Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Землею може розпоряджатися тільки український народ, а не шарлатани від влади

19 квітня 2017, 15:26

Чому "Свобода" виступає за проведення всенародного референдуму щодо заборони на продаж української сільськогосподарської землі? Чому сьогодні націоналісти беруть найактивнішу участь у його підготовці та проведенні?

Бо намагання служок олігархів тихцем розпродати українську землю – незаконне, нелегітимне й антиконституційне.

В Основному Законі нашої держави, Конституції, чорним по білому закарбовано:

"Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави."


Тобто земля – власність усіх українців (незалежно від майнового стану чи соціального походження). І вони, українці, під час всенародних виборів, просто наймають собі на службу управителя – органи державної влади – "слугу народу". Якому довіряють ефективно здійснювати СВОЇ права власника.

А що, хоч хтось із теперішніх можновладців хіба обіцяв торгувати "основним національним багатством", "що перебуває під особливою охороною держави"? Хтось із них – Президент чи парламентські партії, яких ви обрали, -казав під час виборів, що розпродасть землю, яка "є об'єктами права власності Українського народу"? Де ви бачили таке на їхніх численних бігмордах? Де ви чули це в їхніх коштовних рекламних роликах?

Сьогодні ж вони, не питаючи у вас жодної згоди, тишком-нишком, поза вашими спинами підписують від ВАШОГО імені якісь меморандуми з іноземними кредиторами (!), де зобов'язуються за позику (яку вам і вашим дітям доведеться ж і віддавати!) розпродати вашу ж власність – торгувати "основним національним багатством"!

Якщо ця Верховна Рада, в якій на ділі немає коаліції (по-суті вже нелегітимна), посміє ухвалити таке рішення... То це рішення буде таким же "легітимним", як вона сама. А кожен, у кого в цьому парламенті підніметься рука натиснути кнопку "ЗА" торгівлю землею – шарлатан, шахрай і державний злочинець. Вони в принципі не мають жодного права, згідно з Основним Законом, цього робити.

Бо власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ. А не найняті посередники-управителі, які на ділі виявилися банальними шулерами.

Тому тільки весь Український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати СВОЮ землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон – Конституція України.

Ці бариги вже не вперше зазіхають на НАШУ землю. Таке вже було. У 2011 році. Коли комуно-олігархічний режим Януковича взяв прямий курс на впровадження ринку сільськогосподарської землі.

Уже тоді, коли всі "мовчали і мовчки чухали чуби", одна "Свобода" виступила з законопроектом "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Тоді ми звернулися до народу – єдиного джерела влади в Україні – із пропозицією ухвалити на референдумі закон про заборону торгівлі землею. По всій країні відбулися збори громадян із метою реєстрації ініціативних груп для проведення цього референдуму. Проте влада в особі маріонеткового ЦВК зробила все можливе, аби не дати цій ініціативі дійти до логічного завершення. Під різними надуманими приводами ЦВК раз у раз відхиляла ініціативи громад. Очевидно, що такою була політична вказівка Банкової.

Ми не здалися й почали другий етап з ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо ухвалення розробленого нашою політичною силою проекту Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення".

Наші депутати всіх рівнів масово ініціювали звернення до центральної влади з вимогою відкликати запропонований закон "Про ринок земель". Три голови обласних рад від "Свободи" виступали із офіційними заявами, підкріпленими рішеннями сесій про недопущення торгівлі землею та з вимогами провести референдум із цього питання. Кожного разу, коли Верховна Рада включала це питання в порядок денний, свободівці пікетували парламент і місцеві адміністрації. Проведено десятки масових протестних заходів.

Як наслідок – абсолютна більшість українців виступає категорично проти спроби розпродати українські землі. А влада, боячись народного гніву, відступає.

Ми спільно відбили першу навалу. Тепер наше завдання – виграти війну.

Коментарі — 320
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:46
IP: 104.155.87.---
:
Yaroslav Yurkiv:
Alexander Vasilevsky:
Андрій Бардис:
У всьому розвинутому світі земля – товар, це дає можливість її закласти або продати, більш ефективному власнику ніж я чи ви. Наприклад я збираю 40 ц з га, а якийсь голандець 60 ц з га. То хто з нас більш ефективний власник?
Ви, звичайно, бо голандець землю виснажує, а Ви шкодуєте, бо українська, але продати нє прочь?
Чудик!!!
Как ты из Москвы видишь украинскую землю!?
Вона мені рідна, придурку!
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:44
IP: 146.148.24.---
:
Yaroslav Yurkiv:
:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
І нормальна держава буде хорошим власником.
Что Украина будет делать с землёй? Сдавать в аренду? Чем это лучше продажи?
Тим, що ми ніколи не втратимо стратегічний ресурс. А держава має жостко контролювати виконнання орендарем своїх зобов'язань.
Украина землю не утратит в случае продажи. Ведь территорию невозможно вывезти.
Територію, можливо, ні, хоча Крим ніби і вивезли, а от чорнозем, чому б ні, в товарняках?
Если за землёй не ухаживать не удобрять, то чернозём обесценится, а у хохлов нет бабла для закупки удобрений.
Придурок кацапський, чорноземи тому і утворилися, що їх віками ніхто не обробляв.
Тупорос!!!
- Без гербицидов и удобрения, только амброзия расти будет.
Тепер панятна, чому від тебе такий сморід!
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 21:40
IP: 104.199.51.---
Alexander Vasilevsky:
Андрій Бардис:
У всьому розвинутому світі земля – товар, це дає можливість її закласти або продати, більш ефективному власнику ніж я чи ви. Наприклад я збираю 40 ц з га, а якийсь голандець 60 ц з га. То хто з нас більш ефективний власник?
Ви, звичайно, бо голандець землю виснажує, а Ви шкодуєте, бо українська, але продати нє прочь?
Александр Гуськов _ 19.04.2017 21:39
IP: 93.77.211.---
руслан49:
Я скажу почему. Потому что если власнык земли сдохнет-она перейдёт наследнику. А у нас если бабушка с паем умрёт-то земля перейдёт державе, а её за бесценок по нерыночной цене заберёт какой-то друг тягнибока. Как вам такая логика?
Александр Гуськов _ 19.04.2017 21:38
IP: 93.77.211.---
Дададад, только народ не может распоряжаться, такие популисты как Тимошенко-Тягнибок лишают права народа продать свой пай. Вот и всё.
Или купить себе надел.

Хотите распознать популиста-спросите его о рынке земли. Вариант только один-принять рынок земли. Если начинают про фигню и кадастры-коррупция.
руслан49 _ 19.04.2017 21:37
IP: 37.52.18.---
Чому у нас неприйнятна схема ринку землі, як у Польші?
1.володіють землею громадяни Польші
2.ділянка не більше 300 га
3.управляє землею власник особисто
руслан49 _ 19.04.2017 21:23
IP: 37.52.18.---
А як зять Тимошенко придбав у власність землю в Київській області? Що це за схема, якщо зараз землю продавати не можна?
Петро Федоряка _ 19.04.2017 21:18
IP: 35.184.72.---
Смешные какие-то споры: можно ли пролавать украинскую землю. Да вся она уже негласно обменена постмайданными властями на кредиты МВФ и поделена между крупнейшими аграрными холдингами мира, которые давно просчитали какая прибыль будет ими получена от засеенного на украинских черноземах рапса.
seloiludy _ 19.04.2017 21:10
IP: 185.11.31.---
"Тягнибаксу" оценку народ поставил. Я "за землю".Во-первых, наша украинская земля – это своего рода "дорогостоящий высокоточный станок" по производству востребованного и весьма качественного товара – продуктов питания. Дяди с разными фамилиями уговаривают нас всех этот "станок" им продать, поскольку мы, якобы, не знаем, что с ним делать. А они знают. И у них есть деньги. Не много. 10 гривен. А затем, но уже за 100, они продадут "станок" тому, кто знает как им пользоваться. Мы -За? Люди добрі! Ну разве может являться товаром то, что не мы создавали? Продавать можно трусы, аэропорты, обои и танкеры. То, что создал человек. Земля, реки, моря, воздух... это принадлежит всем нам и, главное, нашим потомкам. Завтра продадим Днепр, Карпаты, Черное море, Солнце...? А дяди нас будут обилечивать? И не надо волать про "опыт развитых стран". Опыт разный. От Израиля до Британии. А нам своє робить.Только аренда земли может быть предметом обсуждения. Цена, сроки, условия. Але власник – народ.
Ua Gall _ 19.04.2017 21:06
IP: 104.155.87.---
Alexander Vasilevsky:
mihaylenco:
Чорні ріелтори. Хтось чув про таких? Будуть і чорні землеміри. З прасками, паяльними лампами, та іншими інструментами впливу на впертих володарів паїв.

Впровадження ринку землі без смертної кари за насильницькі злочини з корисних мотивів, призведе до такої хвилі насильства, що світ здригнеться.
В Європі є продаж землі і немає смертної кари
Слышишь,мил человек,сколько раз повторять-в Европе работает ЗАКОН,а нам без АВТОЗАКА не обойтись!
ХІХІХІ _ 19.04.2017 21:04
IP: 212.90.62.---
1."Купайте землю, її вже більше ніхто не виробляє" порада Марка Твена. 2. "Тільки не продавайте землю" порада, яку найчастіше дають емігранти з України. 3. Потрібно привести список всіх країн світу за рівнем економіки від найпотужнішої до найслабшої де відповідно проти кожної з них буде вказано форму власності на землю, державна чи приватна. Там, де вона приватна, також вказати ринкову вартість одиниці площі. Тоді шляхом аналізу цих і ще багатьох чинників можливо можна буде зробити об'єктивні висновки. Проте, це все нагадує одну з типових ситуацій, породжених безголовістю, доріг нема, але автомашини повинні задовольняти вимогам євро-6.
Alexander Vasilevsky _ 19.04.2017 21:00
IP: 93.74.205.---
mihaylenco:
Чорні ріелтори. Хтось чув про таких? Будуть і чорні землеміри. З прасками, паяльними лампами, та іншими інструментами впливу на впертих володарів паїв.

Впровадження ринку землі без смертної кари за насильницькі злочини з корисних мотивів, призведе до такої хвилі насильства, що світ здригнеться.
В Європі є продаж землі і немає смертної кари
Ua Gall _ 19.04.2017 20:57
IP: 178.212.102.---
Власть в Украине должна быть только в украинских руках на национльно-пропорциональном основании.

Основная проблема остаётся прежней;Как можно проволить реформы,если эти реформы угрожают господству существующей элите.
Подлинные реформаторы сначала создают платежеспособное население за счёт увеличения рабочих мест и новых производств,а уже потом пытаются на этом заработать.А в отношении олигархов должна действовать формула;есть налоги -есть собственность,нет налогов -нет собственности.
Внутришняя политика -это искусство возможного.
Alexander Vasilevsky _ 19.04.2017 20:57
IP: 93.74.205.---
Yaroslav Yurkiv:
руслан49:
Є люди, які мають у власності земельні паї. Таких близько 7 млн. Є люди, які мають право голосувати на референдумі і які не мають земельних паїв. Таких близько 24 млн. І як ці 24 млн будуть розпоряджатися власністю 7 млн на референдумі? Питання юридично дуже заплутане.
Проблема не паях 7-ми мільйонів, а в тому, яким нині володіє Держава.
До речі, більшість з тих 7-ми, віддали нині свої паї в оренду "латифундистам", тому що не мають оборотних коштів, щоб ці паї о б р о б л я т и, а як Закон дозволить землю продавати, вони її одразу продадуть, або закладуть в банк, а коли гроші закінчаться підуть батраками на свої ж паї.
Тут вже була пропозиція – дозвольте пайовикам продаж землі, а самі будуйте комунізм на державній землі. Вам селяни щиро подякують за це.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 20:57
IP: 104.199.57.---
dihlofos:
секта БЮТ контролює земельну мафію в Київській області. Через виділення безкоштовних ділянок, розкрадають землю. Чим довше буде діяти мораторій,тим більше землі мафія приграбастає.
Отже, в МОРАТОРІЙ земельну мафію, тим більше, що прєдводітєльніца там вже була.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 20:55
IP: 146.148.24.---
:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
І нормальна держава буде хорошим власником.
Что Украина будет делать с землёй? Сдавать в аренду? Чем это лучше продажи?
Тим, що ми ніколи не втратимо стратегічний ресурс. А держава має жостко контролювати виконнання орендарем своїх зобов'язань.
Украина землю не утратит в случае продажи. Ведь территорию невозможно вывезти.
Територію, можливо, ні, хоча Крим ніби і вивезли, а от чорнозем, чому б ні, в товарняках?
Если за землёй не ухаживать не удобрять, то чернозём обесценится, а у хохлов нет бабла для закупки удобрений.
Придурок кацапський, чорноземи тому і утворилися, що їх віками ніхто не обробляв.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 20:53
IP: 35.187.25.---
руслан49:
Є люди, які мають у власності земельні паї. Таких близько 7 млн. Є люди, які мають право голосувати на референдумі і які не мають земельних паїв. Таких близько 24 млн. І як ці 24 млн будуть розпоряджатися власністю 7 млн на референдумі? Питання юридично дуже заплутане.
Проблема не паях 7-ми мільйонів, а в тому, яким нині володіє Держава.
До речі, більшість з тих 7-ми, віддали нині свої паї в оренду "латифундистам", тому що не мають оборотних коштів, щоб ці паї о б р о б л я т и, а як Закон дозволить землю продавати, вони її одразу продадуть, або закладуть в банк, а коли гроші закінчаться підуть батраками на свої ж паї.
dihlofos _ 19.04.2017 20:48
IP: 146.148.24.---
секта БЮТ контролює земельну мафію в Київській області. Через виділення безкоштовних ділянок, розкрадають землю. Чим довше буде діяти мораторій,тим більше землі мафія приграбастає.
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 20:45
IP: 130.211.100.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Здійснювати приватизацію землі і будь-якого майна в країні, де одного разу все це було нагло відібране у попередніх власників, не тільки безсердечно, але і АМОРАЛЬНО!
Не можна творити клас нових власників на вкраденому, тим більше з нащадків тих, хто власне, і раскулачівал.
На жаль, перший Президент України над цією проблемою не замислювався, бо сам був з тих, кто наступал, і народ України не дуже замислювався над тим, кого обирати, тому що більшості він здавався сваім, на відміну від того ж Чорновола.)
Не переживайте, Юркив.
Исходя из имеющегося исторического опыта можно сказать, что если продажу земли разрешат, то станет хуже, а если не разрешат, то станет хуже.
Опыт показывает: какое бы решение ни было принято (из двух противоположных вариантов), становится только хуже. Это парадокс гос. менеджмента в постсоветской Украине. И я не шучу. То же будет с мед. реформой...
Не я, істарічєскій опит переживає.
руслан49 _ 19.04.2017 20:43
IP: 37.52.18.---
Є люди, які мають у власності земельні паї. Таких близько 7 млн. Є люди, які мають право голосувати на референдумі і які не мають земельних паїв. Таких близько 24 млн. І як ці 24 млн будуть розпоряджатися власністю 7 млн на референдумі? Питання юридично дуже заплутане.
Ua Gall _ 19.04.2017 20:42
IP: 178.212.102.---
dihlofos:
Yaroslav Yurkiv:
dihlofos:
Yaroslav Yurkiv:
Ніхто не говорить про безплатну приватизацію. Мова йде про продаж через аукціони, і припинення безплатної роздачі під забудову. під садівництво. під фермерство. Тільки продажа за ціною не меншою визначиною місцевими органами влади... Тільки лох може скупити землю, і нічого на ній неробити. притому потрібно сплачувати податок на землю.
Бєня – лох, Хуйло – лох, чи Ви – лох?
Тягнибокери, бютоголові,ляшківці- це лохи або злодії.
ПРОМОКАШКА не мелькАй!
Yaroslav Yurkiv _ 19.04.2017 20:42
IP: 104.199.57.---
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
Andrey Kononenko:
Андрій Бардис:
І нормальна держава буде хорошим власником.
Что Украина будет делать с землёй? Сдавать в аренду? Чем это лучше продажи?
Тим, що ми ніколи не втратимо стратегічний ресурс. А держава має жостко контролювати виконнання орендарем своїх зобов'язань.
Украина землю не утратит в случае продажи. Ведь территорию невозможно вывезти.
Територію, можливо, ні, хоча Крим ніби і вивезли, а от чорнозем, чому б ні, в товарняках?
mihaylenco _ 19.04.2017 20:42
IP: 93.171.77.---
Чорні ріелтори. Хтось чув про таких? Будуть і чорні землеміри. З прасками, паяльними лампами, та іншими інструментами впливу на впертих володарів паїв.

Впровадження ринку землі без смертної кари за насильницькі злочини з корисних мотивів, призведе до такої хвилі насильства, що світ здригнеться.
dihlofos _ 19.04.2017 20:40
IP: 104.155.87.---
Yaroslav Yurkiv:
dihlofos:
Yaroslav Yurkiv:
Ніхто не говорить про безплатну приватизацію. Мова йде про продаж через аукціони, і припинення безплатної роздачі під забудову. під садівництво. під фермерство. Тільки продажа за ціною не меншою визначиною місцевими органами влади... Тільки лох може скупити землю, і нічого на ній неробити. притому потрібно сплачувати податок на землю.
Бєня – лох, Хуйло – лох, чи Ви – лох?
Тягнибокери, бютоголові,ляшківці- це лохи або злодії.
mihaylenco _ 19.04.2017 20:39
IP: 93.171.77.---
Тема ринку землі – надзвичайно непроста. Скільки людей, стільки й думок. Кожен власник земельного паю дивиться на це питання з своєї колокольні. Але в одному можна не сумніватися. Відкриття земельного ринку планується, як наймасштабніша афера в історії не лише України, а й мабуть, всього людства. Не сумніваюся, що люди будуть обдурені самим нахабним чином. Практично всі втратять будь яку перспективу для життя в цій країні.
Корупція1053 Aтака Путіна1099 Свобода слова541 Уряд реформ291 Україна та Європа882
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте