Ганна Герман Радник президента України

Ганна Герман – Віталію Кличку: "Ніхто за нас демократію в Україні не збудує"

27 липня 2011, 18:32

Недавно я програла суд представнику опозиції Андрію Шкілю.

І це був перший раз у житті, коли я втішилася не з перемоги, а з програшу – якщо представник Адміністрації Президента програє суд представнику опозиції – значить в Україні є незалежні суди. Ви маєте рацію, Віталію, їх небагато. Але вони є. Живуть уже паростки, які треба плекати і множити. І це ми разом усі повинні робити. І такі великі й багаті та сильні, як Ви, Віталію. І люди, що не мають такої сили і авторитету, як Ви, але котрі не менше люблять Україну і не менше прагнуть, щоб у нашій державі ми збудували справжню демократію.

Ви пишете, дорогий Друже, що в старій добрій Європі кожен третій йде шукати справедливості в суд. Ви не кажете при цьому, що європейським державам не по 20 років, як нашій. Швейцарській демократії, наприклад, щонайменше сімсот двадцять. Європейські країни давно перейшли той шлях, на який ми ступили щойно два десятки років тому. Чи мали ми за роки нашої незалежності будь-коли досконалу судову систему? Ні ж бо. Ще з радянських часів перейшло до нас і телефонне право, і усі інші вивихи цієї системи, яку треба було давно реформувати, але ніхто з президентів не хотів чіпати того гниляка – смороду багато, а результат треба довго чекати.

Це була непроста справа і непросте рішення зважитися на реформу судової системи. Мусимо тут віддати належне Президентові Януковичу, який взявся її змінити. Ледве чи варто тут розраховувати на блискавичну перемогу. Це на рингу бувають ефектні вікторії. Це там можна стати світовим кумиром за лічені хвилини, але Ви, як ніхто інший знаєте, скільки праці, зусиль, крові і поту, а основне – віри треба, щоб отримати пояс переможця.

Я не писала б Вам, якби не шанувала Вас так глибоко і якби вірила чуткам, що, мовляв, ім'я Кличка використовують спритні ділки від політики, щоб, прикриваючись ним, робити свої інтереси. Я переконана – все, що Ви написали в блозі – Ваші переконання. Але знаю з життєвого досвіду, що з неба не падає справедливість і демократія. Їх треба будувати тут, на землі. І будувати разом нам усім. Бо кому ми дорікаємо, що в нашому домі нема порядку? Самі собі. Ми – громадяни. Ми повинні будувати наш дім, Україну, робити її європейською державою.

Я щаслива, що є багато людей, які розуміють це. Ось переді мною лист Ольги Богомолець. Вона пише до Президента України такі слова:

Вельмишановний пане Президенте!

Багато років ми з однодумцями присвятили боротьбі за збереження історичних пам'яток Києва від руйнації забудовниками.

Зокрема, особливо напруженим та жорстким виявилося протистояння київської громади з компанією "Житлобуд", яка на основі незаконного рішення Київради від 2003 року намагалася збудувати багатоповерхівку з підземним паркінгом на схилі парку Богомольця, поруч з його могилою та корпусами Олександрівської лікарні. Розуміючи, що будівництво невідворотно призведе до руйнації лікарні та меморіального парку, де покоїться прах видатного академіка, всесвітньо відомого вченого Олександра Богомольця, ми вжили всіх заходів для збереження цих пам'яток.

Нам довелося витримати фізичний тиск, побиття, стикнутися із фальсифікацією карних справ, заангажованістю суддів та несправедливими судовими рішеннями, зі свавіллям чиновників та байдужістю влади. Протягом багатьох років ми намагалися добитися справедливості в цій країні, але безрезультатно. Неодноразово ми зверталися до вищих посадових осіб держави, Ваших попередників, але, незважаючи на їхні обіцянки втрутитися у ситуацію, жодних рішень прийнято не було.

Тому ми щиро вдячні Вам, пане Президенте, за те, що Ви протягом короткого часу змогли розв'язати проблему на користь громади. Адже саме завдяки Вашому особистому контролю за конфліктною ситуацією Київрада на останній сесії скасувала власне рішення від 2003 року про виділення 0,45 га землі компанії "Житлобуд" для будівництва багатоповерхівки на схилах парку Богомольця. На моє переконання, це свідчить не тільки про врахування Вами інтересів громадян та глибоке розуміння необхідності збереження історичних та культурних пам'яток України, але й про Вашу здатність до дії – до рішучих послідовних кроків в інтересах держави.

Тому від імені громади м. Києва хочу ще раз висловити Вам, пане Президенте, глибоку вдячність і повагу за Вашу принципову позицію, послідовність у боротьбі з корупційною системою в Україні та врахування думки громадян.

Мушу сказати, що подібні протистояння між людьми та корупційною системою, в якій зрослися інтереси влади та великого бізнесу, призводять до виникнення в суспільстві осередків опору, яких з кожним днем стає в Україні все більше. Саме активний опір громадян, захист ними своїх прав є передумовою народження в нашій державі цивілізованих суспільних відносин та майбутнього громадянського суспільства.

І Ваша роль, пане Президенте, в цьому процесі є ключовою. Адже багато в чому саме від Вас залежить, хто переможе у протистоянні – суспільство та його інтереси або ж існуюча корупційна система. І я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо подолати опір корупціонерів та захистити права людей.


Ольга Богомолець не голосувала за Президента Януковича. Але вона переконалася, що він -ефективний менеджер країни і що він вміє і знає, як вирішувати питання, які роками тягнулися без результату. Я впевнена, Ви теж зможете переконатися, що коли справді хочеш конструктивно працювати для країни – варто прийти і запропонувати свої підходи, свої рішення. Вони завжди будуть підтримані.

Зараз до Громадської Ради, яку очолює Президент України, приєднуються дуже багато талановитих людей, патріотів України, які хочуть працювати, які прагнуть змін, які мають намір впливати на процеси реформ. Думаю, що до цього кола Ви були б радо прийняті. Бо треба разом намагатися змінити світ і змінити Україну, а не сподіватися, що це зробить хтось за нас. Президент теж не семижильний. Йому треба помагати. Хто ж, як не ми?

Це здорово, це класно, що Ви – спортсмен світової слави, не замкнулися лише на своєму занятті, а так щиро і так палко переймаєтеся усім, що відбувається в Україні. Ви маєте європейський досвід. Його треба і можна використати в Україні. Будемо разом змагатися за Київ, за інтереси киян, за інтереси всіх українців.

У мене вдома висить наше з Вами фото ще зі студії "Радіо Свобода".Я дуже пишаюся ним. Уся Україна пишається Вами. Так само, як уся Україна ганьбиться мером Києва, який, до речі, належав до партії, лідери якої разом з Вами стояли на Майдані. Цей мер ніколи не мав жодного відношення до нинішньої влади. Це рудимент минулого, який теж повинен відповісти перед судом. І не треба закладати наперед – праведний чи неправедний суд. Як демократи не маємо на це права. Ми так само не можемо виносити вердикт – яке рішення суду правове, а яке – ні. Ми не можемо це робити, якщо ми демократи.

"Зараз у Печерському суді столиці перед несправедливою українською Фемідою не хоче стояти Тимошенко, проти нечесного суду як може протестує Луценко", – пишете Ви у своєму блозі. А, скажіть мені на милість, чому перший-ліпший громадянин України, приходячи в суд, повинен стояти, а Тимошенко – ні? Звідки така вибраність? Надмірність? Чому такі непомірні амбіції і брутальна поведінка? Чому їй дозволено найбрутальнішим способом ображати суддю, принижувати його, паплюжити? Чому Тимошенко дозволяє собі безкарно принижувати і паплюжити дуже багатьох людей? Ви не зауважили, Віталію, що Президент України жодного разу не дозволив собі у стосунку до Тимошенко жодного образливого слова? Згадайте передвиборчу кампанію – як вже вона його не очорнювала. У відповідь не пролунало жодного образливого слова. А Янукович ще тоді не був при владі. Це вона була при владі, і вона поливала брудом лідера опозиції. Як хотіла і як могла. Але це справа її культури і її сумління. Я не зупинялася б на цьому спеціально. Бо справа зараз не в Тимошенко. На жаль, вона сама закрила для себе політичне майбутнє – своєю озлобленістю, своїми амбіціями, з якими ніхто не може порадити, і Ви не порадите.

Я говорю зараз про тих, хто має і політичну перспективу і громадянське сумління – я говорю про Вас. І ще раз закликаю Вас – давайте разом сприяти реформам і змінювати Україну. Ви, такі, як Ви, сотні тисяч чесних людей повинні об'єднуватися в громадські організації, творити громадянське суспільство і підтримувати Президента в тих реформах, які він розпочав. Іншого шляху нема.

powered by lun.ua
Коментарі — 90
Art_arch _ 27.07.2011 20:10
IP: 80.90.234.---
Да, кстати,а чего вы ГАнно Гэрман не отвечаете людям,которые комментируют ваш блог?
Что,страшно???потому,что лапшу на уши нам от вашей ПР-банде здесь на вешать!!
Skibinskoy _ 27.07.2011 20:07
IP: 95.132.47.---
це ж який забитий і нікчемний український народ,щоб так довго міг слухати і терпіти наругу обману пройдисвітів від влади,господи не дай їм ще вкрасти і твою душу!
Breda _ 27.07.2011 20:02
IP: 93.73.193.---
Нэ... ну це неможливо...
А лист Богомолець тут дочого? Це повноваження київської міської адміністрації, що вже давно підконтрольна ригам. Богомолець б'ється за землю.
Що це за байкарство та потуги створювати образ доброго царя?
"але ніхто з президентів не хотів чіпати того гниляка – смороду багато, а результат треба довго чекати" Так цей "гниляк" – тупориле барство – вас тільки і цікавить.
Так з ним боритесь – як Янукович робить реформи. Робите вигляд.
Ru1NNop _ 27.07.2011 20:00
IP: 77.122.45.---
значить в Україні є незалежні суди.

Буаа. Хватит БРЕХАТЬ.
evilviva _ 27.07.2011 19:58
IP: 46.211.55.---
Ви там усі-зовсім "берега пустилися", жируєте п'явки по Ніцах, відмовляючись бодай у формальному звіті, а нарду "пакращення" щодня... Коли вже, упирі, нажеретися так щоб вас усіх порозривало
rettre _ 27.07.2011 19:58
IP: 178.210.140.---
"Тимошенко закрыла сама своё полит.будущее". Анька проснись и пой.Ваше будущее понятно,:прислуга в "Межгорье", на побегушках у Дарки:-воды принести,страусиновые туфли почистить.Да чего ж Вы докатились.Да Кличко дунет на Вас,и Вас ветер унесёт в Ниццу.
horologer _ 27.07.2011 19:54
IP: 94.179.107.---
ТЕТЯ МОТЯ ХАНЯ ХЭББЕЛЬСОВНА ЗАПАТЯКАЛА ПРО...ДЕМОКРАТИЮ -ОБЫКНОВЕННЫЙ ПРОВИНЦИАЛЬНЫЙ ФАШИЗМ ОТ СТАРОЙ ГБШНИЦЫ
VW _ 27.07.2011 19:47
IP: 188.102.22.---
старая кошелка все никак не уймется, хоть и нашли ей замену в лице чепак
ValeryMMM _ 27.07.2011 19:46
IP: 193.239.254.---
Вислів Г.Герман про 700 років може претендувати на перлину цього тиждня. А от мені цікаво, хтось з великих донів цікавиться, які дурниці видає пані Ганна? Можливо, завтра їй висловлять догану із занесенням у грудну клітину? А то звикли всі, що Янукович про Чехова розповідає якусь дурню. Тут його головна референтка верзе таке, що шефу і не насниться.
nata09 _ 27.07.2011 19:40
IP: 31.40.221.---
Інна Б. вже напИсала, Ганна Г. вже напИсала, може ще і Лєна Б. сьогодні щось напИсає...
Трудягі...
Art_arch _ 27.07.2011 19:38
IP: 80.90.234.---
Чтобы была работа и хватало на достойную жизнь.
Я говорю на Достойную!!У меня нет такой страшной зависимости от денег и от мирских благ,как у ваших никчемных душонок!!
Так что,700лет?
Нет,я думаю,вы ответите все раньше!!!
Orian _ 27.07.2011 19:37
IP: 46.72.70.---
ефективний менеджер країни і що він вміє і знає, як вирішувати питання, які роками тягнулися без результату,,,,,,,,,,,,,,,
++++++++++++++++++++++++
Результати на лице, все видно в який УНІТАЗ президент кожен день "витрачає чесно зароблені гроші". І не треба пані Герман брехати про справедливість та порядність свою та влади. Покращення життя вже сьогодні дістало.
Art_arch _ 27.07.2011 19:35
IP: 80.90.234.---
ООО на УП сегодня день Грязи...
Появились две Ж...о лизки!
ГГГГаннна ГГэрман,когда будет "покращення життя"??
Когда появится тот объем работы,который был с 2005 по 2008?
Когда мы будем платить Обоснованные тарифы ЖКХ?
Когда можно будет не бояться Ментов?Гаи?
Когда ваш "Гаран"начнет отвечать за свои слова,вместе со своими дружками олигархами...Всякими там Ахметками,Юрчиками Енакиевскими и прочей грязью человечества ответят за содеянные престуления в 90-х?И по сей день...
За захваченные предприятия?За не выплаченные зарплаты шахтерам?
За Самолеты,вертолет.Межигорье?
За то,что вы нажимаете на кнопки за соседа депутата!
За,то,что при рассмотрении пенсионного закона вы депутатишки играете в игры на телефоне или тачки себе подбираете!!!
И этих "за что"можно долго перечислять!!!...
Вы нам предлагаете через 700 лет???
Нет!!!Неуважаемая мной Гэрман и вся ваша ПР-бандитская швора...
Я хочу ЖИТЬ "уже сегодня"нормально и достойно!!!
evilviva _ 27.07.2011 19:34
IP: 46.211.55.---
Ольга Богомолець не голосувала за Президента Януковича. Але вона переконалася, що він -ефективний менеджер країни і що він вміє і знає, як вирішувати питання, які роками тягнулися без результату.
+++++++++++
А пані Богомолець знає про "свої переконання", чи буде як минулого разу (тобто щоразу) коли ГГ бере на себе сміливість розписуватися за когось?
Доречі-маєте чудову нагоду продемонструвати свою відкритість, відповівши на питання Лещенка)
ice 7 _ 27.07.2011 19:30
IP: 93.74.237.---
і підтримувати Президента в тих реформах, які він розпочав.

Всі псевдореформи Януковича розпочаті лише на папері... І розпочаті безглуздо... Взати хоча би ПК, який писало стільки найнятих ремісників, що права рука не знала, що писала ліва... Але як вони хизувалися цим гаслом на виборах, що вони проффесіонали... Більша частина несвідомих виборців купилась... Так, що підтримайте ще і зараз цих проффесіоналів, тоді покращення по-донецькі наступить остаточно і безповоротно...
ZZlyucshiy _ 27.07.2011 19:25
IP: 99.30.227.---
Судити імпотента презика за невиконання передвиборних обіцянок. Нічого зробити не може, навіть Тимоху посадити. І навіщо такий клоун потрібний? І газ по 700 долярив нада.
Флинт _ 27.07.2011 19:23
IP: 79.236.233.---
...перед несправедливой украинской фемидой не хочет стоять Тимошенко, против нечестного суда протестует, как может, Луценко... – это Герман цитирует Кличко. И тут же добавляет – а почему рядовой гражданин, приходя в суд, должен стоять перед ним. ОНА НЕ ЗАДАЕТСЯ ВОПРОСОМ – ПОЧЕМУ УКРАИНСКАЯ ФЕМИДА НЕСПРАВЕДЛИВА, ПОЧЕМУ СУД ЯВЛЯЕТСЯ НЕЧЕСТНЫМ. А почему граждане, позвольте Вас спросить, пани Герман, должны уважать этот позор, эту пародию на суд? Потому, что судья-стажер может приказать ментам сделать гражданину больно? Или впаять срок за вымышленные преступления. Судья-колядник Зварыч просто ребенок, на фоне этой власти. Не ждите уважения только за то, что нацепили погоны или подаренные Допкиным часы за 50 тыс. дол. И не надо про благородного рыцаря Януковича, который злобной Юлькой злодейски был обвинен в кражах госимущества и не ответил ей или Луценко. Не позорьтесь.
ivanoff _ 27.07.2011 19:17
IP: 46.202.104.---
Герман – лицемер и жопализ.
Жах............
SurferUa _ 27.07.2011 19:16
IP: 77.87.34.---
Ганна Гебельсовна – первый дерьмократ на нашем селе.
ValeryMMM _ 27.07.2011 19:15
IP: 193.239.254.---
Ганна Герман написала: А, скажіть мені на милість, чому перший-ліпший громадянин України, приходячи в суд, повинен стояти, а Тимошенко – ні? Звідки така вибраність? Надмірність? Чому такі непомірні амбіції і брутальна поведінка? Чому їй дозволено найбрутальнішим способом ображати суддю, принижувати його, паплюжити?

А тому, що всі розуміють, що ніякого суду немає, є цирк на дроті. Влада робить вигляд, що хоче когось посадити, Тимошенко робить вигляд, що вона з владою бореться. Вистава триває. А от навіщо били депутатів? Це у якій країні є можливим? Що ви, пані Ганна, напишете з цього приводу? Я не кажу навіть про законність такої акції. Але ви ж розумна: розкажіть нам про високу державну потребу цього побиття на очах у наших і не наших журналістів. І ще: те, що нашій країні лише 20 років не є індульгенцією. Ви пропонуєте українському народу потерпіти ще років 700? Щиро вам вдячні.
rettre _ 27.07.2011 19:07
IP: 178.210.140.---
Dezdechado:
Я так зрозумів, що на справедливий суд українцям треба чекати не менше, ніж 700 років. З чим усіх і вітаю.
Столько в Ницце не отдыхают.
Dezdechado _ 27.07.2011 19:07
IP: 86.47.126.---
"Віталію, що Президент України жодного разу не дозволив собі у стосунку до Тимошенко жодного образливого слова? "
"Корова на льду" – це напевне був комплімент.
http://www.youtube.com/watch?v=w66R7bHnrew
Ото вже брехло – Херман.
Valerоn _ 27.07.2011 19:06
IP: 95.134.31.---
Гы,учить демократии чувака который знает про все это не понаслышке,которому любая демократическая страна с радостью даст гражданство,который может за кровные отдыхать в Золотой Козе и не придумывать всякую белиберду.Ганна Мыколаивна,а вы,собственно,кто такая?
vurobnuk _ 27.07.2011 19:06
IP: 178.94.128.---
Скажіть чому вас всіх так не поважають (і це дуже толерантно сказано) в Україні?
ebm _ 27.07.2011 19:04
IP: 94.178.231.---
Ганна Герман – Віталію Кличку: "Ніхто за нас демократію в Україні не збудує"
==

А ЗА ЧТО ВАМ ДЕНЬГИ ИЗ БЮДЖЕТА ПЛАТЯТ??

Если вы с шефом-Президентом не можете (или не хотите) строить демократию, то идите с богом на покой.

И вообще необходимо выборы в ВР и Президента в Украине проводить каждые 3 года (одновременно сократив предвыборную кампанию), с запретом баллотироваться дважды подряд. Раз культуры добровольного ухода в отставку нет, нужно это форсировать законом.

Будет полезнее, что-бы ни у кого соблазно вождём не было заделаться и знали что через 3 года придётся отвечать.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter