21 січня 2014, 11:54

Україна – не Чечня!

Для начала на общедоступном. Просто как киевлянин в черт-де знает каком поколении. Надоели все эти допы, гепы, жилины, колесниченки и другие марсиане, которые за немалые деньги пытаются рассказать нам, как построить совковый рай для отдельно взятых паханов.

Валили бы вы к себе в омск, челябинск, бологое или где там ваша ментальная родина. Ментальный, кстати, не от слова "мент".

Нам тут жить и работать нужно, цитируя одного недалекого политика. Оставьте нам наши города для тщательного ремонта – всю гниль и сволочь вымести надо.

А тепер до українців. В нашій країні орудують бандити, які найняли міліцію для власної охорони. Ці бандити не зупиняються ні перед чим заради наживи. Викрадення Ігоря Луценка – це не просто політичні репресії. Це те саме, що відбувається в Чечні – якщо якомусь чиновнику сподобалася дівчина – її викрадають. Якщо сподобався чийсь бізнес, навіть невеликий – віджимають.

Якщо ми не зупинимо це свавілля – завтра так може бути з кожним. Дітей можуть красти в школах, підприємців забиватимуть битами, тітушки будуть вказувати нам, коли кланятися і кому. А міліція стоятиме поряд і кліпатиме наївними очима.

Так відбувається в Чечні. Так може бути в Україні, тому що реалізується не російський сценарій, а конкретно чеченський – агресивний, різкий, безкомпромісний.

На жаль, міліція не розуміє цього, з ними добре попрацювали, розказуючи про бомжів на майдані. Вони будуть захищати бандитів, поки реально не зрозуміють, що ті – бандити, або ж, поки не стануть занадто заляканими.

Тому наші найперші дії:

- Створення народних дружин. Ми маємо приходити один одному на допомогу. Якщо когось б'ють на вулиці або забирають в машину – необхідно блокувати цих людей машинами, блокувати ворожі машини і визволяти громадян. Не бійтеся застосовувати силу в рамках дозволеного законом.

- Гуртуватися з друзями, колегами, ходити разом, не перебувати самим. Особлива увага в лікарнях, інших офіційних закладах. Як мінімум, у Олександрівській має бути постійний пост Нардепів/Євро/Автомайдану (дякую Oleks Piskun)

- Має бути єдиний координуючий ресурс, в ідеалі Автомайдан

- Зранку необхідно забирати газету "Вести" у тих, хто її роздає на перехрестях та в метро. Або підходити групою до промоутерів і просити віддати, щоб самим "пороздавати". Або пропонувати викупити за 100-150 грн. Ніякої сили, тільки добровільно, або за гроші. Газети везти на Майдан для опалення. І так поки не буде достовірної і всебічної інформації.

- Майже не ведеться адекватна пропаганда – що буде з Україною в разі перемоги чеченського сценарію. Немає листівок на Сході, немає листівок для "беркутів", немає мегафонів, направлених на них. Це величезна робота, яку парламентська опозиція може взяти на себе – в силу своїх логістичних та фінансових можливостей. Проти нас працює величезна пропагандистська машина, і буде злочином не запускати аналогічний механізм.

- Ми не порушуємо жодних законів. На вулицях орудують спортсмени, міліція не карає реальних винних. Отже, громадяни вправі захищати свої права. В тому числі, зафіксовані в Декларації прав людини – яка продовжує діяти на території України попри публікацію геніальних "висерів" колесніченка-олійника. Нагадаю: Нюрнбернгський процес базувався зовсім не на нормативних актах нацистів.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому деградували українські санкції?

Санкції є не менш важливим інструментом війни, ніж бойові дії. Вони допомагають скорочувати потік військових технологій або технологій подвійного призначення до російського військово-промислового комплексу та зменшувати доходи країни агресора – російської федерації...

Як стати хорошим міністром

Якось моя подруга спитала мене, що б я змінив в міністерстві культури, якби став міністром. Я відповів, що тут не вкластися у два слова, що має бути комплексна історія, і тільки тоді зміни стануть не косметичними, а реальними...

Як вийти з трикутника Карпмана

В ці дні загострилася дискусія щодо "хороших росіян", категорій "свій – чужий", і за подачі Дмитра Золотухіна – рефлексії про замкнутість українців в трикутнику Карпмана (схема "жертва-рятівник-переслідувач")...

Апологія The Gaze Media

Скоро буде рік, як я допомагаю проекту The Gaze Media – як радник Мультимедійної платформи іномовлення. Хоча сам проект публічно існує лише чотири місяці, до цього була підготовча фаза, включно зі зйомками та написанням...

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...