Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Коментарі — 220
Олександр Перший _ 09.07.2017 15:55
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
... президент Петр Порошенко "вовремя" "инвестирует" в государственные облигации, привязанные к курсу доллара. Эта "инвестиция" приносит ему прибыль в 279%. Прибыль составила примерно 47 000 000 грн...
Не збираюсь бути адвокатом Порошенко. Але де тут порушення закону? Не маю сумніву, що і ви щось тримаєте у доларах. Чергова мишача метушня. Яка лише підтверджує, що Порошенко не глупа людина. А як би був дурним, давно його б скинули с посади; точніше – ніколи не став би президентом.
Николай Чаварга _ 09.07.2017 15:49
IP: 35.187.74.---
LYCIV_OLGA:
він – або недалекий/наївний, та фанатичний/невиправний "вірний/послідовник/парафіянин" "Секти Шоколадного Батончика", або – працюючий за гроші – троль від "Мінстеця", чи навіть – "ольгінський", вдало маскуючийся під українського патріота. Ні в першому, ні в другому чи третьому випадку – ВИ ЙОМУ НІЧОГО (!) І НІКОЛИ (!) НЕ ДОВЕДЕТЕ!
- Дякую, Олю, ви маєте правду. Я не знав, хто такий цей "Олександр Перший Порошнюк", бо не всі блоги відвідую – тільки ті, на яких сподіваюся хоча б на 1%, що зможу щось змінити, донести до свідомості, а головне – донести до свідомості читачів.

Чи можу я хоть що-небудь донести до свідомості Тягнибока? – дуже сумніваюся. А що робити? – не можу ж я дискутувати з Неоянуковичем (Мураєвим). Я особисто говорив з Тягнибоком два рази, коли вони ще тільки перлися до влади, але вже роздавали звіздюлєй наліво і направо. Пробував пояснити йому, що так вести агітацію не можна, але... як горохом об Тягнибока.
kren _ 09.07.2017 15:47
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
kren:
ві маетє на увазі ХТО уговорит массі запустить бульдозер? Ви, мабуть, забули, що на бульдозері стоїть старенький, алє в робочому стані комп'ютер, запрограмованний на данній час тільки на знищення построек.
Треба тільки запустити двигун.
...Треба тільки запустити двигун... (С).
А я Вам про шо?
Orest Jj _ 09.07.2017 15:39
IP: 77.52.105.---
kren:
ві маетє на увазі ХТО уговорит массі запустить бульдозер? Ви, мабуть, забули, що на бульдозері стоїть старенький, алє в робочому стані комп'ютер, запрограмованний на данній час тільки на знищення построек.
Треба тільки запустити двигун.
Олександр Перший _ 09.07.2017 15:33
IP: 188.163.12.---
LYCIV_OLGA:
Він – один до одного – нагадує героя новели... який – навіть учадівши від грубки/в напівсвідомому стані – вперто повторював: "Нормальна пічка... Нормальна... Не буде ремонту...Жити можна!..."
Ви як та пластинка, яку заїло. Здається цей приклад наводити вже у 10 раз, як зомбі.

Мова не про те, що в нас погано (це все бачать, і по іншому не може бути під час війни) і не про те, що мені подобається корупція у владі, а про те, що ви і такі, як ви, самі не знаєте, куди штовхаєте державу – в прірву. Бо ви не державники, а безвідповідальні руйнівники. які не мають ніякого політичного досвіду. Навчиться хоч щось корисне практичне робити для країни (йдіть самі у владу, дітей своїх туди направляйте, створюйте осередки громадянського суспільства, беріть на себе відповідальність за інших), тоді ваші слова будуть мати якусь вагу.
Orest Jj _ 09.07.2017 15:31
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...В западной практике есть даже особая категория преступлений – "инсайдерская торговля". Она предполагает, что держатель ценных бумаг заранее знает, какой будет цена в будущем. Подобные действия расследуются и жестко караются. В том числе тюремным сроком......

а где можно наличніми получить свою долю разниці от девальвации?
kren _ 09.07.2017 15:27
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
...И от тут дилемма однако – как уговорить пипл бросить биться головой об стенку и не пітаться
пальцами сверлить бетон а сесть за річаги "...

...ні,п.Orest J.у даному випадку не як? а хто?
Обряд буде визнаний справжнім тільки коли його проводить посвячений,волхвовин у слов*ян,
друїд у кельтів...
Тобто це питання Авторитета-особи чи групи котрій люди повірять.Без довіри нічого не буває.
І можете повірити мені на слово,можете не вірити-це так у всьому світі,навіть у наймодерновіших
на сьогодні устроях.
Orest Jj _ 09.07.2017 15:23
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...Конкретно з аргументами, а не з лозунгами...

... президент Петр Порошенко "вовремя" "инвестирует" в государственные облигации, привязанные к курсу доллара. Эта "инвестиция" приносит ему прибыль в 279%. Прибыль составила примерно 47 000 000 грн.
Схему внедрила знаменитая "семья" Януковича...
Классический инструмент "отмывания доходов". Купить бумаги (ОГВЗ) можно было за самые грязные наличные деньги. А вот получить доход и официально задекларировать его – уже как абсолютно законный.
В западной практике есть даже особая категория преступлений – "инсайдерская торговля". Она предполагает, что держатель ценных бумаг заранее знает, какой будет цена в будущем. Подобные действия расследуются и жестко караются. В том числе тюремным сроком.
Orest Jj _ 09.07.2017 15:11
IP: 77.52.105.---
Orest Jj:
kren:
...Штука тільки в тім-хто зможе
сподвигти маси на такий подвиг?...

оцє вжє питання.
щоби побудувати щось нове треба або чисту ділянку або зруйнувати що на ділянкі стоїть. Або жити у старій побудові та пристроювати к лачуге халабуди.
Халабуди строїм зараз. Навіть офасаднена сучасними матеріалами халупа має тій ж самій зруйнований фундамент та скошені стіни.
На мій погляд варіацій побудови нового дві – скористуватися "бульдозером" чи чекати коли лачуга завалиться від напору якогось урагану майданного.
Другий навіть приемніший – алє стіни постійно пидпирають упорами та інколи цементом стягують "ямочно"
"Бульдозер" в країні один. "Мейден ин СССР", пахал землю и копал могилі. Но он единственній кто в состоянии віполнять своі функции. Самое главное – кто за річагами управления.

И от тут дилемма однако – как уговорить пипл бросить биться головой об стенку и не пітаться пальцами сверлить бетон а сесть за річаги "бульдозера"
Олександр Перший _ 09.07.2017 15:10
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
...Легко. С єтим справится даже ГП...
В Румінии за действия президента какие совершил ваш вождь в 15 году ему біл бі вжє импичмент и нарі.
Які дії ви маєте на увазі?
Конкретно з аргументами, а не з лозунгами і ні з ствердження, що ви розумніше за нього і на його місті зробили б все "легко".
Дурість про заробіток на девальвації гривні я вже спростовував. Ви теж заробили на девальвації гривні: ваша хата в гривнях, комп'ютер, телевізор стали у 4 рази дорожче.
Ua Gall _ 09.07.2017 15:06
IP: 91.200.113.---
Orest Jj:
kren:
...Штука тільки в тім-хто зможе
сподвигти маси на такий подвиг?...

оцє вжє питання.
Поки ми маємо не наРод,а тільки наВрот -це може зробити тільки автозак і армія.
Є інші думки,прозіт!

ЄДНАЙМОСЯ!
kren _ 09.07.2017 15:04
IP: 178.92.52.---
-Vesna-:
...От і скажіть після цього,що світом правлять не символи і ідеї.
Навряд чи доцільне – таке порівняння.
Адже Крим (Судети) ну ніяк Путіну віддавати не збираються.
Країни локомотиви – ті ж. Що поробиш – якщо осмислена праця більше прижилася в Європі, ніж на
наших теренах.
...гм,п.Vesna,кому кому,а Вам нема потреби поснювати,що значить визнання?
я не знаю,звісно,що вони там збираються чи не збираються.
Одначе саме в Мюнхені 1938 р.стався обряд освячення вбивці в політика.
Олександр Перший _ 09.07.2017 14:57
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Розтолмачтє мені підстави та мету боротьби з Коломойським?
Про Коломойського – це просто жах. Невже не знаєте, що він робив в Укрнафті? Скільки мільярдів доларів не виплатив державі, поки ті гривні ні знецінились? Скільки мільярдів доларів навісив Україні через Приватбанк? Все життя він робив гроші на обкраданні держави. Де ви були, як що цього не знаєте? А який в нього вплив в ВР?
Ви вважаєте по необізнаності, що президенту досить захотіти і він може будь-кого посадити. Тобто, вважаєте, що він має абсолютну владу. Мене просто вражає примітивність вашого мислення. Хоча з іншого боку, ви ніколи не працювали у державних органах і поняття не маєте, як там все робиться: які повноваження, можливості, зв'язки, інтриги, ризики, залежність від інших. Коли ви працювали в торгівлі, мабуть, доводилось порушувати закон не раз і не два. Але завжди находили собі виправдання. У владі все на два порядку складніше. А в умовах війни – на десять.
Orest Jj _ 09.07.2017 14:51
IP: 77.52.105.---
kren:
....Штука тільки в тім-хто зможе
сподвигти маси на такий подвиг?......

оцє вжє питання.
Ua Gall _ 09.07.2017 14:49
IP: 91.200.113.---
LYCIV_OLGA:

Как голосуем,то и имеем.

Завещание сиониста украинским интеллигентам.

Только безграничная доверчивость и уступчивость,а также отсутствие сознания в необходимости постоянной и крепкой сплочённости всех членов государства не только во время войны-каждый раз губили все завоевания украинцев.
Лев Троцкий

Балда,а шо погубило УНР?То,шо у Грушевского,Винниченка,Петлюры и прочих была на первом месте "власна дуМка (П),а не Украина.Все они хотели быть первыми,а не вторыми,третьими...

Надоело повторять,что у нас не партий много,а много названий.Партий у нас всего ТРИ;не пускают

Относительно Порошенка.
Люди не міняються-
Ні олігархи,ні боижі.
Порошенко -заручник
Тільки своєї голови.

ЄДНАЙМОСЯ!
kren _ 09.07.2017 14:48
IP: 178.92.52.---
Orest Jj:
kren:

Я ото замислився – якщо влада не має сил боротися з самими собою, чому б піплу не поборотися з злочинцями "народними" законними методами – перестати купувати товари злочинців. Це ж їх "ігла" – зламав "іглу" – нема "кощея".
...бойкот-найвірніший і найдієвіший спосіб поставити на місце будь кого,хоч короля,хоч кондитера.
Одне тільки маленьке але-це питання освячення і благословення.Штука тільки в тім-хто зможе
сподвигти маси на такий подвиг?
Здається Дюркгейм,вибачаюсь коли наплутав,в міркуваннях про роль віри і релігії соціумі...зазначав.
що Він би більшого значення надава обряду, (коли коротко і примітивізуючи-десь так).
Orest Jj _ 09.07.2017 14:35
IP: 77.52.105.---
LYCIV_OLGA:
розуміетє, є статті котрі коментуються майжє тільки по- тємі. Алє переважна більшість "ні про що" Цє просто "місця для тусовок" А трєба ж "почути кожного" на предмет його мислення к тім чи іншим подіям, котрі головніші чем тема пісателя.
-Vesna- _ 09.07.2017 14:29
IP: 104.155.35.---
kren:
...всього лишень? пам*ятається у 1940-це ніяк не допомогло двом економічнм локомативам Європи.
Після того,як дещо раніше,вони вирішили долю ЧехоСловаччини,точно так же,як і зараз-чи це зараз,
як і тоді,не запросивши на "нараду"її президента.Йому теж телефлоном повідомили. (Франція сама ста
ла в природню позу.Британію врятувала тільки широка кананва).
І...гм...погляньте,на місце зустрічі і нового переділу Європи,знову Германія?
От і скажіть після цього,що світом правлять не символи і ідеї.
Навряд чи доцільне – таке порівняння.
Адже Крим (Судети) ну ніяк Путіну віддавати не збираються.
Країни локомотиви – ті ж. Що поробиш – якщо осмислена праця більше прижилася в Європі, ніж на наших теренах.
Slon Verbo _ 09.07.2017 14:24
IP: 178.150.39.---
Олежка, харош своего шефа Х-йла пиарить. Достал ты уже всех, тупой коммуняка, прикрывающийся наицонализмом.
Orest Jj _ 09.07.2017 14:17
IP: 77.52.105.---
kren:
...:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?...

усьо, "забуцали" г-на Олександра перчатками...От как ві думаете – що він відповість?Можна "прокатати" сценарії – програвший безкоштовно з'їдає цукерку у фірмовому "рошену"

Ахтунг!!! До уваги – кожен бажаючий може абсолютно законно з'їсти безкоштовно цукерок "рошен" ДО 17 гр. і йому нічого за цє нє буде – навіть адмінпротоколу. Нєобхідна умова – нічого не шкодити.
Чим більша кількість людей з'їсть безкоштовно – тім менш Парашенка положить собі на кишень грошей...

Я ото замислився – якщо влада не має сил боротися з самими собою, чому б піплу не поборотися з злочинцями "народними" законними методами – перестати купувати товари злочинців. Це ж їх "ігла" – зламав "іглу" – нема "кощея".
LYCIV_OLGA _ 09.07.2017 14:13
IP: 35.187.34.---
(закінчення)
Він – один до одного – нагадує героя новели М. Зощенка "Кішка і люди" – голову жакта, який – навіть учадівши від грубки/в напівсвідомому стані – вперто повторював: "Нормальна пічка... Нормальна... Не буде ремонту...Жити можна!..." Так от й Александр Перший – як і всі зомбі повторює мантри про "гарного/доброго/дбайливого пана/господаря" порошенка/нинішню владу.
Тож – як то кажуть – "Не тратьте, куми, сили задарма!"
LYCIV_OLGA _ 09.07.2017 14:11
IP: 35.187.74.---
kren:,
Николай Чаварга:,
Orest Jj:

Ви всі мені пробачте, але до чого ви з Олександром Першим розмову/листування влаштували???...
Я неодноразово (починаючи з 2015р., коли він був ще Алекандром 1-им) робила спроби вступати з ним в "дискусію" і неодноразово впевнювалася, що він – не розрізняє (або тільки вдає (!) що не розрізняє) загальне і особливе, а тому – завжди (!!!) – вперто та впевнено намагається завести кожне – загрожуюче владі (особливо Порошенкові особисто) обговорення – в багатослівні нетрі другорядних дрібниць, подалі від авторської теми! Тобто – він – або недалекий/наївний, та фанатичний/невиправний "вірний/послідовник/парафіянин" "Секти Шоколадного Батончика", або – працюючий за гроші – троль від "Мінстеця", чи навіть – "ольгінський", вдало маскуючийся під українського патріота. Ні в першому, ні в другому чи третьому випадку – ВИ ЙОМУ НІЧОГО (!) І НІКОЛИ (!) НЕ ДОВЕДЕТЕ!
(див. закінчення)
Orest Jj _ 09.07.2017 14:00
IP: 77.52.105.---
kren:
......:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?......

у
Orest Jj _ 09.07.2017 13:34
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
......ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади......Легко. С єтим справится даже ГП. Стоит тільки забажати. От в Румінии президенту и Генпрокурору не нужна абсолютная власть для єтих целей. Там рутинной работой соотвествующих органов накуют в ТЮРЬМУ не только главного богача страні а и мєров – вице и єксов всяких.
Просто у них действует другой принцип – ищут малейшую легальную причину что бі посадить преступника а нінешняя власть использует новую схему обогащения – ищут любую причину что бі зацепиться и "снять" с клиента или сумму денег или себе преференции в чем то, при єтом гарантирую развал дела.
В Румінии за действия президента какие совершил ваш вождь в 15 году ему біл бі вжє импичмент и нарі.
Почитайте за что в єтом анализе "Порошенко заработал 279% прибыли на девальвации гривны"
Николай Чаварга _ 09.07.2017 13:32
IP: 104.155.11.---
Олександр Перший:

Тож покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни (і не лише за три), ніж Аваков, Парубій, Турчинов, Порошенко, Яценюк), і я за нього буду голосувати на наступних виборах.
.
- Це ви заявили як "корисний виборець", чи як? Ви не розумієте, як самі поставили питання? Такий стиль постановки питання підрозуміває наступне: Ось за три роки при владі почергово були: 1) Батьківщинюки, 2) Скотиняки, 3) Свободівці, 4) Порошнюки. 5) Регіоти. Після цього можете ставити ваше питання: "... покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни?" – так ніхто крім порошнюків і не був при владі!!
Якщо ви так "дискутуєте" за порошнюківські гроші, то відробляєте їх на слабеньку трієчку... по десятибальній...

Насправді рейтинг порошнюків близький до нуля, і тільки наявність в своїх руках влади і ЗМІ дозволяє брехати гречкосіям про якийсь "рейтинг".
ONLINE
Уряд реформ285 Україна та Європа879 Корупція1041 Річниця Майдану72 Рада 2014103
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter