7 лютого 2018, 16:58

Курченко, Коломойський і Al Jazeera – нова брудна хвиля проти влади

Що може об'єднувати олігархів Сергія Курченка та Ігоря Коломойського з арабським телеканалом Al Jazeera, який став відомий завдяки зверненням Усами Бен Ладена? На перший погляд нічого, окрім грошей.

Найближчим часом слід очікувати нової брудної хвилі проти української влади. Про те, що вона скоро вже прийде, прозоро натякає колишній журналіст Олександр Дубинський, який спеціалізується на інформаційних спецопераціях проти ворогів свого олігарха.

Говорити будуть про що завгодно, окрім мільярдів доларів Приватбанку, які вимагає повернути від його колишніх власників Українська держава через позов у Лондонському суді.

Не згадають генератори нового бруду і про півтора мільярда доларів ОЗУ Януковича вилучені завдяки діяльності генерального прокурора до державного бюджету України.

Але на мою думку – це і є два мотиви, достатні для відновлення контактів між Сергієм Курченком, якого називали гаманцем Януковича, та Ігорем Коломойським.

Лють, образа за втрачені гроші та схеми, спрага реваншу і повернення до влади у одного з них дивним чином поєдналися з холодним розрахунком іншого, який розуміє, що у випадку усунення некомпромісного Порошенка, він зможе домовитися з наступником. Щоб не повертати виведені кошти.

Ви можете запитати при чому тут Al Jazeera? Який її інтерес у спробі реваншу найкорумпованішої влади в історії України, якою був режим Януковича?

Так от і я не знаю – гублюся у здогадах. Не можу повірити, що чесному арабському телеканалу новин банально заплатили. Такого ж не може бути?

Але брудна хвиля від Al Jazeera, кажуть, буде обов'язково. Ну добре хоч не від західних медіа.

Чекаємо.

P.S. Для тих, хто забув, що Курченко і Коломойський давно знайомі – запис їхньої старої розмови.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Україна має визначитись із стратегією на Закавказзі.

Довгий час Україна цікавилась виключно внутрішньополітичною проблематикою. Спроби вийти на регіональний рівень, як то утворення ГУАМ, що замислювалось як економічний союз Грузії, України, Азербайджану та Молдови, на жаль успішно були погашені російською агентурою...

Продаж телеканалів Порошенка – свобода слова понад усе.

Правду кажучи, я вражений елегантністю рішення Порошенка, який позбавив владу головного важелю тиску на непідконтрольні їй телеканали П'ятий і Прямий...

Чому Зеленський не засудив сексизм Корнієнка та Арахамії?

Відповідь можна знайти в інструкціях, які отримали перед ефірами народні депутати від Слуги народу. Я так розумію автор цих темників-інструкцій Михайло Подоляк...

Мюнхенське шоу і традиційний скандал

Участь Зеленського у щорічній мюнхенській конференції з питань безпеки вже традиційно для нового президента привернула увагу низкою скандальних заяв на фоні відсутності системного змісту...

Соцопитування – підтримка ЄС зросла у півтора рази

Сьогодні чорний день для опонентів Петра Порошенка – всього лише через 8 місяців після обрання Зеленського президентом з'ясувалося, що рейтинг партії його головного опонента відчутно зростає...

Чому задоволений Путін і як ДБР працює в інтересах Росії?

Після зустрічі із президентом Зеленським, що відбулася одразу після переговорів у Нормандському форматі, президент Путін заявив, що він задоволений...