19 лютого 2013, 10:26

Дороги, газ і гарний настрій

Ситуація з українськими дорогами після деяких коментарів наших політиків вимагає тільки співчутливого і ніжного підходу. Наприклад, як у талановитого Олександра Шухера .

"Цілющою" названа міжміська траса Конотоп – Чернігів. Навіть інваліди виходять з маршруток, щоб іти пішки.

Карта автомобільних доріг України, відремонтованих під Євро-2012, зі супутника складається в сатанинську пентаграму.

В ямах на дорозі Львів – Радехів поселилися бобри. Завдяки збудованим бобрами греблям дорогою ще можна їздити.

Дівчина Марія з села Хотин хотіла підзаробити повією при дорозі, але не знайшла дороги і повернулася в село на ферму.

Укравтодор з великим відривом переміг в національній премії "Гордість країни" у номінації "Прорив року".

Перекинуте бабою Ганею на дорогу відро з водою в селі Струцівка розмило дорогу аж до палеоліту і спаралізувало рух на 3 години.

Дорога між селами Калинівка та Яблунівка перетворилася в закриту екосистему і ремонтує себе сама.

Яма на вул. Заводській у Києві визнана найматюкливішим місцем у світі.

Молокозаводи перестали відгружати в супермаркети молоко, бо все одно довозять до торгової точки тільки свіжовзбите масло.

Микола Азаров в прем'єрському автомобілі на одній з ям прикусив язик і почав скігліть.

Відповідальні за ремонт доріг в Україні після смерті стають "Жигулями", що їздять в Україні, а їхні душі потрапляють в пекло в чан з асфальтом.

Україна уже зараз може прийняти етап кубку світу ралійних перегонів по бездоріжжю. "Для цього у нас уже готова вся інфраструктура", – зазначив на правах анонімності один народний депутат.

Мануальні терапевти та масажисти витіснили повій з узбіч траси Київ -Одеса. Їхні послуги зараз більш затребувані.

Бричка на дві кінські сили діда Івана з села Петрушки після офіційного техогляду була визнана позашляховиком-евакуатором.

Німецькі автомобілі після перетину українського кордону відмовляються їхати далі, заклинюючись на задній передачі.

І на додаток – трохи застарілих "енергетичних" жартів:

Владислав Каськів в магазині канцелярського знаряддя, розписуючи ручку, підписав 48 нових газових угод.

У збудженому стані Владислав Каськів підписує до 60 енергетичних договорів в день.

Проковтнутий папірець з підписом Владислава Каськіва виводить з організму гази.

Син Владислава Каськіва боїться давати батькові щоденник на підпис.

На автограф-сесії Владислава Каськіва було підписано 6 договорів, 4 контракти, 10 довіреностей і одна угода з Дияволом.

Угодою на 4 млрд. грн. закінчилося заповнення Владиславом Каськівим анкети на дисконтну карту однієї з мереж автозаправок.

Ручці, якою Каськів підписує договори, присвоєно 3 ранг держслужбовця, надано окремий кабінет з секретаркою, і ручка отримує зарплату, сама розписуючись у відомості.

Ручка Каськіва за своєю силою обходить такі речі, як чарівна паличка Гаррі Поттера, магічний посох Гендальфа і лазерний меч джедая.

Правило В. Каськіва. "Маючи одну ручку, ти можеш підписати все, крім ручки. Маєш дві ручки – ти можеш підписати абсолютно все"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому деградували українські санкції?

Санкції є не менш важливим інструментом війни, ніж бойові дії. Вони допомагають скорочувати потік військових технологій або технологій подвійного призначення до російського військово-промислового комплексу та зменшувати доходи країни агресора – російської федерації...

Як стати хорошим міністром

Якось моя подруга спитала мене, що б я змінив в міністерстві культури, якби став міністром. Я відповів, що тут не вкластися у два слова, що має бути комплексна історія, і тільки тоді зміни стануть не косметичними, а реальними...

Як вийти з трикутника Карпмана

В ці дні загострилася дискусія щодо "хороших росіян", категорій "свій – чужий", і за подачі Дмитра Золотухіна – рефлексії про замкнутість українців в трикутнику Карпмана (схема "жертва-рятівник-переслідувач")...

Апологія The Gaze Media

Скоро буде рік, як я допомагаю проекту The Gaze Media – як радник Мультимедійної платформи іномовлення. Хоча сам проект публічно існує лише чотири місяці, до цього була підготовча фаза, включно зі зйомками та написанням...

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...