Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Чому Путін був непереконливим

15 червня 2017, 17:02

Насамперед, тому, що не знайшов жодного вірша українського поета, де наш поет зневажливо написав би про свою Вітчизну.

Процитовані президентом України слова Михайла Лермонтова про Росію були адресовані царським жандармам, що носили голубі мундири:

"Прощай, немытая Россия,

Страна рабов, страна господ,

И вы, мундиры голубые,

И ты, им преданный народ..."


Можливо саме тому вірш Лермонтова зачепив за живе російського президента, бо Володимир Путін і сам служив у КГБ, який був наступником жандармів. Тих само жандармів, що придушили повстання надміру благородних декабристів (тодішньої опозиції).

Звичайно ж голубий колір мундиру в 1841 році нічого не значив окрім, власне, кольору, а тому прозорий натяк російського президента на нібито засилля ЛГБТ у Європі свідчить наскільки тепер відрізняються наші країни: "Там, куда он [Порошенко] собирается, голубых мундиров больше, чем у нас. Пусть не расслабляется".

Ми розберемося зі своїми проблемами у Європі, пане Путін, бо, на відміну від росіян, нам вже не потрібно віз. Тому казки про жахливі умови життя в ЄС, можете розповідати своїм співвітчизникам, переважна більшість яких у Європі ніколи в житті не були.

Свобода слова543 Корупція1066 Aтака Путіна1102 Уряд реформ294 Україна та Європа886
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter