Олексій Братущак журналіст

Перша експертиза "записів Курченка": є поєднання елементів різних розмов

12 грудня 2017, 19:59

Юрій Луценко озвучив можливість залучення експертів з ФБР або Скотленд-Ярду для аналізу записів розмов "Курченка" та "Саакашвілі". Ця перевірка, за словами Генпрокурора, може відбутися спільно з українськими експертами. І от закордонні та вітчизняні експерти мають/можуть втсановити справжність записів.

Дивно чути подібне від Генпрокурора. Це виглядає як "ми спочатку це оприлюднили, а тепер будемо визначати і доводити справжність цих записів".

Насправді, Луценко заявив про залучення міжнародних експертів після відповідної ініціативи Саакашвілі. Останні можуть бути зацікавлені у цьому, щоб затягнути час. Бо якщо до щаписів телефонних розмов можуть бути і є запитання, то які можуть бути запитання до відеозаписів?

Перша експертиза оприлюдених записів вже відбулася. Це зробили під час підготовки сюжету для програми "Деталі" на телеканалі ZIK.Ми звернулися до Київської незалежної судово-експертної установи.

Експерт з фоноскопії Кирило Усков, який має більше 20 років роботи, проаналізував для нас оприлюднений Генпрокурором запис.Кирило Усков, експерт з фоноскопії

Серед висновків експерта: записі змонтовані, мають щонайменше 24 фрагменти, не можуть бути доказами у суді, фрагмент висловів про захоплення Харкова може бути врізаним з іншої розмови, фрагмент розмови "Курченко"-"Саакашвілі" може бути зроблений шляхом поєднання елементів різних розмов.

Усю розмову вкласти в сюжет можливості не було. Тому вирішив викласти пояснення експерта в блог. Може кому буде цікаво)Загальні висновки


Почнемо з того, що з себе представляють записи, які нам продемонструвала Генпрокуратура.

Цей матеріал, який продемонструвала Генпрокуратура, це щось похідне. Яку обробку воно пройшло, ми можемо лише здогадуватися. Як ми можемо здогадуватися про творчі задуми того, хто цей дайджест складав. Це по суті мультік.

Головна неприємність з цим мультіком те, що представники Генпрокуратури чітко не кажуть, що вони це зібрали зі шматків. Там у верхньому куті екрану змінюється дата, але якщо тільки слухати та не дивитися на екран, то цього можна не помітити. Ніби єдина розмова. Насправді, це фрагменти якихось розмов, які відбувалися не відомо коли не відомо за яких обставин.

Грубо кажучи: рівень довіри до цього запису відповідає рівню довіри до тієї особи, яка склала цю компіляцію. Але ми навіть не знаємо автора компіляції. Тим більше казати щось серйозно про походження цих фрагментів, які там включені, і чому саме ці фрагменти включені, це буде чисте гадання на кавовій гущі.

Найбільша проблема у тому, що люди масово ставляться до цього як до якогось доказу. Хоча воно в принципі доказом не є. Це якийсь дайджест, ілюстрація, яка грубо кажучи пояснює логіку Генпрокуратури, яка виходячи з того, що там звучало це і це, ухвалила таке рішення. Але строго судити там не можливо.

Щось витягнути з цього матеріалу, звичайно, можна. Хоча він дуже обмежений.

Наприклад, ті епізоди, де є голос, який приписується Саакашвілі, вони усі трохи не добирають по об'єму для того, щоб по ним можна було давати категоричні висновки.

Потрібно розуміти, що для такої методики, як діалектика існує цифра – 30 секунд. Це нижня межа (для тривалості уривку промови однієї особи, – О.Б.), з чого можна дати категоричний висновок (щодо ідентифікації особи, – О.Б.). Насправді, іноді можна дати категоричний висновок і з трохи меншого об'єму матеріалів. Це впирається в індивідуальні особливості (голосу людини, – О.Б.), якщо вони дуже яскраві і дуже рідкі, то можна було б (робити висновок, – О.Б.). У цьому сенсі, оприлюднені ГПУ записи також не дуже перспективні. Те ж саме стосується голосу, який приписують Курченку.

З іношого боку можна казати про те, що категорично негативний висновок, напевно, все ж таки можливий. Якщо воно взагалі не зійдеться. Може таке бути. Хоча теж достовірність цього висновку теж буде трохи під питанням.Тепер по фрагментам.

У оприлюднених Генпрокуратурою записах є 24 фрагменти. Щонайменше. Оскільки ми не маємо оригіналів цих записів, точно не знаємо, як вони записані, однозначна діагностика монтажу дуже сильно ускладнена. Якщо ми почитаємо методичні рекомендації Мінюсту, там дуже чітко написано: для того, щоб визначити відсутність монтажу потрібно на експертизу надати: оригінальний запис – відстуній для цієї експертизи, прилад, яким це здійснили, – також відсутній, детальну інформацію про те, як все це було зроблено (схема підключення, додаткові прилади тощо). Усе це потрібно для експертизи.

Фактично ми маємо перевірити версію.

В аналогову епоху, коли все писалося на касети, по самому запису можна було більш-менш чітко порахувати, яка це копія. Кожна копія дуже помітно вбиває якість. У цьому випадку все це від нас ізольоване. Ми маємо рядок цифр. Якщо в аналогових записах ми намагаємося щось сфальсифікувати, то цей лічильник копій працює проти нас. У цифрі цього немає. Технічна можливість зробити компіляцію, яка дуже гарно сприймається на слух, точно є. Усе буде залежати від можливості вибрати якісний початковий матеріал, в якому є потрібні для мене фрази, і від моєї кваліфікації. Також питання часу. Дуже складно зробити щось якісне протягом півгодини. Якщо запис "гуляв" пару півмісяців, то можна очікувати будь якого дива.

Після невідомих перетворень, які ми бачимо в цьому мультіку, не можливо надійно визначити, як воно робилося. Хоча на слух, там, де мова йде про телефону розмову, це скоріше за все, телефоні розмови.

Різниця може бути обумовлена тим, що різні апарати (телефони) по різному влаштовані. Трохи більше вітру, буде більше шуму в мікрофоні, загальний шум навколо – шумопонижувач впорюється чи не впорюється. Ось такими аспектами може змінюватися картина.

Якихось ознак тут все одно не побачиш.

З того, що ви бачили, дуже чітко відрізняєтсья акустична картинка того, що знято з телефона і в цьому ж записі у відео фрагментах, які, я так розумію, знімалося закріпленою десь на груді мініатюрною камерою.Висновки по конкретним шматкам


Дивимось динамічну спектограму звукової доріжки. Я трохи приб'ю по частотам, щоб було більш наглядно та інформативно.

Ось часу (х), ось частот (у). Чим щільніший колір, тим вища амплітуда. Така розгортка по частоті і по часу. Ось ми бачимо проміжок між фрагментами запису.По спектрограмі можна чітко зрозуміти, що цей проміжок забитий нулями. Там взагалі немає жодного сигналу. Це дуже чітко дозволяє виділяти те, що точно не є єдиним фрагментом. Є такий проміжок – це вже різні шматки записів.Не дуже приємний момент, який може про щось казати, а може і ні про що не казати. Ось, наприклад, різке пониження шуму, може бути неакуратна склейка. Хоча гарантії жодної.Якщо пролистати цю динамічну спектрограму, то ми з завідною регулярністю будемо бачити такі білі полоси, які нам вказують на межі фрагментів.Десь в районі 15 хвилин є прекрасний шматок, який нам відкриває очі на деякі явища. Ось, наприклад.Цей шматок усього в межах 10 секунд. Ось цей шматок: "Слышишь, ну этот парень, конечно, е**ть он отмороженый на всю голову. Говорит, Харьков захватите?" Як цей шматок пов'язаний з усією іншою розмовою? Бог його знає. Може бути таке, що це була єдина ціла розмова, і з неї випустили якісь неінформативні шматки. А може це і не була єдина розмова.Цей шматок міг бути вставлений з іншої розмовиТому для того, щоб реально оцінити ситуацію, яка там відбувалася, і те, що дійсно було, це потрібно брати оригінали записів. Я сподіваюсь, це зроблять у суді, якщо такий суд відбудеться. І вже в рамках судової справи розбиратися.

У тому числі розбиратися з протоколами, в яких написано: хто, де і коли ці дані зняв.

Я не думаю, що мало місце бути якась зовсім аматорська прослушка. Це або знято з центрального комутатора, або одна зі сторін записувала розмову. У Генеральної прокуратури все таки є можливість це робити.

Абсолютна нормальна ситуація, коли на записах одну сторону чути краще, а іншу – гірше. Вони ж не говорять в одному місці і по одному і тому ж апарату. Усе це піддається якимось перетворенням з метою подавити шуми, щось прибрати, десь підвищити розбірливість не завжди удачно. Різні апарати, різні прошивки. Дива можуть бути.

Ось звуковий супровід на відео. Видно, яке воно яскраве красиве.Останній запис (розмова "Курченка" та "Саакашвілі", – О.Б.). Я його розбив на два фрагменти через наявність ось такого артефакта. Це – різка ступенева зміна фонового шуму.Тобто я можу допустити, що таке буває в житті (зміна фонового шуму, – О.Б.). Але тут воно дуже явне і різке. Грубо кажучи зовсім на порожньому місці. Хоча, можу і помилятися. Але я вважаю, що це фрагменти двох різних записів:

"Курченко": У меня есть в России возможность заходить в разные кабинеты. И я заинтересован в том, чтоб построить с вами историю длинную. Возможно такое развитие событий?

"Саакашілі": Я думаю, что надо вам с нашим другом поговорить на эту тему.


О.Б.: – Тобто між словами умовного "Курченка" та "Саакашвілі" є якийсь перепад?

Експерт: – Так, між репліками. Я схиляюсь до того, що це поєднані елементи різних розмов.

Знову обмовлюсь, що я не стверджую, що все інше – цілісне.


Ці шматки можуть бути елементами різних розмовЧи можна ідентифікувати голоси "Саакашвілі" та "Курченка"?


Об'єм мовного матеріалу не дозволяє говорити про категоричний позитивний висновок, що це голос Саакашвілі і голос Курченка.

На мій погляд за такого об'єму може бути вірогідний висновок. Але може бути і негативний висновок, можливо, навіть категоричний, якщо дуже серйозні особливості дозволять розрізнити голоси.

Але знову таки зрозумійте правильно. Ми зараз говоримо про якусь похідну штуку. Можно припустити, що існують якісь оригінали цих розмов, які починаються "Вітаю" та закінчуються "До побачення". На оприлюднених записах ми це чуємо не часто, але зазвичай так відбувається. По тим розмовам (оригінальним записам, – О.Б.) перспективи ідентифікації будуть очевидно інші. Якщо це взагалі комусь буде потрібно.

Щодо монтажу оприлюднених записів, то тут говорити абсолютно нема про що. Ця звукова доріжка однозначно складена шляхом монтажу. Тут особисто у мене запитань жодних немає. Але це і не доказ, це документальне кіно. Документальне кіно теж створюється так само. Беруться якісь фрагментти, об'єднуються під якийсь загальний задум.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
Николай Восколович _ 26.12.2017 18:56
IP: 37.73.134.---
Алкаш, проведи нам ещё раз курс Фотошопа, я ещё не проржался до конца)))
руслан49 _ 14.12.2017 13:32
IP: 37.52.16.---
virosvit:
руслан49:
руслан49:
virosvit:
руслан49:
А заборона на вивіз, це лобізм в інтересах не конкурентного нац. виробника.
Цивілізований світ тим і відрізняється від нас, що він "трошки правильніший".
.
Ви що хочете сказати, що прийнявши заборону на експорт лісу, він автоматично перестане ВИРУБУВАТИСЬ? Чи це почне зватись – санітарна вирубка, задля здоровя лісу, а масштабна заготівля припиниться?
Ні, ліс перестане вирубуватися, коли буде дозвіл на експорт в Європу лісу-кругляку.
То якщо ліс буде вирубуватись в будь якому випадку, то тоді нехай олігархи будують меблеві та деревообробні фабрики в Україні, а не "скирдують" міліарди в оффшорах...
Це сама більша біда для України – вивіз грошей за кордон. Якби ці гроші (навіть нечесно зароблені) оставалися в Україні і вкладалися в що небуть, це була б зовсім інша справа.
руслан49 _ 14.12.2017 13:11
IP: 37.52.16.---
virosvit:
руслан49:
руслан49:
virosvit:
руслан49:
А заборона на вивіз, це лобізм в інтересах не конкурентного нац. виробника.
Цивілізований світ тим і відрізняється від нас, що він "трошки правильніший".
Давай "правильний", дуй і далі у свою дудку. Я трохи їхджу і бачу цей ліс. Коли 15 років назад ще були сосни віком по 70-80 років, то вже їх немає. Зрізують сосни по 20-30 років. А дубів вже практично взагалі немає. Ще тільки деякі стоять у містах у парках.
Ви що хочете сказати, що прийнявши заборону на експорт лісу, він автоматично перестане ВИРУБУВАТИСЬ? Чи це почне зватись – санітарна вирубка, задля здоровя лісу, а масштабна заготівля припиниться?
Ні, ліс перестане вирубуватися, коли буде дозвіл на експорт в Європу лісу-кругляку.
руслан49 _ 14.12.2017 12:51
IP: 37.52.16.---
virosvit:
руслан49:
Запитання до олігархічного бізнесу, чому наші бізнесмени Ахмєтови, Коломойські, Порошенки, Пінчуки, Фірташі, Димінські не набудують в Зах.Україні потужних меблевих фабрик, тим самим забезпечивши роботою наших людей. Це ж і додана вартість, і податки в Україні, Європа б і слова не сказала у такому випадку, це ж конкуренція. А заборона на вивіз, це лобізм в інтересах не конкурентного нац. виробника.
Цивілізований світ тим і відрізняється від нас, що він "трошки правильніший".
Давай "правильний", дуй і далі у свою дудку. Я трохи їхджу і бачу цей ліс. Коли 15 років назад ще були сосни віком по 70-80 років, то вже їх немає. Зрізують сосни по 20-30 років. А дубів вже практично взагалі немає. Ще тільки деякі стоять у містах у парках.
руслан49 _ 14.12.2017 12:01
IP: 37.52.16.---
virosvit:
руслан49:
Будь ласка не послуговуйтесь термінологією пропагандистів Кремля. Це ж з їхнього лексикону: "грантососи", "грантоїди", чи Ви скоро почнете вживати словечки "америкоси", "гейропа" та інші.
Вилюднюйтесь, та ставайте європейцями.
"Ставати європейцем" і вимагати, щоб Україна гнала ліс-кругляк у Європу? Треба подумати.
руслан49 _ 14.12.2017 09:20
IP: 37.52.16.---
virosvit:

.
" Помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Виктория Нуланд заявила, что с 1991 года Америка потратила на Украину 5 млрд долларов.
5 млрд доларів США і ЄС потратили на грантососів і антикорупціонерів. Таких, як Шабунін, Лєщенко, Наєм і їм подібні. І зараз Уряд США видає грантососам зарплату.
І правильно роблят ь, бо за ЗЛОДІЯМИ потрібний "глаз да глаз". Хтось же ж повинен вести контроль за виконанням Україною зобовязань перед кредиторами, а саме використання коштів на цільові програми, та реформуванню КОРУПЦІЙНОЇ СИСТЕМИ. Чи грошики давай, а ми самі знаємо як їх "оприходовати".
У вас такий пієтет до цих грантососів, наче є злодійкуватий український народ, який вибирає собі подібних і є племя кристально чесних грантососів. А я читав в пресі, що і араби дають гранти за лобіювання вільного продажу української землі іноземцям. І грантососи не брезгують і цими грошима.
руслан49 _ 14.12.2017 09:13
IP: 37.52.16.---
Николай Щербак:

"Моя американская зарплата составила почти $ 200 тысяч перед назначением в Одессе. К этому должны были добавиться доходы от лекций и публичных выступлений", – написал Саакашвили на своей странице в Facebook.

Саакашвілі бере гроші у всіх, хто дає. Це птиця високого польоту і не боїться пересудів. Лєнін теж брав гроші у німців, щоб скинути Ніколая ІІ "Кровавого" – кажуть прихильники Саакашвілі.
Чи дозволило би ФБР США якійсь американській установі платити Міхо $ 200000 за якісь там лекції, якщо б Саакашвіли став кормитися з рук Росії. Я думаю, що ні.

Що до Леніна, то Ленін не брав гроші у німців. У німців гроші брав "Купец русской революции" Паврус (Изра́иль Ла́заревич Ге́льфанд) – але це інша тема...
Да, Лєнін гроші у німців не брав, а брав Парвус і давав Лєніну. Це дійсно все міняє.
Adriano Celentano _ 13.12.2017 19:18
IP: 77.91.130.---
Не, ну откуда такие феерично-долбобибические авторы с такими же эгспертами беруться, ХЗ.
Bufo Marinus _ 13.12.2017 18:36
IP: 35.187.76.---
"США должны жестко отреагировать на нежелание властей Украины бороться с коррупцией" – заявил журналист Джош Коэн в своей статье для Reuters.
"Во-первых, Запад должен использовать свои финансовые рычаги против Киева. Это означает, что МВФ, как минимум, должен обеспечить соблюдение своего требования о создании независимого антикоррупционного суда".
"Во-вторых, Запад должен понять, что он поддерживал неверного лидера в Украине. Президент Петр Порошенко в значительной степени потерпел неудачу в своем обещании побороть коррупцию. Это не тот тип лидера, которому должен доверять Вашингтон, и пока Запад застрял с Порошенко, США и их союзники должны быть готовы к работе вокруг него, когда это необходимо".
Bufo Marinus _ 13.12.2017 18:23
IP: 35.187.76.---
На сьогоднішній день Генеральна прокуратура України (ГПУ) оприлюднила не всі записи розмов у справі лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.
Про це в середу, 13 грудня, під час брифінгу заявив спікер Генеральної прокуратури України (ГПУ) Андрій Лисенко, повідомляє "РБК-Україна".
"Насправді доказова база не залишається в межах тільки тих записів, які демонструвалися, записів набагато більше. Ті, які демонструвалися, вони відображали лише окремі епізоди розмов", – заявив Лисенко.
Він підкреслив, що ГПУ готова до проведення експертиз цих записів, у тому числі із залученням міжнародних експертів, таких як Федеральне бюро розслідувань або Скотленд-Ярд.
Orest Jj _ 13.12.2017 18:04
IP: 77.52.49.---
...13:40 Защита демонстрирует видео, на котором неизвестный стреляет в сторону сотрудников правоохранительных органов.

Прокуратура снова просит признать эти доказательста безосновательными и недопустимыми, поскольку неизвестен источник происхождения этого видео.
Orest Jj _ 13.12.2017 17:54
IP: 77.52.49.---
...11:33 Юрий Луценко на видео выкрикивает: "Ре-во-лю-ция!", и призывает заблокировать определенные улицы в парвительственном квартале Киева.
Адвокат Фозекош отмечает, что здесь уже речь идет не о митинге, а о революции
Говорит, что это уже переворот.
"Это свидетельствует о радикальных действиях и настроениях", – отмечает она.
Кром етого, говорит адвокат Сердюк, на этом видео будущий Генпрокурор Украины призывает людей к совершению преступлений – блокированию дорог и захвату власти.

Прокуроры просят, чтобы суд в совещательной комнате признал недопустимыми доказательства защиты.

11:42 Следующим хотят посмотреть видео, которое, по словам адвокатов, свидетельствует о причастности оппозиции к тогдашнему разгону студентов.
Это – телевизионный сюжет, на котором записаны свидетельства-воспоминания женщины о том, как она увидела трех депутатов-оппозиционеров. Женщина якобы слышала, как они обсуждали предстоящий разгон студентов...
руслан49 _ 13.12.2017 15:58
IP: 37.53.226.---
Николай Щербак:
Глава Одесской ОГА Михеил Саакашвили рассказал, что он получает от Международного института лидерства 198 тысяч долларов.
"Моя американская зарплата составила почти $ 200 тысяч перед назначением в Одессе. К этому должны были добавиться доходы от лекций и публичных выступлений", – написал Саакашвили на своей странице в Facebook.

Саакашвілі бере гроші у всіх, хто дає. Це птиця високого польоту і не боїться пересудів. Лєнін теж брав гроші у німців, щоб скинути Ніколая ІІ "Кровавого" – кажуть прихильники Саакашвілі.
Вадим Криничний _ 13.12.2017 13:54
IP: 89.252.61.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Кому нужна эта потешная армия по стандартам НАТО, которая не может одолеть кучку пьяных и обдолбаных шахтарей, но на какую тратится более 10% бюджета, самой бедной страны на европейском пространстве.
Слухай но мордорський "шахтарю", а не пішов би ти в ТАЙГУ.
руслан49 _ 13.12.2017 13:53
IP: 37.53.226.---
Николай Щербак:
Oleg Zdyrko:
Николай Щербак:
А зачем? Логика...Саакашваль- сбитый летчик...
Моя логіка в тому, що:
1)) олігарх Курченко апріорі не може бути фінансистом Саакашвілі, бо це не вписується в
"образ Саакашвілі" – борця з олігархатом;
2)) " Помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Виктория Нуланд заявила, что с 1991 года Америка потратила на Украину 5 млрд долларов. При этом Нуланд особо подчеркнула, что Штаты не спонсировали Евромайдан." "Сегодня"10 Июня 2014. (тільки печево роздавала, гуляючи по Майдану).
5 млрд доларів США і ЄС потратили на грантососів і антикорупціонерів. Таких, як Шабунін, Лєщенко, Наєм і їм подібні. І зараз Уряд США видає грантососам зарплату.
Orest Jj _ 13.12.2017 11:59
IP: 35.195.152.---
Мордор за два года, имея 36 самолётов, 15 вертолётов, несколько залпов "калибра" и вылетов "ракетоносцев" и Сирия освобождена от ИГИЛ, и так же местных террористов, снабжаемых оружием из США, что примечательно, те же "джавелины" террористам не помогли.
Orest Jj _ 13.12.2017 11:30
IP: 35.187.76.---
Кому нужна эта потешная армия по стандартам НАТО, которая не может одолеть кучку пьяных и обдолбаных шахтарей, но на какую тратится более 10% бюджета, самой бедной страны на европейском пространстве.
Orest Jj _ 13.12.2017 11:26
IP: 77.52.62.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Orest Jj:
- Украина уже выполняет роль восточного фланга НАТО, – посол в Канаде Шевченко.
- По стандартам НАТО в Украине подготовлено 10 батальонов.
-В оборонном бюджете США предусмотрена поддержка украинского флота, пострадавшего после оккупации Крыма, – сенатор Портман
- Вторжение и захват территорий других стран нельзя игнорировать. Санкции США против РФ остаются в силе, – Тиллерсон.
- На саммите ЕС рассмотрят продление санкций против РФ – Туск...

...При загадочных обстоятельствах в Латвии умер глава компании Olainfarm, которая производит мельдоний – любимый допинговый препарат российских спортсменов
Пы.Сы только от этих новостей, хуже самим украинцам как это ни странно!
...мы стоим по колени в грязи на пороге космической эры. Через буераки – к звездам. От винта, "великий народ".
Orest Jj _ 13.12.2017 11:15
IP: 35.195.152.---
Orest Jj:
Orest Jj:
- Украина уже выполняет роль восточного фланга НАТО, – посол в Канаде Шевченко.
- По стандартам НАТО в Украине подготовлено 10 батальонов.
-В оборонном бюджете США предусмотрена поддержка украинского флота, пострадавшего после оккупации Крыма, – сенатор Портман
- Вторжение и захват территорий других стран нельзя игнорировать. Санкции США против РФ остаются в силе, – Тиллерсон.
- На саммите ЕС рассмотрят продление санкций против РФ – Туск...

...При загадочных обстоятельствах в Латвии умер глава компании Olainfarm, которая производит мельдоний – любимый допинговый препарат российских спортсменов
Пы.Сы только от этих новостей, хуже самим украинцам как это ни странно!
Orest Jj _ 13.12.2017 11:13
IP: 77.52.110.---
Orest Jj:
- Украина уже выполняет роль восточного фланга НАТО, – посол в Канаде Шевченко.
- По стандартам НАТО в Украине подготовлено 10 батальонов.
-В оборонном бюджете США предусмотрена поддержка украинского флота, пострадавшего после оккупации Крыма, – сенатор Портман
- Вторжение и захват территорий других стран нельзя игнорировать. Санкции США против РФ остаются в силе, – Тиллерсон.
- На саммите ЕС рассмотрят продление санкций против РФ – Туск...

....При загадочных обстоятельствах в Латвии умер глава компании Olainfarm, которая производит мельдоний – любимый допинговый препарат российских спортсменов
Orest Jj _ 13.12.2017 11:02
IP: 35.205.37.---
Orest Jj:
...10:45 Прокурор Кравченко предоставляет письмо из управления Контрразведки, которое свидетельствует, что суд давал разрешение на прослушку телефонных разговоров советника президента РФ Сергея Глазьева.
Адвокат Сердюк протестует. По его словам, в СМИ широко обсуждалось, что у прокуратуры не было разрешения на фиксацию этих разговоров и быть не могло на момент фиксации.
10:47 Адвокат Сердюк: "В связи с тем, что прокуратура не предоставила таких документов, которые бы подтверждали... Мы не видели Определение суда, мы видим только какие-то документы. Генеральная прокуратура не имела разрешений для записей этих разговоров. Это письмо, которое сегодня принесли, ни о чем не свидетельствует. Определения мы не видели".
Пы.Сы. чудны дела твои Господи!
Всех эти патриоти прослушивали, а в три котла попали и не могли подслушать, что им шахтари готовят!
Orest Jj _ 13.12.2017 10:58
IP: 77.52.110.---
...10:45 Прокурор Кравченко предоставляет письмо из управления Контрразведки, которое свидетельствует, что суд давал разрешение на прослушку телефонных разговоров советника президента РФ Сергея Глазьева.
Адвокат Сердюк протестует. По его словам, в СМИ широко обсуждалось, что у прокуратуры не было разрешения на фиксацию этих разговоров и быть не могло на момент фиксации.
10:47 Адвокат Сердюк: "В связи с тем, что прокуратура не предоставила таких документов, которые бы подтверждали... Мы не видели Определение суда, мы видим только какие-то документы. Генеральная прокуратура не имела разрешений для записей этих разговоров. Это письмо, которое сегодня принесли, ни о чем не свидетельствует. Определения мы не видели".
Orest Jj _ 13.12.2017 10:15
IP: 35.205.171.---
Народ привык, что его дурят как придурков, и всё это началось после сбитого Боинга, всем нравились "перехваченные" переговоры боевиков, которые в этих переговорах подробна всем рассказали как они сбили Боинг. Но почему то, когда ВСУ не раз попадало в котёл с тысячными потерями, не был перехвачен ни один разговор боевиков, что бы раскрыть эти трагические последствия.
Вся эта мышиная возня только на пиар и для тупого народа Украины.
Orest Jj _ 13.12.2017 10:12
IP: 77.52.110.---
Украинское державство отличается от российского одной важной деталью. В России державство идет в комплекте с царем. То есть, царь и держава – это неразрывное целое. Вспомните вопросы "а кто вместо Януковича?" по которым во время майдана можно было легко определить северного соседа. Украинцев это совершенно не волновало.
В Украинской версии царь существует отдельно от державы. Держава – то святе, а вот царь обычно поц и козел, которого с разной степенью срочности нужно заменить на более подходящую кандидатуру.
Среди прочего, из этого следует, что украинскому царю нужно несколько больше крутиться в поисках опоры и легитимности. Иногда это приводит к удивительным диспозициям, вроде той, в которой сегодня оказался Петро Олексійович.

Единственным надежным источником его легитимности является Путен. Почему? Потому, что он нападьот. І тоді ми можемо втратити свящєнну і омріяну віками Державу. Поэтому Петра Алексеевича терпят. Нет Путена – нет Порошенка.
Makar Baboker _ 13.12.2017 09:57
IP: 104.155.61.---
они думали, что их фальшивка уменьшит ряды сторонников Саакашвили... 10 числа стало видно без фоноскопии, что это не сработало.
Зеленський2 Aтака Путіна1199 Україна та Європа1071 Донбас3 Корупція1303
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter