Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Київ Яценка. Екскурсія маєтностями хрещеного батька тендерної мафії, кандидата в списки ПР

27 липня 2012, 00:47

На початку наступного тижні відбудеться з'їзд Партії Регіонів, на якому буде затверджений виборчий список. За інформацією автора в прохідну частину цього списку планує потрапити "давній знайомий", "герой" журналістських розслідувань – Антон Яценко.

Здається, цього хресного батька тендерної мафії не потрібно представляти, але у автора є новенька інфа, яка може стати в нагоді "донецьким".

Адже напевно Яценка беруть в список, бо в Партії Регіонів оцінили здібності Антона Володимировича до корупційних схем. І не тільки... Певно, що свої здібності тендерному мафіозі довелося підтвердити щей фінансами. Отож, щоб "януковичі" не продешевили, автор вирішив їм допомогти правильно оцінити статки Яценка, здійснивши віртуальну екскурсію тими маєтностями, які прикупив Антон Володимирович за свою бутність тендерним мафіозі.

Але спочатку нагадаю про схеми в яких заробляв Яценко. В свій час Антон Яценко був автором законодавчих ініціатив під загальною назвою "тендерна палата", які зокрема зобов'язували державні підприємства купувати інформаційні послуги в структурах Яценка. Наприклад, кілька сторіночок паперу, на яких були видрукувані цитати з Закону "Про державні закіпівлі" коштували держпідприємствам близько 4% від вартості закупівлі. Ці кошти перераховувалися на рахунки підприємств зареєстрованих на підставних осіб з близького кола Яценка. За інформацією автора з компетентних джерел, далі гроші надходили на рахунок компанії "Роял Фінанс" (створеної в 2007 році) в "Брокбізнесбанку".

Автора чомусь не дивує, що Яценко вибрав саме цей банк. Адже в своїй статті "Свинська афера на фоні свинячого грипу" на УП, автор довела, як тодішній голова податкової та власник "Брокбізнесбанку" Сергій Буряк разом з Яценком планували пограбувати платників податків через створення при ДПА приватних прокладок, на які підприємці мусили платити гроші за можливість надіслати в податкову звіти в електронному вигляді.

Тепер вони разом, що Яценко, що брати Буряки йдуть в команді Партії влади на вибори у Верховну Раду. А в ті часи, коли Сергій Буряк, ще керував податковою, а Антон Яценко крутив тендерні схеми, на рахунки Компанії "Роял фінанс" в "Брокбізнесбанку" впало 2,2 млрд. грн.

Звичайно при нинішньому дерибані державної власності, після скандалів про "Вишки Бойка" чи "Залізницю для Межигір'я", ця сума вже не так вражає, але також, погодьтесь, не мало.

Нині компанія "Роял фінанси" ліквідована. Її директор, до речі, також.

Василь Нікіфоров, тричі судимий наркоман, що формально значився керівником "Роял фінанс", помер при загадкових обставинах, саме тоді, коли компанію довелось прикрити.

Звісно вся та сума відмита на тендерних закупівлях не належала виключно Яценку – вона пішла по руках. Адже Антон Володимирович вже давно відомий, не тільки, як талановитий "схемщик", а також, як людина, яка здатна "враховувати інтереси" чималого переліку політиків різної масті. Лише одиниці в цій країні не "нагрілися" на схемах організованих Яценком. На цьому, зрештою, і трималася тендерна мафія.

Про розмах афер організованих Яценком свідчать його власні статки. Оцінити багатство Яценка дозволяє той факт, що певну частину коштів він вкладав в нерухомість. Ось автор і пропонує зробити екскурсію цими об'єктами.

В принципі, початок цієї екскурсії автор заклала, ще в 2009 році в статті "Свинська афера ДПА. Ігри Антона Яценка". В цій статі йшлося про приміщення на Артема 50\12. Тут близько 6 тисяч квадратних метрів Яценко купив у дружини колишнього заступника міністра фінансів Азарова Вадима Копилова. Коли автор прийшов в ЖЕК і взяв там платіжку за комунальні послуги за це приміщення, то виявив, що оформлено воно було на батька Яценка – Володимира Порфійовича.

На батька Яценка оформлені також три нежитлові приміщення по вулиці Льва Толстого, 39 (загальною, площею 2 тисячі 100 кв. м.)

Цей житловий комплекс має гонорову назву – "Граф Толстой". На сайті з продажу квартир в "Графі Толстому" зазначається, що це гідні апартаменти для сучасної шляхти, бо колись на цьому місці в Києві в 1860 році жив статський радник Олексій Ставровський. З апартаментів цього комплексу відкривається чарівний вид на Ботанічний сад.

ФотоДо речі, помітно, що Яценко вибирає будинки з гарними видами. Наприклад, будинок по вулиці Володимирській 51\1 на перший погляд не вражає – стара радянська потвора. Зате його вікна виходять на оперний театр.

Бажаючих перевірити чи є тут квартири родини Яценка пропоную поцікавитися приміщенням N30. Для цього в місцевому ЖЕКу треба попросити роздрукувати рахунок за комунальні послуги для Яценко Тетяни Миколаївни – матері нашого "героя".

Тут, до речі, в 2007-2008 роках була зареєстрована сестра Яценка -Дарина, яка в свою чергу була засновницею купи сумнівних підприємств. Наприклад, громадської організації з такою оригінальною, як для діяльності Антона Володимировича, назвою, як "Конгрес захисту населення від інфекційних хвороб".

Місця для паркінгу автомобілів Яценко має в сусідньому будинку на Володимирській 49а. Ці місця оформлені на нього та його матір -Тетяну Миколаївну.

До речі, стосовно автомобіля. Відомо, що в гаражі Антона Яценка є, як "Мерседеси" (для буднів), так і шикарний чорний "Бентлі Континенталь" для парадних виїздів. Авто було куплене в 2008 році і отримало номерний знак АА 9970 НМ. Ціна такого автомобіля – близько 4 млн. грн.

Фото: у Яценка схоже "Бентлі"Далі пропоную звернути увагу на шикарний будинок за адресою бульвар Шевченка, 11. Тут варто поцікавитися двома нежитловими приміщеннями на 800 кв. метрів, які, за інформацією автора, купив особисто Антон Володимирович. Також автор радить аудиторам Яценка перевірити квартиру N1 в цьому будинку. Цей будинок знаходиться одночасно і в самісінькому центрі столиці й поряд з зеленою зоною – парком імені Шевченка.

Фото


Наступна нерухомість – клубний будинок на Липках, за адресою вулиця Ольгинська 6а. Тут Яценко купив квартиру на 363 кв. метри.

Фото


Звісно в нашому переліку ніяк не можна обійтися без скандально відомої нерухомості, що виросла на печерських пагорбах обабіч Маріїнського парку. Мова йде про Грушевського 9 а. З квартир цього будинку відкривається прекрасний вид на Дніпро, Лавру, Верховну Раду та новий вертолітний майданчик Януковича.

Яценко в цьому будинку, за інформацією автора, володіє трьома помешканнями і п'ятьма машино-місцями в гаражному боксі.

Фото


Це ще не все, але щоб не перевантажувати блог продовження буде в наступній частині.

powered by lun.ua
Коментарі — 33
Edward Klaus _ 28.07.2012 10:04
IP: 109.153.122.---
Спасибо за сигнал, Татьяна. Внёс и этого субчика в список подлежащих немедленной кастрации.
Тетяна Чорновол _ 27.07.2012 23:51
IP: 46.203.163.---
Максим Шевченко:
Дякую! Мені дуже потрібні спостерігачі. Мій мейл 56031@mail.ru
immigrante _ 27.07.2012 23:22
IP: 188.78.189.---
В Ы Р О Д О К!! В О Р Ю Г А!
Referendum _ 27.07.2012 21:15
IP: 79.110.137.---
Як вони вкрали -то так ми у них все і відберемо! ГУРТУЙМОСЯ РАЗОМ! Де і Як? Дізнайся більше: referendum.kiev.ua
Гайди До Байди _ 27.07.2012 16:38
IP: 91.19.52.---
Тетяна Чорновол

Любочко

Прошу, звертайте більше уваги на розкрадання, що знищить господарку, а не зачаруйте людей з світлинами привабливих будівель.

Люба жіночко, невже не про те дійшла думка, що старанно трете людям під ніс, що ваш противник успішною людиною?
У кращому разі викликаєте комуністичну заздрість. А ці люди, які тим захоплюються, будуть якраз вибирати комуняків і реґіоналів.
Отож, любочко, прошу більше звертати увагу на розтринькуваність!!!!

Хоч домістили світлину красуні, а під нею викликаєте захоплення для "красоти" вашого суперника. Тобто немов робите для нього оголошення.
Тобто не збільшуйте ще запевнення успішности цих людей!!!
Дитино, більше викликайте справжнє вражіння розтринькуваности. Вам належить поруч ставити знимки бідоти. Тобто люди мають відчувати справжню бідоту і розтринькувальну розкішність, що не успішністю, а цвяхом для гробіння майбутности вкраїнських громадян.
aodeskij _ 27.07.2012 15:46
IP: 46.211.121.---
czushko vasilij:
Вниманию Василия Цушка, Татьяны Чорновол и Игоря Луценко!!!
Если Василий Цушко через своих карманных писак (Луценка, Чорновол, Монтян и прочих) еще хоть одну подобную этой грязную статейку разместит, то, наверняка, найдется пару народных депутатов, которые обратятся в Генеральную прокуратуру и в международные организации с требованием расследовать подмену нескольких страниц в законопроекте по госзакупках (N1209-д) Цушком и Морозом. Более того, есть все соответствующие материалы, заключение КНИИСЭ, которые достоверно подтверждают, что подмена была, а также указывают на конкретных лиц причастных к этому, в т.ч. Цушка. А это довольно серьезный срок в местах не столь отдаленных, или выезд на поселение в Чехию. Да, и СМИ наверняка заинтересуются такими документами...
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
aodeskij _ 27.07.2012 15:46
IP: 46.211.121.---
czushko vasilij:
Вниманию Василия Цушка, Татьяны Чорновол и Игоря Луценко!!!
Если Василий Цушко через своих карманных писак (Луценка, Чорновол, Монтян и прочих) еще хоть одну подобную этой грязную статейку разместит, то, наверняка, найдется пару народных депутатов, которые обратятся в Генеральную прокуратуру и в международные организации с требованием расследовать подмену нескольких страниц в законопроекте по госзакупках (N1209-д) Цушком и Морозом.
Вася с водокачки, что-то совсем потерялся. С таким компроматом, Цушку лучше вообще особо не высовываться. Что-то парень совсем потерялся. Кстати, он чем двери в прокуратуру выбивал, не головой ли?
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
aluczkij _ 27.07.2012 15:34
IP: 46.211.121.---
czushko vasilij:
Вниманию Василия Цушка, Татьяны Чорновол и Игоря Луценко!!!
Если Василий Цушко через своих карманных писак (Луценка, Чорновол, Монтян и прочих) еще хоть одну подобную этой грязную статейку разместит, то, наверняка, найдется пару народных депутатов, которые обратятся в Генеральную прокуратуру и в международные организации с требованием расследовать подмену нескольких страниц в законопроекте по госзакупках (N1209-д) Цушком и Морозом.
Да, подменить "несколько страниц в законопроекте" – это не странички в дневнике поменять. Тут одним стоянием в углу на горохе не отделаешься. А относительно подмены тогда страниц законопроекта писали во многих СМИ. Наказание так никто и не понес. Что ж Цушку теперь лучше "дуть в свои две дырки" и помалкивать. А то сейчас такое время, что сажают, особо не разбираясь.
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
czushko vasilij _ 27.07.2012 15:22
IP: 46.211.122.---
Вниманию Василия Цушка, Татьяны Чорновол и Игоря Луценко!!!
Если Василий Цушко через своих карманных писак (Луценка, Чорновол, Монтян и прочих) еще хоть одну подобную этой грязную статейку разместит, то, наверняка, найдется пару народных депутатов, которые обратятся в Генеральную прокуратуру и в международные организации с требованием расследовать подмену нескольких страниц в законопроекте по госзакупках (N1209-д) Цушком и Морозом. Более того, есть все соответствующие материалы, заключение КНИИСЭ, которые достоверно подтверждают, что подмена была, а также указывают на конкретных лиц причастных к этому, в т.ч. Цушка. А это довольно серьезный срок в местах не столь отдаленных, или выезд на поселение в Чехию. Да, и СМИ наверняка заинтересуются такими документами...
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
"Цушко успокойся пока не поздно!!!"
Краснолапчатый _ 27.07.2012 14:17
IP: 212.82.212.---
Kyne950:
Очень в Танюхином стиле...
Кто разбирается, тот поймет, что неправда.
А остальным лохам Танюшка лапшички понавешала спецом.
Даже не сомневаюсь о чем она беседует со своими избирателями.
О, так у Вас, наверное, соус есть?
Расскажите что есть лапшичка? Бентли Яценко? Недвижимость? Его причастность к тендерной кормушке?
Kyne950 _ 27.07.2012 14:06
IP: 193.239.74.---
"Ціна такого автомобіля – близько 400 млн. грн."

Друкарня Вінниця:
очепятка – 400 тисяч.
Очень в Танюхином стиле...
Кто разбирается, тот поймет, что неправда.
А остальным лохам Танюшка лапшички понавешала спецом.
Даже не сомневаюсь о чем она беседует со своими избирателями.
Друкарня Вінниця _ 27.07.2012 11:57
IP: 178.93.103.---
очепятка – 400 тисяч.

и еще – мафиози – множ. число.
если один то мафиозо.
Тит _ 27.07.2012 10:54
IP: 194.50.169.---
Тетяно, "Бентлі" за 400 млн.грн.!!!??? Ви нічого не переплутали? Пасажирський "Боїнг" 737 коштує напевно дешевше. Може ви хотіли написати 400 тис. доларів?
Краснолапчатый _ 27.07.2012 10:23
IP: 212.82.212.---
Комментаторам, которых забанили в гугле: Бентли стоит где-то 200-250 тысяч евро. У Татьяны есть ошибка, но 400 тыс грн – не менее смешно.
Svyatoslav Litynskyy _ 27.07.2012 10:11
IP: 194.44.216.---
щодо автомобіля

>близько 400 млн. доларів.

мабуть близько 400 тис.
Antitez _ 27.07.2012 08:57
IP: 46.200.65.---
Этим текстом Татьяна доказала, что подпись экс-журналист (читай – сейчас политик) объективна. Надо же умудриться, из тендерно-налогового клубка, который в свое время в парламенте именовался не иначе, чем "БЮТовская мафия", вычленить и разгромить исключительно нынешних перебежчиков. Остальных участников – нынешних партнеров по избирательным спискам, я так понимаю, в упор не видно. Политическая целесообразность в ущерб объективности, однако:-)
Шевченко Тарас _ 27.07.2012 08:55
IP: 95.111.148.---
Успіхів на виборах!
ганна-ахметова _ 27.07.2012 08:25
IP: 93.74.80.---
DURACHINAPROsto
Все люди, как люди. Галича.йники не люди. Это чуждые нам существа.
Роберт Конквест
Що DURA з CHINA, що DURACHINAPROsto – одна хрінь
Alexander_II _ 27.07.2012 08:22
IP: 89.252.9.---
Тетяна Чорновол
Судячи з коментів, Тетяно, ви там дуже когось зачепили. І, як не дивно, не статтями, а своїм балотуванням. Хто там у вас конкурент?
:-)

Успіхів!
La Rossa _ 27.07.2012 08:21
IP: 93.74.246.---
Просто Остап Бендер якийсь. Хоча ні. Той був романтик розводу, а це аферист в законі.
Чому досі ще не сидить?
Balkan Tavra _ 27.07.2012 08:02
IP: 46.150.77.---
Bike.Dude:
Тетяно, Бентлі все ж коштує 400 тисяч доларів, а не мільйонів – думаю, варто виправити
...
это как "барабан Страдивари"...
Яценку втюхали за 400 лимонов$ то, что стоит 400 тыс гривен...
Развели как "лошка" (с))))) Антоша, наверное и не подозревает, что в мире есть ещё какие то деньги кроме долларов...))
В-12 _ 27.07.2012 07:57
IP: 91.124.23.---
Little Jone:
Т.Чорновол моя Вам порада:
Критикуйте олігархів і брехунів Дубневичів (тільки не привласнюйте собі першість і винятковість у цьому), критикуйте свій власний "кієвскій політичний планктон", але не робіть із себе вар"ятки і не лізьте на вибори на Львівщину у королівське місто Городок! Можете реально і по писку дістати...
=========
Який, Ви Довбуше, грізний.
"По писку" – кажете? Палка має два кінці, чи не так?
Little Jone _ 27.07.2012 07:34
IP: 188.230.40.---
Т.Чорновол моя Вам порада:
Критикуйте олігархів і брехунів Дубневичів (тільки не привласнюйте собі першість і винятковість у цьому), критикуйте свій власний "кієвскій політичний планктон", але не робіть із себе вар"ятки і не лізьте на вибори на Львівщину у королівське місто Городок! Можете реально і по писку дістати...
Максим Шевченко _ 27.07.2012 03:17
IP: 95.132.186.---
Тетяна Чорновол – если вам нужны будут бесплатные работники во время кампании я готов в любое время и в любой точке Украины.
Bike.Dude _ 27.07.2012 01:19
IP: 93.74.197.---
Тетяно, Бентлі все ж коштує 400 тисяч доларів, а не мільйонів – думаю, варто виправити
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter