Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Землею може розпоряджатися тільки український народ, а не шарлатани від влади

19 квітня 2017, 15:26

Чому "Свобода" виступає за проведення всенародного референдуму щодо заборони на продаж української сільськогосподарської землі? Чому сьогодні націоналісти беруть найактивнішу участь у його підготовці та проведенні?

Бо намагання служок олігархів тихцем розпродати українську землю – незаконне, нелегітимне й антиконституційне.

В Основному Законі нашої держави, Конституції, чорним по білому закарбовано:

"Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави."


Тобто земля – власність усіх українців (незалежно від майнового стану чи соціального походження). І вони, українці, під час всенародних виборів, просто наймають собі на службу управителя – органи державної влади – "слугу народу". Якому довіряють ефективно здійснювати СВОЇ права власника.

А що, хоч хтось із теперішніх можновладців хіба обіцяв торгувати "основним національним багатством", "що перебуває під особливою охороною держави"? Хтось із них – Президент чи парламентські партії, яких ви обрали, -казав під час виборів, що розпродасть землю, яка "є об'єктами права власності Українського народу"? Де ви бачили таке на їхніх численних бігмордах? Де ви чули це в їхніх коштовних рекламних роликах?

Сьогодні ж вони, не питаючи у вас жодної згоди, тишком-нишком, поза вашими спинами підписують від ВАШОГО імені якісь меморандуми з іноземними кредиторами (!), де зобов'язуються за позику (яку вам і вашим дітям доведеться ж і віддавати!) розпродати вашу ж власність – торгувати "основним національним багатством"!

Якщо ця Верховна Рада, в якій на ділі немає коаліції (по-суті вже нелегітимна), посміє ухвалити таке рішення... То це рішення буде таким же "легітимним", як вона сама. А кожен, у кого в цьому парламенті підніметься рука натиснути кнопку "ЗА" торгівлю землею – шарлатан, шахрай і державний злочинець. Вони в принципі не мають жодного права, згідно з Основним Законом, цього робити.

Бо власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ. А не найняті посередники-управителі, які на ділі виявилися банальними шулерами.

Тому тільки весь Український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати СВОЮ землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон – Конституція України.

Ці бариги вже не вперше зазіхають на НАШУ землю. Таке вже було. У 2011 році. Коли комуно-олігархічний режим Януковича взяв прямий курс на впровадження ринку сільськогосподарської землі.

Уже тоді, коли всі "мовчали і мовчки чухали чуби", одна "Свобода" виступила з законопроектом "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Тоді ми звернулися до народу – єдиного джерела влади в Україні – із пропозицією ухвалити на референдумі закон про заборону торгівлі землею. По всій країні відбулися збори громадян із метою реєстрації ініціативних груп для проведення цього референдуму. Проте влада в особі маріонеткового ЦВК зробила все можливе, аби не дати цій ініціативі дійти до логічного завершення. Під різними надуманими приводами ЦВК раз у раз відхиляла ініціативи громад. Очевидно, що такою була політична вказівка Банкової.

Ми не здалися й почали другий етап з ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо ухвалення розробленого нашою політичною силою проекту Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Наші депутати всіх рівнів масово ініціювали звернення до центральної влади з вимогою відкликати запропонований закон "Про ринок земель". Три голови обласних рад від "Свободи" виступали із офіційними заявами, підкріпленими рішеннями сесій про недопущення торгівлі землею та з вимогами провести референдум із цього питання. Кожного разу, коли Верховна Рада включала це питання в порядок денний, свободівці пікетували парламент і місцеві адміністрації. Проведено десятки масових протестних заходів.

Як наслідок – абсолютна більшість українців виступає категорично проти спроби розпродати українські землі. А влада, боячись народного гніву, відступає.

Ми спільно відбили першу навалу. Тепер наше завдання – виграти війну.

Коментарі — 320
mihaylenco _ 20.04.2017 09:02
IP: 93.171.77.---
Ua Gall
Шановний,що вибираемо,те і маємо.І в першу чергу треба згуртуватися навколо єдиної дійсно ідеологічної української партії -це"СВОБОДА".

Я на проти "Свободи". Можу навести навіть позитивний приклад діяльності – мер Конотопу. А що ж робити з всілякими Мохницькими, та Бубликами? Біда нашого буття в тім, що як тільки якась політична сила набирає потуги, туди відразу налазить всяка нечисть.

Я підтримую те, що проголошує Тимошенко. Але категорично проти того, що витворяють її представники на місцях.

Таке враження, що всі наші політичні партії мають одну мету – прийти до влади на популярних лозунгах. Відгризти шматок побільше. Заховати в офшори.
Ua Gall _ 20.04.2017 08:51
IP: 178.212.102.---
mihaylenco:
Adam Viter
Але потрібно пам'ятати, що чотирирічна війна РФ Путіна – Кирила якраз і йде за цю святу землю.

А влада порошенка – агенти впливу в цьому процесі.
Шановний,що вибираемо,те і маємо.І в першу чергу треба згуртуватися навколо єдиної дійсно ідеологічної української партії -це"СВОБОДА".А коли в Україні буде свій дійсно український уряд,тоді можна мати власну думку.А поки що -власну думку потрібно сховати у власну дупку,
ЄДНАЙМОСЯ!
mihaylenco _ 20.04.2017 08:45
IP: 93.171.77.---
lohik:
В Украіні головні посади у владі займають євреі...А москалі чомусь кричать, що в Украіні "власть захватили националистьі и бандеровцьі"?...

Ні. Вони кричать, що ЖИДОБАНДЄРОВЦІ.
mihaylenco _ 20.04.2017 08:44
IP: 93.171.77.---
Хтось задавав собі питання, що зробить власник ділянки, як продасть свій пай? Є три варіанти:
1. Залишиться в селі, й загнеться.
2. Вхопить оті дві тисячі доларів, і швиденько розтринькає на непотріб.
3. Вхопить оті дві тисячі долярів, і звалить за бугор.

Буде тільки так. Провідники реформ мають оголосити оці три пункти. Як кінцеву мету реформ.

Людям, яких видавлять із землі, вже байдуже, ефективна вона, чи ні. Їм байдужі успіхи держави в нарощуванні експорту. Мені, наприклад, ніякого толку з того, що Україна займає перші місця в експорті
меду, та олії. Так само байдуже, як від того, що українці – самий співучий народ. Чи в Україні найкращі боксери.

То яка кінцева мета реформ? Нехай влада скаже, для чого ці реформи?
Ua Gall _ 20.04.2017 08:42
IP: 178.212.102.---
lohik:
В Украіні головні посади у владі займають євреі...А москалі чомусь кричать, що в Украіні "власть захватили националистьі и бандеровцьі"?...
Слава Киевской Руси -НоВоРоссия,сосни!
Власть в Украине должна быть в украинских руках на национально-пропорциональном основании.

Какой народ в Украине не имеет своего национального правительства? Украинцы.
Какой народ в Украине не имеет своего национального телевидения? Украинцы.
Какой народ в Украине не имеет своих национальных СМИ?Украинцы.
Какой народ в Украине самый униженный? Украинцы.
Какой народ в Украине подвергается самому наглому грабежу?Украинцы.
Кому в Украине выгодно,чтобы не работали законы?Только неукраинской власти.
И пока украинцы не станут хозяевами на своей земле и не заработает закон – ни какой речи о продаже земли не может быть и речи.
СЛАВА УКРАИНЕ!
mihaylenco _ 20.04.2017 08:35
IP: 93.171.77.---
Adam Viter
Але потрібно пам'ятати, що чотирирічна війна РФ Путіна – Кирила якраз і йде за цю святу землю.

А влада порошенка – агенти впливу в цьому процесі.
Anatol Zubenko _ 20.04.2017 08:34
IP: 94.153.158.---
Yaroslav Yurkiv:
Василь Сірко:
Чому не можна? А уявіть собі як би жили наші діди-прадіди, якби не можчна було купувати землю.
Можна продавати і треба продавати, але з сучасними умовами, а це значить, що земелька має збагачувати українців. Хай ВР приймає закон про продаж землі, а уже потім будемо піднімати гвалт – грабує цей закон українців чи надає можливості збагачуватися. Земля має приносити якомога більший прибуток (до сліз жаль дивитися на величезні масиви запущеної української землі), і українцям це піде на користь.
А як бути тим, хто не має земельних паїв, а "промислові" вже давно жиди зкомуніздили?
Земля – всенародне надбання, як і надра, як важка та легка промисловість.
Один раз вас вже надурили, хочете ще раз скоштувати тих самих грабельок?
А зачем тебе земля? Ты на ней работал?Т ы получил бесплатно квартиру, продал ее дороже, чем стоит пай колхозника, а теперь тут рассусоливаешь, гнида коммуняцкая...
Семём Михайлович Будёный _ 20.04.2017 08:22
IP: 104.155.87.---
руслан49:
О земле – это нужная дискуссия. Но возьмем другую проблему земли. Во Львове управляют Самопомощь и Свобода. И когда вы, батярство, перестанете метать на всю украинскую землю мусор?
– Срали они на всю Украину они майдановцы.
руслан49 _ 20.04.2017 08:06
IP: 37.52.18.---
Про землю – це потрібна дискусія. Але візьмемо іншу проблему землі. У Львові керують Самопоміч і Свобода. І коли ви вже, львівські батяри, перестанете метати на всю українську землю сміття?
Жора Деркач _ 20.04.2017 02:42
IP: 35.187.25.---
так тягнибакс виявляється просто натуральний комуняка!
Adam Viter _ 20.04.2017 01:55
IP: 37.55.35.---
Верховна Рада і Президент, як незалежні гілки влади, мають право обговорювати, приймати і впроваджувати Закони для Народу України всіх національностей. Але потрібно пам'ятати, що чотирирічна війна РФ Путіна – Кирила якраз і йде за цю святу землю. Людський ресурс окупованих територій йде лише як рабський додаток до цієї нової землі імперії і його розселять вздовж Китайського кордону, аж до Магадану. Крим і Донбас уже окупували і позбавили права Народ України розпоряджатися. Хто може бути на черзі? Маріуполь, Київ, Харків, ..., чи вся Україна?
Yaroslav Yurkiv _ 20.04.2017 01:09
IP: 104.199.51.---
Поки приймав душ, вигадав нову приказку про УКРАЇНЦЯ.

ДУРНИЙ НЕ ТОЙ, ХТО ПОМИЛЯЄТЬСЯ, А ТОЙ, ХТО ПОМИЛЯЄТЬСЯ ДВІЧІ ПРОТЯГОМ 20 РОКІВ!

Усім, на добраніч:)
-Vesna- _ 20.04.2017 01:07
IP: 104.155.87.---
Земля сільськогосподарського призначення – це товар.
Тільки так її можна зберегти як справжній ресурс.
Yaroslav Yurkiv _ 20.04.2017 00:26
IP: 146.148.24.---
Василь Сірко:
Чому не можна? А уявіть собі як би жили наші діди-прадіди, якби не можчна було купувати землю.
Можна продавати і треба продавати, але з сучасними умовами, а це значить, що земелька має збагачувати українців. Хай ВР приймає закон про продаж землі, а уже потім будемо піднімати гвалт – грабує цей закон українців чи надає можливості збагачуватися. Земля має приносити якомога більший прибуток (до сліз жаль дивитися на величезні масиви запущеної української землі), і українцям це піде на користь.
А як бути тим, хто не має земельних паїв, а "промислові" вже давно жиди зкомуніздили?
Земля – всенародне надбання, як і надра, як важка та легка промисловість.
Один раз вас вже надурили, хочете ще раз скоштувати тих самих грабельок?
Yaroslav Yurkiv _ 20.04.2017 00:20
IP: 104.199.57.---
Volodymyr Danyl:
От послухати олежика так наче патріот))))

В мене одне питання до Олега, а саме, мені належить наприклад 25 га землі, в степу) Хто ти такий, щоб забороняти мені її продати!? За неї я отримую 5 тонн зерна за 980 км від міста де я проживаю. Та земля *** охороняється державою? Вона мля належить всьому народові? От вроді дорослий вже на "пожертви" таку добру машину купив, а таку нісенітницю меле, що вкотре переконуюсь, що свобода абсолютно ница та популістична партія.

В мене лише одне пояснення цьому, це тривалий відрив від соски (влади) змусив олежика заговорити комуністичними гаслами.
А сам не пробував ці 25 га обробляти, наче лайдак?:)
Yaroslav Yurkiv _ 20.04.2017 00:14
IP: 104.155.87.---
:
Yaroslav Yurkiv:
:
Yaroslav Yurkiv:
:
Yaroslav Yurkiv:
Alexander Vasilevsky:
Андрій Бардис:
У всьому розвинутому світі земля – товар, це дає можливість її закласти або продати, більш ефективному власнику ніж я чи ви. Наприклад я збираю 40 ц з га, а якийсь голандець 60 ц з га. То хто з нас більш ефективний власник?
Ви, звичайно, бо голандець землю виснажує, а Ви шкодуєте, бо українська, але продати нє прочь?
Чудик!!!
Как ты из Москвы видишь украинскую землю!?
Вона мені рідна, придурку!
- А что удрал оттуда, что испугался?
Хочу кацапську скупити, і відправити укрпоштою.
– Смешон ты хохол!?
Россию скупить, она же самая большая в Мире страна!!!
Балшая, але дєшовка!!!
Andrey Kononenko _ 19.04.2017 23:19
IP: 188.163.73.---
Петро Федоряка:
Смешные какие-то споры: можно ли пролавать украинскую землю. Да вся она уже негласно обменена постмайданными властями на кредиты МВФ и поделена между крупнейшими аграрными холдингами мира, которые давно просчитали какая прибыль будет ими получена от засеенного на украинских черноземах рапса.
Николашка, ты думал, что ляпнешь глупость и все начнут с тобой спорить? А нет.
Andrey Kononenko _ 19.04.2017 23:14
IP: 188.163.73.---
Petro Prigoda:
Землю крестьянам!!!
Петя, ты теперь будешь украинской националисткой?
Volodymyr Danyl _ 19.04.2017 22:58
IP: 188.230.54.---
От послухати олежика так наче патріот))))

В мене одне питання до Олега, а саме, мені належить наприклад 25 га землі, в степу) Хто ти такий, щоб забороняти мені її продати!? За неї я отримую 5 тонн зерна за 980 км від міста де я проживаю. Та земля *** охороняється державою? Вона мля належить всьому народові? От вроді дорослий вже на "пожертви" таку добру машину купив, а таку нісенітницю меле, що вкотре переконуюсь, що свобода абсолютно ница та популістична партія.

В мене лише одне пояснення цьому, це тривалий відрив від соски (влади) змусив олежика заговорити комуністичними гаслами.
lohik _ 19.04.2017 22:25
IP: 46.118.141.---
В Украіні головні посади у владі займають євреі...А москалі чомусь кричать, що в Украіні "власть захватили националистьі и бандеровцьі"?...
Petro Prigoda _ 19.04.2017 22:16
IP: 80.77.42.---
Землю крестьянам!!!
Василь Сірко _ 19.04.2017 22:14
IP: 193.0.205.---
Чому не можна? А уявіть собі як би жили наші діди-прадіди, якби не можчна було купувати землю.
Можна продавати і треба продавати, але з сучасними умовами, а це значить, що земелька має збагачувати українців. Хай ВР приймає закон про продаж землі, а уже потім будемо піднімати гвалт – грабує цей закон українців чи надає можливості збагачуватися. Земля має приносити якомога більший прибуток (до сліз жаль дивитися на величезні масиви запущеної української землі), і українцям це піде на користь.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:51
IP: 104.199.59.---
:
Yaroslav Yurkiv:
:
Yaroslav Yurkiv:
Alexander Vasilevsky:
Андрій Бардис:
У всьому розвинутому світі земля – товар, це дає можливість її закласти або продати, більш ефективному власнику ніж я чи ви. Наприклад я збираю 40 ц з га, а якийсь голандець 60 ц з га. То хто з нас більш ефективний власник?
Ви, звичайно, бо голандець землю виснажує, а Ви шкодуєте, бо українська, але продати нє прочь?
Чудик!!!
Как ты из Москвы видишь украинскую землю!?
Вона мені рідна, придурку!
- А что удрал оттуда, что испугался?
Хочу кацапську скупити, і відправити укрпоштою.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:49
IP: 35.189.192.---
:
Yaroslav Yurkiv:
- Вымой себе жопу и вонять не будет!
хи-хи-хи
Вимой собі писок, скотиняка.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:48
IP: 35.189.192.---
руслан49:
Чому у нас неприйнятна схема ринку землі, як у Польші?
1.володіють землею громадяни Польші
2.ділянка не більше 300 га
3.управляє землею власник особисто
Тому що володіє нею 300 років.
Корупція1053 Aтака Путіна1099 Свобода слова541 Уряд реформ291 Україна та Європа882
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте