Ганна Герман Радник президента України

Треба переступити через цю ганьбу і йти вперед

10 травня 2011, 14:06

Стереотипи бувають різні – позитивні і негативні.

Стереотип Львова в центрі і на сході України досі був сталий – Львів вважали європейським містом. Чи відповідав цей образ новим реаліям чи ні – питання інше. Але львів'яни мали імідж не лише принципових, із засадами, а й толерантних людей з високим рівнем культури.

9 травня цього року цей стереотип похитнувся. Розпочалося формування іншого образу Львова – міста, де заправляє група ультраправих провокаторів, яка називає себе націоналістами.

За визначенням В'ячеслава Липинського, націоналізм буває державотворчий і державоруйнуючий. Перший називається патріотизмом. Другий – шовінізмом. Хто такий націоналіст-патріот? Це людина, яка дбає про національні інтереси своєї держави і свого народу. Чи лежить в національному інтересі нашої держави свідоме створення напруги між Україною і Росією шляхом зневаги пам'яті полеглих на війні? Поза всяким сумнівом – ні. Національний інтерес України полягає в добросусідських відносинах з Російською Федерацією. Потоптаний вінок, який намагався консул Росії покласти до обеліска загиблим, це провокація, спрямована на погіршення тональності українсько-російського діалогу.

Таким чином – той, хто це зробив – ворог українських національних інтересів.

Тепер наступне питання: чи лежить в площині національних інтересів України демонстрація неповаги до солдат Другої світової війни, яких шанує весь світ? Чи піде на користь Україні, як державі, що прагне вступити до Європейського Союзу, імідж країни, де допускають плюндрування пам'яті полеглих на війні солдат і офіцерів чи знущання над комбатантами, як називають ще ветеранів? Поза всяким сумнівом – ні.

Запитання третє – чи допоможе Україні у справі прискорення євроінтеграції стрілянина на її вулицях? Очевидно – лише зашкодить. Чи сприятиме неспокій на вулицях Львова напливу туристів, в тім числі й з урахуванням Євро-2012? Звичайно, ні. Все це завдає Львову і Україні в цілому тільки шкоду. А отже -вигідне тим, хто не хоче бачити Україну в колі європейських держав, хто не бажає, щоб Львів багатів з туризму, хто всіляко намагається підбурювати європейських політиків проти української влади (дивіться, мовляв, що там коїться).

Словом, старе, як світ питання: кому це вигідно, або чому Юлія Тимошенко потирає руки? Той, хто все організував у Львові, безперечно, працював на вузькопартійний інтерес Тимошенко. 9 травня показало львів'янам партію "Свобода", що набирала вже була достатньо високі рейтинги, в найгіршому світлі.

Безперечно, після цього рейтинги "Свободи" у Львові впадуть. І БЮТ отримає шанс відвоювати втрачені позиції. Зараз БЮТ намагається творити пропаганду, що, мовляв, скандалами у Львові хтось хотів відвернути увагу людей від економічних проблем. Але це не так. Ті дурниці, якщо не казати різкіше, що їх накоїла "Свобода" у Львові, зашкодили лише їй. За такого масштабу провокацій місцева влада і міліція не мали шансу уникнути ексцесів. Загалом вдалося не допустити масових зіткнень. І це добре. Чи можна було би спрацювати більш ефективно? Можливо. Але це вже мова про те, як правоохоронні органи запобігають провокаціям. 9 травня вони зробили, що змогли.

Який же висновок треба зробити? Перше, покарати провокаторів. А далі – переступити через цю ганьбу і йти вперед.

powered by lun.ua
Коментарі — 126
borisrd _ 12.08.2011 15:16
IP: 81.198.244.---
рекомендую прочитати, що про вашу владу думає народ

http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/portnikov/a42366

и все про вашу команду постійно тут

http://taras-ua.com/

и читайте на facebook що думає про вашу владу народ
borisrd _ 12.08.2011 15:05
IP: 81.198.244.---
Пани Герман,Вы очень комфортно устроились на теплом месте и вкушаете все блага этой жизни за счет обездоленных Януковичем и его командой граждан Украины,которую Янукович превращает в свою латифундию, с Вашей неоценимой помощью.Все,что делает ваша донецкая власть это дымовая завеса,за которой правящей верхушке удобнее грабить народ. Вам,пани Герман,разве не странно,что гарант конституции насилует Конституцию,что борьбу с коррупцией провозглашает человек,который больше всех погряз в этой самой коррупции,захапав Межигирья и 600 000 гектаров крымского берега, хапающий со своими приближенными все больше и больше и никак не может насытиться! В своем видео обращении,записанном за день до ареста Юлия Тимошенко сказала прямым текстом,что получила сообщение о том,что Янукович ОТДАЛ ПРИКАЗ ее арестовать (!) и у него хватает цинизма утверждать,что он не может и не будет вмешиваться в судебный процесс,который ведет купленный судья,который руководствуется не законом,а указаниями АП
hetman2011 _ 26.05.2011 12:22
IP: 93.108.163.---
ну а стосовно рейтингів, то взагалі мовчали б...вийдіть в люди і запитайте який рейтинг ПР і нинішньої влади...ви госторо відчуєте який той рейтинг Є. Довго чекати не доведеться...
hetman2011 _ 26.05.2011 12:18
IP: 93.108.163.---
Пані Ганно, мені цікаво, чи читаєте ви хоч іноді коменти до своїх статей? Якщо так, то мабудь ви розумієте ставлення до вас людей і чи не відвідала Вас думка,що пора збирати речі і йти на пенсію? А не пояснювати "ляпи" то президента, то табачника...не набридло пркривати їхні дупи? Не набридло перекручувати ситуацію із ставленням Москви до України? Не набрило намагатися вкручувати в мозок людей про порядність і чесність, прозорість і бездоганність нинішньої влади? (але ж як то може бути, ви ж там)))) а може досить? бо тошно слухати вже вас...
VITJOK2059 _ 25.05.2011 22:11
IP: 93.72.50.---
Olgierd:
А зачем оно надо?
leo7 _ 14.05.2011 20:47
IP: 91.209.51.---
pavlina _ 10.05.2011 20:54Пані Герман! Закон про вивішування червоного прапора не підписаний Янгуковичем. Чому тоді Янукович всюди з ним відбував всі офіційні заходи? Чому Янукович порушує Конституцію України? Чому Янукович не дотримується Законів України? Чому Янукович не виконує рішення судів України? Чи може рішення суду про заборону будь яких акцій не стосується партії регіонів? Чому в Україні процвітають антиукраїнські партії Родіна і Рускоє єдінство? Чи може таке бути в Росії, щоб там так себе вела партія Свобода на території Москви? Пані Герман! В нас Янукович предент України чи шестірка на побігенькахх в смотрящих від ФСБ?
____________________________________________________________
+5 по 5-ти бальній системі.
Olgierd _ 14.05.2011 16:42
IP: 95.67.72.---
Не знаю, чи помітили у владі, але в Києві цього року на 9 травня ввечері на Хрещатику було дуже мало народу з "георгіївськими стрічками". Торік – не густо, а зараз іще менше.
TJ _ 11.05.2011 15:08
IP: 188.134.34.---
Який же висновок треба зробити? Перше, покарати провокаторів.
___________________________________________________________
Неужели власть сама себя покарает? Единственный провокатор внутриукраинской враждебности – нынешняя власть!
Тетяна Харків'янка _ 11.05.2011 13:39
IP: 94.179.13.---
Serge Golos:
Про все, що тут написано, треба було думати заздалегідь, а не намагатися по тому знаходити недолугі виправдовування... Нам таки дійсно треба переступити і йти далі...через вас переступити, через нинішню владу!!!
Погоджуюсь!Швидше б це неподобство закінчувалось!Треба вже починати це здійснювати!Ляльки та ляльководи
nacionalistka _ 11.05.2011 11:08
IP: 195.211.85.---
Маніпулятивна стаття від геніяльної маніпулянтки. Всі її питання правильні, однак відповіді юдині. Усе, що Герман перечислила, вигідно в першу чергу російській владі (я не кажу Росії). Прочитайте ще раз цю облуду і давайте собі відповідь, чи вигідно це московським карликам – ви побачите, так, вигідно. Але ж... завдання Герман якраз полягає у відведенні обурення від русского міра і перекид цього обурення на Тимошенко. Хоч за вуха, а притягнемо...
А всього-то треба було не вимахувати прапорами крові, хто б тих ветеранів-гебістів чіпав...
Наприкінці – я не "свободівка" і не "тимошенківка", я людина, котра любить свій край...
Serge Golos _ 11.05.2011 09:05
IP: 95.134.75.---
Про все, що тут написано, треба було думати заздалегідь, а не намагатися по тому знаходити недолугі виправдовування... Нам таки дійсно треба переступити і йти далі...через вас переступити, через нинішню владу!!!
soba _ 11.05.2011 00:42
IP: 194.44.160.---
Господи, пані Ганно, що з Вас за радник такий? Не могли порадити Януковичу, як уникнути подібного? Як не допустити до Львова тих придурків? Чи він Ваших мудрих порад не слухає? А так, користуючись його, м"яко кажучи, некомпетентністю, його просто використовують різні там колісниченки з лук"яновими, Росія, комуністи, взагалі всі, кому не лінь. Виставляють його повним придурком, а не президентом незалежної держави. І найсмішніше в цій ситуації, що він ще й сам їм підіграє..."Нацизм в нашей странє нє пройдьот"... ТЬХУ!!!
менгеле _ 10.05.2011 23:48
IP: 46.247.251.---
Опять пасть открыла старая брехуха! Теперь на укр правде извиняться будеш перед юлей?
radradic _ 10.05.2011 23:04
IP: 84.108.255.---
Пани Герман, Вам бы полезно перед тем, как нести подобную ахинею, вспомнить Козьму Пруткова: "Нечего пенять на зеркало, коли рожа крива". Не Вы ли со своей "командой донецких" пригрели, финансировали, дали эфир и рекламу Тягнибоку с целью раскола и отрыва электората от Тимошенко? Вы и Ваши "донецкие стратеги" даже простейшие тактические ходы и их последствия просчитать не можете. А после очередного провала ищете виновных и скулите "Тимошенко виновата". Лучше бы Вы, Янукович и Азаров с Табачником на сотках огорода выращивали капусту-больше пользы было бы. И не помогла Вам работа на "Радио Свобода" научиться хоть элементарно мыслить. Ум-это врождённое, его не купишь даже у донецких. Не Ваше дело с Януковичем политика. "Не по Сеньке шапка". Вот и вляпались в дерьмо, а теперь виноватых ищете. Этот Тягнибок Вам ещё икнётся не раз, как и холуйчик Яценюк.
pavlina _ 10.05.2011 20:54
IP: 194.44.222.---
Пані Герман! Закон про вивішування червоного прапора не підписаний Янгуковичем. Чому тоді Янукович всюди з ним відбував всі офіційні заходи? Чому Янукович порушує Конституцію України? Чому Янукович не дотримується Законів України? Чому Янукович не виконує рішення судів України? Чи може рішення суду про заборону будь яких акцій не стосується партії регіонів? Чому в Україні процвітають антиукраїнські партії Родіна і Рускоє єдінство? Чи може таке бути в Росії, щоб там так себе вела партія Свобода на території Москви? Пані Герман! В нас Янукович предент України чи шестірка на побігенькахх в смотрящих від ФСБ?
Александр Галас _ 10.05.2011 20:51
IP: 194.44.136.---
Власть знала о том что будет такая реакция во Львове и это власть спровоцировала эту ситуацию выставив для приезжих фашистов охрану за спинами которых они и смогли развернуть красный флаг.
Хочу отметить что на проекте у Савика Шустера которая была показана 6 мая мэр Львова предупреждал и Ваших партийцев которых освистал народ. Самое страшное в этом что на место событий не был допущен мэр города а губернатор представитель власти был допущен и его также освистали. когда он возлагал цветы
http://boberjik.livejournal.com/91448.html А вот заявление Януковича
Виктор Янукович пообещал, что уже к 2015 году все ветераны будут обеспечены хорошим жильем и бесплатными лекарствами. В этом вопросе его тоже можно понять. Президент один, госбюджет – тоже. А ветеранов много. Вот когда к 2015 году силы сравняются, можно будет вплотную заняться их обеспечением.
Vik Nov _ 10.05.2011 20:30
IP: 195.241.90.---
УВАГА!!! ДИВІТЬСЯ!!! http://www.denpabedy.blogspot.com/ ЗВИЧАЙНИЙ РОСІЙСЬКИЙ ФАШИЗМ!!!

В Росії фашисти вільно розгулюють по вулицям міст!!!

УВАГА!!! Росія захлинається від РОСІЙСЬКИХ НАЦИСТІВ!!!

Дивіться тут: http://www.denpabedy.blogspot.com/ ЗВІРИНИЙ ОСКАЛ НАЦИЗМУ НА ВУЛИЦЯХ РОСІЙСЬКИХ МІСТ!!!

І це за них на вівтар боротьби із нацизмом клали голови мільйони українців???!!!

РОСІЙСЬКА ВЛАДА МАЄ ПОКАРАТИ "РОСІЙСЬКИХ ФАШИСТІВ!!!
prut _ 10.05.2011 18:48
IP: 109.229.1.---
Цього, що відбулося у Львові, хотіла влада, "розгойдавши" країну законом про червоні прапори. Вузькопартійний інтерес...
kharkivyanun _ 10.05.2011 18:48
IP: 178.165.116.---
vam shanovna varto znatu cho pershum hto pishov na porushennya sudovoi zaboronu na provedennya akciy -bylu vashi odnopartiyci-a lvivyanu zahuschalu zakon-ob yakuy vu regulyarno vuturaete nogu!
popeye_the_sailor _ 10.05.2011 18:12
IP: 109.86.192.---
Ганечка, как сказал ваш любимый Добкин – "текст немного по-дебильному написан"
wwz _ 10.05.2011 17:40
IP: 178.94.151.---
Могла би цьоця з її, даруйте, але так є, куревським резюме, не пхатися до образу Львова. Як був так і залишиться Львів європейським містом, не змогли його розтоптати своїми чобітьми за півстоліття теперішні Ганьчині ґазди, вкусяться за ніс і зараз.
Прикро, що провокація влади таки дала бажаний результат, стравила людей. А висновок Ганьчин треба підкоригувати: викорінити це стерво, аби не смерділо
Юзьо _ 10.05.2011 17:09
IP: 93.127.12.---
Янукович ВИКОНАВ обіцянку дану Тягнибоку – створив для ТЯГНИБОКА у Львові ВЗАЄМОВИГІДНИЙ (і для ПР, і для СВОБОДИ) БЕЗКОШТОВНИЙ АГІТМАЙДАНЧИК, НАПРАВИВШИ САМЕ ДО ЛЬВОВА, САМЕ 9 ТРАВНЯ ПРОРОСІЙСЬКИХ УЛЬТРАШОВІНІСТІВ З РОДІНИ.

ВСІМ ВИГІДНО, БО ВСІ ОТРИМАЛИ ГАРНУ, ЯКІСНУ КАРТИНКУ ДЛЯ СВОЇХ ВИБОРЦІВ: "ХАЙ ПІПЛ ХАВАЄ". БО НІ СВОБОДА НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ, НІ ТИМ БІЛЬШЕ ПР НА РІВНІ УКРАЇНИ НЕ МАЮТЬ ІНШИХ ВАГОМИХ ДОСЯГНЕНЬ У СВОЇЙ "ЩОДЕННІЙ" ПРАЦІ, НІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, НІ, ТИМ БІЛЬШЕ, ДЛЯ ІНШИХ УКРАЇНЦІВ.

ТО Й ДОВОДИТЬСЯ ЗАДУРЮВАТИ МОЗОК ЛЮДЯМ ДЕШЕВИМИ КЛОУНАДАМИ...

СВОБОДА ПУСТИЛА МОСКАЛІВ НА ПАГОРБ І "АЖ ПОТІМ" ПОЧАЛА "БОРНЮ ПРОТИ ГЛУМЛІННЯ", МІЛІЦІЯ ЗАКРИВАЄ ТРИЗУБІВЦІВ НА ЧОТИРИ МІСЯЦІ ЗА ВІДПИЛЯНУ ГОЛОВУ КАТА, АЛЕ У ЛЬВОВІ ПІД ЧАС ЗАВОРУШЕНЬ ТИХО НЕ ЗАВАЖАЄ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИСТАВИ СПІЛЬНО ЗАДУМАНОЇ ТА ЗРЕЖИСОВАНОЇ ПР І ВО СВОБОДА!:
grygorov _ 10.05.2011 17:08
IP: 193.93.163.---
9-го травня у львів вільно і без перешкод приїхали проросійські сили родіна, русскає єдінства, кпу,
це попри заборону суду і яким зовсім не перешкоджали правоохоронні органи на шляху до львову,
і там вони гарно "відсвяткували" день перемоги з місцевими націоналістами.
найбільш цікава реакція провладної партії регіонів: "європа і світ мають жахнутися від подій у львові!"
то був гарно розіграний сценарій провокації.
і досить вдало, враховуючи постріли, бійки і димові шашки.
все більш переконуюся, що в україні почали підготовлювати сценарій до майбутніх президентських виборів,
де у другому турі зійдуться "неонацист" тягнибок і "поміркований" янукович,
а бо ж відтягнути правий електорат темошенкової батьківщини і всіх інших соціал-, націонал- демократичних партій на майбутніх парламентських виборах.
ну а ще, як бонус, – зайвий раз відволікти увагу суспільства від соціально-політичних процесів в україні.
ну, а герман... це дешева і продажна наволоч з бездонню совістю
Хомо Хоміні _ 10.05.2011 17:04
IP: 194.33.181.---
Москва – столиця північної Кореї – оце ганьба
vilils _ 10.05.2011 16:52
IP: 109.254.96.---
Бууу-га-га:
Ганя Гебельсовна, а знімальну групу з центрального російського телеканалу для зйомок інциденту теж Тимошенко прислала? І чому досі на своїй посаді Могильов та начальник УМВС у Львівській області? Адже львівська міліція ретельно оберігала провокаторів і виявляла їм якнайбільше сприяння, працюючи, за вашою логікою, на користь Тимошенко?
а чего вы как, тот москаль, что луценко лизал а теперь отошел, нервничаете. Москаль переживает в своем заявлении, что националистов распустили и где твердая рука гулага и где главный милициант, который должен быть карательным органом: 5-я колонна маркова рашиста приехала во Львов с провокациями и получила тумаков. Трепетно все происходит у жопазиции с главной жопационеркой Юлькой Вальдемаровной с кремля. Ой, как трепетно.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter