Громадські активісти VS тенденції сучасної української політики
Громадські активісти VS тенденції сучасної української політики – чи можливо втриматись від впливу останнього?
Чи поділяється цей світ на "чорне" і "біле"? Переконаний, що не завжди.
Якими речами необхідно керуватися у своїх намірах, висловлюваннях і, особливо, діях? – фактами.
Я б волів, щоб активісти громадських організацій України ніколи і жодним чином не були пов'язані з політикою, але це утопія... Адже дуже важливі процеси: законотворчість, втілення реформ, впровадження громадських ініціатив, залежать від діалогу між суспільством і владою – часто політиками. А перед тим (до діалогу з політиками) гіпер важливо сформувати той діалог між собою – громадськими діячами.
Свідомо відмовитись від звичного для української політики формату ведення "діалогу" – ось це реальність, яку може обрати кожен з нас.
Якщо ми будемо керуватись фактами, то зможемо на багато простіше збагнути об'єктивний стан речей.
Спостерігаючи (на багатьох прикладах) розкол громадянського суспільства (не завжди це відбувається за власним усвідомленням активістів) і розуміючи невідворотність цього процесу, я продовжую вірити, що лише доведені факти стануть кінцевим важелем прояснення ситуацій і процесів.
Дуже пишаюся, що доля з'єднала моє життя з громадською діяльністю! На мою думку, більшість представників ГО, який я знаю особисто є тим світлим дороговказом і драйвером змін для нашої держави, без якого просто не існувало би досягнень, які Україна має сьогодні.
Бажаю всім, та й особисто собі, керуватись принципами взаємоповаги, об'єктивності та конструктиву – напевно саме це і привело нас до активізму, саме це нас і відрізняє від ігріщ більшості політичних діячів.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.