Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Спортивна Європа – вже в Україні!

10 липня 2017, 19:06

На початку липня до нас прийшла гарна новина з Європи – Україна отримала право на проведення у 2020 році ювілейної 35-ї континентальної першості з художньої гімнастики. Таке рішення Європейського гімнастичного союзу не випадкове. Це чергова закономірна перемога української спортивної дипломатії на міжнародній арені.

За останні 2 роки Міністерство молоді та спорту разом з Урядом, спортивними федераціями, Національним олімпійським та Паралімпійським комітетами системно працювало над поверненням великого спорту в Україну. Це один з наших стратегічних пріоритетів.

Проведено чимало переговорів, докладено значних організаційних зусиль, забезпечено державну фінансову підтримку для того, щоб наша країна знову могла приймати великі спортивні події європейського та міжнародного рівня.

Плідна робота над реалізацією такої стратегії дала свої рясні плоди. Тільки вдумайтесь – лише у 2017 році ми провели офіційний кубок світу і два чемпіонати світу, два чемпіонати Європи, відроджено міжнародні турніри, якими раніше Україна була відома на весь спортивний світ.

Так, у січні Україна вперше в історії приймала паралімпійський Кубок світу з лижних гонок та біатлону. Змагання пройшли на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. Кубок зібрав близько 220 учасників з 18 країн. Міжнародний паралімпійський комітет високо оцінив проведення цього заходу в Україні.У лютому в Києві пройшов Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Змагання проводилися вдруге поспіль після кількарічної перерви. Турнір присвячений видатним українським борцям та тренерам зібрав найкращих спортсменів з 21 країни Європи та світу.

У березні за підтримки Мінмолодьспорту після чотирирічної перерви відроджено проведення престижного Міжнародного турніру з художньої гімнастики на Кубок Дерюгіної. Свято краси та грації пройшло у Київському Палаці спорту та зібрало учасниць з 28 країн світу.Успішне проведення турніру стало вагомим аргументом для Федерації гімнастики України та запорукою того, що згодом ми отримали право на проведення чемпіонату Європи-2020.

У квітні на головній льодовій арені країни столичного Палацу спорту відбувся чемпіонат світу з хокею у дивізіоні 1А. До нас приїхали команди Польщі, Австрії, Південної Кореї, Казахстану, десятки іноземних журналістів, дипломати, сотні вболівальників з цих країн.У Міжнародній федерації хокею з шайбою залишилися задоволені рівнем організації змагань та якістю нашої льодової арени, яка підтвердила відповідність міжнародним стандартам.

У травні Чернівці гарно прийняли чемпіонат світу 2017 з мотокросу на мотоциклах з колясками. Змагання пройшли за підтримки Мінмолодьспорту та під егідою Міжнародної федерації мотоспорту. На трасі спортцентру "Суперкрос" демонстрували вправність понад 40 екіпажів, еліта європейського та світового мотокросу.Турнір такого рівня наша країна приймала вперше з 2013 року. Прикметно, що 25 років тому саме в Чернівцях було проведено перші в історії змагання з мотокросу світового масштабу.

У червні 2017 року Україна вперше в історії Незалежності гостинно та надзвичайно успішно провела чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Змагання проходили у Києві на базі сучасного спорткомплексу "Ліко". Це одна з найкращих арен для стрибків у воду в Європі.Україна виборола право на проведення європейської першості у жорсткій конкуренції з Росією. Євро-2017 відбулося завдяки співпраці Мінмолодьспорту та Федерації зі стрибків у воду України. Ми надали необхідну державну фінансову підтримку для підготовки збірної, закупівлі обладнання, інвентарю. Долучилися й спонсори та меценати, такі як Ігор Лисов.

Мільйони українців відчули гордість за свою державу, спостерігаючи за блискучим виступом нашої збірної. Україна виборола 10 нагород та завоювала європейський Кубок, випередивши Росію в очковому командному заліку. Тричі підіймався синьо-жовтий прапор і на всю Європу гордо лунав наш гімн.

Не менш блискуче для збірної України завершився чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків, який ми також приймали вперше в історії. З 16 по 24 червня у Харківському Палаці спорту "Локомотив" мірялися силами та характером понад 300 боксерів з 40 європейських країн. Відзначу, що разом з Україною за право проведення турніру сперечалися Туреччина і Росія. Збірна України виборола 6 нагород, з них 3 "золоті" та завоювала перше місце в командному заліку. Позаду залишилися збірні Росії та Англії.Чому все це – перемога України?

Ще кілька років тому, не без допомоги кремлівської пропаганди, Україну на Заході сприймали здебільшого як зону нестабільності, небезпеки, бойових дій. Це одне зі стратегічних завдань гібридної війни, яку Путін веде проти України – продемонструвати міжнародному співтовариству, що ми держава, яка не відбулася. Тобто країна яка постійно зазнає поразок в економіці, реформах, на фронті, у внутрішніх політиці, в усіх сферах життя.

Тому кожне успішне проведення великих міжнародних змагань в Україні – це внесок Міністерства молоді та спорту, усієї нашої спортивної родини, а також силових відомств у стримування російської гібридної агресії, розвінчання кремлівської пропаганди.

Коли світова спільнота бачить, що Україна здатна гарантувати безпеку під час таких заходів і може проводити їх на високому організаційному рівні – це зміцнює наш престиж, державний суверенітет, позиції українського спорту та всієї нашої дипломатії на міжнародній арені. Ми демонструємо, що можемо бути самостійними та успішними в умовах російської військової агресії.

У 2017 році, навіть не виїжджаючи з України з візами чи за безвізом, мільйони наших громадян мали можливість відчути себе справжніми європейцями: дивитися по телевізору, в Інтернеті, вболівати на трибунах, обговорювати великі спортивні події європейського та світового рівня, які відбувалися тут, у нас вдома.Завдяки цим змаганням, нашу державу відвідали тисячі іноземних спортсменів, тренерів, журналістів, спортивних менеджерів, дипломатів, вболівальників, туристів, у тому числі з країн Європейського союзу. Вони на власні очі переконалися в тому, що Україна – нормальна, безпечна, цивілізована і потужна спортивна європейська держава.

Це дуже важливий, практичний внесок спортивної сфери у європейську інтеграцію України, зміцнення зв'язків з країнами Європейського союзу, поширення європейських стандартів через спорт у нашій країні. Зокрема, шляхом приведення у відповідність з міжнародними вимогами існуючої спортивної інфраструктури.

Далі буде. На всіх нас в Україні чекає ще багато цікавих, великих спортивних подій. Спортивна Європа вже в Україні – пишаймося цим!

Низький уклін всім нашим воїнам, тим спортсменам, які сьогодні захищають Батьківщину у зоні АТО зі зброєю в руках та героїчно віддали за неї своє життя. Без них усього цього не було б, пам'ятаймо про це.

Коментарі — 58
Ігор Жданов _ 11.07.2017 12:57
IP: 217.27.159.---
-Vesna-:
В нинішніх умовах – це перемога України у багатьох складових. В т.ч. в тих, що стосуються відновлення справедливого і чесного ставлення до нашої художньої гімнастики, яка на це заслуговує.
Ігор Жданов _ 11.07.2017 12:55
IP: 217.27.159.---
Виктор Савченко:
Згоден з вами. На розвитку спортивного туризму мають добробут багато європейських країн. І Україні це також не завадить. Від цього виграють всі, держава, міста, бізнес, наш спорт, бо не треба їхати за кордон на спаринги, коли сюди до нас ще й за власний рахунок на міжнародні змагання приїжджають топові іноземні спортсмени.
Олександр Перший _ 11.07.2017 12:15
IP: 188.163.12.---
Юлеботи навіть спортивні досягнення України опльовують. Це вже хвороба: зовсім розучились радіти життю. А я з великим задоволенням спостерігав по ТВ за чемпіонатом Європи по боксу, де українська команда одержала перемогу. Особливо приємно було дивитись, як наш Віктор Вихрест переміг "нестандартного" росіянина Бабаніна.
Радію, що незважаючи на всі соплі, на всі ридання "добродіїв за країну" внутрішніх і зовнішніх (типу Запердоленко, який пише під двома ніками Геннадий Грознов та Кононенко Анрей (всі IP, крім тих, які починаються на 188), наша Україна живе, розвивається і все більш зближується з Європою. Вже 95 тис. українців відвідали Європу по безвізу.
mihaylenco _ 11.07.2017 11:59
IP: 93.171.71.---
valsh01
А мне, почему-то, кажется, что тема его доклада должна быть несколько иной

Мене в спорті найбільше цікавить перебіг змагань. Спортивна статистика. Комерційна складова має обговорюватися в рубриках "економіка", 2фінанси".
-Vesna- _ 11.07.2017 11:22
IP: 35.187.190.---
На початку липня до нас прийшла гарна новина з Європи – Україна отримала право на проведення у 2020 році ювілейної 35-ї континентальної першості з художньої гімнастики. Таке рішення Європейського гімнастичного союзу не випадкове. Це чергова закономірна перемога української спортивної дипломатії на міжнародній арені. (с)

Звісно – цей спортивний івент – це як зменшена копія Евро 2012, тобто мікс спотивної дипломатії та корупції. Але мало хто знає – Україна та Росія – це запеклі (практично смертельні вороги) в царині саме художньої гімнастики. Битва титанів – не більше, не менше. Фактично всі спортивні баталії в цьому виді спорту – це битва між Україною і Росією.

То ж в умоваж війни цей ювілейний міжконтинентальний чемпіонат... в Україні... це більше, ніж спорт.
valsh01 _ 11.07.2017 10:27
IP: 62.16.29.---
Забавно)) Правительственный функционер от спорта докладывает о проведении в Украине спорт. соревнований, как грандиозную победищу страны. А мне, почему-то, кажется, что тема его доклада должна быть несколько иной – финансовый отчет, сколько государством выделено на большой спорт и топ.спортсменов, сколько на массовый спорт, сколько на проводимые у нас чемпионаты и состязания (в том числе, и международные), как выделенные деньги расходуются (интересны независимые аудиты), по карману ли вообще нищей и воюющей стране вкладывать не в армию, а в проведение межд.соревнований в Украине. Ответы на эти вопросы мне интересней услышать от Жданова, чем радостную оду спортивного министра, что у нас всё ещё быстрее, выше, сильнее))
Orest Jj _ 11.07.2017 10:06
IP: 77.52.10.---
myshkina:
ну тада ладно – нехай разпродовують.Пора закінчувати цю волинку та закріпляти офіційно кріпаків до феодалів, бо негоже якто – раби вжє до підприемств поділені а ось кріпаки ще вольничають.
Виктор Савченко _ 11.07.2017 09:59
IP: 104.155.35.---
взагалі то ця розповідь жданова більше схожа на передвиборчий спіч.де він в совковому стилі описує "сколько поступило в закрома родины". а взагалі крім ЧЄ по боксу та ЧЄ по стрибкам у воду всі решта змагань невідомі навіть для палких прихильників спорту.з таким же успіхом можна було провести чемпіонат європи по стрибкам на місці або чемпіонат світу по бігу назад.
і взагалі міністр проявляє повну некомпетентність.адже першість-це змагання серед юніорів.а в нас має відбутися не континентальна першість а Чемпіонат Європи.
Виктор Савченко _ 11.07.2017 09:46
IP: 35.187.174.---
Andrey Kononenko:
А зачем государству помогать шоу-бизнесу (чем и является спорт) зарабатывать деньги? Государство не должно тратить деньги на эту лабуду. Эти компании без гос. поддержки прекрасно зарабатывают.
це в тебе в голові "лабуда". держава має бути завжди зацікавлена в проведені великих розважальних та спортивних шоу.оскільки це не тільки прибуток.як наприклад з євробаченням.але і збільшення туристичної привабливості та престижу країни,додаткові робочі місця тощо.але кому я це розказую?
myshkina _ 11.07.2017 09:32
IP: 104.154.206.---
В академічних колах збирають підписи з вимогою провести розслідування яким чином вчений кібернетик Тимошенко отримала диплом, коли вана не вміє рахувати до 2000.
І як з такими знаннями арифметики її взяли на роботу у верховну раду.
Чого тоді варті її розрахунки тарифів про газ про які вана годинами у Шустера втирала людям...
myshkina _ 11.07.2017 09:12
IP: 104.196.221.---
Orest Jj:
Однак, як видно з наданого позивачем плану-схеми приміщення, де проходили збори, воно розраховане максимум на 1 965 осіб, йдеться в ухвалі Окружного адмінсуду Києва.

Колегія суддів дійшла висновку, що в зазначених зборах брало участь менше 2 тисяч громадян України, що є прямим порушенням закону і позивач може сосати лапку...
==
хі хі хі
радости повние стринги...Ты ж казала що оунівка...З чого ж ти радієш, растеніе, якщо усі націоналісти проти розпродажу земресурсів? Шоколадниця під кікіморою націоналістки?
шановний Сідор, ви не слідкуєте за новинами, Тягнибок і Юля знову посварилися.
тепер референдум підтримує тільки президент Асоціації фермерів і землевласників Іван Томич.
пан президент і Юля розказують одне одному єврейські анекдоти і дивляться у світле майбутнє...
mihaylenco _ 11.07.2017 08:59
IP: 93.171.71.---
Володимир Гринда
Чому в самій Україні не популяризується на належному рівні спорт

Не вміють. Елементарно не уявляють, як це робити. Якщо в змісті відсутня реклама, жодне ЗМІ нічого не буде освітлювати. Ото і вся популяризація.
mihaylenco _ 11.07.2017 08:55
IP: 93.171.71.---
Передовиця з "комсомольської правди".
Orest Jj _ 11.07.2017 08:46
IP: 77.52.10.---
myshkina:
Федор Микула:
А хто такi каniтeльmаnu
це тупі люди які погано вчилися в школі і не вміють рахувати до 2000.
==
Суд зазначив, що відповідно до ст. 30 закону "Про всеукраїнський референдум", ініціативна група з проведення всеукраїнського референдуму утворюється на зборах, у яких бере участь не менше 2 тисяч осіб.

Однак, як видно з наданого позивачем плану-схеми приміщення, де проходили збори, воно розраховане максимум на 1 965 осіб, йдеться в ухвалі Окружного адмінсуду Києва.

Колегія суддів дійшла висновку, що в зазначених зборах брало участь менше 2 тисяч громадян України, що є прямим порушенням закону і позивач може сосати лапку...
==
хі хі хі
радости повние стринги...Ты ж казала що оунівка...З чого ж ти радієш, растеніе, якщо усі націоналісти проти розпродажу земресурсів? Шоколадниця під кікіморою націоналістки?
myshkina _ 11.07.2017 08:33
IP: 35.187.190.---
Федор Микула:
А хто такi каniтeльmаnu
це тупі люди які погано вчилися в школі і не вміють рахувати до 2000.
==
Суд зазначив, що відповідно до ст. 30 закону "Про всеукраїнський референдум", ініціативна група з проведення всеукраїнського референдуму утворюється на зборах, у яких бере участь не менше 2 тисяч осіб.

Однак, як видно з наданого позивачем плану-схеми приміщення, де проходили збори, воно розраховане максимум на 1 965 осіб, йдеться в ухвалі Окружного адмінсуду Києва.

Колегія суддів дійшла висновку, що в зазначених зборах брало участь менше 2 тисяч громадян України, що є прямим порушенням закону і позивач може сосати лапку...
==
хі хі хі
Федор Микула _ 11.07.2017 07:47
IP: 46.118.141.---
А в чоmу кpuminал ждаnoва...що вin вiд юлii є...
Федор Микула _ 11.07.2017 07:42
IP: 46.133.123.---
А хто такi каniтeльmаnu
Федор Микула _ 11.07.2017 07:40
IP: 46.118.141.---
А хто такi каniтeльmаnu
mali _ 10.07.2017 23:50
IP: 104.155.71.---
Andrey Kononenko:
А зачем государству помогать шоу-бизнесу (чем и является спорт) зарабатывать деньги? Государство не должно тратить деньги на эту лабуду. Эти компании без гос. поддержки прекрасно зарабатывают.
Яеийсь наївний цей Кононенко.
навіть мала дитина знає що це найкращий спосіб відмивання награбованих грошей, Бєня, Суркіси,
Капітельмани.
для чого Ціля зробила Жданова міністром знають всі крім наївних Кананенків.
Andrey Kononenko _ 10.07.2017 23:35
IP: 188.163.73.---
А зачем государству помогать шоу-бизнесу (чем и является спорт) зарабатывать деньги? Государство не должно тратить деньги на эту лабуду. Эти компании без гос. поддержки прекрасно зарабатывают.
mali _ 10.07.2017 23:24
IP: 35.189.213.---
Диявольський план Порохів розкрила Соня Кошкіна.
Вони для виду виключили Розенблата з фракції за його бажанням, знаючи що завтра голосів не буде.
Юля і Ляшко не дадуть голосів.
а Порошенко буде в шоколаді як борець з корупцією.
він скаже що у всьому Юлька віновата...
mali _ 10.07.2017 23:16
IP: 35.189.218.---
Виктор Савченко:
mali:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
от шо шоколад животворящий робить...Не було б Пакращенка – спортивної Европи не було б в Україні...
придурку жданов-це юльчин прихвостень та політтехнолог.причому тут порох?
Віктору Федоровичу незачот.
Він пересаджав весь попередній уряд Юлі, але цим двом теперішнім Юліним міністрам якось вдалось уціліти, Шевченку і Жданову...
що за маячня?з минулого уряду тільки луценко сидів у в'язниці (тимошенко не сиділа а лікувалась від невідомої хвороби у тюремній лікарні)
Дуже дивно що Юлєзбоченці мовчать.
а ви Порохобот вискочили на захист Юлі.
mali _ 10.07.2017 23:12
IP: 35.187.34.---
Виктор Савченко:
mali:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
от шо шоколад животворящий робить...Не було б Пакращенка – спортивної Европи не було б в Україні...
придурку жданов-це юльчин прихвостень та політтехнолог.причому тут порох?
Віктору Федоровичу незачот.
Він пересаджав весь попередній уряд Юлі, але цим двом теперішнім Юліним міністрам якось вдалось уціліти, Шевченку і Жданову...
що за маячня?з минулого уряду тільки луценко сидів у в'язниці (тимошенко не сиділа а лікувалась від невідомої хвороби у тюремній лікарні)
це правда.
хто не втік за границю, я нє віноват.
Виктор Савченко _ 10.07.2017 22:59
IP: 130.211.63.---
mali:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
от шо шоколад животворящий робить...Не було б Пакращенка – спортивної Европи не було б в Україні...
придурку жданов-це юльчин прихвостень та політтехнолог.причому тут порох?
Віктору Федоровичу незачот.
Він пересаджав весь попередній уряд Юлі, але цим двом теперішнім Юліним міністрам якось вдалось уціліти, Шевченку і Жданову...
що за маячня?з минулого уряду тільки луценко сидів у в'язниці (тимошенко не сиділа а лікувалась від невідомої хвороби у тюремній лікарні)
mali _ 10.07.2017 22:55
IP: 35.188.111.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
от шо шоколад животворящий робить...Не було б Пакращенка – спортивної Европи не було б в Україні...
придурку жданов-це юльчин прихвостень та політтехнолог.причому тут порох?
Віктору Федоровичу незачот.
Він пересаджав весь попередній уряд Юлі, але цим двом теперішнім Юліним міністрам якось вдалось уціліти, Шевченку і Жданову...
Україна та Європа848 Корупція981 тітушки9 Aтака Путіна1083 Мовне питання172
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter