), а також судді Богдана Саніна. Так-так! Це саме той суддя, який своїм рішенням заборонив Євромайдан.

Ці двоє "джентелменів" паплюжать що є сили Громадську раду доброчесності. А отой адвокат ще й нападає персонально на співкоординатора ГРД Віталія Титича (Віталій Титич також є адвокатом родин Небесної Сотні).

Авторка сюжету – Оксана Григорьєва – не дала ані нам як органу, ані персонально Віталію Титичу й слова у цьому сюжеті, чим порушила базовий стандарт журналісти – баланс думок і точок зору.

У зв'язку з цим "прикрим самогубством" ми готуємо звернення до Незалежної медійної ради та Комсії із журналістської етики, аби ці органи дали персональну оцінку роботі журналістки Оксани Григорьєвої, а також до Нацради з питань телебачення і радіомовлення на предмет дотримання телеканалом ІНТЕР умов ліцензії на мовлення, адже за умовами ліцензії канал має видавати новини з дотриманням стандартів.

Сьогодні обіцяно видати другу серію бруду.

Тим часом ми – члени Громадської раи доброчесності – не будемо давати Інтеру ніяких коментарів, поки право на відповідь в ефірі не отримає Віталій Титич.

Усім гарного вечора!

А ми ще на пленарному засіданні ВККС, де розглядаються наші висновки про (не) відповідність кандидатів до Верховного Суду критеріям доброчесності і професійної етики.

Коментарі — 12
Orest Jj _ 17.06.2017 21:01
IP: 77.52.24.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
...Усвідомлюю, що серед вас небагато глядачів телеканалу ІНТЕР,:)...

Точна. Основная масса смотрит на "першу леді" на каналі Ахметова як вона там витанцьовує. Другі внімают рекламу "себя любиміх реформаторов", ролики що крутит з рання до вечора айситиви...
і що тут поганого що дружина порошенка веде передачу?вона ж пропагує здоровий спосіб.хіба це погано?тим більше сама вона не політик і не веде передачу про політику.да канал ахметова.але запросили її журналісти.чомусь коли тимошенко і багато її соратників з'являються на ригівському newsone в тебе це не викликає негативних емоцій.будь ОБ'ЄКТИВНИМ і НЕ МАНІПУЛЮЙ!!!
зовсім з глузду з'їхав???? Супруга "патріота- "презіка України скоморошничает на канале практически главного сепара країни та "пахана" донецкой ОПГ?
Мдя...
Антонина Маринина _ 16.06.2017 14:31
IP: 193.19.152.---
Я тут трохи розібралася в так званому "журналістському самоврядуванні". Виявилось, що Комісія з журналістської етики, це якась "шарашкіна контора", ГО, яке очолює партнер Наталі Соколенко по громадському радіо Андрій Куліков. Реально прикол. Наталя Соколенко фактично поскаржиться на інших журналістів, сама розгляне скаргу і буде когось засуджувати. А Незалежна медійна група взагалі не є юридичною особою, це "ти да я, да ми с тобою", незрозуміла структура наповнена представниками РПР та громадського. Яку об'єктивну оцінку кому вони можуть дати?

Вказане свідчить: має бути законом утворений об'єктивний дисциплінарний орган щодо журналістів. Тому реформа сфери журналістики має стати пріоритетом серед інших реформ. Необхідно прийняти новий закон, який би врегульовував журналістську діяльність на належному рівні.
Sergey Bilochenko _ 16.06.2017 13:50
IP: 104.199.75.---
Назваться доброчесним еще не значит быть им
правда _ 16.06.2017 09:53
IP: 5.58.29.---
Я не вірю, що читачі УП дивляться "інтер", не вірю!
Logic2009 _ 16.06.2017 09:06
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Геннадий Грознов) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглое пресмыкающееся, мозги твои Путлер давно убил.
Скоро сдохнешь и отправишься кочегаром к Чуркину
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Orest Jj _ 16.06.2017 08:08
IP: 77.52.2.---
...Усвідомлюю, що серед вас небагато глядачів телеканалу ІНТЕР,:)....

Точна. Основная масса смотрит на "першу леді" на каналі Ахметова як вона там витанцьовує. Другі внімают рекламу "себя любиміх реформаторов", ролики що крутит з рання до вечора айситиви...
bayda2013 _ 16.06.2017 07:59
IP: 46.173.112.---
На "Інтері" працює багато чесних, порядних журналістів, але політика темників, мовна політика
каналу, особливо зараз, коли кожен день гинуть громадяни Украіни від рашистськоі агресіі, коли
на анексованих і окупованих ворогом територіях знищується все украінське, така політика є
ворожа і недопустима. І тому канал дійсно треба або серйозно реорганізувати, або закрити.
bayda2013 _ 16.06.2017 01:01
IP: 46.173.112.---
Баланс думок – це добре, але не потік помий, бруду, приправлений краплями фактів.
А в цьому якраз і проявляється вся сутність "Інтера" – цього рупора украінофобів в Украіні,
рупора рашистськоі п'ятоі колони, яничар, наймахровіші з яких (олійники, табачники,іЩєнкі,
вассєрмани і інша шваль) вже обливають Украіну брудом, під'юджують агресора з Москви або
з інших підворіть.
Антонина Маринина _ 15.06.2017 21:21
IP: 46.133.155.---
Дійсно баланс думок це важливо. І хочеться сподіватися,що й журналісти української правди,громадського,експресо ТВ,1+1 тощо дослухаються до пані Наталі,та почнуть нарешті дотримуватись СТАНДАРТІВ журналістики. Ось яку сферу дійсно треба реформувати – це журналістику. Ця професія має буде ліцензована. Як в нотаріату чи адвокатуру. Журналісти повинні мати не тільки права,а й обов'язки, мають підтверджувати свою здатність об'єктивно та професійно вісвічувати інформацію, повинна бути передбачена реальна відповідальність за наклеп. І ще пані Наталя,забула сказати,що тиждень тому Інтеру давали коментарі члени ГРД Жернаклв і Чіжик,і активістка Будко теж автор "неупереджених" блогів на УП,і вони дружно там розповідали які всі погані. Тоді поганих слів на адресу Інтера не звучало.
Lubov Barguz _ 15.06.2017 20:34
IP: 35.187.171.---
Дякую Вам за Вашу позицію. Продовжуйте боротися проти продажних суддів, проти продажних журналістів, будь ласка. Вам молодим жити в нашій чудовій Україні, тому – наснаги, витримки Вам і Вашим соратниикам в цій нелегкій боротьбі. Щасти Вам!
-Vesna- _ 15.06.2017 20:08
IP: 35.187.14.---
Респект!
Эдуард Марченко _ 15.06.2017 19:49
IP: 130.211.63.---
Чья бы корова мычала про баланс думок і точок зору. ГДЕ ВЫ даете этот баланс? Всюду давите любое мнение, которое отличное от ВАШЕГО! И комменты даже здесь стирают!
Свобода слова543 Корупція1066 Aтака Путіна1102 Уряд реформ294 Україна та Європа886
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter