Світ має зупинити російську воєнщину!
Сценарій анексії Криму Володимир Путін позичив у свого кумира Адольфа Гітлера – незаконний референдум під дулами автоматів, визнання результатів референдуму самою Росією та її декількома маріонетковими урядами. Паралельно – тотальне обмеження прав і свобод жителів півострова: відключення ЗМІ, обмеження свободи пересування, фізичні погрози.
Ми ніби повернулися в 30-і роки ХХ століття – саме такими методами нацисти розпочали своє завоювання Європи. Агресія, ненависть, підтасування фактів на фоні промивання мізків власному населенню – як і Німеччина після першої світової війни, Росія відчуває свою меншовартість і компенсує мілітаризмом.
Як і Німеччина, Росія прагне помститися за роки зневаги, за кризи, за насмішки, прагне за рахунок територій довести сама собі, що є сильною та поважаною державою. Путін мріє стати жандармом Європи, як колись царі-попередники; замість поліпшення життя власному народу, він прагне захоплювати і керувати іншими народами, як пішаками.
Ми закликаємо уряд України закрити державний кордон із Російською Федерацією. Ми просимо міжнародні інституції та уряди демократичних країн зробити все можливе, щоб зупинити російську воєнщину, аж до введення в Крим миротворчих сил ООН.
Кримчанам сьогодні потрібна наша допомога, як ніколи. Створення антикризового центру, розробка інформаційної кампанії, розробка програм розбудови півострову – це все має звучати від українського уряду як альтернативна, мирна стратегія для Криму.
Із кримського квазі-референдуму розпочнеться наступ на свободи інших країни. Якщо не зупинити голодного російського ведмедя, він висуватиме територіальні претензії донесхочу. Світ має зупинити Адольфа Путіна!
Слава Україні!
Голова Української Платформи Собор
Павло Жебрівський
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.