Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Спортивна Європа – вже в Україні!

10 липня 2017, 19:06

На початку липня до нас прийшла гарна новина з Європи – Україна отримала право на проведення у 2020 році ювілейної 35-ї континентальної першості з художньої гімнастики. Таке рішення Європейського гімнастичного союзу не випадкове. Це чергова закономірна перемога української спортивної дипломатії на міжнародній арені.

За останні 2 роки Міністерство молоді та спорту разом з Урядом, спортивними федераціями, Національним олімпійським та Паралімпійським комітетами системно працювало над поверненням великого спорту в Україну. Це один з наших стратегічних пріоритетів.

Проведено чимало переговорів, докладено значних організаційних зусиль, забезпечено державну фінансову підтримку для того, щоб наша країна знову могла приймати великі спортивні події європейського та міжнародного рівня.

Плідна робота над реалізацією такої стратегії дала свої рясні плоди. Тільки вдумайтесь – лише у 2017 році ми провели офіційний кубок світу і два чемпіонати світу, два чемпіонати Європи, відроджено міжнародні турніри, якими раніше Україна була відома на весь спортивний світ.

Так, у січні Україна вперше в історії приймала паралімпійський Кубок світу з лижних гонок та біатлону. Змагання пройшли на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. Кубок зібрав близько 220 учасників з 18 країн. Міжнародний паралімпійський комітет високо оцінив проведення цього заходу в Україні.У лютому в Києві пройшов Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Змагання проводилися вдруге поспіль після кількарічної перерви. Турнір присвячений видатним українським борцям та тренерам зібрав найкращих спортсменів з 21 країни Європи та світу.

У березні за підтримки Мінмолодьспорту після чотирирічної перерви відроджено проведення престижного Міжнародного турніру з художньої гімнастики на Кубок Дерюгіної. Свято краси та грації пройшло у Київському Палаці спорту та зібрало учасниць з 28 країн світу.Успішне проведення турніру стало вагомим аргументом для Федерації гімнастики України та запорукою того, що згодом ми отримали право на проведення чемпіонату Європи-2020.

У квітні на головній льодовій арені країни столичного Палацу спорту відбувся чемпіонат світу з хокею у дивізіоні 1А. До нас приїхали команди Польщі, Австрії, Південної Кореї, Казахстану, десятки іноземних журналістів, дипломати, сотні вболівальників з цих країн.У Міжнародній федерації хокею з шайбою залишилися задоволені рівнем організації змагань та якістю нашої льодової арени, яка підтвердила відповідність міжнародним стандартам.

У травні Чернівці гарно прийняли чемпіонат світу 2017 з мотокросу на мотоциклах з колясками. Змагання пройшли за підтримки Мінмолодьспорту та під егідою Міжнародної федерації мотоспорту. На трасі спортцентру "Суперкрос" демонстрували вправність понад 40 екіпажів, еліта європейського та світового мотокросу.Турнір такого рівня наша країна приймала вперше з 2013 року. Прикметно, що 25 років тому саме в Чернівцях було проведено перші в історії змагання з мотокросу світового масштабу.

У червні 2017 року Україна вперше в історії Незалежності гостинно та надзвичайно успішно провела чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Змагання проходили у Києві на базі сучасного спорткомплексу "Ліко". Це одна з найкращих арен для стрибків у воду в Європі.Україна виборола право на проведення європейської першості у жорсткій конкуренції з Росією. Євро-2017 відбулося завдяки співпраці Мінмолодьспорту та Федерації зі стрибків у воду України. Ми надали необхідну державну фінансову підтримку для підготовки збірної, закупівлі обладнання, інвентарю. Долучилися й спонсори та меценати, такі як Ігор Лисов.

Мільйони українців відчули гордість за свою державу, спостерігаючи за блискучим виступом нашої збірної. Україна виборола 10 нагород та завоювала європейський Кубок, випередивши Росію в очковому командному заліку. Тричі підіймався синьо-жовтий прапор і на всю Європу гордо лунав наш гімн.

Не менш блискуче для збірної України завершився чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків, який ми також приймали вперше в історії. З 16 по 24 червня у Харківському Палаці спорту "Локомотив" мірялися силами та характером понад 300 боксерів з 40 європейських країн. Відзначу, що разом з Україною за право проведення турніру сперечалися Туреччина і Росія. Збірна України виборола 6 нагород, з них 3 "золоті" та завоювала перше місце в командному заліку. Позаду залишилися збірні Росії та Англії.Чому все це – перемога України?

Ще кілька років тому, не без допомоги кремлівської пропаганди, Україну на Заході сприймали здебільшого як зону нестабільності, небезпеки, бойових дій. Це одне зі стратегічних завдань гібридної війни, яку Путін веде проти України – продемонструвати міжнародному співтовариству, що ми держава, яка не відбулася. Тобто країна яка постійно зазнає поразок в економіці, реформах, на фронті, у внутрішніх політиці, в усіх сферах життя.

Тому кожне успішне проведення великих міжнародних змагань в Україні – це внесок Міністерства молоді та спорту, усієї нашої спортивної родини, а також силових відомств у стримування російської гібридної агресії, розвінчання кремлівської пропаганди.

Коли світова спільнота бачить, що Україна здатна гарантувати безпеку під час таких заходів і може проводити їх на високому організаційному рівні – це зміцнює наш престиж, державний суверенітет, позиції українського спорту та всієї нашої дипломатії на міжнародній арені. Ми демонструємо, що можемо бути самостійними та успішними в умовах російської військової агресії.

У 2017 році, навіть не виїжджаючи з України з візами чи за безвізом, мільйони наших громадян мали можливість відчути себе справжніми європейцями: дивитися по телевізору, в Інтернеті, вболівати на трибунах, обговорювати великі спортивні події європейського та світового рівня, які відбувалися тут, у нас вдома.Завдяки цим змаганням, нашу державу відвідали тисячі іноземних спортсменів, тренерів, журналістів, спортивних менеджерів, дипломатів, вболівальників, туристів, у тому числі з країн Європейського союзу. Вони на власні очі переконалися в тому, що Україна – нормальна, безпечна, цивілізована і потужна спортивна європейська держава.

Це дуже важливий, практичний внесок спортивної сфери у європейську інтеграцію України, зміцнення зв'язків з країнами Європейського союзу, поширення європейських стандартів через спорт у нашій країні. Зокрема, шляхом приведення у відповідність з міжнародними вимогами існуючої спортивної інфраструктури.

Далі буде. На всіх нас в Україні чекає ще багато цікавих, великих спортивних подій. Спортивна Європа вже в Україні – пишаймося цим!

Низький уклін всім нашим воїнам, тим спортсменам, які сьогодні захищають Батьківщину у зоні АТО зі зброєю в руках та героїчно віддали за неї своє життя. Без них усього цього не було б, пам'ятаймо про це.

Коментарі — 58
Andrey Kononenko _ 13.07.2017 00:28
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
правильно.але до цього треба прагнути.і якраз великі міжнародні події допомагають в цьому
Неужели даже лучше, чем танцы с бубном?
Виктор Савченко _ 12.07.2017 23:29
IP: 130.211.102.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
Корее и Японии не нужно создавать иллюзию благополучия, потому что у них реальное благополучие. В отличие от России и Украины.
правильно.але до цього треба прагнути.і якраз великі міжнародні події допомагають в цьому.але тупому ватнику це не зрозуміти)
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 19:43
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
Корее и Японии не нужно создавать иллюзию благополучия, потому что у них реальное благополучие. В отличие от России и Украины.
Виктор Савченко _ 12.07.2017 18:42
IP: 35.187.34.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
Великі заходи нужны россиянам, чтобы создавать иллюзию величия и благополучия.
Ты спалился, советский человек:)
тобто крім росії більше ніде у світі не проводяться великі наприклад спортивні змагання?не будуть Олімпіади Кореї та Японії,в 2018 та 2020 роках відповідно?не буде ЧС по легкій атлетиці в Лондоні та водним видам спорту в Будапешті в цьому році?яке ж ти дурне та убоге!)
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 18:34
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
Великі заходи нужны россиянам, чтобы создавать иллюзию величия и благополучия.
Ты спалился, советский человек:)
Виктор Савченко _ 12.07.2017 17:38
IP: 35.187.174.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
збільшують привабливість країни,покращується інфраструктура,збільшується
Увеличивается только освоение бюджетов, покращуеться самочуствие держслужбовцiв. А уристы уезжают в шоке от того, куда они попали.
перестань ватник транслювати кісєльовську пропаганду"никто не хочет ехать на Украину".якраз за опитуванням наприклад гостей Євробачення,яке принесло прибуток державі,можливо і невеликий,більшість гостей з задоволенням ще раз готові приїхати в Україну.може жителям мухосранська типу кананєнка андрєя ніяких заходів в Україні не потрібно,вони привикли до болота.Але Україні та українцям дуже потрібні різні великі заходи.і за твоєю логікою давай перестанемо витрачати будь які кошти з бюджету бо покращується "самочувствие" держслужбовців.
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 16:52
IP: 188.163.73.---
туристы уезжают
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 16:51
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
збільшують привабливість країни,покращується інфраструктура,збільшується
Увеличивается только освоение бюджетов, покращуеться самочуствие держслужбовцiв. А уристы уезжают в шоке от того, куда они попали.
Виктор Савченко _ 12.07.2017 14:55
IP: 104.155.11.---
Andrey Kononenko:
дурню в нас інфраструктура хоч і погана за європейськими мірками,проте набагато краща ніж в Сомалі.де взагалі вона відсутня.і рівень життя життя набагато більший.подивись всі міжнародні рейтинги.може тобі в твоєму мухосранську не потрібно ніяких спортивних та розважальних заходів.але Україні такі заходи точно потрібні.вони збільшують привабливість країни,покращується інфраструктура,збільшується кількість робочих місць.принаймні якщо в нас все так погано як ти пишеш.то всеодно треба приваблювати туристів і проводити побільше подій.це світовий досвід.це краще ніж як ти-склавши руки скиглити як все погано.а де туристи?так війна в Україні.і всеодно їх приїзджає чимало.
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 13:54
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
причому тут Сомалі дурню?.
Притом, что туристы не едут в Сомали независимо от того, что говорят сомалийские патриоты типа Виктора Савченко.
не думав я що ти таке дурнувате та недоумкувате!якесь Сомалі приплітаєш.до чого воно тут?яке відношення до твого Сомалі маю я незрозуміло! взагалі твій висер не по темі.
Ты такой тупой, что не видишь, что общего между Сомали и Украиной с точки зрения туризма?:)
Проявлю милосердие: отсутствие адекватной туристической инфраструктуры. И это не исправляется спортивными мероприятиями.
Виктор Савченко _ 12.07.2017 13:23
IP: 104.155.35.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
причому тут Сомалі дурню?.
Притом, что туристы не едут в Сомали независимо от того, что говорят сомалийские патриоты типа Виктора Савченко.
не думав я що ти таке дурнувате та недоумкувате!якесь Сомалі приплітаєш.до чого воно тут?яке відношення до твого Сомалі маю я незрозуміло! взагалі твій висер не по темі.
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 13:07
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
причому тут Сомалі дурню?.
Притом, что туристы не едут в Сомали независимо от того, что говорят сомалийские патриоты типа Виктора Савченко.
Виктор Савченко _ 12.07.2017 10:28
IP: 35.189.218.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
різного роду великі події дійсно приваблюють туристів.!
Чушь собачья. Где туристы от Евро-2012?

Україна не Сомалі – повторяй это сто раз в день, и в Украине вырастет имидж.
дурнику на Євро 2012 приїхало дійсно багато туристів.але вони не можуть приїзджати в такій кількості щороку,тому що не кожний рік проводяться такі події.але ця подія дійсно збільшила туристичну привабливість України. але в останні цьому завадила війна.і причому тут Сомалі дурню?проводити чи не проводити ті чи інші змагання вирішує міднародна федерація з того чи іншого виду спорту,а не Україна. Україна лише подає заявку.і кожна країна намагається провести якнайбільше спортивних та розважальних заходів.до речі в Сомалі давним давно не проводяться будь-які змагання.
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 09:32
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
різного роду великі події дійсно приваблюють туристів.!
Чушь собачья. Где туристы от Евро-2012?

Україна не Сомалі – повторяй это сто раз в день, и в Украине вырастет имидж.
Виктор Савченко _ 12.07.2017 07:33
IP: 104.155.11.---
Andrey Kononenko:
Виктор Савченко:
Проведи чемпионат в Сомали – повысь его туристическую привлекательность, дурачек.
причому тут Сомалі дурню?ще Зімбабве вкажи.наша країна називається Україна.це я пояснюю для "особо одареных"!і різного роду великі події дійсно приваблюють туристів.а в небезпечних країнах дурню міжнародні федерації не будуть проводити змагання.тому тупа твоя іронія недоречна.Україна не Сомалі!
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 00:50
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
Проведи чемпионат в Сомали – повысь его туристическую привлекательность, дурачек.
Andrey Kononenko _ 12.07.2017 00:47
IP: 188.163.73.---
Виктор Савченко:
Andrey Kononenko:
А зачем государству помогать шоу-бизнесу (чем и является спорт) зарабатывать деньги? Государство не должно тратить деньги на эту лабуду. Эти компании без гос. поддержки прекрасно зарабатывают.
це в тебе в голові "лабуда". держава має бути завжди зацікавлена в проведені великих розважальних та спортивних шоу.оскільки це не тільки прибуток.як наприклад з євробаченням.але і збільшення туристичної привабливості та престижу країни,додаткові робочі місця тощо.але кому я це розказую?[/QUOT
Проведи чемпионат в Сомали – повысь его туристическую привлекательность, дурачек.
Orest Jj _ 11.07.2017 21:57
IP: 77.52.54.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
Олександр Перший:
Юлеботи навіть спортивні досягнення України опльовують. Це вже хвороба: зовсім розучились радіти життю. А я з великим задоволенням спостерігав по ТВ за чемпіонатом Європи по боксу, де українська команда одержала перемогу. Особливо приємно було дивитись, як наш Віктор Вихрест переміг "нестандартного" росіянина Бабаніна.
Радію, що незважаючи на всі соплі, на всі ридання "добродіїв за країну" внутрішніх і зовнішніх (типу Запердоленко, який пише під двома ніками Геннадий Грознов та Кононенко Анрей (всі IP, крім тих, які починаються на 188), наша Україна живе, розвивається і все більш зближується з Європою. Вже 95 тис. українців відвідали Європу по безвізу.
а ще кажете що не були комунякою...У вас риторика пропагандиста КПСС.
краще риторика пропагандиста кпсс ніж постійне скиглення юльканутих психопатів із секти "всепропалоцекінець")
о, и тампакс тут как тут...
Виктор Савченко _ 11.07.2017 20:25
IP: 104.155.35.---
Orest Jj:
Олександр Перший:
Юлеботи навіть спортивні досягнення України опльовують. Це вже хвороба: зовсім розучились радіти життю. А я з великим задоволенням спостерігав по ТВ за чемпіонатом Європи по боксу, де українська команда одержала перемогу. Особливо приємно було дивитись, як наш Віктор Вихрест переміг "нестандартного" росіянина Бабаніна.
Радію, що незважаючи на всі соплі, на всі ридання "добродіїв за країну" внутрішніх і зовнішніх (типу Запердоленко, який пише під двома ніками Геннадий Грознов та Кононенко Анрей (всі IP, крім тих, які починаються на 188), наша Україна живе, розвивається і все більш зближується з Європою. Вже 95 тис. українців відвідали Європу по безвізу.
а ще кажете що не були комунякою...У вас риторика пропагандиста КПСС.
краще риторика пропагандиста кпсс ніж постійне скиглення юльканутих психопатів із секти "всепропалоцекінець")
Orest Jj _ 11.07.2017 19:41
IP: 77.52.10.---
Олександр Перший:
Юлеботи навіть спортивні досягнення України опльовують. Це вже хвороба: зовсім розучились радіти життю. А я з великим задоволенням спостерігав по ТВ за чемпіонатом Європи по боксу, де українська команда одержала перемогу. Особливо приємно було дивитись, як наш Віктор Вихрест переміг "нестандартного" росіянина Бабаніна.
Радію, що незважаючи на всі соплі, на всі ридання "добродіїв за країну" внутрішніх і зовнішніх (типу Запердоленко, який пише під двома ніками Геннадий Грознов та Кононенко Анрей (всі IP, крім тих, які починаються на 188), наша Україна живе, розвивається і все більш зближується з Європою. Вже 95 тис. українців відвідали Європу по безвізу.
а ще кажете що не були комунякою...У вас риторика пропагандиста КПСС.
Федор Микула _ 11.07.2017 14:56
IP: 46.133.219.---
Сьогодni свjато nopoхоботiв...дenь шоколаду...
valsh01 _ 11.07.2017 13:19
IP: 62.16.29.---
И еще. Всем комментаторам-порохоботам, которые придуриваются, и никак не хотят связывать проведение у нас межд.соревнований или спортивные достижения топ.украинских спортсменов, с такой грубой прозой, как деньги. У нас, украинцев, слишком короткая память. Забыли уже, как для проведения ЕВРО-2012 вся страна стояла раком несколько лет. Забыли, как баснословное бабло вкачивалось в этот "праздник жизни". Забыли про тендера с одним участником, про превышение цен на постройку наших стадионов в разы, по сравнению с зарубежными, про полную финансовую вакханалию организации ЕВРО. Так какого хрена вы не хотите поинтересоваться у министра, во что обходиться украинцам его сегодняшний чисто пиарный доклад? А что творится с физкультурой, вам не интересно? Где во время летних каникул усилия министра по привлечению мальчишек на уличных спорт.площадках и стадионах? Где его кадры на водоемах и море, обучающие детей держаться на воде и плавать?
Федор Микула _ 11.07.2017 13:18
IP: 46.133.219.---
Заpаз у владi oдni poзenблjадi...
Федор Микула _ 11.07.2017 13:13
IP: 46.133.219.---
I вiд чого так nopoхоботu pаnтоm сnoлошuлuсь
valsh01 _ 11.07.2017 13:02
IP: 62.16.29.---
mihaylenco:
А мне, почему-то, кажется, что тема его доклада должна быть несколько иной
Мене в спорті найбільше цікавить перебіг змагань. Комерційна складова має обговорюватися в рубриках "економіка", 2фінанси".
Учитывая, что за все "достижения" Жданова платят из моего кармана, мне интересно именно то, о чем я написал)). И его отчет о спорте должен быть не в разделе "Спорт", "Экономика", а в "Политике", где он затрагивал бы тему "Давайте поговорим, насколько эффективно используются общегосударственные – бюджетные деньги". Или – "Проведение реформы в финансировании физкультуры-спорта, когда не министр или чиновника определяют приоритеты финансирования, а громада". Или – " А может на период войны и разрухи слишком дорого проводить в Украине межд.соревнования? Может перенесем это на послевоенное время?"
И именно по этим составляющим министр должен говорить. А не по достижениям украинских спортсменов, к которым он, по большому счету, не имеет никакого отношения))
Україна та Європа848 Корупція981 тітушки9 Aтака Путіна1083 Мовне питання172
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter