Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

Під дихало або Футбол без м'яча!

29 травня 2009, 20:00

Брудна гра проти України

Минуло лише два тижні після прийняття рішення Виконкому УЄФА про вибір вісімки міст у Польщі і Україні, в яких мають пройти матчі фінальної частини ЄВРО-2012, як знову в наших, не самих кращих українських традиціях, почалася істерія пошуку зрадників, злочинців і змовників. Все б нічого, але ініціатори брехні і наклепів, настільки ж далекі від футболу, як і від місяця, почали психічну атаку на тих, хто практично забезпечив Україні перемогу в Кардіфі і, звичайно, перемогу у збереженні паритету (!!) у кількості міст між Польщею і Україною.

На превеликий жаль такі люди знайшлися в Дніпропетровську і Одесі. Ніхто не хоче чути про елементарну невідповідність цих міст вимогам УЄФА, ніхто не хоче тверезо подивитися на реалії і задати собі запитання: "Чому саме нам моглося але не спромоглося?" Мабуть такі люди не здатні аналізувати свої помилки, втім полюбляють пошук недоробок інших та смітинки в чужому оці.

Ось знайшлися навіть депутати, які пропонують Дніпропетровській міській раді прийняти постанову про визнання Григорія Суркіса персоною "нон-грата" в своєму місті. А деякі пішли ще далі. Кажуть, не будемо перераховувати кошти у Державний бюджет, і нехай раз у нас не грають у ЄВРО, то і у сусідів футболу бути не повинно. Така у депутатів міщанська екстериторіальність. І не можуть вони зрозуміти – якби не Григорій Суркіс, то ЄВРО обійшло б стороною не лише Дніпропетровськ та Одесу, але й усю Україну. Особливо намагається довести через суд (!) свою "позицію" мер Одеси, який на жодній нараді ані у Президента, ані у Прем'єра, ані у керівництва УЄФА так і не був, і бажання презентувати своє гостинне, сонячне місто, мабуть, і не мав.

Не подобається деяким "фахівцям" і віце-прем'єр Іван Васюник.

Людина, яка змогла об'єднати зусилля всіх, яка доводила свою державницьку і громадянську позицію, яка своєчасно попереджала про неприпустимість нехтування вимогами УЄФА, опинилася під "обстрілом" тих, хто гаяв час, почивав на досягнутому, не розуміючи, що рекомендації УЄФА обов'язкові до виконання. Це ж Європа! Там ніхто кулаком по столу не грюкає! Там рекомендують, і ті, хто не розуміє таких рекомендацій, залишаються поза межами футбольного поля.

Так і хочеться сказати: схаменіться, не треба кривдити людей, які зробили і продовжують робити для України стільки, скільки деякі наші обранці і ньюзмейкери не можуть зробити за все своє життя!

powered by lun.ua
Коментарі — 6
serpav _ 01.06.2009 16:12
IP: 212.3.125.---
llmmkk _ 30.05.2009 13:39

Не знаю, чи маєте ви поняття, що твориться в Дніпропетровську, але якщо когось залишати, то тільки не Дніпропетровськ: абсолютно корумпована влада, яка дерибанить все, що можна і не можна, в тому числі і гроші, які мали бути виділені на Євро 2012; мер, який 10 років ніхрена не робить, а коли його за щось питають – випадає на дурачка і говорить, що від нього нічого не залежить; в додачу до цього розбиті дороги, стадіон, що не відповідає вимогам УЕФА (до речі, новий стадіон був головним і мабуть єдиним аргументом місцевої влади переваги Дніпропетровська над іншими містами), проблеми з аеропортом.
Тому в програші Дніпропетровська треба звинувачувати не уряд, не Суркіса чи Васюника і тим більше не Львів чи Харків, а місцеву владу в особі ідіота-мера та міської ради, ну і можливо місцевого губернатора, якого область цікавить лише з позиції чим би поживиться.
sergm _ 31.05.2009 03:57
IP: 93.74.69.---
Саме через те, що я патріот, я б радів, якби УЄФА віддав право проводити Євро-2012 самій Польщі. Вона б впоралась. Як і впоралась би сама Україна, якби готувалась до проведення чемпіонату, а не займалась різними дурницями, здебільшого дерибаном.
llmmkk _ 30.05.2009 13:39
IP: 77.52.27.---
Конечно, Львов нало было выбросить, а Днепропетровск оставить. Львовяне просто неспособны что-либо организовать, а потом. довести до ума. Еще не один скандал впереди. Вы и Львов профукаете. Будет еще один польский город.
ArtemStupakov _ 29.05.2009 22:22
IP: 95.133.84.---
Арсен Борисович, хватит спаивать харьковчан!!!
Сейчас украинская нация просыпается и скоро прекратит алкогольный и табачный террор!!!
П.уть
И.интенсивного
В.вырождения
О.бщества
Трезвая Украина – сухой закон и процветающая нация. tvereza info
iskremas _ 29.05.2009 21:07
IP: 91.124.223.---
А хтось знає, чи тае саме й у Польщі діється? Те, що в нас – настільки огидно...
tulenoid _ 29.05.2009 21:01
IP: 92.112.16.---
дякую, Арсен Борисович!
вельми непогано написали.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter