Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Коментарі — 220
kren _ 09.07.2017 13:16
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
...спробуйте боротись з Коломойським чи ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади...

...особливо коли там всі друзі і багаторічні партнери з *розпилів і відкотів*.
я вчора переглянув публікацію,"Як Уряд фінансує ворога..."члена БПП.І.Винника??? але випустив
з виду.
Хотілось би почути щось конкретне на запитання п. Orest Jj:,крім вірнопідданського трєпєта
нія,недостойного раба їх солодкої велиності-хто більше зробив за 3 р?
Бо,поза всяким сумнівом, (беручи до уваги підданство згаданого н\депа,не знаю чи то писав він у напівпритомному стані...чи він такий і є), -ця публікація ясно показує,хто насправді несе всі тяготи
у фінансуванні окупантів і окупації, (і чого до сьогодні *непідконтольні тер.* не оголошені окупованими)
Чи це рішення уряду-теж козні оппо блоку?

Orest Jj _ 09.07.2017 13:13
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...спробуйте боротись з Коломойським......Розтолмачтє мені підстави та мету боротьби з Коломойським? Невжє це Пакращенка з його кублом за свій кошт не тільки зупинив "бліцкріг" драхт нахт зюйд "русского міра"?. Та не тільки зупинив – а ще й дав надію та віру що ординську навалу можна перемогти якщо кожній "відповідальний за свій регіон" непошкодує "репутациї" с "стратегическими партнерами" та грошей, а нє буде чи пакувати чемодани чи "дудеть автосигналами" (єта мразь, которую Ю.Луценко назвал "папутчиком революции", ще і на питання "Чим ви допомогли добробатам" відповіла "Я плачу налоги". Сором за країну та піпл, котрий вибирав нинішніх "правителей" неймовірний – жена президента воюющей країни пляшет и скоморошничает на одном из главніх телеканалов бандита "в законе" и ГЛАВНОГО заинтересованного в собітиях та жертвах на сході"...

Хочу почути від вас конкретну відповідь – у чьому провина Бєні перед піплом країни.
Николай Чаварга _ 09.07.2017 13:13
IP: 104.155.11.---
Orest Jj:
...Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців...
...
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
- Гарно сказано "корисні ідіоти", просто в яблучко. Очевидно, що дуже корисними ідіотами були рухуї, корисними для Закуліси, звичайно. Ті "політики" зовсім не розуміли, та і досі не розуміють, що вони натворили. Чи можна назвати "корисним ідіотом" Кучму? Може що й ні – цей мерзотник не дотягує до рівня корисного ідіота, скоріше це – "корисний мерзотник", як оце Плотницький, Захарченко та іже.

А чи можна назвати свободівців корисними ідіотами? Може точніше буде "корисливими"?, – найперша можливість покерувати країною обернулася Махніцьким. Хіба він ідіот?, та ні – мерзенний зрадник, гірше Кучми.
kren _ 09.07.2017 13:12
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
Наявного матеріалу достатньо...
по-1.Суспільство не буває продажнім.Бо су-ва,як особливої реальності не існує.
"Су-сво це не сума індивідів,а ті зв*язки і взаємодії в яких вони перебувають між собою"-з К.Маркса.
Всі зв*язки і взаємодії, (моделі поведінки),регулються визнаними на даний час цінностями-що в
усіх без вийнятків устроях,як до речі і відсутність таких, є літургією влади.
Бо масова свідомість в даних її якостях-визначається офіційною ідеологією і пропагандою.
Олександр Перший _ 09.07.2017 12:34
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
Ці "потвори" рятують країну. І навіть коли вони намагаються посадити крадіїв/корупціонерів (Луценко, наприклад) їм заважають не лише інші корупціонери у ВРУ (спробуйте боротись з Коломойським чи ОППО-блоком, не маючи абсолютної влади), а такі прості громадяни як ви (які проти закону про спецьконфіскацію). Корупціонерам співчуває навіть така проста інтелігентна людина, як Сандро. Не все так просто, як вам би хотілось.
Тож покажіть мені, хто зробив більше корисного для України за ці три роки війни (і не лише за три), ніж Аваков, Парубій, Турчинов, Порошенко, Яценюк), і я за нього буду голосувати на наступних виборах.
До речі нікого з влади я не ідеалізую і не ідеалізував. Святих не буває. Просто дивлюсь реально на те, що робиться і що можливо зробити в наших умовах.
Orest Jj _ 09.07.2017 12:25
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
Як Уряд фінансує ворога за кошти Держбюджету.

....Державним казначейством України була надана інформація по всіх суб'єктах, які з початку року отримали повернення податку на прибуток, яким ними було сплачено в попередні періоди.
Серед них: ПрАТ "Харцизький трубний завод", якому було повернуто 137 млн. грн., ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", який отримав назад більше 161 млн. грн, ПАТ "Ясинівський коксохімічний завод" (Макіївка) – 20,7 млн. грн., ПрАТ "Індустріальні та дистрибуційні системи" – 34 млн. грн., ПАТ "УКРСОЦБАНК" – більше 79 млн. грн. (обидві останні компанії входять до групи російських компаній "Альфа-груп").
Загальний обсяг повернення податків становить близько 2 млрд. грн.
Остання заяви Міністра фінансів – загальна сума податку на прибуток, що він збирається повернути ворогам становить 18 млрд. грн.

Пи.Си. Так що там по поводу "боротьби" з Мордором нинішньої влади на чолі з Пакращенком?
Orest Jj _ 09.07.2017 12:10
IP: 77.52.105.---
Олександр Перший:
...Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців......

угу. На мій погляд, більш як "накручує" проти вищеперерахованих особей українців Мордор "накручують" проти себе самі вищеперераховані товарісчі.
Особлива ганьба – що ці товарісчи за допомогою корисних ідіотів кома в кому копіюють ріторику Мордора.
Там – "Ніхто крім путіна та його влади не спасе Россію", в нас – "Ніхто крім Парашенка та його влади не спасе Україну".
Повірте, країна не "налетит на небесную ось" якщо вранці прокинувшись ми почуємо що вищеперераховані вами товарісчи з родинами, коханками та цуциками на гелікоптерах покинула країну.
Ще трохи часу й вам, можливо, буде соромно що ви так палко підтримували ціх потвор.
Олександр Перший _ 09.07.2017 12:07
IP: 188.163.12.---
kren:
...не вказуєте на суть,причину відношення народа до цієї влади і без допомоги кремлівського верту хая,х...ло,всього лишень користається наявним матеріалом...
Наявного матеріалу достатньо. Але, коли його не було? Новина не в корупції влади, не в продажності суспільства, а у війні, яка ці матеріали/приводи робить особливо чутливими для людей. 90% громадян України не відчуває на собі жах війни, але відчуває її економічні наслідки. Більшість людей неспроможні цього зрозуміти саме тому, що безпосередньо не підтверджені бомбардуванню, не переживають нестачу їжі чи води, чи електрики, чи тепла.
Eduard Leoniv _ 09.07.2017 11:43
IP: 46.133.139.---
Світова політика діє за складними механізмами, які в першу чергу запускаються реакціями на ДІЇ суб'єктів. Саме суб'єктна бездіяльність українських можновладців і призводить до об'єктного сприйняття нас.
kren _ 09.07.2017 11:42
IP: 178.92.52.---
-Vesna-:
На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. (с)
...Попасти в G20 – ось що повинно бути ціллю. І тоді ніхто не буде щось робити без нас.
А для цього потрібно розвинути економічний потенціал... і посадити пупсів та їх посібників в тюрму.
...всього лишень? пам*ятається у 1940-це ніяк не допомогло двом економічнм локомативам Європи.
Після того,як дещо раніше,вони вирішили долю ЧехоСловаччини,точно так же,як і зараз-чи це зараз,
як і тоді,не запросивши на "нараду"її президента.Йому теж телефлоном повідомили. (Франція сама ста
ла в природню позу.Британію врятувала тільки широка кананва).
І...гм...погляньте,на місце зустрічі і нового переділу Європи,знову Германія?
От і скажіть після цього,що світом правлять не символи і ідеї.
kren _ 09.07.2017 11:01
IP: 178.92.52.---
Олександр Перший:
Олександр Палій:
Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою...
Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців. Мова про намагання підірвати всі інститути влади будь-якими способами, посіяти...
Ви тонко чуєте момент,але,чи то з міркувань корпоративної толерантності чи то-просто не тямите-
та,не вказуєте на суть,причину відношення народа до цієї влади і без допомоги кремлівського верту хая,х...ло,всього лишень користається наявним матеріалом...
Леонід Поляков _ 09.07.2017 11:00
IP: 94.240.187.---
Неживий Юрий:
В Свободі на від міну від псевдодемократів типу Порошенка,Авакова і ім подібним є багато тих хто воював і хто загинув, в тому числі і полеглі Небесної сотні. Дерибан і зрада які приписують Свободі, може тому що "союзники" типу Яценюка і Ляшка в них шляхи були різні. Свобода на відміну від проєвропейских майданівських сил які готувалися до виборів витрачаючи на це шалені кошти,коли вже Московська навала була у самому розгарі, допомогала армії.
Олександр Перший _ 09.07.2017 10:03
IP: 188.163.12.---
Олександр Палій:
Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою...
Це безумовно так. І корисні ідіоти намагаються допомагати йому в цьому, не розуміючи, що мова йде не про окремі особистості (Порошенко, Аваков, Турчинов, Парубій та інших), проти яких Москва безперервно накручує українців. Мова про намагання підірвати всі інститути влади будь-якими способами, посіяти безвладдя/хаос в Україні. Спочатку нашу владу оголосили хунтою, яка вчинила державний переворот. Потім – укро-фашисткою (навіть антисемітською) владою. А тепер – владою, яка торгує русофобією проти інтересів українського народу. Одночасно російські військові та найманці відверто воюють на Сході, і крім того, постійно вчиняють диверсійні і провокаційні акції, щоб дестабілізувати ситуацію в середині нашої країні.
-Vesna- _ 09.07.2017 09:16
IP: 35.187.34.---
На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. (с)

А хіба не цим був спричинений незапланований візит в Америку Порошенка та Францію?
Переговорити особисто з Тампом та Макроном до G20. Цим.
Якраз зовнішня політика в нас більш-менш ефективна.

Попасти в G20 – ось що повинно бути ціллю. І тоді ніхто не буде щось робити без нас.
А для цього потрібно розвинути економічний потенціал... і посадити пупсів та їх посібників в тюрму.
Неживий Юрий _ 09.07.2017 08:04
IP: 46.203.247.---
Чия би корова мичала??? Сволота начолы з тягнибоком -обнімалися цілувалися дерибанили та розкрадали Україну в найтяжчу хвилю російської агресії -в 2014 році...сволоті -начолі з тягнибоком українське суспільство – за зраду за брехню -сказало -ФУ-у-у-у...так що Алєжка -твої маляви мені будуть цікаві тільки тоді -коли ти їх бацати будеш на шконкі на хаті в купі твїми найближчими "обіженними"???
Vasyl Datsyuk _ 09.07.2017 06:04
IP: 35.185.45.---
Тягнибок, як завжди, тільки но прокинувся: ще вуха не продер і очі не протер. Слухати треба було що Порох на ФоксНьюс скзазав. А сказав він таке, що Олегу Ярославовичу ще і на думку не спало. Дам натяк, а то скажуть, що провокатор. Порох згадав Рейгана, і що Рейган зробив на противіс самому вилокому ліліпуту Кремля свого часу стосовно "без жодного пострілу". Все би нічого з того, проте про Рейгана можуть говорити тільки американці, коли про нього говорить, наприклад, Порох, то це вже звучить як погроза, або зневага. Отже український Президент приїхав в Америку і кинув виклик самому Трампі і його закадичному другу Хуйлу. Якби Тягнибок був виваженою і раціональною людиною, то він мав би радіти, що український Президент шмаляє всіх на ліво, та на право.
Сергей Папков _ 09.07.2017 01:01
IP: 35.187.190.---
Українці хоч до Гамбурга, хоч після нього мають твердо усвідомити, що ані Німеччина, ані США звільняти за нас і для нас нашу територію не будуть (принаймні покищо).
А отже нема чого так вже зациклюватися на зустрічі Путіна з Трампом.
І самі українці врешті-решт будуть вирішувати що з мінських домовленостей виконувати, а що ні (чи взагалі нічого не виконувати).
Дадуть США летальну зброю – добре (зброї багато не буває). А ні, то в Україні власного цього добра вистачає, треба лише не влаштовувати "новобогданівки", а поводитися зі зброєю, як належить під час війни. І оборонні підприємства ми теж самі маємо.
Журналісти в репортажах з передка часто з захватом показують такі розсипи стріляних гільз, що трупи росіян мали б вивозити звідти ешелонами. А ось мій батько-фронтовик розповідав, що ледь не за кожний випущений повз ворога патрон можна було потрапити в штрафбат (в кращому разі), бо ці патрони країна виготовляє, витрачаючи надзусилля не для того, щоб ними розкидатися).
chsaber _ 09.07.2017 00:37
IP: 188.0.110.---
Orest Jj:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою, після цього розмови Путіна про "партнерів", завод у Ліпецьку і т.д. виглядали б вкрай жалюгідно. Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою.
("Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України... і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін).
Нічого нового – Москва завжди воювала з виговцями, мазепинцями, петлюрівцями, бандерівцями – і все аби убити Український народ.
без Парашенко Украине фсё

Скорее – наоборот.
Orest Jj _ 09.07.2017 00:15
IP: 77.52.105.---
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою, після цього розмови Путіна про "партнерів", завод у Ліпецьку і т.д. виглядали б вкрай жалюгідно. Тепер Путін робить ставку на розкол між українським народом і владою.
("Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України... і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки... Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін).
Нічого нового – Москва завжди воювала з виговцями, мазепинцями, петлюрівцями, бандерівцями – і все аби убити Український народ.
без Парашенко Украине фсё?
Orest Jj _ 09.07.2017 00:13
IP: 77.52.105.---
Олександр Палій:
Пане Олеже, вам як і Путіну, теж українська влада не подобається. Аорошенко воює з путіним, а ви з Порошенком?

"Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України", – заявив він.
За його словами, "і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об'єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки".
"Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України", – зазначив Путін.
когда это Аорошенко воевал с путиным? Как можно воевать с путиным Аорошенку если у него в Мордоре бизнес?
Николай Чаварга _ 08.07.2017 23:58
IP: 104.155.71.---
Анатолій Дмитрук:
Пане Олеже, чому ВО "Свобода" відійшла від практики широких зустрічей на місцях та організації велелюдних мітингів хоча би в обласних центрах? Не давайте остаточно запхати "Свободу" в глибокий закуток – бо це вже йде на шкоду нашій державі.
.
- Як це чому? – на мітингах треба безпосередньо відповідати за обіцяне, в першу чергу за Махніцького, за мерседеси і вілли, за чорний список Януковича, за недоторканність... а я от візьму і запитаю: а де ви були, коли Зауліса руйнувала освіту і науку, для чого нам той безвіз? Для чого було організовувати Єврофутбол і Єврозавивання під псевдомузику?. Нам безвіз абсолютно ні до чого – це Закулісі він потрібен, щоб недоумкуваті вивозили з країни доллари (зароблені не ими!!), а при нагоді і не поверталися. Хіба це розуміють у "Свободі"?...
chsaber _ 08.07.2017 23:40
IP: 188.0.110.---
Василь Таранович:
Русо-туристо в этом году никуда не поедут,денюжек нет,да и кацапов гонят со всех курортов

Как раз пл Турции – этого не скажешь, – набита российскими туристами под завязку.
kren _ 08.07.2017 23:29
IP: 178.92.52.---
Анатолій Дмитрук:
Пане Олеже, чому ВО "Свобода" відійшла від практики широких зустрічей на місцях та організації велелюдних мітингів хоча би в обласних центрах? Не давайте остаточно запхати "Свободу" в глибокий закуток – бо це вже йде на шкоду нашій державі.
Ми всі бачимо, як патріотичний радикалізм Порошенком замінений на радикальний популізм та радикальний космополітизм – середовище для помилок, зловживань, корупції та знекровлення держави.
Сподіваюся на воскресіння активності "Свободи" – як в передреволюційний період.
Сподівання-пожива для юнаків палких...хоча,безумовно-сподіватися не забороняється нікому.
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 23:19
IP: 188.163.73.---
Ua Gall:
Пренебрежение к другим национальностям и их языку
Долго ты ещё будешь выражать пренебрежение к украинскому языку?:)
Andrey Kononenko _ 08.07.2017 23:18
IP: 188.163.73.---
Василь Таранович:
Andrey Kononenko:
Олександр Палій:
Порошенко "немитою Росією" припинив спроби Путіна замарати українського президента собою
Олександр, я теперь понял, кто такие патриотоботы. Это такие, как вы. Причём, упоротые.
Ну и тупые кацапы,так долго до вас доходит. Лишнехромосомные,чего с них взять?
Вот именно. Но жаль, что кацапизмом так быстро заразились украинцы типа Палия.
ONLINE
Уряд реформ285 Україна та Європа879 Корупція1041 Річниця Майдану72 Рада 2014103
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter