Ганна Герман Радник президента України

Відповідь Девіду Кремеру

02 липня 2010, 14:55

Є кілька дуже суттєвих аргументів, які свідчать на користь того, що Президент Янукович не допустить згортання демократії в Україні.

Перший з них – ухвалена цього тижня концепція громадського телебачення, яку за ініціативою Президента України розробила Громадська Гуманітарна рада, яка створена Главою держави. Фактично ми зробили за кілька місяців те, чого не могли зробити всі українські влади за усі роки існування Незалежності. Вже у вересні проект закону про Громадське телебачення буде внесений у Верховну Раду і його підтримає наша коаліція. Громадське незалежне телебачення з ілюзорної ідеї стає реальністю. І це найкраща відповідь тим, хто говорить про те, що влада тисне на пресу.

До цього додам, що до роботи над процесом розширення свободи преси в Україні ми залучили авторитетного європейського експерта, який працює з Європейською Комісією та організацією "Репортери без кордонів" Жана Мартана. І ми працюємо над створенням в Україні незалежної охоронної агенції, яка буде боронити права журналістів.

Таким чином ініціативи Президента на тему розширення свободи преси дуже швидко і ефективно реалізовуються. І це позитивний процес. Ми будемо його продовжувати.У відповідь на тривоги Девіда Кремера, якого я дуже шаную, можна з упевненістю сказати, що ми вміємо також виправляти свої помилки. І вміємо швидко реагувати на ті виклики, які стоять на шляху – бо не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Нема такої влади, яка є непомильною. Але погана та влада, яка не вміє визнавати і виправляти свої помилки. Я говорю зараз про відомий інцидент в Українському Католицькому університеті, коли до ректора о.Бориса Гудзяка приходив офіцер СБУ. Голова Служби Безпеки Валерій Хорошковський цими днями побував у Католицькому університеті і зустрічався з ректором. Він приніс о.Борису Гудзяку вибачення і ректор прийняв їх. Між ними відбулася щира і відверта розмова. Переконана, буде вичерпано в гідний спосіб і інцидент з представником фонду Конрада Аденауера.

Варта всіляких похвал і позиція Президента Януковича в ставленні до законопроекту 2450, який обмежував свободу зібрань громадян. До речі, цей законопроект був внесений в парламент Юлією Тимошенко. І опозиція почала його критикувати лише тоді, коли втратила владу. Перебуваючи при владі, Тимошенко намагалася на законодавчому рівні обмежити свободу зібрань громадян. Віктор Янукович заявив чітко та однозначно – він не підпише закон, якщо до нього не будуть внесені поправки, які гарантуватимуть свободу зібрань громадян. І тим ще раз підтвердив – його декларації про демократичний європейський курс України підкріплені ділом.

Дозволю собі нагадати шановному пану Кремеру і про судову реформу, яку запроваджує Президент Янукович (відомо, наскільки корупційними і несправедливими є суди в Україні і Глава держави має непохитний намір це змінити), а також нагадати те, що всього за сто днів Президента порушено 560 кримінальних справ проти корупції. Але тих чиновників, які виявляють факти корупції (і в середовищі нинішньої, і в середовищі вчорашньої влади), намагаються дискредитувати і усунути з посад... І роблять це ті сили, які прагнуть перешкодити Президентові боротися з корупцією.

Словом, на ті тривоги, які висловлює Девід Кремер, ми маємо відповідь. Ми йдемо правильним шляхом. Було б нещиро говорити, що нема на цьому шляху вибоїн. Але на пострадянському просторі демократична дорога важка. Ви знаєте, які дороги в Україні, пане Кремер. Ми відновимо їх – у прямому і переносному розумінні цього слова. Ми пам'ятаємо, що і така велика демократична держава, як США, теж починала з побудови доріг, демократичних у тім числі.

powered by lun.ua
Коментарі — 283
murzikmurzik _ 04.07.2010 16:30
IP: 217.20.172.---
bmi:
шо то вам ті патрійоти такі несимпатичні? Ви до них критично, на рівні цинізму... Ніби й дємократ-ентузіаст ви, а патріотам "відмовляєте" в можливості...самозадовольнитись хоч на блогах УП...
Патріоти там вже трохи охололи, не є добрим, коли вони перегинають палку на кшталт Фаріон – забагато знаходять собі ворогів.
Оria-Na _ 04.07.2010 16:30
IP: 178.210.139.---
murzikmurzik:
Не ревнуй, краще побалакай зі мною:-)
Чого ти зовсім зникла з УП? Невже є місце, де ти більше потрібна? Тебе тут ДІЙСНО НЕ ВИСТАЧАЄ. Мені справді шкода.
___ Чого тобі вічно ті ревнощі ввижаються – невже ти в житті така ревнива?
Здається мені, що ТАК.
Нікуди я не пропадала – регулярно пишу коментарі.
murzikmurzik _ 04.07.2010 16:27
IP: 217.20.172.---
YM:
Оria-Na:___ Ну він заявиться по-звичці ВД – на завершення концерту, так би мовити, на фуршет:)
Не дотягує поки що;)
Всі приходять коли мені їхати додому. Закон бутерброда.
YM _ 04.07.2010 16:20
IP: 77.122.99.---
Оria-Na:
___ Ну він заявиться по-звичці ВД – на завершення концерту, так би мовити, на фуршет:)
Не дотягує поки що;)
murzikmurzik _ 04.07.2010 16:18
IP: 217.20.172.---
Оria-Na:
а сам, як завжди, зник. Ну, то отакі вони бувають – амстердамські причуди;)
___ Ну він заявиться по-звичці ВД – на завершення концерту, так би мовити, на фуршет:)
І ми його любимо, тобто приймаємо, таким, який він є, правда?
Оria-Na _ 04.07.2010 16:16
IP: 178.210.139.---
YM:
а сам, як завжди, зник. Ну, то отакі вони бувають – амстердамські причуди;)

___ Ну він заявиться по-звичці ВД – на завершення концерту, так би мовити, на фуршет:)
Оria-Na _ 04.07.2010 16:14
IP: 178.210.139.---
vts-m:

ПС. Відповіді давайте у формі #1: так/ні, #2: так/ні
___ А це нічого, що не по формі відповіла і так розлого?
Оria-Na _ 04.07.2010 16:13
IP: 178.210.139.---
Чи доводили б Ви оточуючим "перемогу" над комплексом бідності шляхом демонстрацій предметів розкоші, знаючи, що Ви працюєте у країні, де явна нехватка медикаментів і, пардон, їжі?

___ Я дуже скромна в побуті і в житті людина – маючи достатньо дорогих прикрас, які я отримувала як подарунки, зовсім їх не ношу.
Люблю, правда, скромну з вигляду, але не дуже дешеву одежу – але без фанатизму і тільки з практичної точки зору: довше носиться і краще виглядає по фігурі.
Тому думаю, що не демонструвала б.
Оria-Na _ 04.07.2010 16:07
IP: 178.210.139.---
Єдина неприємність: Ваша робота вступає в протиріччя з Вашою моральністю.
Питання: чи згодні Ви платити моральним дискомфортом задля заглушення комплексу бідності, що причепився до Вас у юності?
ПС: перш ніж дати відповідь, згадайте, що "гроші не пахнуть"


___ Питання для мене просте – як тільки вступить в протиріччя, я відразу звільнюся, бо однозначно знаю, що так працювати не зможу.
А достойне життя "невбідності" не має нічого спільного з "великими" грошима, бо можна цілком нормально заробляти і не вступати в протиріччя зі своєю совістю.
Це тільки "великі" гроші потребують жертв.
YM _ 04.07.2010 16:04
IP: 77.122.99.---
bmi:
_____________________ шо то вам ті патрійоти такі несимпатичні? Ви до них критично, на рівні цинізму... Ніби й дємократ-ентузіаст ви, а патріотам "відмовляєте" в можливості...самозадовольнитись хоч на блогах УП...
Так може треба від самозадоволення у блогах переходити до чогось більш конструктивного і змістовного. Бо так воно і виходить, що себе людина, начебто, задовольняє, а результат – пшик:- (Чи не пора з професійних патріотів скоріше перевтілюватися в патріотичних професіоналів? Такої цитати, я і сам ще ніде не зустрічав:-)
YM _ 04.07.2010 16:00
IP: 77.122.99.---
Оria-Na:
___ Ну ви коли з Мурзіком дискутували на тему комунізму, то мені це також здалося дивним, але ви чомусь вирішили, що прояснення цього питання дасть краще зрозуміти сьогодення.
То чому в питанні "експерименту" Ви такий строгий?
Та де ж я строгий? Навпаки, я і Вам запропонував висловивити свою думку щодо тих питань. А щодо моїх "заперечень", то їх призначення – спонукати автора, який підняв це питання, ще більше прояснити свою думку. От він і прояснив, зазначивши, що в тому експерименті нікому і не обов'язково брати участь, а сам, як завжди, зник. Ну, то отакі вони бувають – амстердамські причуди;)
murzikmurzik _ 04.07.2010 15:56
IP: 217.20.172.---
Оria-Na:
Ну ви коли з Мурзіком дискутували на тему комунізму, то мені це також здалося дивним, але ви чомусь вирішили, що прояснення цього питання дасть краще зрозуміти сьогодення.
То чому в питанні "експерименту" Ви такий строгий?
Не ревнуй, краще побалакай зі мною:-)
Чого ти зовсім зникла з УП? Невже є місце, де ти більше потрібна? Тебе тут ДІЙСНО НЕ ВИСТАЧАЄ. Мені справді шкода.
bmi _ 04.07.2010 15:55
IP: 178.219.95.---
YM:
Окару, до речі зараз жорстко мочать патріоти за антиутопію,
Ой, в тих патріотів – вже лихо з... а от з чого – так одразу і не скажеш, але з розуму – точно не підходить._____________________ шо то вам ті патрійоти такі несимпатичні? Ви до них критично, на рівні цинізму... Ніби й дємократ-ентузіаст ви, а патріотам "відмовляєте" в можливості...самозадовольнитись хоч на блогах УП...
ГЕЛІОС _ 04.07.2010 15:50
IP: 194.44.127.---
"Є кілька дуже суттєвих аргументів, які свідчать на користь того, що Президент Янукович не допустить згортання демократії в Україні."-на жаль є дуже багато ДІЙ вашої влади на згортання демократії в Україні, а про боротьбу з корупцією не смішить нас пані Ганю, подумайте про себе і про януковича і про свого сина і курортного азарова,а про хорошковського і т.п..., дивуюсь НЕВЖЕ ВИ ЦЬОГО НЕ РОЗУМіїТИ, а ви нам про дороги.
Оria-Na _ 04.07.2010 15:47
IP: 178.210.139.---
YM:
То не так, бо в коменті YM _ 04.07.2010 11:41 я обгрунтував причину свого скептичного ставлення до подібної постановки питання.
___ Ну ви коли з Мурзіком дискутували на тему комунізму, то мені це також здалося дивним, але ви чомусь вирішили, що прояснення цього питання дасть краще зрозуміти сьогодення.
То чому в питанні "експерименту" Ви такий строгий?
murzikmurzik _ 04.07.2010 15:45
IP: 217.20.172.---
YM:
Ну...у, ВД – це, як на мене, не той випадок, коли людина стане просто механічно повторювати висновки Окари. Тут дивіться глибше.
Боже борони, щоб я таке на ВД сказала! Але мисля дійсно Окарина. Перша стаття була в квітні в ЛБ, потів він це повторював на УП. Мені теж ті статті дуже сподобалися.
Знову за своє?:-)
Ну Ви знайшли, що згадати. Це було давно і неправда:-)
YM _ 04.07.2010 15:36
IP: 77.122.99.---
murzikmurzik:
Не завжди! Але побачив їх з Герман в однакових піджаках від Шанель, відразу з зрозуміла, що Їй треба швидко все це спалити:-)
Згоден, спалити – як символ розставання з минулим, сповненим величезних помилок і втрат:-)
Це не його висновок, про це декілька разів Окара написав, і про Вітренко, і про Богословську.
Ну...у, ВД – це, як на мене, не той випадок, коли людина стане просто механічно повторювати висновки Окари. Тут дивіться глибше.
Окару, до речі зараз жорстко мочать патріоти за антиутопію,
Ой, в тих патріотів – вже лихо з... а от з чого – так одразу і не скажеш, але з розуму – точно не підходить.
а мене комент не проходить через заборонену лексику:- ((
Знову за своє?:-)
murzikmurzik _ 04.07.2010 15:19
IP: 217.20.172.---
YM:
[У Вас, майже, як в анекдоті "А завжди про них думаю", тільки у Вашому випадку – про неї:-)
Не завжди! Але побачив їх з Герман в однакових піджаках від Шанель, відразу з зрозуміла, що Їй треба швидко все це спалити:-)
[Бог з ним – з тим Луї Віттоном, мені значно більше сподобалася думка шановного Віктора Дніпрова, який зазначив, що або Вашій улюблениці все одно доведеться працювати на справжню демократію, або її чекатиме доля Вітренко, чи в кращому випадку – Богословської. Такий його висновок навіть для мене виявився дещо несподіваним.
Це не його висновок, про це декілька разів Окара написав, і про Вітренко, і про Богословську. Окару, до речі зараз жорстко мочать патріоти за антиутопію, а мене комент не проходить через заборонену лексику:- ((
murzikmurzik _ 04.07.2010 15:14
IP: 217.20.172.---
Оria-Na:
Так мені здалося.
І мені.
YM _ 04.07.2010 15:14
IP: 77.122.99.---
Оria-Na:
YM:
Чому це Вам здалося, що мені не сподобалося саме слово "експеримент"? Начебто, я вже і по суті висловився. Але ж кожен, і Ви в тому числі, можуть прокоментувати ті "експериментальні питання".
___ Так мені здалося.
То не так, бо в коменті YM _ 04.07.2010 11:41 я обгрунтував причину свого скептичного ставлення до подібної постановки питання.
Оria-Na _ 04.07.2010 15:03
IP: 178.210.139.---
YM:
Чому це Вам здалося, що мені не сподобалося саме слово "експеримент"? Начебто, я вже і по суті висловився. Але ж кожен, і Ви в тому числі, можуть прокоментувати ті "експериментальні питання".
___ Так мені здалося.
YM _ 04.07.2010 15:00
IP: 77.122.99.---
murzikmurzik:
Зовсім ні. У Іхельсона так, дауншіферськие заморочки для всіх, а у Лещенка "Уроки чеської..." дійсно про самообмеження політиків, і ми з Вами обговорювали необхідність суспільства виставляти політикам такі вимоги. Загляніть туди, там, мабуть, мій останній коментар до Вас залишився непрочитаним.
Вибачте, але я дійсно не прочитав Ваш комент, бо той, на який він є відповіддю, знаходиться двома сторінками раніше – ну, то такі вже хиби цих публічних блогів. У Вас, майже, як в анекдоті "А завжди про них думаю", тільки у Вашому випадку – про неї:-) Бог з ним – з тим Луї Віттоном, мені значно більше сподобалася думка шановного Віктора Дніпрова, який зазначив, що або Вашій улюблениці все одно доведеться працювати на справжню демократію, або її чекатиме доля Вітренко, чи в кращому випадку – Богословської. Такий його висновок навіть для мене виявився дещо несподіваним.
Оria-Na _ 04.07.2010 14:58
IP: 178.210.139.---
murzikmurzik:
]Привіт! Підтримуєш – відповідай на питання:-)
___ Привіт, трохи пізніше – зараз не маю змоги.
murzikmurzik _ 04.07.2010 14:43
IP: 217.20.172.---
YM:
А Ви про Лещенка нічого не переплутали? Мені здолося, що ближче до проблеми, що запропонував осмислити наш з Вами амстердамський приятель, були коменти в блозі Іхельзона.
Зовсім ні. У Іхельсона так, дауншіферськие заморочки для всіх, а у Лещенка "Уроки чеської..." дійсно про самообмеження політиків, і ми з Вами обговорювали необхідність суспільства виставляти політикам такі вимоги. Загляніть туди, там, мабуть, мій останній коментар до Вас залишився непрочитаним.
YM _ 04.07.2010 14:38
IP: 77.122.99.---
murzikmurzik:
Не знаю, я не автор. Але замислитися саме над такими питаннями корисно і обвинуваченій і обвинувачам. В світлі останньої нашої розмови в блозі Лещенка, можливо, навіть останнім вперед. Хочеться думати, що якщо багато хто дійсно будуть над цім замислюватися, то не начеплять на себе діамантових годинників тільки но влізуть на владний Олімп.
А Ви про Лещенка нічого не переплутали? Мені здолося, що ближче до проблеми, що запропонував осмислити наш з Вами амстердамський приятель, були коменти в блозі Іхельзона.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

7
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter