10 липня 2019, 10:49

Бій за Україну

Сьогодні вночі отримала попередження, що найближчим часом одним популярним блогером буде зруйновано мій політичний імідж...

Минулого тижня активно обговорювався вкид в медійний простір фіктивного рішення Баришського суду щодо начебто мого позову проти фейсбуку і відповідно лунав шквал наклепів від гомофільноі спільноти.

І все це тому, що в цей четвер у парламенті буде спроба під шум політичних баталій і тишу невизначеного міжвладдя зробити справжню біду для майбутнього України.

Мова про коноплю (маріхуану, анашу, гашиш), а точніше про новий надприбутковий бізнес для нових обличь українського олігархату.

Під виглядом закону про так званий "медичний канабіс" буде спроба протягнути закон, який не має реального відношення до потреб пацієнтів, а натомість дозволить промислове вирощування коноплі в Україні.

Я, однозначно, за те, щоб усі пацієнти які потребують наркотичних знеболюючих чи протисудомних, мали можливість отримати доступ до цих препаратів.

І я, однозначно, проти того, щоб Украіна була засіяна коноплею і ставала джерелом дельта-9-тетрагидроканнабінолового кайфу для Європи.

Для допомоги хворим і легалізації препаратів, які містять в собі коноплю не потрібно приймати закон 10113, потрібно лише внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України під номером 770, перевівши коноплю із таблиці 1 в таблицю 2.

Саме таким чином, якщо є реальне бажання, можно вирішити проблему хворих людей, які потребують наркотичних знеболюючих.

Водночас, не можу не звернути увагу на те, що поки недостатньо даних для того, щоб зробити однозначні висновки про безпеку канабісу навіть у разі застосування його у медичних цілях.

Але в четвер буде спроба відкрити "нові горизонти" для прихильників не медичної маріхуани, а "рекреаційної".

І коли всі будуть зайняті виборчим кодексом, буде спроба протягнути саме цей законопроект, який зруйнує майбутнє України.

В бідній країні засіяти поля коноплею і продавати її закордон – це трагедія для націі, здорової і щасливої України.

Ставати не просто сировинним придатком Європи, а конопляним придатком – соромно.

Прихильники маріхуани активно розповідають про країни, де її вирощування і вживання є легальним, але забувають сказати, що зі 193 країн світу, які входять в ООН, лише коло 20 маріхуану легалізували.

За останні 6 місяців раптом в усіх статтях Вікіпедії, пов'язаних з маріхуаною зявилися численні правки, які говорять про її безпеку і навіть користь.

Подивимось, що переможе в цей четвер на голосуванні – здоровий глузд чи чергові інтереси "великих гаманців", які заради нових прибутків готові засіяти Україну коноплею, прикриваючись правами і потребами хворих людей.

Відстоювати правду можно і без матюків, а радіти і посміхатися можно і, точно, корисніше для здоров'я тоді, коли ти не під кайфом.

А всім тим, хто пробує мене залякувати – відповідаю – ваша огидна брехня до мене не приліпає, я не схибила ніде і нічим ні перед Богом, ні народом України.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Тринадцять – число щасливе!

30 вересня 2011 року, в останній день першого місяця осені, "Замок-музей Радомисль" офіційно відкрив двері для відвідувачів. Хоча екскурсії до Музею української домашньої ікони і старожитностей "Душа України" ми проводили й раніше...

Історія на дотик

Того самого дня, 20 вересня, коли нашому Музею української домашньої ікони "Душа України" вручали сертифікат Національного реєстру рекордів, ми проводили також презентацію унікального інклюзивного продукту – мандрівної карти знаменитого туристичного маршруту Via Regia для людей із порушеннями зору...

Національний реєстр рекордів України відзначив ''Замок-музей Радомисль''!

Історико-культурний комплекс "Замок-музей Радомисль" внесено в національний реєстр рекордів України, а наш музей "Душа України" визнано першим в Україні Музеєм української домашньої ікони...

Не зовсім святкові нотатки в День Знань

Перше вересня – особливий день для кожного з нас. Колись я сама ходила до школи з портфелем і бантами. Потім вже водила туди дітей – з наплічниками й без бантів...

Смертельний політ над Дніпром

21 липня в центрі Києва сталася трагедія. Над Дніпром обірвався трос екстрім-атракціону. Один з двох братів – двадцятирічний хлопець, який в цей час був на цьому атракціоні, упав у воду...

Чи могло таке варварство статися у будь-якій з європейських столиць?! Ніколи!

Ми так прагнемо в Євросоюз – але поки що не здатні побороти корупцію та байдужість навколо себе... Іще одна цінна історична пам'ятка архітектури знищена – старовинна садиба Зеленських у давньому центрі Києва...