Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Донецька вендета 2. Україна мала шанс, що ''єнакіївські'' та ''донецькі'' перестріляють один одного

28 січня 2013, 14:51

Після вбивства потужного бізнесмена Яноша Кранца, коли ОЗУ Аліка Грека окупувало його маєток в ботанічному саду Донецька, кримінальні кола області були обурені – адже був порушений баланс сил.

Продовження. Початок: Донецька вендета. Смерть Кранца або кривава історія маєтку Ахметова.

З міліцейської папочки автор дізнався, що після смерті Кранца відбулася сходка авторитетів в місті Дебальцево. Як стало відомо автору з міліцейських документів на офісі МПП "Прометей", що належить братам Долідзе (авторитети, які контролювали північ донецької області) зібралися зірки кримінального світу Фролов, Брагінський, Іванющенко (той самий Юра Єнаківський), Узбек, Бімбат.

На кримінальному зібранні авторитети висловлювали невдоволення діями Брагіна, а також обговорювали економічні плани – взяти під контроль пункти обміну валют. Що цікаво цю програму презентували дехто Фролов і Юрушев. Перший вже покійний, другий відомий експортер риби в Україну, власник митного терміналу під Борисполем та улюбленого готелю Віктора Януковича в Києві -"Інтерконтиненталь", де зазвичай Партія Регіонів проводить свої заходи.

Узбек запропонував узгодити програму з Брагіним, однак авторитети заявили, що ніяких справ з Брагіним вони мати не бажають.

Нині Узбек – бізнесмен Донецька. Коли автор розробляла тему, хто стоїть за приватними фірмами, яким залізниця в 2012 віддала в користування свої вантажні вагони, то від донецької структури "Транс систем лоджистік" ниточку вдалося дотягнути і до Узбека. Що зовсім не дивує, бо, як бачимо, ще в ті часи Узбек був людиною Брагіна, а нині відповідно близький до Ахметова.

Деякі діяння Узбека з міліцейської папочки


Ахат Брагін був обурений рішенням дебальцівського збіговиська. Отож невдовзі правоохоронні органи почали розробляти його причетність до вбивства кримінального авторитета, близького до Фролова -"Бека".

Учасники дебальцевської сходки відповіли вбивством людини з оточення Брагіна. Донбас сколихнула кривава вендета.

Стикнулися лоб в лоб кримінальна північ та кримінальний центр та південь донецької області.

Як би нині це не здавалося неймовірним, але в ті часи Ахат Брагін та Ринат Ахметов виступали проти братів Долідзе та Юрія Єнаківського, який тоді "опікав" нині дуже відомих особистостей, таких, як міністр АПК Микола Присяжнюк та Президент Віктор Янукович.

Близькі стосунки між цими трьома почалися, ще в часи радянського союзу, коли на грунті тотального дефіциту в країні, як на дріжджах зростали кримінальні клани. Директори різних державних баз списували товари, кримінальники реалізовували їх на чорному ринку за ціною куди вищою за нормативну. Джерело з Єнакієве розповіло автору, що такий бізнес спочатку звів Юрія Єнаківського і Присяжнюка, який тоді був директором теплиць шахти "Орджінікідзевугілля". Через кримінальні структури можна було нелегально, але дуже вигідно реалізовувати овочі та зелень. Але банду більше цікавила автобаза шахти, автозапчастини та паливо, тому начебто через Присяжнюка авторитети Єнакієве вийшли на керівника автобази – Віктора Януковича.

Джерело з Єнакієве розповіло автору, що Янукович не втаємничував наявність кримінального даху і навіть в наймізерніших конфліктах кричав – "покличу братву".

Ось так цікаво: в далекому 1994-тому році Ахметов та Янукович, яких нині не уявляють одного без іншого, знаходилися в різник окопах. А війна була масштабна і кривава...

На фото зброя оформлена на Іванющенка

Зокрема у березні 94 невідомі особи вчинили замах на Аліка Грека в селищі Піски, де у "підприємця" знаходився голубник. Хоча Алік Грек в свій час працював м'ясником (тобто продавав м'ясо), кажуть любив братів наших менших, особливо коней і голубів. Біля голубків Брагіна і підкараулили вбивці. Дивом він залишився живий, кинувся в голубник, де відсидівся серед переляканих птахів, поки вся його охорона злягла під вогнем автоматів.

У відповідь почали гинути дебальцевські-єнакіївські.

Невдовзі був вбитий авторитет Мінас з вірменської угруповання. Потім Глєбов С.Н., джерело з МВС вказує, що він нібито контролював донецьке відділення банку "Інко", який на прохання Фролова оплатило замах на Аліка Грека.

Був вбитий і сам Фролов – близький партнер покійного Кранца, один з найвпливовіших авторитетів бандитського середовища, затятий опонент Аліка Грека.

Міліціонерам пощастило взяти серйозний слід у справі вбивства Фролова, бо за кілька хвилин до його смерті наряд міліції випадково затримав поблизу місця злочину бойовика "Люксів" (так тоді називалася ОЗГ Аліка Грека) – Володимира Рухманова. Міліціонерів випадково зацікавив чоловік, який в теплу погоду сидів на лаві в об'ємній куртці з великою сумкою на колінах. Під курткою виявився -бронежелет, в сумці-автомат. Поки пакували затриманого в "бобік" почулися постріли, і міліціонери навіть стали свідками втечі бойовиків. Стало ясно Рухманов прикривав відхід своїх "колег".Однак даремно напружувалися міліціонери, в цей же день Рухманов був звільнений постановою прокуратури.

Правда дивно, що прокуратура виявилася такою доброю до підозрюваного, який був затриманий на місці злочину? Але мотиви прокуратури стають зрозумілими, якщо знати, що тоді прокурором донецької області працював Геннадій Васильєв, нинішній народний депутат від ПР.

Єдине, що зробила міліція, це простежила за Рухмановим після його звільнення. І що ж?! Відразу після виходу з казематів Рухманов попрямував в готель "Люкс" в Ботанічному саду – резиденцію Ахатя Брагіна, нинішній маєток Рината Ахметова.

Однак до звільнення Рухманова міліціонери все-таки встигли його допитати.

Цитую документ з міліцейської папочки: "Первоначальние данніе внутрикамерной разработки Рухманова указали, что преступление организовал Морозов по указанию Брагина. Закрепить указаную информацию не предоставлялося возможнім ввиду постановления прокуратури об освобождении Рухманова из-под ареста. Со слов адвоката Медведева защищать Рухманова его попросил Коржев личній адвокат Брагина".

Що означають слова в міліцейському документі: "первоначальние данніе внутрикамерной разработки Рухманова"? Очевидно це означає, що Рухманову прийшлося не солодко, якщо майор міліції Синенко, який затримував та "допитував" бойовика так багато дізнався. Тому не дивно, що братва так жорстоко помстилася майору.

Спочатку в Синенка стріляли, але він вижив та виїхав на заробітки в Грецію. Однак його дістали і там. Коли Геннадій Васильєв став Генеральним прокурором України Синенка раптом було звинувачено у вбивстві... Ахата Брагіна. Єдиним доказом проти Синенка був його телефон в записній книжці одного з ймовірних вбивць Ахата Брагіна, який, до речі, не дожив до суда. "Мафія перемогла", – тільки і сказав Синенко, коли в 2007 суд зачитав йому вирок.

В 2009-тому Верховний суд скасував вирок і паралізованого екс-майора міліції випустили з в'язниці. Однак в 2011 "донецькі" знову згадали про майора і справу Синенка знову направили на дорозслідування.

Отже Тимошенко не перша. Це давня донецька традиція сидіти за чужі вбивства.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
Анатолий Кудря _ 01.02.2013 21:32
IP: 91.124.177.---
Судебный процесс над *главным мясником* донецкого региона-.Ю,сидящкй уже на киче,должен превратиться в суд над многими, находящимся у власти.Чтобы этого не допустить,он будет очень скорым и полным абсурда,как и предыдущий.Наша страна -вне понятий чести,справедливости,права и,даже, вне понятий.Причина-борьба за собственную жизнь
Сергей Иванов _ 31.01.2013 11:35
IP: 109.72.119.---
Информация к размышлению, версии убийства Е.Щербаня – обувател.юкоз.ком (англ.) стр.9
CiTo _ 31.01.2013 11:07
IP: 93.74.71.---
ФОРУМЧАНИ!!! МОДЕРАТОРИ УП БАНЯТЬ ПОСТИ, В ЯКИХ ВИСЛОВЛЮЄТЬСЯ НЕГАТИВНА ОЦІНКА ЩО ДО ДІЯЛЬНОСТІ Тимошенко ЯК ПОЛІТИКА І ЯК ЛЮДИНИ. 30 СІЧНЯ МІЙ КОМЕНТАР ДО СТАТТІ Т.ЧОРНОВІЛ БУВ ЗАБАНЕНИЙ ЯК І БАГАТО ІНШИХ МОЇХ КОМЕНТАРІВ ДО РІЗНИХ ПУБЛІКАЦІЙ З НЕГАТИВНОЮ ОЦІНКОЮ ДІЯЛЬНОСТІ Тимошенко.
ГАНЬБА УП!!!!! ГАНЬБА УП!!!!!
Sergej Nenko _ 31.01.2013 10:19
IP: 109.167.7.---
jurko242:
Ты, дебилко! Как у вас кацапчегав гаварят: "Не рой другому яму – сам в неё попадёшь!" или " От тюрьмы и от сумы сам не зарекайся!" Смотри, убогий, как бы и тебе не пришлось с твоей властью...
Sergej Nenko _ 31.01.2013 10:01
IP: 109.167.7.---
Trend Trendov:
Ты, батенька, ДУРАК, мягко говоря! У вас, дуанбасята, там в вашем рэгыоне что, аномалия проходит какая-то, что ли, что рождаются такие..., ах да, там жеж угаль, угаль!!!
Sergej Nenko _ 31.01.2013 09:54
IP: 109.167.7.---
Тетяна, Ви МОЛОДЕЦЬ, так тримати! Сили Вам, сміливості, терпіння, наснаги та ЗДОРОВ'Я! Ми Вас завжди підтримуємо у Вашій важкий, але такий необхідній справі, яку Ви зараз робите. Це прямий приклад для нашої, так званої опозиції, котрій треба всіляко підтримувати, захищати та допомагати таким журналістам, як Ви, а також треба створити відповідний слідчій орган при опозиційному штабі із кваліфікованих, бойових юристів, котрі повинні захищати, берегти таких, як Ви, проводити ось таки незалежні розслідування, збір та збереження дорогоцінної інформації і компромату на всіх, хто причетний до того, що робилося і зараз діється в країні. Це дуже важка і необхідна робота для того, щоб провести рано чи пізніше очищення від всього цього даунецького БРУДУ!!!!!!
Sergej Nenko _ 31.01.2013 09:40
IP: 109.167.7.---
dytynka:
+100000000000
dem4-enko_ _ 30.01.2013 23:18
IP: 176.104.80.---
Trend Trendov:
Да, трендеть ты умеешь.
NacEg _ 30.01.2013 14:41
IP: 77.121.112.---
Trend Trendov:
За относительно небольшую сумму денег смогу убедить вас,что Галиция -кузница кадров криминальной Украины,а Донбасс,напротив, культурная столица страны.Достаточно небольшой подборки криминальных новостей и вольного обращения с материалом.Но,как говорится,если звезды зажигают,значит это кому-то нужно
Вірю. Як вірю і тому, що майже за смішну суму грошей ти переріжеш горло рідній матері.
Ну зумів же син Євгена Щербананя Артем дати брехливі свідчення про замовників вбивства Батька, чим фактично сприяв уникненню відповідальності і покарання реальних бандитів.
То чим Ти гірший?
NacEg _ 30.01.2013 14:36
IP: 77.121.112.---
відділятися треба від них – це дике племя – люди не вмєняємі як то кажуть
Давно про це веду мову. Інколи "патріоти" і "собіратєлі зємєль" просто скаженіють від того, що я закликаю відділити регіон, котрий фактино не є Україною. Регіон, де ненавидять всіх українських героїв – Мазепу, Петлюру, Грушевського і Скоропадського (не кажучи вже про Бандеру і Шухевича) і одночасно вважають за "своїх" істиних ворогів українського народу починаючи від Петра-1 і закінчуючи кривавими більшовиками. Домбас це регіон, де ворогами вважают дітей, що загинули від рук російських агресорів під крутами а патріотів вважають не інакше, як "нацистами" і "свідомими".
Ну для чого нам Домбас – цей чужорідний осколок в тілі України?
Нехай створюють собі "державу" і будуть навіть багатими і щасливими та не зазнають тортур "дермовою"...
Burbilator _ 29.01.2013 23:44
IP: 46.119.46.---
Просто по результатам последнего голосования Киев объявил донецким войну.

Более 10-12 процентов ни один выходец из этого даунецкого гавнораспределителя правительственных "ценных" кадров на выборах не получит.

Не заключайте никаких договоров с этими регионами, не сотрудничайте, ни оказывайте никаких услуг, не делитесь информацией. Объявите полный бойкот этому региону

И когда вся страна встанет против них – посмотрим как они взвоют
Burbilator _ 29.01.2013 23:17
IP: 46.119.46.---
Trend Trendov:
За относительно небольшую сумму денег смогу убедить вас,что Галиция -кузница кадров криминальной Украины,а Донбасс,напротив, культурная столица страны.Достаточно небольшой подборки криминальных новостей и вольного обращения с материалом.Но,как говорится,если звезды зажигают,значит это кому-то нужно
--
Кто ж тебе, выходцу из Донбасса, понаехавшему в Киев поверит?)
Шел бы ты обратно, в свою "культурную столицу"))
Trend Trendov _ 29.01.2013 22:16
IP: 77.52.98.---
За относительно небольшую сумму денег смогу убедить вас,что Галиция -кузница кадров криминальной Украины,а Донбасс,напротив, культурная столица страны.Достаточно небольшой подборки криминальных новостей и вольного обращения с материалом.Но,как говорится,если звезды зажигают,значит это кому-то нужно
Olga Marsh _ 29.01.2013 16:38
IP: 86.136.161.---
Kulish:
Цікаво, що кожен другий житель Донбасу зараз відчуває себе щасливим (//062.ua/news/v-donecke/18550-jiteli-donbassa-po-prejnemu-idiotski-schastlivy
Тобто задоволеним цією владою.
відділятися треба від них – це дике племя – люди не вмєняємі як то кажуть
Olga Marsh _ 29.01.2013 16:18
IP: 86.136.161.---
Україна цієї орди не переживе
Andriy Melnyk _ 28.01.2013 20:28
IP: 71.187.49.---
Граматичних і орфографічних помилок багато -- дайте на вичитку коректорові:)) А по суті – чудове розслідування.
Garik62 _ 28.01.2013 20:12
IP: 37.55.89.---
Понимаешь,что все это правда и становится страшно за себя,за детей.Какой выход и есть ли он?
Сергей Иванов _ 28.01.2013 18:35
IP: 109.72.119.---
Эдуард Меркулов:
Быдло рЫгиАнальное еще не угомонилось...
Олександр Сальний. _ 28.01.2013 18:29
IP: 92.112.169.---
Дєла давно минувших днєй. Преданья старині глубокой" Має жінка дуже потужну кришу.
Logic2009 _ 28.01.2013 17:03
IP: 91.196.178.---
warepeace666:
В том, "кто такие донецкие и кто у власти?" – нет никаких сомнений. Также нет сомнений и в том, что они подставляют людей, и за свои преступления сажают ни в чём не повинных людей. Вот чем завершились эксперименты государственного творчества бездарного директора завода в Жёлтых водах товарища Кучмы. Патриархом и архитектором криминального государства "Украина" является именно Кучма!
Згоден. Афера з "проффесором" Януковичем крутійша ніж з "доктором Пі".
Тільки Слюсарчук талановитий аферист, а сірий Кучма висунув
бездарного невігласа.
Edward Merkulov _ 28.01.2013 16:55
IP: 195.58.237.---
vts-m:В нормальном русле ее енергія, не сси еще раз...
І нікто ее не тронет, потому как она человек публічний, а бандюгани – ето все-такі не спецслужби: дешевле утереться, чем попасть в скандал...
Насчет неізменяемих велічін: еще раз тебе, прідурку, говорю: еще не вечер...
Вас тешит тема борьбы, Татьяна её поддерживает, понимаю. Беда в том что вас не интересует результат, вам важен процесс. К сожалению приходится терпеть ваш результат и другим, майемо шо майемо, или ПОКРАЩЕННЯ.
LXNDR4 _ 28.01.2013 16:51
IP: 217.77.220.---
Kulish:
Цікаво, що кожен другий житель Донбасу зараз відчуває себе щасливим (//062.ua/news/v-donecke/18550-jiteli-donbassa-po-prejnemu-idiotski-schastlivy
Тобто задоволеним цією владою.
схоже на діагноз або звіт після обходу в психіатричній лікарні
Logic2009 _ 28.01.2013 16:50
IP: 91.196.178.---
Думаю, що завтра з'явиться стаття Піховшека в якій він розповість
про викриття "демократів", які задумали вбити Чорновол,
аби кинути тінь на кришталево чистого Януковича.
Сергей Иванов _ 28.01.2013 16:48
IP: 109.72.119.---
Эдуард Меркулов:
Куда ты лезешь, Тантьяна? Одумайся пока не поздно! Ты ничего не изменишь, только жизнь себе испортишь. Прямо сама себе её угробляешь. Ведь подавляющее большинство украинцев не понимает, что это ВЕЧНО на этой земле, это её вековое свойство. Поймите же вы, НЕТ НА УКРАИНЕ СВОИХ, ВНУТРЕННИХ, СОБСТВЕННЫХ СИЛ ЧТОБЫ УСТРАНИТЬ КРИМИНАЛ ОТ ВЛАСТИ. Неужели же вы этого не видите, не способны оценить????????????????
Если сам трусливое и продажное БЫДЛО, то не призывай других становиться такими...
jurko242 _ 28.01.2013 16:46
IP: 93.220.124.---
No-no:
jurko242:
No-no:
vts-m:
jurko242:
Так уж полночь близится, а Герман всё нет...а дальше одна тьма
до полночі еще конь не валялся.
А насчет бессмертності мафіі, то мафія-такі да: бессмертна, но когда в щелі. Как, впрочем, і любая преступность вместе с простітуціей...
Проституция смертна?!
Типун вам на язык
Ну,хоть не изотопы.Ни кому она не нужна,ну кроме рекламы лако-красочных заводов.
Изотопы-это чтобы было похоже на руку Москвы, а вот с рекламой лако-красочных заводов вы таки загнули
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter