Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

Чекалкін жжот:) Фірташ теж

16 квітня 2008, 16:14

Вперше за довгий час прочитав такий емоційний, гострий матеріал. Чекалкін, автор легендарних "Веселих яєць", не розчарував. Чим ще раз підтвердив істину, що гостре перо не в гусака.

Дмитро настільки вдало написав, видно, як від знову, як і 4 роки тому, відчуває "нерв часу". Дмитре, одним словом, респект!

Учора теж було аналогічне відчуття, тільки зі знаком "мінус". Канал Інтер ні сіло ні впало почав надавати дорогоцінний ефір другорядним учасникам виборчих перегонів у Києві.

Далі цитата з ефіру Інтера:

Своїх конкурентів Пилипишин викликає на дебати

В.Пилипишин: "Я готовий з ними зустрітись на дебатах, публічно, на телебаченні. Давайте вийдемо і поспілкуємось перед людьми про Київ, про проблеми киян, яке їх вирішення".

В.Литвин: "Мені здається, що треба чітко зафіксувати осілість, скільки людина тут живе. І вона, напевно, має не тільки мешкати, а ще й працювати в місті Києві, бо парадоксальне явище: живуть в одному місті, працюють в іншому, а приїхали балотуватися у м.Києві"


З якого переляку в ефірі найрейтинговішого каналу країни регулярно з'являються новини, які відверто рекламують аутсайдерів виборів? Вам не здається, що в ефірі знову з'явився міцний запах "джинси"?

А може справа ще й в тому, що Володимир Михайлович став ще ближчим до одного з власників каналу, і за збігом обставин акціонером РосУкрЕнерго?

powered by lun.ua
Коментарі — 17
_Deutch _ 18.04.2008 02:48
IP: 99.225.175.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Постає запитання: "Звідкіля воно таке притке взялося?"

А Вам бы хотелось быть на его месте? Похоже, что Вы завидуете. Хотя у меня другая версия по-поводу Вашей персоны. Очень познавательная и интересная статья пани В.Ульяченко во вчерашнем номере УП. Цены на землю в К-З впечатляют. В районе 100000тысяч. А что тогда говорить про столичную земельку? Это же клад! Разве может, что-либо сравниться с ценой на землю? Только золото. И тут Вы правы, война только начинается. Не буду расписывать, что да как. Умные люди и так всё поняли, кто из бизнессменов украинских, поставил всё на карту. А второй категории-бесполезно объяснять. У них, Вы бы с удовольствием отобрали пастпорт и пошли голосовать за Турчинова, чтобы открыть дорогу своим, "Звідкіля воно таке притке взялося?"
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 18.04.2008 00:27
IP: 77.109.41.---
_Deutch
Ваша реакція цілком прогнозована. Відчувається географічна віддаленість до київських політичних подій, тому й відповідна реакція – каламбур. Я б ще додав, з елементами цирку, сатири, абсурду.
Уявіть ситуацію, коли кількість претендентів вже перевалила за 150, від домогосподарок, графоманів, людей з неадекватною поведінкою до відомих політиків та спортсменів. Все свідчить про недосконалість українського законодавства в цій сфері. З політичними зубрами-лідерами перегонів все зрозуміло, зрозуміло і з аутсайдерами, навіть з "об'єктивними та незалежними" ЗМІ. Останні майже задихаються від замовних матеріалів, так званої "джинси". Особливо впадає в очі Голова адміністрації Шевченківського раюну столиці пан Пилипишин. Така собі "сіра конячка", з не зовсім чітким та відкритим минулим, але з значними фінансовими можливостями. Сьогодні його фейс, голос, зображення майже всюду. Агресивно занад-то. Так і народжуються думки: "Великі гроші ще не гарантія великого розуму. А виборча компанія це і мистецтво і креатив". Гроші дозволяють Пилипишину попадати в інформаційну колоду загальнонаціональних політиків, але його не відповідність калібру загальнонаціональних політиків багатьох дивує. Постає запитання: "Звідкіля воно таке притке взялося?"
Солідності "зірці районого маштабу" недостатньо, тому й сприймають його скоріше за якесь непорозуміння, чим за серйозного політика. А в принципі боротьба ще не почалася, головні сили лише підходять на поле боротьби. Ось і все.
_Deutch _ 17.04.2008 23:28
IP: 99.225.175.---
Я никак не могу понять суть Вашего мэсиджа людям. Каламбур, а не статья.
USU _ 17.04.2008 20:04
IP: 194.146.140.---
Sorry, это снова ЮСУ.
To: 18:30___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Ничего личного. Просто я хочу, чтобы при полной свободе слова были некие моральные стандарты. А г-н TБерезовец не следовал бы слогу всяких Тадеушей Деметрадзе и ЕБондаренок (сами знаете каких).
С уважением.
USU aka USofUkraine.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 17.04.2008 18:30
IP: 77.123.172.---
Шановний пане Т.Березовець, USU! Наш український Сашко Вишняк – постать калоритна, принципова і порядна. Якщо мова йде саме про нього то я не дивуюсь, є й серед нас КОЗАКИ. Стосовно російського метра Вишнякова, то давно вже не бачив його в наших краях. Він людина в віці, але з відповідним шармом та теж порядна. Стосовно ж Миколи Чурилова то проблема полягає саме в порядності. Гроші отримують за працю, а не за її імітацію з метою зомбування широкого загалу. Якщо USU з Миколою товаришує, раджу поцікавтись чому шановна інституція "ГЕЛЕП" відправила його "на хутір ловити батерфляйчиків". Не прагніть усім подобатись та не беріть на віру будь яке словоблудство.
З пошаною, В.Білоцерківець
Пану Т.Березовцю!
Не переймайтесь. Проблема полягає не в кількості "учасників та виконавців" соціологічного действа, вона в принципах: об'єктивності та незаангажованності соціологів. Продажність, в принципі, для соціологів, річ небажана. Коли дезоінформуєш, за гроші, людей, то піддаєш сумніву фах корпорації. Фахівців у цій сфері досить мало. І вони, як правило, дуже проінформовані люди. Саме тому досить швидко вираховують "браковану вівцю". Відмитись від подібного клейма серед своїх (соціологів) майже неможливо. Пам'ятаєте прицедент з В. БОНДАРЕНКОМ, останьому так і не вдалося зберегти чистим своє реноме. Cтосовно М.Чурилова, а точніше репліки про "Рога и Копыта" повністю з Вамим солідарний. ЦЕ САМЕ ТОЙ ВИПАДОК ДЕ ЧЕМНІСТЬ ТА ДЕЛІКАТНІСТЬ НЕ ЦІНІ.
З повагою, В.Білоцерківець.
USU _ 17.04.2008 17:31
IP: 194.146.140.---
Если социолог берёт деньги у социопата, то это не значит, что его социометрия антисоциальна, ошибочна или получена из космоса.
Мне результаты опроса Социса категорически не нравятся, а социология это наука, тонкая как восток.
Но ув. практикующий соционик Тарас, знаток медийного социолекта на всю страну обозвал чуриловский Социс "Рогами и копытами" без критики методик или авторитетных альтернативных результатов. Цитата: "Як чортик з табакерки, Чурілов нічтоже сумняшеся "
А теперь Тарасу надо почиститься. Думаю, г-н Чурилов примет извинения. Сей факт укрепит моё уважение к обоим.
dima99 _ 17.04.2008 15:47
IP: 62.80.169.---
Да, судя по комментариям в СМи проще, наверное, назвать кто не взял!
Там и Бондаренко. и Кулик и прочие Гладчуки такую х...ню лепят с трибун! А почем инородцы предлагали, кто знает?
Тарас Березовець _ 17.04.2008 14:36
IP: 194.30.168.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Із соціологів до яких звертався Казбек відмовився співпрацювати тільки Вешняков. Ну а до Разумкова і в КМІС з такими проханнями Космосу можна навіть не підходити.
Тарас Березовець _ 17.04.2008 14:29
IP: 194.30.168.---
Шановний п. Яйцеголовий!

Ну і нікнейм ви собі взяли прости Господи:) Дякую за приємну новину, то значить якраз час запитати про зарплату:)
Підкажіть, бо ви краще знаєте, куди звертатися – на Турівську, 13, чи може Володимирську, 69 або взагалі на Грушевського, 12?
egg-headed _ 17.04.2008 10:30
IP: 193.34.72.---
Тарас Березовець в штабі БЮТ на постійній зарплаті, а Інтер у литвинівців бабки бере за разові подачі. Не беруся судити, що краще, а що гірше. Легкоплинуча джинса – чи постійній плащик.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 17.04.2008 01:16
IP: 92.49.199.---
Айда круто, не в бровь, а прямо в глаз. А вы Тарас извинились перед Коленькой Чуриловим? Не собираюсь выступать в роли адвоката Тараса. Он такой, что сумеет и сам за себя постоять. Вообще не знаю, о чем ведет речь USU. Но достаточно долго и хорошо знаю Чурилова. Настоящие, а не липовые украинские социологи и не только они, уже давно ему руки не подают, ибо знают какую лабуду он гонит. "Сладкая парочка",они же Казбек Бектурсунов и Димочка Джангиров полтора месяца оббивали пороги социологов предлагая им далеко не тридцать серебрянников за роль "объективного глашатая резко повышающихся рейтингов Леонида Михайловича", нашли. У Н.Чурилова, как всегда раздвоение: Деньги портят людей, а их отсутствие тоже. Но он их (деньги) очень любит. Поэтому старается брать. Со злом же надо как-то бороться!? А начинал ведь когда-то совсем неплохо. Но раздался звонок: Алло! Есть халтура... Надо просто взять и зачитать вот это на камеру... И пошло, поехало...Деньги то не пахнут, вони смердять!
dima99 _ 17.04.2008 00:12
IP: 77.122.30.---
М-да... Как говаривал Хазанов: не так грустно, что он – писатель, как то, что мы – читатели!...

Ну, и какой месседж в этом клавомарании?! Особенно, если учесть, что у Чекалкина приведенный фактаж не имеет ниче общего с правдой!

а перед Чуриловым надо и правду извиниться... Там не все так однозначно было в 2004году!...
USU _ 16.04.2008 20:32
IP: 194.146.140.---
Тарас, Вы извинилсь перед Чуриловым?
skovalyov _ 16.04.2008 19:14
IP: 83.91.204.---
По-моему, кроме Черновецкого на предстоящих выборах все аутсайдеры.
_bigudi _ 16.04.2008 17:54
IP: 99.225.175.---
никак не пойму чему вы радуетесь? кто жжот, кого и куда? детский сад на парад.
serpav _ 16.04.2008 16:59
IP: 212.3.125.---
Ви самі відповіли на своє запитання – перш, ніж дивуватися, а чому це Інтер таку антиукраїнську політику проводить, подивіться, хто є власником цього каналу. Став Литвин акціонером РосУкрЕнерго чи ні – не важливо. Фірташ чудово розуміє, що Пилипишин не має ніяких шансів на мерство. А от відтягнути відсоток другий у конкурентів Черновецького може. Основна ставка робиться на Космоса. Тому чекайте обкуреного Льоню в наступних випусках свободи з Славіком Шустрим.
gffp _ 16.04.2008 16:40
IP: 195.230.133.---
Джинма форевер!
Вопрос – как можно держать на канале человека /некий Слава П/, из-за деятельности которого журналисты канала объявили озабастовке????
А ведь терпят.
А недавние увольнения на 5 канале?
Пипл схавал...
Либо журналисты сами поймут, что джинса вредна, либо пора ее искоренять каленым железом...
Иначе демократических СМИ нам не видать
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter