Тарас Шевченко

Співголова Ради Реанімаційного пакету реформ та співініціатор громадського руху "ЧЕСНО", директор Центру демократії та верховенства права.

Співголова Ради Реанімаційного пакету реформ. Співініціатор та учасник громадського руху "ЧЕСНО". Директор Центру демократії та верховенства права. Керівник проекту "Київ без тютюнового диму".

Співавтор низки чинних українських законів та законопроектів, що включені до порядку денного реформ в Україні. Зокрема, Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", Закону України "Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення", Закону України "Про вибори народних депутатів України" (у частині, що регулює діяльність медіа під час виборів), закону про заборону куріння в громадських місцях (Закон України № 4844-VI) та закону про заборону реклами сигарет (Закон України № 3778-VI).

Секретар Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, член Міжнародної асоціації медіа юристів.

До заснування Інституту Медіа Права (зараз Центр демократії та верховенства права) у 2005 році працював медіа юристом в "Інтерньюз Нетворк". Впродовж десяти років викладав медіа право в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Блог зареєстрований:21 травня 2015
Останній запис:17 липня 2017
Усього записів:71
Уряд реформ295 Україна та Європа887 Свобода слова543 Корупція1066 Aтака Путіна1102
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter