Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Суть послання Президента: олігархи далі жирують, а в українців горб росте

07 вересня 2017, 17:52

Ефективній українській стратегії ніде взятися хоча б тому, що люди, які при владі, не ототожнюють свого майбутнього з Україною. Це ж саме стосується майбутнього їхніх дітей. Їм ця стратегія не потрібна, бо вони не збираються відповідати за свої рішення та свою бездіяльність у критичні моменти.

Президент Порошенко, виступаючи сьогодні з трибуни парламенту, дав усім зрозуміти, що жодного новаторства та зміни економічного курсу країні очікувати не слід. Усе та ж політика випрошування подачок у МВФ, коли за іноземним словом "транш" ховається банальний кредит, який будуть повертати прості українці, а не посадовці, що ухвалювали відповідні рішення. Все той же курс на розпродаж практично останнього національного багатства – землі сільськогосподарського призначення, а також державних підприємств. При цьому, під словами про відсутність наміру тиснути на парламент із метою добитися схвалення цього злочинного розпродажу криється зовсім прозорий натяк на те, що це має бути зроблено негайно.

Очевидно, що нема в Президента чітких відповідей, як відстоювати право на життя української державності перед основною зовнішньою загрозою. Влада не збирається напружуватися для пошуку ефективних шляхів перемоги у війні з Росією. Власне, досі війну не назвали війною та йдуть постійні вправи в діалектиці з метою замінити остогидле поняття "АТО".

Останні заяви європейських лідерів свідчать про їхню можливу готовність перекласти відповідальність за російську ж агресію на Україну. Але навіть це не змушує Порошенка відмовитися від мантри про "безальтернативність Мінська" та "політико-дипломатичний шлях". Жодна війна ще не вигравалася політико-дипломатичним шляхом. Крім того, відверто жалюгідними виглядають спроби "продати" українцям агітаційний листок під виглядом закону про деокупацію. Жодний такий документ не гарантує нічого, поки всі сили держави не буде спрямовано на перемогу.

Ба більше, свою неспроможність влада прикриває відкритим шантажем і погрозами. Нас вкотре лякають повномасштабною війною. А що, зараз немає війни? Вона триває вже четвертий рік, просто змінився баланс між засобами і тактичними прийомами. Але найгірше те, що українці знову опиняються в ситуації, коли все лягає на їхні плечі. Правляча верхівка перекладає виконання своїх функцій з оборони держави на них, вирішуючи натомість питання свого збереження у владі, доступу до публічних ресурсів та задоволення власних меркантильних інтересів.

Все це не нове. Шантаж не може змусити любити. З голови колгоспу не зліпиш державного будівничого. "Регіонал" не стане патріотом. Усе це фікція – й не треба обманюватися.

Коментарі — 356
Ua Gall _ 07.09.2017 18:20
IP: 91.200.113.---
Чтобы узнать,кто властвует над вами,просто выясните,кого вам не позволено критиковать.
Вольтер

Соплі та сльози ще нікому не принесли свободи.
Евген Коновалець

Завещание сиониста Льва Троцкого украинцам
"Только безграничная доверчивость и уступчивость,а также отсутствие сознания в необходимости постоянной крепкой сплочённости всех членов государства не только во время войны -КАЖДЫЙ РАЗ ГУБИЛИ ВСЕ ЗАВОЕВАНИЯ УКРАИНЦЕВ,"

Єднаймося,досить отаманити!
руслан49 _ 07.09.2017 18:18
IP: 35.189.208.---
Дуже вже багато людей і партій ведуть свою передвиборчу пропаганду їдучи на кобилі критики Порошенка. А ця ж кобила всіх не видержить. І не завезе весь цей конгломерат в Раду. Бо вас багато,а кількість місць в Раді обмежена.
Olexandr Chiba _ 07.09.2017 18:17
IP: 77.122.23.---
Порошенко зараз як загнана в куток криса. Йому на відміну від Яника нікуди тікати.
Полтавський Козак _ 07.09.2017 18:10
IP: 35.196.178.---
порох зробив свою роботу.по війні.як на рівень цивільного і торгаша непогано.
нех його грузить.
давай кошулинського в президенти двигай.
чи не єдиний з тих верхів,хто не засцяв.
Фарид Аль Дувалех _ 07.09.2017 18:05
IP: 109.108.229.---
Немного ему осталось жировать!
Євген Дусик _ 07.09.2017 18:00
IP: 35.195.151.---
А хто такі міфічні олігархи? Чому політики й політикани не називають їх весь час і всюди поїменно? Бояться? – То для чого нам такі політики?
Корупція1041 Річниця Майдану72 Україна та Європа878 Рада 2014103 Уряд реформ284
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter