13 березня 2018, 10:09

Вимирання українців прискорюється шаленими темпами

З кожним роком скорочення населення в Україні прискорюється. Якщо за 2016 рік кількість населення скоротилася на 175 тисяч, то у 2017 році – вже на 198 тисяч.

Щорічно ми втрачаємо населення майже одного невеликого обласного центру, такого як Тернопіль чи Івано-Франківськ, або одразу кількох великих райцентрів – таких, як Бровари, Бориспіль та Ірпінь разом взяті.

На 63 живонароджених в нас приходиться 100 померлих. При цьому для збереження людського потенціалу держави уряд не робить навіть необхідного мінімуму.

На лікування хворих на онкологію виділив 27% від потреби людей, а для лікування серцево-судинних хвороб – 30%. І це при тому, що смертність від онкології і серцево-судинних хвороб разом складає 80% від всіх причин смертності.

Обов'язкове державне медичне страхування, яке здатне дати людям шлях для виживання, також не впроваджується.

Я двічі зверталася з листами до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з приводу необхідності створення Міжвідомчої робочої групи для розробки Національної стратегії здоров'я на довгостроковий період та відповідної держпрограми, але жодних кроків в цьому напрямку зроблено не було. Сьогодні відновлення людського потенціалу України не входить в перелік пріоритетів уряду.

Всі реформи чинної влади сьогодні спрямовані лише на економію коштів на життях людей. Для кого тоді вони робляться? Адже мертвим – реформи непотрібні! Вони потрібні для живих і мають покращувати їхнє життя.

Але за 26 років правління існуючого політичного класу ми втратили 10 мільйонів життів і продовжуємо втрачати дедалі більше. За своїми жахливими наслідками це співставно з геноцидом та репресіями сталінізму.

За оцінками фахівців, наявного населення в Україні залишилося близько 34-36 мільйонів – решта виїхали за кордон у пошуках кращої долі. Країна спустошена "попередниками" і продовжує добиватися "горе-реформаторами", які знищують те, що ще залишилося життєздатним.

Ми чверть століття ходимо по колу і повільно вимираємо, як нація. Вже сьогодні в нас спостерігається шалений дефіцит кадрів у всіх галузях, ми перестаємо бути конкурентоспроможними, нас мало і ми стаємо дедалі слабкішими.

І так триватиме доти, доки ми повністю не усунемо від влади існуючий політичний клас, який за 26 років незалежності остаточно деградував, розклався і більше не здатний на жодні реформи в національних інтересах України, в інтересах народу.

Ми вже змінювати їх по кілька разів, всі вони встигли побувати і при владі, і в опозиції. А українці продовжували вимирати.

Країною мають керувати професійні люди з державницьким мисленням, для яких національний успіх важливіший за власне збагачення – це вчені, успішні управлінці, галузеві фахівці, прогресивна молодь із західною освітою. А сучасним політичним елітам – вже давно місце на смітнику історії.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Тринадцять – число щасливе!

30 вересня 2011 року, в останній день першого місяця осені, "Замок-музей Радомисль" офіційно відкрив двері для відвідувачів. Хоча екскурсії до Музею української домашньої ікони і старожитностей "Душа України" ми проводили й раніше...

Історія на дотик

Того самого дня, 20 вересня, коли нашому Музею української домашньої ікони "Душа України" вручали сертифікат Національного реєстру рекордів, ми проводили також презентацію унікального інклюзивного продукту – мандрівної карти знаменитого туристичного маршруту Via Regia для людей із порушеннями зору...

Національний реєстр рекордів України відзначив ''Замок-музей Радомисль''!

Історико-культурний комплекс "Замок-музей Радомисль" внесено в національний реєстр рекордів України, а наш музей "Душа України" визнано першим в Україні Музеєм української домашньої ікони...

Не зовсім святкові нотатки в День Знань

Перше вересня – особливий день для кожного з нас. Колись я сама ходила до школи з портфелем і бантами. Потім вже водила туди дітей – з наплічниками й без бантів...

Смертельний політ над Дніпром

21 липня в центрі Києва сталася трагедія. Над Дніпром обірвався трос екстрім-атракціону. Один з двох братів – двадцятирічний хлопець, який в цей час був на цьому атракціоні, упав у воду...

Чи могло таке варварство статися у будь-якій з європейських столиць?! Ніколи!

Ми так прагнемо в Євросоюз – але поки що не здатні побороти корупцію та байдужість навколо себе... Іще одна цінна історична пам'ятка архітектури знищена – старовинна садиба Зеленських у давньому центрі Києва...