Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Донецька вендета 3. Зрада Юрія Єнакіївського. Або як Янукович та Ахметов нарешті опинилися в одному човні

28 січня 2013, 17:45

В 1994-тому році сталася подія, яка не лише змінила хід кримінальної війни на Донбасі, а взагалі історію України. Від братів Долізе разом з усім своїм обозом пішов Юра Єнакіївський. І пішов він до Брагіна. Так нарешті Янукович опинився в одному човні з Ахметовим. А послаблений клан Долізе почав втрачати позиції. Тим паче, що Ахат Брагін завдяки зв'язкам з Євгеном Щербанем все більше брав під контроль силові структури донецької області.

Наприклад, в липні 1994 на офіс братів Долідзе в Дебальцево з обшуком завітала міліція. Вона знала куди йде тому приїхала на бетеері. Було затримано 37 бойовиків Долідзе та вилучено купу зброї. За інформацією з міліцейської папочки стає ясно, що Долідзе вважав, що дана спецоперація проведена з подачі Брагіна, який в той момент впливав на керівника УВД Гавриленка С.Д.На фото маєток Юрія Іванющенко біля Єнакієве. На першому плані це не будинок, а лише ворота

Правосуддя по-донецьки

У вересні 1994-того Ахат Брагін отримав, ще один подарунок – був убитий один із потужних ворогів Аліка Грека – "злодій в законі" Брагінський. (Брагін вважав, що це саме люди Брагінського стріляли в нього з автоматів біля голубника під селищем Пєски, коли Аліку Греку чудом вдалося врятуватися).

Куля наздогнала Брагінського в шикарному ресторані "Червоний кут", який, як ми вже писали, колись належав покійному Кранцу. Таким чином, приказка тих часів, щодо цього закладу, що "найкоротша вулиця в Донецьку починається від" Червоного Кута ", а закінчується могилою", черговий раз себе виправдала.

З документів з міліцейської папочки автор з'ясував, що слідство розглядало версію причетності до вбивства бойовика "Чорта", який свого часу служив у повітряно-десантних військах. До речі, його прізвище Чертков Юрій Дмитрович співзвучна з ПІБ нинішнього народного депутата. Та й на обличчя він схожий.Також з того ж джерела, стало відомо, що об'єктом розробки правоохоронних органів у цій справі був Аркалаев, теж дуже схожий на нинішнього народного депутата.Після вбивства Брагінського всі кримінальні союзники братів Долідзе масово втікають за кордон, щоб трохи пересидіти та зібратися з силами.

Серед тих, хто втік в міліцейській папочці можна знайти прізвища Рябіна і Кушніра, саме на цих панів згодом повісять більшість резонансних вбивств на Донбасі 1995-1996 років.

Багато з тих, хто легковажно лишився в Донецьку, були вбиті.

Наприклад, у вересні 94 загинули авторитети Дворний і Мінайлук.

"Дані злочини імовірно скоєні" бойовиками "з груп Ляшко і Немсадзе, так як згодом відзначено подальше їх зближення з Брагіним". Це цитата з оперативного донесення з папочки з МВС.

До речі, чоловік з таким самим ПІП, як у згаданого Ляшка (Міши Косого), нині є відомим бізнесменом Донецька, партнером Бориса Колеснікова. Ляшко був співвласником відомого "Білого Лебедя", а також причетний до діяльності тютюнової фабрики "Хамадей", яка робить нелегальні цигарки для продажу на чорному ринку Європи.А що стосується Немсадзе, його банду Донецьк знає, як найкривавішу. Особливо просунулося слідство, щодо злочинів цієї банди після помаранчевої революції, коли було знайдені масові поховання. Десятки трупів були підняті з покинутих штолень Донбасу, викопані у лісосмузі під селищем Новий Світ. Юрій Луценко заявляв, що на рахунку Немсадзе 57 вбитих.Однак заступник генпрокурора Ренат Кузмін, який оголосив Тимошенко вбивцею Щербаня, до Немсадзе поставився поблажливо. В 2010 році прокурорським поданням за своїм особистим підписом він звільнив його від кримінальної відповідальності.

Чому? Бачте, на суді Гіві Немсадзе заявив, що керівник банди авторитет на прізвисько "Гіві" це не він, а його покійний брат Гурам.

Мати вбитих за вказівкою Немсадзе братів Мишакових, яки були членами його банди, кричала на суді, що це не правда, що босом її синів був Гіві, а Гурам в ті часи був дуже хворою людиною, наркоманом в останній стадії. Саме Гіві, за свідченнями матері, цинічно приніс їй звістку про їх наглу смерть синів.

Однак сторона обвинувачення, зокрема в особі Кузміна визнала доводи Гіві переконливими і Немсадзе був звільнений від кримінальної відповідальності.

Зимою 94-го угрупування братів Долідзе зібралося з силами. Зокрема, була здійснена спроба замаху на Ахметова за допомогою вибухового пристрою закладеного в автомобіль біля якого проїжджав Ринат Леонідович.

А через місяць з гранатомета стріляли в Богданова Я.С. (Самсона). Оперативне опрацювання фактів замаху вказало правоохоронцям на причетність сина вбитого Фролова, який намагався помститися за смерть батька і вважав, що в автомобілі їде сам Брагін. Правоохоронці з'ясували, що сину загиблого авторитета в спецоперації допомагали брати Долідзе та авторитет Український.

Після невдалого замаху на Богданова "люди Брагина в основном через Иванющенка в сжатые сроки вычислили их организаторов и исполнителей" (цитата из опер-донесення МВС, авт). Був вбитий Фролов-молодший (син який мстив за смерть батька, авт.) згодом авторитет Українский. Останнього після поранення було добито в реанімаційному відділені лікарні. У вбивстві авторитета правоохоронці, згідно міліцейської папочки підозрювали "бойовиків Батури, з близкого оточення Юрця Малого і Зуя".

До речі, в Єнакієве від простих мешканців можна почути, що Зуй – Зуєв це кум Віктора Януковича.В інших документах папочки є дуже цікаві подробиці стосовно ймовірного безпосереднього виконавця вбивства авторитета Українського. Ним названий такий собі Пенковцев В.А. Окрім вбивства Українського його підозрювали в десятках інших вбивств. Після арешту Пенковцев хвалився слідству, що його група знищила 8 кримінальних авторитетів близьких до ОЗУ Долідзе.

В 1996 році дежзвинувачення вимагало для Пеньковцева виняткову міру покарання – розстріл. Але суд повністю виправдав убивцю. Це яскравий приклад правосуддя по-донецьки, досвід якого нині перенесений на всю країну.

До речі, в документах папочки зібраних, щодо Пеньковцева автор натикнувся на цікавий епізод, в якому фігурує прізвище друга Януковича, донедавна мера Єнакієве Сергія Рухадзе, який літом цього року помер від інсульту.

Янукович з Рухадзе зблизився у 80-ті, коли працював директором автобази шахти "Орджонікідзевугілля". Коли Янукович пішов вище, то залишив свого друга на господарстві. Рухадзе більше десяти років керував автобазою...

А ось епізод з міліцейської папочки, де фігурує особа схожа на друга Януковича. Тут йдеться про вбивство кримінального авторитета Івченка С., на прізвисько Рембо, який був активним членом ОЗУ Долідзе.В липні 95-го Долідзе з другої спроби таки вбивають приятеля Ахметова – Богданова (Самсон), а за ним і його брата. Це була велика втрата для "люксів", адже Самсон був одним з перших власників фирми "АРС", яка нині є співзасновником найбільшого приватного перевізника на залізниці фирми "Лемтранс". Назва "АРС", до речі, це перші літери від імен "Алік", "Ринат", "Самсон". Алік це Брагін, Ринат це Ахметов, а Самсон це Богданов.

Позаяк з цих трьох живим на даний момент лишився лише Ахметов, не секрет чия ця фірма.

До речі, нині по всій країні знімаються пасажирські потяги, бо прибутки залізниці від вантажних перевезень, які раніше покривали збитки від пасажирських виводяться в першу чергу в приватний "Лемтранс". Хоча "Лемтран" це не тільки Ахметов. Інший засновник "Лемтрансу" "СПС-груп" нині завозить предмети розкошів в резиденцію Януковича в "Міжгір'ї". Ось одне з останніх придбань: в минулому році "СПС-груп" привезла Януковичу в "Міжгір'я" (цитую документи митниці) "стіл кавовий з листяних порід дерева (горіх), поверхня із шкіри та різьбленими деталями, дверцята зі вставкою з плетеного ратану. Вага 102 кг, фактурна ціна 216 тисяч грн.".

Далі буде

Початок: Донецька вендета 1 Або Кривава історія маєтку Ахметова

Донецька вендета 2 Україна мала шанс, що "єнакіївські" та "донецькі" перестреляють один одного

powered by lun.ua
Коментарі — 74
Сергей Иванов _ 31.01.2013 11:36
IP: 109.72.119.---
Информация к размышлению, версии убийства Е.Щербаня – обувател.юкоз.ком (англ.) стр.9
romazka _ 30.01.2013 16:58
IP: 194.242.103.---
lohik:
romazka:с
згоден, але це мусять робити в першу чергу народні обранці та лідери політичних партій, а не ця тендітна молода журналістка.
Лідери нації гартуються в боротьбі з цим режимом...Тому безстрашна Т.Чорновіл – це майбутній наш народний депутат
комуністи 70 років гартувались в СРСР, та й зараз вважають себе лідерами нації, тільки толку з цього немає ніякого.
Тов. Бендер _ 30.01.2013 15:37
IP: 82.207.21.---
Панаир Дмитрий:
Смішно читати про "хоробру таню". Давно відомо, що за "пєрєпєчаткі" з іншого сайту не стріляють. Для копі-пасту хоробрість не потрібна...
Вочевидь, ти хоробрий лише, щоб писати дебільні пости.
Панаир Дмитрий _ 30.01.2013 09:50
IP: 95.132.199.---
Смішно читати про "хоробру таню". Давно відомо, що за "пєрєпєчаткі" з іншого сайту не стріляють. Для копі-пасту хоробрість не потрібна...
lohik _ 30.01.2013 01:32
IP: 93.77.253.---
"юлененависниці" Соломия Сотник: Якщо ти баба, то розслідування Чорновіл тобі як мєшалкой по п...є...
lohik _ 30.01.2013 01:27
IP: 93.77.253.---
romazka:с
згоден, але це мусять робити в першу чергу народні обранці та лідери політичних партій, а не ця тендітна молода журналістка.
Лідери нації гартуються в боротьбі з цим режимом...Тому безстрашна Т.Чорновіл – це майбутній наш народний депутат
lohik _ 30.01.2013 01:23
IP: 93.77.253.---
Прихильникам бандитської влади розслідування Чорновіл як серпом по яйцях...Скільки ниточці їх злочинів не витись, але кінець прийде...Правда переможе...Бо все, що тримається на брехні, довго не живе...Час тиранів минув...Зараз не той час, щоб творити безпрєдєл судами Інквізиції...
romazka _ 29.01.2013 16:55
IP: 194.242.103.---
Olga Marsh:
romazka:
Танюша, не влазь у ці брудні справи. Нехай це опубліковують ті боязливі "політикани" які ховаються за тобою.
ну хтось мусить ручки вимастити ромашко заради всіх нас
згоден, але це мусять робити в першу чергу народні обранці та лідери політичних партій, а не ця тендітна молода журналістка.
Olga Marsh _ 29.01.2013 15:45
IP: 86.136.161.---
romazka:
Танюша, не влазь у ці брудні справи. Нехай це опубліковують ті боязливі "політикани" які ховаються за тобою.
ну хтось мусить ручки вимастити ромашко заради всіх нас
Olga Marsh _ 29.01.2013 15:43
IP: 86.136.161.---
JannaKrylatova:
Гопота захватила власть в Украине и не отдаст ее уже законными методами никогда.Даже не у кого искать защиты народу, выход только – идти на преступление и отстреливать тварей по одному, или терпеть.
1000%
romazka _ 29.01.2013 15:07
IP: 194.242.103.---
Танюша, не влазь у ці брудні справи. Нехай це опубліковують ті боязливі "політикани" які ховаються за тобою.
50/50 _ 29.01.2013 14:07
IP: 195.177.126.---
nikor54:
Я писал только о том, что в карточки фигурантов ОПГ внесены данные за 2001-2006 годы. А справка, на которую ссылается автор, набрана на компьютере. Таким образом все эти документы о событиях 1990-1992 гг. готовились в 2006-2007 годах. Это так информация к размышления, если знать события после 2005 года.
Судячи по завислих переносах, текст був відцифрований за допомогою файнрідера. Тобто спочатку набраний на машинці.
Повбивавби;-) _ 29.01.2013 10:14
IP: 195.162.81.---
Тетяно, ви написали сміливе жуурналістське розслідування, дякуємо, молодець!
Ну і що з того?!
Це всього – навсього блог – його прочитало небагато людей.
Розміщуйте свою статтю в популярних ЗМІ.
Перекладіть англійською, німецькою, французькою, -
і розішліть в популярні європейські друковані ЗМІ світу,
як свого часу це робив Лещенко про Межигіря.

Інакше все намарно... (((
Al La _ 29.01.2013 08:51
IP: 217.20.167.---
valerymoyseenko:
Если внимательно присмотреться к фоткам Черткова и Аркалаева в "милицейской папочке", то можно заметить идентичность этих фото и фотографий с официального сайта ПР (см. на галстук). Отсюда можно предположить, что фотографии попали в "милицейскую папочку" совсем недавно.
Фигасе, точно.
IMS _ 29.01.2013 07:50
IP: 62.221.44.---
ганна-ахметова:
Тетяно, а як братва знову потягне Вас до лондонського журі?!...
За что? Она опубликовала милицейские документы и сказала о схожести некоторых физиономий. Остальное додумайте сами...
Про Рината ничего плохого не написано. Остальные в любви к Лондонскому суду не замечены.
IMS _ 29.01.2013 07:41
IP: 62.221.44.---
halfo_Ofling:
Нет слов. Но я уверен есть достаточно людей, для которых все это в порядке вещей.
Животных у нас много.

А есть еще существа, которые считают себя продвинутыми людьми и называются ющелибералами. Для них эти убийцы – надежда нации. Бизнесмены же...
ганна-ахметова _ 29.01.2013 07:27
IP: 93.74.80.---
Тетяно, а як братва знову потягне Вас до лондонського журі?!...
mykolap _ 29.01.2013 05:52
IP: 37.57.203.---
А тим часом донецькі замість піклуватися за шахтарів України, інвестують у Кузбас

Бывший генпрокурор Украины Геннадий Васильев, который с 2011 г. пытается отсудить часть активов бизнесмена Виктора Нусенкиса (по данным Forbes, N37 среди богатейших россиян с состоянием $2,4 млрд), в конце прошлого года обратился в Следственный комитет по Кемеровской области с требованием возбудить уголовное дело в отношении гендиректора многоотраслевого производственного объединения "Кузбасс" Виктора Шевцова. Подконтрольные Васильеву Salesi Investments Limited и Indtec Finance B. V. утверждали, что в сентябре 2011 г. "Кузбасс" незаконно перерегистрировал 98,79% акций угольной компании "Заречная" на "Интерконсалтинг" Нусенкиса, из-за чего эти компании утратили контроль над активом. Но, как стало известно "Ведомостям", следователь по особо важным делам Валентина Матвеева отказала в возбуждении уголовного дела "в связи с отсутствием в деянии Шевцова состава преступления" (З Ведомостей.Ру)
Edward Klaus _ 29.01.2013 01:44
IP: 86.168.140.---
Для тех, кого этот материал способен шокировать, всё янучарское шобло и так было бандитами, а для тех, кто привел их к власти и голосовал за них, всё это нормальные вещи.
Друкарня Вінниця _ 29.01.2013 01:07
IP: 178.93.1.---
Денис Тарасов:
что-то ни Найем, ни Лещенко не рекомендуют эти материалы)) страшно?? или в сытом Давоссе, тешат свое тщеславие и самолюбие??

материал 5+!! но жители тех регионов, просто обязаны это все помнить. Как такое можно забыть?? или мы нация с короткой памятью?
жители? манкурты. рабы. крепостные. у рабов никто не спрашивает.
PERETZ11 _ 29.01.2013 00:26
IP: 93.73.47.---
Браво,Татьяна!.Но...К сожалению это еще одно подтверждение,что пост-порабощенным народам нельзя позволять сразу играться в западную демократию в теперешнем виде. Ибо выбирали идиоты,выбирали... и до чего довыбирались.Украину могла бы спасти западная интервенция.Но запад на это не пойдет.Сверху нависает Раша.Позволить Раше навести порядок в криминальной Украине? Западу -это тоже неинтересно. Народ,если б он был в Украине, мог бы силой,только силой скинуть это дерьмо.Но...где он-этот "народ"?)))) Пока, голубое население...
Герман_Адольфович_Гакенкрейц _ 29.01.2013 00:09
IP: 95.69.191.---
только судья Дредд нас спасет
POVBUVAYU _ 28.01.2013 23:49
IP: 31.172.30.---
lohik:

Луценко хотів до чогось докопатись...Почав, але Ющ заборонив, заключивши з донєцкімі ПеРдаНУ...

В результаті цієї "сдєлки" були закриті всі крииінальні справи...

Тому Луценко зараз сидить...Доцєцкіє злопам*ятні...
ми теж.

як прийде час, скинемо всіх павуків у одну банку.

хай жруть...:)))))))))))))))))))
.

serg_vinn _ 28.01.2013 23:49
IP: 81.30.161.---
Втопила в лайні, як у Кустуріци "Чорна кішка, білий кіт", з головою). Був сморід, а зараз став ще нестерпніший. Молодець, Тетяно, хай Господь тебе береже
xxl2 _ 28.01.2013 23:44
IP: 86.85.162.---
Что то боты молчат. Видимо сцыкливо ждут, когда им новую методичку напишут
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter