Кровна справа
Як судинні аномалії об'єднують вузькопрофільних фахівців
Як у державі система транспорту, так і у людини є важливі магістралі, що об'єднують усі його органи, живлять їх і забезпечують нормальне функціонування живого організму.
100 000 км судин серцево-судинної системи з її артеріями і артеріолами, венами і венулами, а також капілярами щосекунди розносять по організму кров і кисень в життєво важливі органи нашого тіла.
Тим часом медична наука і практична медицина щодня рухаються вперед, база знань і фактів невпинно збільшується, вдосконалюються методи дослідження, виробляються нові ліки. Відтак лікарі дедалі більше зосереджуються на дослідженні й лікуванні якогось одного органу. Хтось займається вухом, та горлом, хтось очами, хтось шкірою, хтось суглобами, хтось серцем і судинами.
При цьому відчувається брак системного підходу. І це реальна проблема, якщо врахувати, що всі ці органи залежать від системи кровопостачання.
Це особливо важливо – адже хворих не стає менше, погіршується екологія, нації старішають.
Що гірше – збільшується кількість випадків вад розвитку. За останніми даними медичної статистики, вже 6% дітей у світі мають ті чи інші вроджені проблеми. З цими проблемами, хворобами і патологічними змінами судин зустрічаються всі лікарі в своїй практиці.
Педіатри і неонатологи, дитячі хірурги і сімейні лікарі майже щодня діагностують і лікують гемангіоми і судинні мальформації. Судинні хірурги і терапевти діагностують і лікують варикозну хворобу. Ендокринологи і офтальмологи, гінекологи і проктологи бачать патологію судин на своїх ділянках відповідальності.
В той чи інший спосіб усі ці патології мають у своїй основі аномалії серцево-судинної системи.
Ми переконані, що майбутнє сучасної медицини лежить тепер не лише в площині особистого професіоналізму і досвіду. Не менш важить міжгалузева координація і персоналізований підхід до кожного пацієнта.
Саме такі підходи розвиває нещодавно створена Українська Асоціація Судинних Аномалій. Вона виникла з ідеї зібрати фахівців різних напрямків і об'єднати їх навколо проблематики судинної системи. Завдання Асоціації – пошук оптимальних системних рішень комплексу проблем судинної системи людини.
Перший конгрес Украінськоі Асоціації Судинних Аномалій відбудеться в online-режимі завтра, 12 грудня, об 11 годині.
В ньому беруть участь досвідчені і найкращі вчені-медики і практикуючі лікарі.
Серед них – доктор медичних наук, професор Ірина Бензар; доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії Тетяна Проценко; доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу хірургії та лікар – судинний хірург вищої категорії Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова Лариса Чернуха; доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Оксана Вітовська; лікар-ендокринолог вищої категорії, Заслужений лікар України Лариса Ніфонтова; лікар-офтальмолог вищої категорії Леся Лисиця; кандидат медичних наук, лікар-флеболог вищої категорії Сергій Щукін; кандидат медичних наук, лікар-косметолог Єгор Колодченко та інші.
Перший Конгрес Асоціації Судинних Аномалій має міжнародний статус і зіркових міжнародних спікерів.
Серед його учасників – лазерний хірург, дерматолог вищої кваліфікації Фірас Аль-Ніаїмі з Великобританії та його колега з Італії Андреа Пісточчіні
Запрошую всіх колег зацікавлених лікарів сімейної медицини, педіатрів, хірургів, неонатологів, дерматологів долучатися до конгресу за посиланням: http://vascular-congress.com.ua/
Реєстрація безкоштовна. Ви матимете унікальний шанс отримати нові знання і сучасні бачення в лікуванні гемангіом і винних плям, варикозу, судинних ускладнень діабету та інших судинних патологій.
Ми також дякуємо нашим патнерам за допомогу в організації конгресу:
Украінській Асоціації Лікарів Дерматовенерлогів та Косметологів,
Ассоцiацiї хiрургiв Украiни,
НАIХТ iм. Шалiмова,
Украiнській асоцiацiї ciмейноi медицини,
Асоцiацiї лазерноi медицини i косметологii,
Украiнській асоцiацiї дерматоскопiї шкiри,
А, крім того – компаніям LaRoche Posey, BIODERMA, "Медексим", "Ласкос" (представник CANDELA)
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.