Олексій Братущак журналіст

Аваков ігнорує імператив Авакова "підкоряйся – потім оскаржуй"

01 листопада 2017, 00:58

Арсен Аваков виглядав рішучим і принциповим, коли рік тому намагався нав'язати всій країні імператив презумпції правоти поліцейського "підкоряйся поліцейському – потім оскаржуй". Коли ж випала нагода довести свою принциповість власними справами на прикладі конкретного громадянина, то принциповість міністра "помножилася на нуль".

Лише рік тому Аваков просував зміни до законодавства з нормою "підкоряйся поліцейському – потім оскаржуй". Переконував, що це – світовий досвід. Що це – для безпеки громадян. Що "іншого шляху немає".

Міністр наводив багато аргументів на підтримку власної позиції. А допис у ФБ ряснів знаками оклику.Авакову було дуже легко відстоювати принцип "підкоряйся поліцейському – потім оскаржуй" загалом для всіх громадян країни.

Коли ж потрібно було самому дотриматися цього принципу в історії з одним конкретним громадянином, то міністр продемонстрував геть іншу поведінку.

Замість того, щоб підкоритися діям представників НАБУ щодо громадянина з прізвищем Аваков, інший Аваков використав свої владні повноваження.

До будівлі, де НАБУ проводило обшук, зігнали силовиків та місцевих "патріотів". Бо "міну підклали". Ну прямо як на кордоні з Саакашвілі.

Також Аваков демонстративно прибрав силовиків з-під Ради (привіт страхам Порошенка).

Ну і МВС поширило офіційне повідомлення "НАБУ потребує негайної корекції".

Текст готував департамент комунікації МВС. А там ще з часів телеканалу TVi пам'ятають, як потрібно проводити "корекції"...

На додачу ще й ціла парламентська партія заявила про політичний тиск на міністра, Нацполіцію та партію.

Це все яскраво демонструє, що принцип "підкоряйся – потім оскаржуй" Аваков з друзями хотіли нав'язати для інших громадян, а не для себе. Коли принцип стосується їх самих, то вони його демонстративно ігнорують.

Але у випадку Авакова може з'явитися можливість виправитись.

Справа у тому, що в матеріалах розслідування припускали, що заступник міністра внутрішніх справ міг діяти під впливом свого безпосереднього керівника. Якщо слідчі знайдуть підтвердження цьому, як тоді поведе себе Арсен Аваков?

Підкриться, а потім оскаржить? Чи знову проігнорує проголошений принцип?

Коментарі — 44
Володимир Тихий _ 03.11.2017 00:11
IP: 35.195.195.---
Чи не перший блог, який прочитав з усмішкою на обличчі. Дякую!
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 21:13
IP: 35.187.95.---
Олександр Перший:

Знов – ДАРЕМНО ПОТУРБУВАЛИСЯ!

Я "проблему" – не змінювала! Це саме ви – назвали "блокаду" "дебільною", а я – тільки розширила/поглибила/розкрила повністю (!) цю, – як ви кажете, – "проблему" блокади.
1. Визнати ОРДЛО "окупованими" ніхто "державі" не збирався заважати, і нічим ніколи не заважав.
2.Ваш приклад "про зарплату" – недоречний, бо, – якщо використовувати його "фабулу" та термінологію, – то блокада – це так, якби сама "держава" сповіщала "бандитів" коли саме, кому скільки вона платить, і де той буде йти після одержання зарплатні, тобто – пряме співробітництво.

Тож – не треба викручуватись як зміюка під чоботом! Ваші маніпуляції в стилі НЛП – всім на УП добре відомі, і, – слава Богові, – вже ні на кого не "справляють враження"... Змиріться з цим!

Тож – ще раз повторюю – ДАРЕМНО ТУРБУЄТЕСЬ!
Олександр Перший _ 02.11.2017 15:27
IP: 188.163.12.---
LYCIV_OLGA:
Відповім без образ у вашу адресу.

Ви змінили проблему, яка обговорювалась (купівля вугілля в ОРДЛО), на іншу: "співробітництво з терористами" (постачання їм за дешево води та електроенергії).

1. Що до постачання... Україна вимушена це робити, поки ОРДЛО не визначені окупованими територіями (вимоги міжнародних догорів щодо відповідальності за гуманітарну катастрофу). Чому Україна не могла з самого початку визнати факт окупації з боку РФ? Це інше складне питання.

2. Єдиний аргумент по темі, який ви привели проти купівлі антрациту з ОРДЛО, це те, що з оплати за вугілля сепаратисти брали податки. Але це теж саме, як звинувачувати державу в співробітництві з бандитами, тому що бандити забрали у вас гроші, які видала держава за вашу роботу.

Повторюю. Результатом блокади стало те, що Україна втратила, ОРДЛО надбали доходи та ще й в валюті, а не в гривнах.
Orest Jj _ 02.11.2017 13:11
IP: 77.52.122.---
LYCIV_OLGA:
(закінчення)
І навіть зараз деякі моральні потвори продовжують "вішати нам на вуха" свою олігархічну "локшину", намагаючись "втюхати" нам барижну хуцпу про те, що було б "доречніше" (!) купувати "трохи дешевше" у тих, хто на ці гроші вбиває наших захисників, обіцяє вбивати нас і наших дітей та "дійти до Києва і Львова"... Тобто – нам пропонують, – просто- напросто, – продавати за "дешеве" тепло тих, хто стоїть між нами і війною, розрухою і смертями...

Тож – ПО-ЧЕТВЕРТЕ, -

відповідно до всього викладеного мною, – ПРОПОНУЮ КОЖНОМУ
САМОСТІЙНО ВИЗНАЧИТИСЯ З ОЦІНКОЮ ДОЦІЛЬНОСТІ ТА МОРАЛЬНОСТІ ВЕДЕННЯ ТОРГІВЛІ З ОРЛДО (і з тим як це все можна назвати)
а що тут визначатися. Рыгошоколадники за торговлю, все остальные – против.От вам и гражданская война по Дацюку.
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:13
IP: 35.195.17.---
(закінчення)
І навіть зараз деякі моральні потвори продовжують "вішати нам на вуха" свою олігархічну "локшину", намагаючись "втюхати" нам барижну хуцпу про те, що було б "доречніше" (!) купувати "трохи дешевше" у тих, хто на ці гроші вбиває наших захисників, обіцяє вбивати нас і наших дітей та "дійти до Києва і Львова"... Тобто – нам пропонують, – просто- напросто, – продавати за "дешеве" тепло тих, хто стоїть між нами і війною, розрухою і смертями...

Тож – ПО-ЧЕТВЕРТЕ, –

відповідно до всього викладеного мною, – ПРОПОНУЮ КОЖНОМУ
САМОСТІЙНО ВИЗНАЧИТИСЯ З ОЦІНКОЮ ДОЦІЛЬНОСТІ ТА МОРАЛЬНОСТІ ВЕДЕННЯ ТОРГІВЛІ З ОРЛДО (і з тим як це все можна назвати)
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:10
IP: 35.190.198.---
(продовження)
ПО-ТРЕТЄ -
головна проблема всіх опонентів блокади полягає в тому, що всі вони є типово-показовими (як з підручника) моральними деградантами!
Для цих моральних калік – найголовніше в житті – матеріальне благополуччя, вигода, спокій, забезпечення безпроблемного (!) існування за БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ!
А такі поняття як честь, почуття власної гідності, національна свідомість чи гордість – для таких виродків – поняття порожні і беззмістовні. Вони дійсно (нітрохи не прикидаючись і цілком щиро (!!!)) не розуміють значення цих термінів!
При цьому – ці моральні виродки – теж цілком щиро вважають всіх інших, тих хто не підтримує їхні погляди, – недорозвиненими лохами і намагаються агітувати/переконувати їх, звинувачуючи у відсутності "логіки" і "практичності", і шантажують їх цілком реальними матеріальними втратами у зв'язку з відмовою від їхніх барижних "цінностей"...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:08
IP: 35.195.70.---
(продовження)
ПО-ДРУГЕ –
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" фінансування тероризму – це надання чи збір активів будь-якого роду з усвідомленням того, що їх буде використано повністю або частково для організації, підготовки і вчинення окремим терористом або терористичною організацією визначеного КК терористичного акту..."
Тож – те, що нинішня "влада" за майже 3 (три) роки майже нічого не зробила для забезпечення енергетичної незалежності України і тільки торгувала з ОРЛДО (дещо, навіть (!!!), поставлялося безоплатно, тобто – за рахунок громадян України) – може бути кваліфіковане як підривна/антинародна/антидержавна діяльність, тобто (на вибір): або злочинне недбальство до виконання своїх обов'язків – що призвело до особливо тяжких наслідків; або – саботаж/диверсія/ колабораціонізмом з ворогом, а то і зрада Батьківщині.
І це (таке) звинувачення ще буде в майбутньому висунуто в суді дуже багатьом представникам нинішньої влади з усіх її "гілок"
(див.прод.)
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:05
IP: 104.199.68.---
(продовження)
Якщо ми щось купили у юридичної або фізичної особи з окупованих територій і перерахували (заплатили готівкою) йому гроші, неважливо в якій банк, в український або якийсь інший, значить "з того боку" з'явилися гроші. Оскільки на окупованих територіях діє місцева адміністрація, ворожа державі Україна, і ця адміністрація збирає свої (!!!) податки зі ВСІХ суб'єктів на підконтрольній їй території, то вона автоматично фінансується за рахунок наших платежів.
А куди йшли зібрані гроші? В першу чергу на військові потреби – зарплати "ополченцям" і "народній міліції", які вбивають наших військовослужбовців, зарплати робітникам на заводах, де ремонтують зброю і техніку, яка завтра буде вбивати українців. Тобто – на фінансування тероризму.
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:03
IP: 35.195.70.---
У чому саме не правий Олександр Перший "і іже з ними"

ПО-ПЕРШЕ – нагадую усім:

03.01.17 Террористы "ЛНР" получают в качестве "налогов" 47% стоимости угля, поставляемого для "Центрэнерго" из оккупированных территорий, – выводы СБУ.../censor.net.ua/news/422047/;
02.02.17. Глава "Укртрансгазу": Мені сказали, що це Фірташ. Щоб десь на дорозі не забули привітатися"...epravda.com.ua/publications/2017/02/2/619498/;
28.02.17. ""ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці"...epravda.com.ua/columns/2017/02/28/622105;
Виктория Войцицкая "Во что нам обходится сотрудничество с террористами" (ЗН N20, 2017):.../gazeta.zn.ua/energy_market/vo-chto-nam-obhoditsya-sotrudnichestvo-s-terroristami-249561_...

І це, – як то кажуть, – "тільки навскидку"...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 02.11.2017 10:01
IP: 104.199.68.---
Олександр Перший:
Ви мені відповіли – дякую! Я зворушена...
Але ВИ ДАРЕМНО ПОТУРБУВАЛИСЯ...
Александр Луганько _ 02.11.2017 07:58
IP: 93.76.247.---
Ржал с Авакова – " политическое давление".
Олександр Перший _ 01.11.2017 16:15
IP: 188.163.12.---
Уточнення: "ПАО "Центрэнерго" покупает американский уголь по $113, или 2903 гривен за тонну". Я помилився, коли вказав ціну 103$/т.
Олександр Перший _ 01.11.2017 15:23
IP: 188.163.12.---
LYCIV_OLGA:
15.03.17."Порошенко просить РНБО зупинити транспортне сполучення з ОРДЛО" (...pravda.com.ua/news/2017/03/15/7138179/);
"РНБО вирішила припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення" (...pravda.com.ua/news/2017/03/15/7138185/)

...От, тільки не зрозуміло – чия після цього – ця "дебільна блокада"...
Це політична плата за спокій в країні, поступка блокадникам. Тепер вже можна підрахувати наслідки: мільярдні втрати для бюджету України, втрата українських шахт в ОРДЛО разом з податками, які вони платили в бюджет, оголошення шахтарів тих шахт сепаратистами/бандитами, тобто, втрата економічного зв'язку з українськими шахтарями, фінансова допомога шахтарям Пенсільванії за постачання антрациту в Україну по ціні 103$/т. Недосягнення цілі блокади: ні заложників не повернули, ні економіку ОРДЛО не зруйнували. Ось така дебільна перемога!!!
LYCIV_OLGA _ 01.11.2017 14:42
IP: 35.195.76.---
"Хто куди, а голий – в лазню"!...

Олександр Перший:
Orest Jj:
Це перемога!
...С середины октября Россия начала экспортные продажи угля, добытого в зоне АТО, транзитом через территорию Украины в Польшу...
Так, це "перемога" Семенченко та Парасюка.
Це те, про що всі вже писали, як про наслідки дебільної блокади "вугілля на крові"...
І що – дійсно "цікаво":
15.03.17."Порошенко просить РНБО зупинити транспортне сполучення з ОРДЛО" (...pravda.com.ua/news/2017/03/15/7138179/);
"РНБО вирішила припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення" (...pravda.com.ua/news/2017/03/15/7138185/)

...От, тільки не зрозуміло – чия після цього – ця "дебільна блокада"...

А щодо "вугілля з ОРДЛО"/Польщі/цін на це вугілля – то ще на початку жовтня –
04.10.17 "Министр энергетики Польши подтвердил поставки угля из оккупированного Донбасса через Россию" (.../biz.censor.net.ua/events/3033686/)
Максим Чарушниковв _ 01.11.2017 14:11
IP: 46.211.147.---
Холодницький як держслужбовець (найнятий на гроші українського народу) має обовязково пройти поліграф з одним питанням чиї інтереси і за яку вигоду він відстоює і лобіює)))
Поліграф (за участю іноземних фахівців) щодо корупційних дій мають обовязково проходити всі хто працює за державний кошт і на державних посадах з виконавчої, законодавчої, судової гілок влади
Logic2009 _ 01.11.2017 13:53
IP: 91.196.177.---
Микола Пазюк:
Льоша, почитай сьогоднішній матеріал з коментарями Матіоса на УП (та й блог самого Авакова). Хоча... Бачу, що на УП – головне написати (слухати.читати когось?? журналістові?? так як можна?!). Хай інші читають.
"Неча на зеркало пенять..."
Журналісти – дзеркало. Їх діло не читати, а збирати факти.
Читати повинні ми.
Не подобається Братущак, наступні блоги його не читайте.
-Vesna- _ 01.11.2017 13:50
IP: 93.74.211.---
Максим Чарушниковв:

НАБУ має займатись справами де найбільші збитки.
Звісно.
А не організовувати черговий цирк шапіто, видаючи глядачам на вході попкорн.
Авакова вони мотузять за 2 млн потенційних гривень розтрат... це навіть не смішно.
Колячи та тролячи його, і ржуть в кулачок. Гидота.
Максим Чарушниковв _ 01.11.2017 13:43
IP: 46.211.147.---
Valeriy Lazarev:
valsh01:
"Так вот, обычная логика и здравый смысл подсказывают, что прежде чем искать и наказывать мелких воров и коррупционеров, НАБУ стоило бы озаботиться более крупной добычей."
Т.е. Вы признаете, что Аваков ворует, но по мелочи.
НАБУ має займатись справами де найбільші збитки, бо в них обмежений людський ресурс

Це Ротердам+++ Ахмєтов і Порошенко
Конрабанда в Україні і в тому числі в зоні ато Порошенко-Насіров-Ахмєтов-Гройсман
НБУ Гонтарєвої і Порошенка Кубів
Незаконна торгівля зброєю Порошенко-Кононенко-Турчинов-Пашинський після якої взривають пусті склади
Офшори гаранта і нардепів особливо з груп відродження та волі народу
Чорна контрабанда, торгівля наркотиками, ігровий бізнес, кришування криміналу Аваков і ко
руслан49 _ 01.11.2017 12:13
IP: 37.53.227.---
Anatol Zubenko:
Олександр Перший:
Orest Jj:
Це перемога!
...С середины октября Россия начала экспортные продажи угля, добытого в зоне АТО, транзитом через территорию Украины в Польшу...
Так, це "перемога" Семенченко та Парасюка.
Це те, про що всі вже писали, як про наслідки дебільної блокади "вугілля на крові". Цікава інша інформація: по якої ціні Польща купує вугілля з Донбасу? Впевнений на 100%, що не по 600 грн. за тонну, а десь на рівні Роттердам+.
А почему вагоны не арестованы и назапвсной путь?
Про це говорили з самого початку "блокади", що вугілля апалченці будуть продавати, як їм захочеться. Ніяк не докажеш, що це вугілля з Донбасу, а не з Кузбасу. А Єгорка Соболєв із Сахаліна вішав лапшу на вуха – Полонених апалченці випустять, промисловість ДНР і ЛНР упаде. А впала промисловість України після "блокади" на мінус 6%.
Олександр Перший _ 01.11.2017 12:10
IP: 188.163.12.---
Anatol Zubenko:
А почему вагоны не арестованы и назапвсной путь?
Не знаю. Можливо тому, що за документами там все юридично оформлено бездоганно з боку Росії. Ви ж не хочете, щоб в РФ арештовували українські товари, які, наприклад, слідують в Казахстан. А на вугіллі не написане, що воно з ОРДЛО.
Олександр Перший _ 01.11.2017 11:45
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
то есть, вы признаете, что Пакращенка и кО покупали уголь у бандитов?
Де це ви таке вичитали?
Orest Jj _ 01.11.2017 11:33
IP: 77.52.114.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
Це перемога!
...С середины октября Россия начала экспортные продажи угля, добытого в зоне АТО, транзитом через территорию Украины в Польшу...
Так, це "перемога" Семенченко та Парасюка.
Це те, про що всі вже писали, як про наслідки дебільної блокади "вугілля на крові". Цікава інша інформація: по якої ціні Польща купує вугілля з Донбасу? Впевнений на 100%, що не по 600 грн. за тонну, а десь на рівні Роттердам+.
то есть, вы признаете, что Пакращенка и кО покупали уголь у бандитов?
Олександр Перший _ 01.11.2017 11:28
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Це перемога!
...С середины октября Россия начала экспортные продажи угля, добытого в зоне АТО, транзитом через территорию Украины в Польшу...
Так, це "перемога" Семенченко та Парасюка.
Це те, про що всі вже писали, як про наслідки дебільної блокади "вугілля на крові". Цікава інша інформація: по якої ціні Польща купує вугілля з Донбасу? Впевнений на 100%, що не по 600 грн. за тонну, а десь на рівні Роттердам+.
Orest Jj _ 01.11.2017 11:12
IP: 77.52.114.---
Це перемога!
...С середины октября Россия начала экспортные продажи угля, добытого в зоне АТО, транзитом через территорию Украины в Польшу.
В течение второй декады октября по этой схеме с территории Россию в Польшу было поставлено 45 вагонов с углем (больше 3 тыс. тонн антрацита).
Пунктом отправления груза является ж/д станция "Несветай" (г. Новошахтинск, РФ), с которой вагоны попадают на приграничную ж/д станцию "Соловей" (Белгородская обл., РФ) и въезжают на территорию Украины через станцию "Тополи" (Харьковская обл.).
В дальнейшем эти же вагоны въезжали из Украины на территорию Польши через погранпереход "Изов-Хрубешов".
Эту информацию подтверждают данные "Российских железных дорог". По информации РЖД, вагоны с антрацитом из станции "Несветай" въезжают в Украину через погранпереход "Соловей"-"Тополи". Конечным пунктом назначения этого груза является ж/д станция "Изов" (Польша).
valsh01 _ 01.11.2017 10:58
IP: 212.178.24.---
Valeriy Lazarev:
valsh01:
"Так вот, обычная логика и здравый смысл подсказывают, что прежде чем искать и наказывать мелких воров и коррупционеров, НАБУ стоило бы озаботиться более крупной добычей."
==
Т.е. Вы признаете, что Аваков ворует, но по мелочи.
Во-первых, не Аваков ворует, а его сын)) (по крайней мере в этом эпизоде).
Во-вторых, ворует или нет – это можно доказать только в суде, когда и НАБУ, и сын Авакова представят свои доводы)).
В-третьих, главный мой смысловой тезис был не в том, вор сын Авакова или нет, а в том, что в этом конкретном случае абсолютно четко просматривается очередной наезд на папашу главмента. Чтоб он стал по-сговорчивей. Это не борьба с коррупцией от НАБУ, а взятие политического заложника.
Ну и, в-четвертых, замечать воровство одних, и в упор не замечать воровство других (еще более наглое и беспардонное) – это в чистом виде избирательное правосудие, когда "Своим – незамечание воровства и их крышевание, а врагам – закон"
Корупція1155 Уряд реформ337 Україна та Європа955 Aтака Путіна1123 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter