Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Коментарі — 220
Дмитро Лаба _ 09.07.2017 19:36
IP: 95.132.133.---
Yaroslav Yurkiv:
+100%
_ABM_ _ 09.07.2017 19:35
IP: 37.229.118.---
Рано вранці 7 липня 1659 року козаки напали на військо Трубецького і обманним відступом заманили у пастку поблизу села Соснівка кінний загін Семена Пожарського чисельністю 6 тисяч, який до кінця дня вирізали майже наголову. Дізнавшись про оточення Пожарського, Трубецькой вислав йому на підмогу 5 тисяч кінноти, яка також загинула, а сам Пожарський попав у полон до татар, де був страчений.
9 липня 1762 року російський імператор Петро III після лише 186 днів перебування на престолі вимушено підписав зречення на користь свого малолітнього сина Павла, при якому організатор змови і його дружина Катерина мала стати регентом. Через вісім днів повалений імператор був убитий за нез'ясованих обставин і похований без усіляких почестей.
На ПаРаші все як завжди – то їх б"ють, то вони самі себе вбивають, а потім без усіляких почестей в канавах закопують. Вже і::уйлу підходить черга.
Дмитро Лаба _ 09.07.2017 19:26
IP: 95.132.133.---
+ 100% Життя – змагання! Борімося – побаремо! Все буде чудово, коли всі побачать, що українці то сила:)
Ua Gall _ 09.07.2017 18:51
IP: 91.200.113.---
На досуге

Балда,гляди шо я прочёл!И шо? Шо всё человечество делится на содомитов и натуралов.И кто такие содомиты?Это в основном проктологи,урологи и зоотехники...А натуралы?Это в большинстве своём гинекологи и примкнувшие к ним розовые.
Борис Беккер _ 09.07.2017 18:48
IP: 35.189.213.---
руслан49:
Борис Беккер:
Президент США Дональд Трамп заявив 9 липня у своєму Твіттері, що під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним питання санкцій не обговорювалося, але жодних змін не буде, поки питання України не буде вирішено.
Так я же про что и говорю: алармизм Тягныбока, мол, сдаст Трамп Украину Путину, оказался напрасным. Трамп подтвердил неизменность позиции США, заключающуюся в том, что Штаты будут вести противостояние с Россией до последнего украинца.
Orest Jj _ 09.07.2017 18:15
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
... найвища цінність – держава......

найвища цінність – це люди. Будуть люди – можна збудувати дкржаву. Нема людей – ніякої держави не буде.
По Костомарому ви менталитетно истинній россиянин. Бо в Рассии население превозносит страну віше чем личность.
kren _ 09.07.2017 18:04
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
Порівняли 18-денну війну Ізраїлю (озброєного до зубів Америкою)...
...та ця х...ня відома ще зі школи,у щколі вірив...
Пд.Корея і Японія,Фінляндія...піднялися тому,що їй Америка помогає...а Пн.Корея і ріспубліка
Карєлія...всьо самі...
Ізраїль Америка озброїла до зубів, а Сірійці і Єгиптяне з ломами і лопатами в атаку йши...
На 1973 р. Ізраїль вже сам виготовляв високотехнологічні засоби оборони і, (навідміну від "наших
арабскіх товарішєй",що з 1948-по *73 рр.не були ніяк обмежені в зовнішній допомозі), зі своїми
високими технологіями обходився власними фахівцями,і за цей час економічний і науковий прогрес
в Ізраїлі був вражаючим.
У нас,добродію,при керівництві всі ті ж,що й 25 попередніх років-починали як проста компартномен
клатура,приватизували собі все виробництво і комунальну сферу,за цей час стали $ мільярдерами,
а Україна без армії і з розореною економікою...
Orest Jj _ 09.07.2017 18:04
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
єто назівается коррупція.
От бачте, пане Сидір! Як тільки діло доходить до конкретики, то виявляється, що всі ваші звинувачення основані на домислах та припущеннях. Раніше головним аргументом у вас була Ліпецька фабрика, яка робить кулі. Потім – завод у Севастополі, який виявився конфіскованим РФ. Потім бомба, яку винесуть молдавани та Москаль. Не спрацювало. Потім успішна діяльність Рошена в Україні. Прибутковість банку Порошенко. Тобто, все вас дратувало. Але не було жодного факту присвоєння їм державної власності чи державних коштів. Зараз новий аргумент, який нічого не приніс Порошенко. Більш того, падіння курсу гривні зменшило значно загальний його капітал (десь на чверть). Шукайте далі, але щось пропануйте конструктивне. Але не бульдозер. Бо той бульдозер і вас може поховає раніше, ніж ви думаєте.
гаразд, бо це "як об стенку горохом" После перевиборов подивимся. Не буде ж Пакращенко вічно на троні
Олександр Перший _ 09.07.2017 17:57
IP: 188.163.12.---
kren:
Все було в економіці Ізраїлю: і кризи, інфляція, і спад, і карткова система, і спекулянти, і шокова терапія, і чудо. Але чудо було кожного разу після одержання величезних фінансових безкоштовних вливань та репарацій, які виплачуються до сі. Ізраїльські крадії нічим не краще наших. Правда, їх національна свідомість та безмежна фінансова та військова допомога США сильно допомагає будувати державу. У нас держава з іншою історією, з іншою географією. У нас свої унікальні труднощі, які треба розуміти і переборювати, пам'ятаючи, що найвища цінність – держава. Тому дурні заклики ламати бульдозером (бо влада погана. Не така вже і погана) я відкидаю, приймаю лише – будувати, в тому числі нову хорошу владу та економіку.
руслан49 _ 09.07.2017 17:39
IP: 37.52.17.---
Борис Беккер:
Алармизм Тягныбока оказался, можно сказать, напрасным. После G20 в Киев заскочил Р. Тиллерсон, потрепал П. А. Порошенко по пухлой щечке и велел не волноваться по поводу того, что за закрытыми дверями киевский режим сдали или на что-то обменяли, напомнив, что американцы своих сукиных не сдают. Петр Алексеевич немного успокоился, но потом, вспомнив о печальной судьбе Трухильо, Сомосы, Норьеги, Монтта и проч. опять заволновался.
Президент США Дональд Трамп заявив 9 липня у своєму Твіттері, що під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним питання санкцій не обговорювалося, але жодних змін не буде, поки питання України не буде вирішено.
Олександр Перший _ 09.07.2017 17:29
IP: 188.163.12.---
kren:
А щодо доречності порівнянь,добродію,так в Україну не було вторгнення таких масштабів
як напр.у Війні Судного Дня.
Порівняли 18-денну війну Ізраїлю (озброєного до зубів Америкою) з трьома роками війни розореної економічно України з Мордором, який озброєний ядерною зброєю і має у 5 разів більш високий військовий потенціал. Якби на Ізраїль напав такий ворог, як Мордор, то з нього лише мокре місто залишилось би. Знов хрін з пальцем порівняли.
kren _ 09.07.2017 17:27
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший: От бачте, пане Сидір! Як тільки діло доходить...

а Ви бачите,п.Олександр Перший:,що той же Ізраїль в 1948 р.не мав.ні армії,ні промисловості,
ні фінансової с-ми,власне Державу тільки но оголосили в ООН,на відміну від нинішньої України.
Вони брали позички в усьому світі,тільки на відміну від комуно-регіоналів,на чолі з "неглупим" кондитером,там будували виробництва,розвивали економіку,армію,спецслужби проволили акції
за межами Ізраїлю...
У нас за 3 р.,комуно-регіонали-власними зусиллями,висадили в повітря два арсенали з боєприпаса
ми,офіцерів українських спецслужб вбивають на вулицях підконтрольних міст...
Зате "неглупий" кондитер на "інвестиціях" в цп.лупить прибутки за 200%.
Свого виробництва зброї і боєприпасів нема,не говорячи вже про забезпечення армії найнеобхідні шим...
І що цікаво,раніше про стан справ з забезпечення армії хоч волонтери говорили-зараз все затихло...
Борис Беккер _ 09.07.2017 17:10
IP: 35.189.213.---
Алармизм Тягныбока оказался, можно сказать, напрасным. После G20 в Киев заскочил Р. Тиллерсон, потрепал П. А. Порошенко по пухлой щечке и велел не волноваться по поводу того, что за закрытыми дверями киевский режим сдали или на что-то обменяли, напомнив, что американцы своих сукиных не сдают. Петр Алексеевич немного успокоился, но потом, вспомнив о печальной судьбе Трухильо, Сомосы, Норьеги, Монтта и проч. опять заволновался.
Yaroslav Yurkiv _ 09.07.2017 17:05
IP: 104.155.11.---
Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.
=========
Борони Боже, щоб не фізика!
А якщо без жартів, то "наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики" завдяки двом першим Президентам, які обміняли реальну ядерну зброю на якийсь гівняний "меморандум".
Це ж якими треба бути убогими, а може, "качубєямі"?
Олександр Перший _ 09.07.2017 17:00
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
єто назівается коррупція.
От бачте, пане Сидір! Як тільки діло доходить до конкретики, то виявляється, що всі ваші звинувачення основані на домислах та припущеннях. Раніше головним аргументом у вас була Ліпецька фабрика, яка робить кулі. Потім – завод у Севастополі, який виявився конфіскованим РФ. Потім бомба, яку винесуть молдавани та Москаль. Не спрацювало. Потім успішна діяльність Рошена в Україні. Прибутковість банку Порошенко. Тобто, все вас дратувало. Але не було жодного факту присвоєння їм державної власності чи державних коштів. Зараз новий аргумент, який нічого не приніс Порошенко. Більш того, падіння курсу гривні зменшило значно загальний його капітал (десь на чверть). Шукайте далі, але щось пропануйте конструктивне. Але не бульдозер. Бо той бульдозер і вас може поховає раніше, ніж ви думаєте.
kren _ 09.07.2017 16:55
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
... но и стою на страже последней цитадели коллективной безопасности? Неужели они настолько слепы, что не видят, что я несу ответственность перед всем человечеством?... Если они не придут, то я скажу пророчески и без чувства горечи: Запад погибнет...".

Разницу между Эфиопией тогда и Украиной – теперь, видишь? Я – нет... Да и ты, тоже, судя по твоим словам...
Різниця величезна,п.Orest Jj: у тій ситуації,що тоді опинилася Ефіопія,там знайшовся чоловік,
що сказав Зах.керівникам хто вони є. (Що значить аристократ з роду,а не спадковий барига).
В Україні такого нема і зараз.
kren _ 09.07.2017 16:46
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
kren:
А от там, на найСхіднішому узбережжі,невеличкій його ділянці,Середземного моря,є така Держава-
, без корисних копалин, без чорноземів,лісів,річка всього одна,кругом пустеля,ця держава експортер
сільгосп продукції,високих технологій,медицина найвищої якості,наука і освіта найвищого гатунку,з височенним рівнем життя...І вимушено воює вона від
поч.свого проголошення з 1948увати скільки вони одержали безкоштовної допомоги з США та з Німеччини лише за перші 50 років р.весь час,і до сьогодні...
Та держава вміє висмоктувати величезні гроші з інших країн...
...це мабуть від того,що там керівництво не таке розумне,як "Порошенко не глупа людина" (С).
"Та держава вміє висмоктувати величезні гроші з інших країн" (С).
А ця "держава" останню сорочку зі своїх злиднів здирає,вже з кров*ю.
А щодо доречності порівнянь,добродію,так в Україну не було вторгнення таких масштабів
як напр.у Війні Судного Дня.
Orest Jj _ 09.07.2017 16:43
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
......"То, что происходит у нас сегодня, произойдёт у вас завтра...". "Неужели народы всего мира не понимают, что, борясь до горестного конца, я не только выполняю свой священный долг перед своим народом, но и стою на страже последней цитадели коллективной безопасности? Неужели они настолько слепы, что не видят, что я несу ответственность перед всем человечеством?... Если они не придут, то я скажу пророчески и без чувства горечи: Запад погибнет...".

- А это кто сказал? Неужели Порошенко?, – задал вопрос товарищ, услышав вышеприведённую цитату...
- Нет... Это слова императора Эфиопии, Хайле Селассие І, произнесённые 30 июня 1936 года, в разгар итало-эфиопской войны, на заседании Лиги Наций... Разницу между Эфиопией тогда и Украиной – теперь, видишь? Я – нет... Да и ты, тоже, судя по твоим словам...
Orest Jj _ 09.07.2017 16:35
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
На "кубиках" – Парашенко покупает ОГВЗ заранее зная какой будет курс доллара. Ключевой момент – "заранее зная какой будет курс".
Ще раз – "ЗАРАНЕЕ ЗНАЯ КАКОЙ БУДЕТ КУРС"
Це, як я сказав, мишача метушня. У людини є капітал, на який він купує цінні папері. Курс долара зріс в два рази. На скільки зріс капітал в доларах? На нуль доларів. Тож ті ваші 47 млн. грн. – нічого не додали до доларів Порошенко. Це зрозуміло? А підозрювати у том, що знав, яким буде курс, можна. Але що це йому дало? Лише зберіг свій капітал, що зробили б і ви, як що не дурень.
єто назівается коррупція.
kren _ 09.07.2017 16:35
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
Олександр Перший:
Orest Jj:
... президент Петр Порошенко "вовремя" "инвестирует" в государственные облигации, привязанные к курсу доллара. Эта "инвестиция" приносит ему прибыль в 279%. Прибыль составила примерно 47000000 грн...
Не збираюсь бути адвокатом Порошенко. Але де тут порушення закону?... лише підтверджує, що Порошенко не глупа людина...
при чем тут долларі? Ві что не понимаете о чем речь?
На "кубиках" – Парашенко покупает ОГВЗ заранее зная какой будет курс доллара. Ключевой момент – "заранее зная какой будет курс".
Ще раз – "ЗАРАНЕЕ ЗНАЯ КАКОЙ БУДЕТ КУРС"
...Ви використовуєте не той дієприслівник для означення...додаткової дії або стану...
...не зарані ЗНАЮЧИ...а БЕРУЧИ Безпосередню Участь...у визначенні...потрібного курсу певної валюти
Олександр Перший _ 09.07.2017 16:29
IP: 188.163.12.---
kren:
А от там, на найСхіднішому узбережжі,невеличкій його ділянці,Середземного моря,є така Держава-
, без корисних копалин, без чорноземів,лісів,річка всього одна,кругом пустеля,ця держава експортер
сільгосп продукції,високих технологій,медицина найвищої якості,наука і освіта найвищого гатунку,з височенним рівнем життя...І вимушено воює вона від
поч.свого проголошення з 1948 р.весь час,і до сьогодні...
Та держава вміє висмоктувати величезні гроші з інших країн. Я вже писав, як що врахувати скільки вони одержали безкоштовної допомоги з США та з Німеччини лише за перші 50 років, то було б рівнозначно одержанню Україною 2 трлн. доларів (з урахуванням чисельності населення). Ваше порівняння було б доречним, як би ми воювали з палестинцями, а Ізраїль – з США., причому, щоб США було сусідом.
Олександр Перший _ 09.07.2017 16:19
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
На "кубиках" – Парашенко покупает ОГВЗ заранее зная какой будет курс доллара. Ключевой момент – "заранее зная какой будет курс".
Ще раз – "ЗАРАНЕЕ ЗНАЯ КАКОЙ БУДЕТ КУРС"
Це, як я сказав, мишача метушня. У людини є капітал, на який він купує цінні папері. Курс долара зріс в два рази. На скільки зріс капітал в доларах? На нуль доларів. Тож ті ваші 47 млн. грн. – нічого не додали до доларів Порошенко. Це зрозуміло? А підозрювати у том, що знав, яким буде курс, можна. Але що це йому дало? Лише зберіг свій капітал, що зробили б і ви, як що не дурень.
Orest Jj _ 09.07.2017 16:06
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
... президент Петр Порошенко "вовремя" "инвестирует" в государственные облигации, привязанные к курсу доллара. Эта "инвестиция" приносит ему прибыль в 279%. Прибыль составила примерно 47 000 000 грн...
Не збираюсь бути адвокатом Порошенко. Але де тут порушення закону? Не маю сумніву, що і ви щось тримаєте у доларах. Чергова мишача метушня. Яка лише підтверджує, що Порошенко не глупа людина. А як би був дурним, давно його б скинули с посади; точніше – ніколи не став би президентом.
при чем тут долларі? Ві что не понимаете о чем речь?
На "кубиках" – Парашенко покупает ОГВЗ заранее зная какой будет курс доллара. Ключевой момент – "заранее зная какой будет курс".
Ще раз – "ЗАРАНЕЕ ЗНАЯ КАКОЙ БУДЕТ КУРС"
kren _ 09.07.2017 16:03
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
LYCIV_OLGA:
Він – один до одного – нагадує героя новели... який – навіть учадівши від грубки/в напівсвідомому стані.

Мова не про те, що в нас погано (це все бачать, і по іншому не може бути під час війни)... куди штовхаєте державу – в прірву. Бо ви не державники, а безвідповідальні руйнівники...
А от там, на найСхіднішому узбережжі,невеличкій його ділянці,Середземного моря,є така Держава-
, без корисних копалин, без чорноземів,лісів,річка всього одна,кругом пустеля,ця держава експортер
сільгосп продукції,високих технологій,медицина найвищої якості,наука і освіта найвищого гатунку,з височенним рівнем життя,площею та Держава така як область в Україні,населення трохи більше
8 млн.чол.Ізраїль називається.Визнана всіми найсильнішими світу сього.І вимушено воює вона від
поч.свого проголошення з 1948 р.весь час,і до сьогодні...
Orest Jj _ 09.07.2017 15:59
IP: 77.52.105.---
kren:
Orest Jj:
kren:
ві маетє на увазі ХТО уговорит массі запустить бульдозер? Ви, мабуть, забули, що на бульдозері стоїть старенький, алє в робочому стані комп'ютер, запрограмованний на данній час тільки на знищення построек.
Треба тільки запустити двигун.
...Треба тільки запустити двигун... (С).
А я Вам про шо?
ну тогда тяжкє питання. Будемо чекати якогось соціального фейерверку, бо нинішні лідери "попозіції" тільки ковдру на себе тягнуть.
ONLINE
Уряд реформ285 Україна та Європа879 Корупція1041 Річниця Майдану72 Рада 2014103
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter