Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Як живе прокурор, який посадив лідера опозиції та ''відмазав'' найкривавішого ката ''донецьких'' (фото)

05 серпня 2013, 11:03

Сьогодні два роки, як перебуває в ув'язнені лідер опозиції Юлія Тимошенко.

Як ці два роки велося замовнику цього ув'язнення Віктору Януковичу (пеньки/мармурові масажні столики/ дебаркадери з червоного дерева/ "сімейний дерибан" державних коштів) так-сяк відомо завдяки увазі журналістів. Автор же вирішив поцікавитися, як жилося організатору "посадки" Тимошенко – першому заступнику Генерального прокурора Ренату Кузміну.

Відтак автор відвідала комплекс державних дач "Пуща-Водиця", де знаходиться його приватний маєток.На цих фото можна побачити "скромний будиночок" першого заступника генерального прокурора, який все життя присвятив службі в органах. Можливо саме тому у нього не знайшлося коштів, щоб купити під Києвом землю за ринковою ціною і він обгородив високим парканом пару гектарів державної землі. Однак облишимо іронію, бо схема відчуження державної власності була дивовижно цинічна. Спочатку Ренату Кузміну, як цінному працівнику генпрокуратури була виділена "державна дача" – стара дерев'яна халупа. Потім він запропонував Державному управлінню справами за свій кошт її "реконструювати". Коли ДУС дало добро Ренат Равелійович звів цілий маєток. А далі ДУС на суму вкладених в "реконструкцію" інвестицій по-суті довічно звільнив Кузміна від сплати оренди за проживання в комплексі "Пущі-водиці". Тобто йому не лише дісталася безкоштовно велика земельна ділянка в сосновому лісі (ціна якої більше мільйона доларів), а також за кошт держави його охороняють, забезпечують послугами садівників, прибиральниць. Задля цього платники податків щороку платять за утримання "Пущі-Водиці" 16 млн. грн.І що найголовніше це вже не державна власність – палац Кузміна його приватне майно. Адже згідно договору, яку заступник генпрокурора уклав з комплексом відпочинку "Пуща Водиця" "Інвестор оформляє право власності на площу в реконструйованому об'єкті за винятком 118 метрів, що відповідає площі об'єкту до реконструкції". А тепер увага! Згідно офіційної декларації родина Рената Кузміна має в цьому будинку у володінні 1 тисячу 68 кв. метрів.Однак не має чому заздрити, ні будинку, ні стрімкій прокурорській кар'єр ані багатству Кузміна. Бо чим більше кримінальних справ фальсифікує він для Банкової, тим коротшим стає його повідок. Це Кузмін думає, що "розриває" Юлію Тимошенко по своїй волі, а насправді у нього не має вибору. Він вже не може не виконати команду "фас". Ренат Кузмін по-суті потрапив в довічне рабство, коли постав свій підпис під постановою генпрокуратури про звільнення від покарання Гіві Немсадзе, кривавого ката, що обслуговував інтереси "донецьких" в кінці 90-тих.

Та історія красномовно ілюструє, яким залежним та безпринципним є нинішній перший заступник генпрокурора України.Лазня під дахом ГПУ. Відмиє кров навіть 57 жертв

Автор останні півроку детально цікавився справою банди Немсадзе. Діставала документи, що якимось чудом збереглися після "зачистки справи", спілкувалася з родичами жертв.

В 2005 році офіційно звучало, що на рахунку цієї банди 57 вбивств!

Глава банди Гіві Немсадзе тоді втік за кордон, однак вдалося арештувати його кілерів, які почали давати свідчення проти Папи. Однак навіть перебуваючи за кордоном Гіві вдалося організувати ліквідацію кількох зрадників, зокрема член розстрільної бригади Тарасов прибув в Україну з російської в'язниці... з перерізаним горлом.

Однак, окремі члени банди до яких не дотягнулися довгі руки Гівчика пролили світло на обставини смерті кількох десятків людей, які вважалися безвісті зниклими. Завдяки цим свідченням слідство знайшло 22 трупа розстріляних, задушених, забитих жертв банди Немсадзе, які багато років гнили в землі.

З тих свідчень стає відомо кого обслуговувала банда Гіві. Наприклад, член банди Костянтин Єзік (нині покійний) на допиті 10.08.2005 (ці свідчення в 27 томі) розповів, що Гіві Немсадзе ліквідував кримінального авторитета Мінайлука. Це було в інтересах Ахата Брагіна. Інший член банди Шихкерімов на прізвисько "Звєрь" детально свідчив, як кілери Немсадзе викрадали людей Кушніра, як їх катували на дачі в селищі Красний Партизан, а затим вбивали. Свідок пояснював,що це була помста за замах на Рината Ахметова.

На фото, сторіночка з щоденника судових засідань, який вела мама вбитого Дмитра Власова.Слідство дістало зі ставка та викопало з землі цілий арсенал банди Немсадзе. В матеріалах справи в одному з епізодів про зброю фігурує 6 мішків з гранатометами та автоматами. Свідок Олександр Синяков свідчив, що цей, що цю зброю на зберігання йому особисто привіз Гіві Немсадзе.

Багато свідчень про особливий цинізм та жорстокість ватажка банди. Наприклад на суді постраждалий Олександр Максимов пояснив, чому Немсадзе вбив свого партнера Олега Шаталова: "При виникненні конфліктних ситуацій, якщо зверталися до Гіві за допомогою у вирішенні конфлікту – він вбивав. Тому стали звертатися до Шаталова, а Гіві це не сподобалося".

Він отримував втіху коли особисто позбавляв жертв життя. Зокрема, він власноруч застрелив Вадима Мішакова, а потім відвідав матір в день тридцятиліття сина. "Уявляєте Вадим вже півроку гнив у землі, а його вбивця прийшов до мене і пив за здоров'я сина", – розповідає мати Мішакова.

Нині Гіві Немсадзе посеред нас. Він повністю звільнений від кримінальної відповідальності, живе в Києві, з ним можна раптово зустрітися на вулиці.

Офіційно на ньому ні краплі крові. Зокрема, завдяки старанням Рената Кузміна, який виправ всю ту кров.

Бо 02.08. 2010 року Генпрокуратура направила в Київський районний суд міста Донецька постанову підписану Ренатом Кузміним, щодо звільнення Гіві Немсадзе від кримінальної відповідальності і зупинення кримінальної справи відносно нього.

Якщо сторона обвинувачення відмовляється від обвинувачення рішення суду прогнозоване навіть попри політичну складову. Отож суд 16 вересня 2010 року виніс постанову звільнити з Гіві Немсадзе від кримінальної відповідальності.

Як вдалося відмити стільки крові?

Генпрокуратура в особі Кузміна зайняла позицію, що ватажком банди був не Гіві Немсадзе, і особисто вбивав не Гіві Немсадзе, а його брат Гурам, який дуже зручно для Гіві помер в 2003 році після довго лікування від наркоманії та раку.

Ренату Кузміну поступило замовлення на таку фальсифікацію і він її підписав. Байдуже, що в усіх 27 томах матеріалів справи зібраних слідством фігурував виключно Гіві Немсадзе, а ім'я його брата згадувалося лише в незначних епізодах. Члени банди свідчили проти Гіві, родичі жертв свідчили проти Гіві, а в генпрокуратурі вирішили, що це був Гурам.

Щоб не бути голослівним автор пропонує читачам просто порівняти фрагменти з двох офіційних документів, які розміщені наприкінці тексту, які свідчать краще за будь-які емоції про фальсифікацію справи.

Перший документ 2008 року за підписом старшого прокурора Донецької області С. Лисняка.

Другий 2010 року, постанова Київського районного суду м. Донецька, який розглянув постанову Генпрокуратури про звільнення Гіві Немсадзе від кримінальної відповідальності, яка була підписана Ренатом Кузміним.

В першому документі фігурує виключно Гіві Немсадзе, а в другому Гурам Немсадзе чи "особа справа якої виділено в окреме впровадження і зупинена в звяз'ку зі смертю" (мова йде теж про Гурама).

Цитую перший документ:

"При допросе 04.08.05, 15.09.05 Шихкеримов А.Х. пояснил, что была создана группировка которой руководил Немсадзе Гиви Джвендиевич".

"Было принято решение убить Толебанова своими силами. Этим вопросом по поручению Немсадзе Гиви занялся Сальков (т.22 л.д. 180-181)

"Далее, когда я подошел к яме, то все уже были расстреляны. Стреляли из двух пистолетов марки ТТ, которые предоставил Гиви Немсадзе" (том 22.л.д. 20)

В тексті документу прокурор Лисняк часто використовує ініціали після прізвища Немсадзе, однак кожен може вневнитися з контексту, що мова йде саме про Гіві Немсадзе, а не Гурама. Зокрема це випливає з наступної фрази: "Сообщая о составе банды и функциях различных ее членов Шихкеримов А.Х. пояснил что найболее тесные отношения Немсадзе Г.Д. подерживал с Шаталовым О.Л., Артоузом Э. А, Мишаковым В.Н и Немсадзе Гурамом. С указаными лицами Немсадзе Г. Д. постоянно встречался, имел конфиденциальные беседы, планировал совершения различных преступлений".

Це означає, що коли далі Лисняк пише як "Немсадзе Г.Д. достал из одежды пистолет модели "ПСМ" и произвел выстрелы в Шаталова О.Л. и Мишакова В.Н" він має на увазі саме Гіві Немсадзе.

А ось в постанові генпрокуратури підписаної Ренатом Кузміним, яку розглянув та з якою погодився суд, Гіві Немсадзе виступає геть в іншому амплуа: він лише покриває вбивства свого брата та навіть намагається врятувати життя деяких його жертв.

Наприклад, у первинних матеріалах слідства Кураса В.І. вбив Гіві Немсадзе. А у поставнові суду та прокуратури Гіві Немсадзе герой -він рятує жертву від страшного в гніві старшого брата, поспішає відвезти в лікарню, але по дорозі побитий Гурамом чуловік вмирає.

В поданні Кузміна, а отже і у постанові суду, геть переінакшений епізод вбивства Шаталова, братів Мішакових, Фількінштейна та Максимова. Якщо у прокурора Лисняка Гіві Немсадзе особисто розстріляв двох людей в офісі, одного над могилою в лісосмузі, а потім передав зброю членам своєї банди і примусив кожного зробити по пострілу спочатку в живих, а потім у мертвих, то у генпрокурорській постанові та в постанові суду Гіві лише невільний свідок. А розстрілював людей Шаталова Гурам (нині покійний) та Тарасов (нині покійний).

Що можна чекати від таких суддів та прокурорів, які служать не державі, а кілерам?

До речі, Гіві Немсадзе особисто з'явився на судове засідання, де розглядалася постанова генпрокуратури підписана Ренатом Кузміним. Він заявив суду, що повністю з ним погоджується. По-суті, це був той самий цинічний Гіві, який не мигнув оком – заплямував власноруч пролитою кровью пам'ять свого покійного брата. А от зовні Немсадзе дуже змінився. Людина, що стояла перед судом зовсім не була схожа на чоловіка з фотографій ОРД – такий собі худосочний інтелігент з посивілим волоссям в дорогому костюмі та окулярах.Чим він зараз займається? Певно чимось серйозним, якщо нинішня влада приклала стільки зусиль, щоб відмити від нього кров 57 жертв.

А що може бути серйозніше ніж добувати гроші для Сім'ї?

Сім'я Немсадзе працює на Сім'ю?

Нещодавно прізвище Немсадзе зазвучало в контексті великого бізнесу. Створена в 2011 році компанія General Investment Resources на чолі з сином Гіви Немсадзе -Гурамом Немсадзе раптом стала власником і управлінцем чотирьох заводів вогнетривів (це третина всіх потужностей України в цьому сегменті), а також підприємств з добутку сировини. На двох заводах Гурам Немсадзе став головою правління.

В деяких статтях Немсадзе охрестили власником. Однак у автора є підстави вважати, що це не самостійний бізнес.

До "вогнетривного" бізнесу Гурам Немсадзе працював у фірмі, що належала його татові ТОВ "Донтехліспром". І хоча цей бізнес був доволі рентабельним – у збудованому фірмою будинку в Донецьку квартири були продані зразу двом-трьом власникам (серьйозне розслідування є на донецькому сайті pro-test.org) навряд чи тих шахрайських прибутків вистачило б на купівлю чотирьох заводів і кількох кар'єрів.

У автора є підозри, що заводи вогнетривів перейши під Сім'ю. Тобто родина Немсадзе нині працює на кишеню Януковичів, в якості управлінців одного з сегменту сімейного бізнесу.

Підстави так вважати з'явилися після дослідження компанії, яка купила заводи.

Виявилося, що General Investment Resources, де працює директором Немсадзе, зареєстроване на тій самій адресі, що донецьке представництво ЗАТ "Альтера Фінанс". До того ж вони мають спільний телефон. Також в інтернеті можна знайти інформацію, що "хлопоты по управлению свежеприобретенными огнеупорными активами GIR взяла на себя компания "Альтера Эссет Менеджмент" – дочка "Альтера Финанс".

"Альтера фінанс" це знакова компанія, яка скоро вже як десять років працює в інтересах Сім'ї. Давним-давно організував її Єдуард Прутнік. Прутнік в той час був основною персоною, яка забезпечував комфорт життєдіяльності Віктора Федоровича.

Отож не дивно, що від "Альтера Фінанс" ниточки співзасновників-директорів тягнуться до цілого букету фірм, які стали фундаментом сучасного Сімейного бізнесу.

Саме з цього прутнівського бізнес-гнізда виріс "Укрбізнесбанк" (що довгі роки був казначейством Януковича), та ""Донбаський розрахунково-фінансовий центр", який є ключовим підприємством в бізнес-імперії Саші Януковича. Та навіть нинішній завгосп Януковича керівник ДУС Андрій Кравець починав свій кар'єрний зліт з скромної посади Броварського БК"Укрбудінвест", яке входить в орбіту підприємств споріднених з "Альтера Фінанс".

На орбіті недалекій від "Альтера фінанс" знаходиться і Благодійний фонд "Відродження України", що нині володіє тією частиною "Міжгір'я", де знаходиться знаменитий "Клубний будинок Хонка".

Ось один з прикладів спільного бізнесу "Альтери" і Януковича.

В 2007 році структура "Альтери" засвітилася у співвласниках нічного клубу "ПаТиПА", який знаходився в місті Києві недалеко від Кабміну. Іншими власниками клубу стало ТОВ "СПС-груп", що завозить розкішні меблі та елементи оздоблення в "Міжгір'я", та ТОВ "Укрпромінвестактив", де на посаді директора працювала Тетяна Галенко, що нині керує Благодійним фондом Олександра Януковича.

Компанія "Альтера фінанс" і нині продовжує працювати на користь Сім'ї.

Лише масштаби бізнесу змінилися. Старший син Віктора Януковича переключився з організації нічних клубів, "гнізд розпусти", де можна підторговувати наркотою, на торгівлю вугіллям, вагонами, державною власністю...

Зокрема, нещодавно "Альтера Фінанс" придбала державні пакети акцій п'яти гірничо-збагачувальних фабрик у Донецькій області за ціною, що у 8 разів дешевше номіналу.

Журналіст Сергій Щербина в своїй статті на "Українській правді" переконливо довів, що ця купівля відбувалася в інтересах бізнесу, що належить старшому сину Януковича.

І нарешті останній аргумент, який доводить, що група "Альтера Фінанс" і нині не чужа Сім'ї. В ЗАТ "Альтера фінанс" працює Віолетта Клименко – дружина Антона Клименка, старшого брата міністра доходів і зборів Олександра Клименко, який вважається ставлеником старшого сина Януковича.

Отже якщо "Альтера фінанс" під Сім'єю, то схоже, що син Гіві Немсадзе також. При чому у досить високому статусі, якщо йому довірили серйозну справу захоплення активів заводів вогнетривів. І залишається лише сподіватися, що він увійшов в сімейний бізнес завдяки власному таланту управлінця, а не заслугам батька.

Адже страшно уявити, які можуть бути заслуги главаря кривавої банди Гіві Немсадзе перед Віктором Януковичем.

І хоча діти за батьків не відповідають, але все-таки мороз по шкірі, коли раптом виявляєш прізвище молодшого "Немсадзе" в контексті Сім'ї. Особливо після відвідання мисливських угідь Віктора Януковича, які свідчать що у нашого Президента прогресує жага крові.На фото фрагменти доповнення до апеляції прокурора Донецької області С. Лисняка за 2008 рік
На фото постанова суду, який розглянув подання Рената Кузміна та звільнив Гіві Немсадзе від кримінальної відповідальності

powered by lun.ua
Коментарі — 79
Ninorov _ 07.08.2013 11:31
IP: 82.144.216.---
touche:
Пані Тетяно, якби ви написали книжку під назвою щось на кшталт "Сага про "Сім'ю в "Законі",
Борис Пенчук уже написал одну книжечку про благородные дела доннецких. Так самый гуманный суд- дал срок за окорбление найдостойнеших!
Mesnik15 _ 06.08.2013 23:04
IP: 194.187.148.---
А гроші ось звідки: На Запорізькій АЕС заступник директора з юридичних питань Андрій Лохматов наскладав фіктивних договорів разом зі своїм патроном гендиректором Запорізької АЕС Вячеславом Тищенком та Запорізьким "смотрящим" від партії регіонів Анісімовим на... Не падайте! на 900млн грн.!!
З НАЕКУ приїхала комісія. Всі договори вилучили. Але вже пізно! Кошти: сотні мільйонів вкрадено! Але...! злодюги спокійно продовжують красти під патронатом шефів з генпрокуратури! З посад нікого не зняли! На захист злодіїв став нардеп партії регіонів В.Бандуров. Перевірка економічної діяльності заводу нестандартного обладнання для АЕС, який знаходиться теж в Енергодарі виявила, що деталі, які виготовлялись на цьому заводі в 400-600 разів дорожчі за аналоги. 5-го серпня директора заводу Рогожникова звільнили з посади. Ось так потрібно красти! Але не забувати здавати внески до каси кращої партії та каси генпрокуратури.
Олійник Сергун _ 06.08.2013 15:04
IP: 78.27.159.---
почему януковоч давно не ликвидировал немсадзэ? Для чево он ево держит?
ганна_ахметова _ 06.08.2013 14:24
IP: 93.74.80.---
DURACHINA аж з трусiв вискакуэ, прикриваючи своiх синьоjopих хазяiв...
NickNNN _ 06.08.2013 13:32
IP: 217.212.230.---
zugunder_up:
TanjaAsternak:
Я даже догадываюсь на каких сайтах этот опросник будет сделан. Ахахаха, жулье оно и в африке жулье. Мне достаточно самый главный опросник – выборы в 2010 году.
Уважаемый цугундер,главный опросник – выборы в 2010 году.уже неактуальная вещь. Теперача другие рейтинги.
Александр Водопьян _ 06.08.2013 13:15
IP: 217.24.164.---
Гиви Немсадзе = истинное лицо нынешней власти вообще и Рената Кузьмина в частности
Svidomyt99 _ 06.08.2013 13:10
IP: 62.221.56.---
Upajopa:
Svidomyt99:
Upajopa:
Ivan Sulima:
Upajopa:
a_sudi_kto:
...
...
А ось і неправда. Галичани країною ще не керували. Тож тепер їх черга. Дніпро
И галичани країною ще не керували, и капитал.изьму не строим. И правду голич.айники не могут сказать, потому что патологические лжецы.
Що, бидлото "Юго-Восточная", заносить вже?!!! Та такого бидлячого, та цинічного грабунку який відбувається вами вибраною зграєю бандитів, Світ ще не бачив!!! І все це робиться під прехливе "пакращення"!!! Закрий рило, синьожопий скоте!!! Були би галичани при владі, давно би були в Європі!!! А з їхніми стандартами законності, самі би не змогли красти, і вам, бикам синьожопим, не дали би!!!
Дурень думкою багатіє.
Ще не вечір!!! Дочекаєшся, це точно!!! Тільки, чи буде в тебе час добігти до удмурдського кордону?!!
Svidomyt99 _ 06.08.2013 13:08
IP: 62.221.56.---
zugunder_up:
Svidomyt99:
TanjaAsternak:
zugunder_up:

Интересно, может сделаем здесь ставки, кого народ считает большим жульем? Юльку или твоего уголовника Яныка? Ну, делаем? Интернет-опрос? Или ты здесь только, чтобы ср-ть за 30 гривен в месяц?
Поправочка!!! За за 30 деревяних ординських рублів, яких і в Україні нікому не потрібно!!!
Если не "потрибно", что же ты их выпячиваешь, дороги они тебе, животрепещищь перед ордынским рублем, признавайся свидомыт???
Рубль, це символ вашої недолугості!!! Мале, засмаркане і нікому непотрібне!!! Згадую його і тішуся з того!!!
zugunder_up _ 06.08.2013 12:49
IP: 91.213.8.---
Svidomyt99:
TanjaAsternak:
zugunder_up:

Интересно, может сделаем здесь ставки, кого народ считает большим жульем? Юльку или твоего уголовника Яныка? Ну, делаем? Интернет-опрос? Или ты здесь только, чтобы ср-ть за 30 гривен в месяц?
Поправочка!!! За за 30 деревяних ординських рублів, яких і в Україні нікому не потрібно!!!
Если не "потрибно", что же ты их выпячиваешь, дороги они тебе, животрепещищь перед ордынским рублем, признавайся свидомыт???
Svidomyt99 _ 06.08.2013 12:44
IP: 62.221.56.---
TanjaAsternak:
zugunder_up:

Интересно, может сделаем здесь ставки, кого народ считает большим жульем? Юльку или твоего уголовника Яныка? Ну, делаем? Интернет-опрос? Или ты здесь только, чтобы ср-ть за 30 гривен в месяц?
Поправочка!!! За за 30 деревяних ординських рублів, яких і в Україні нікому не потрібно!!!
zugunder_up _ 06.08.2013 12:40
IP: 91.213.8.---
TanjaAsternak:
zugunder_up:

Интересно, может сделаем здесь ставки, кого народ считает большим жульем? Юльку или твоего уголовника Яныка? Ну, делаем? Интернет-опрос? Или ты здесь только, чтобы ср-ть за 30 гривен в месяц?
Я даже догадываюсь на каких сайтах этот опросник будет сделан. Ахахаха, жулье оно и в африке жулье. Мне достаточно самый главный опросник – выборы в 2010 году. Тебе понятно блЮВотина штабная и за что тебе 30 гривень платят, которые ты мне приписала???
Svidomyt99 _ 06.08.2013 12:33
IP: 62.221.56.---
Upajopa:
Ivan Sulima:
Upajopa:
a_sudi_kto:
...
Были у нас и днепропетровские. И редкий галич.айник не имел Украину по второму разу. А счастья не было.
А ось і неправда. Галичани країною ще не керували. Тож тепер їх черга. Дніпро
И галичани країною ще не керували, и капитал.изьму не строим. И правду голич.айники не могут сказать, потому что патологические лжецы.
Що, бидлото "Юго-Восточная", заносить вже?!!! Та такого бидлячого, та цинічного грабунку який відбувається вами вибраною зграєю бандитів, Світ ще не бачив!!! І все це робиться під прехливе "пакращення"!!! Закрий рило, синьожопий скоте!!! Були би галичани при владі, давно би були в Європі!!! А з їхніми стандартами законності, самі би не змогли красти, і вам, бикам синьожопим, не дали би!!!
a_sudi_kto _ 06.08.2013 12:06
IP: 78.25.2.---
Upajopa:
"Здравствуй, племя молодое, незнакомое!"
Куда ни повернётся старенькая голова -
Везде растет какая-то культурная ботва.
TanjaAsternak _ 06.08.2013 11:55
IP: 93.75.224.---
zugunder_up:

Интересно, может сделаем здесь ставки, кого народ считает большим жульем? Юльку или твоего уголовника Яныка? Ну, делаем? Интернет-опрос? Или ты здесь только, чтобы ср-ть за 30 гривен в месяц?
zugunder_up _ 06.08.2013 11:31
IP: 91.213.8.---
Потому и ненаписЮлила, что Кравчук – ПЕРВЫЙ ПРЕЗИДЕНТ Украины со всеми причитающимися ему почестями, а сейчас всего лишь советник, вечный советник всех. А Кузьмин Ренатка – это ПЕРВЫЙ заместитель ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА Украины. Самой должностью обязанный следить за соблюдением законов в Украине. И теми же президентами. Улавливаешь разницу, ты, по-ц де-биль-ный. Или тебе платят за твой де-би-лизм?

Кузьмин в должности первого зам.генпрокурора от "ПОСТАНОВА" 2003 N1210 - (заступники генпрокурора можуть претендувати на дві кімнати – в санаторії або дачному будинку.) и не Кузьмин в 2005 р. вносил изменения в эту "ПОСТАНОВУ" на отчуждение держ.майна а те, кто пришли к власти. Тебе понятно отрыжка жулья???

Ах, да, и еще, ты бЛЮвотина всегда пишешь о всех президентах Украины с больших буков защищая его почести или только о тех, кто вам жулью лижет или когда-то лизал.
zugunder_up _ 06.08.2013 11:28
IP: 91.213.8.---
TanjaAsternak:
zugunder_up:

Потому и ненаписЮлила, что Кравчук – ПЕРВЫЙ ПРЕЗИДЕНТ Украины со всеми причитающимися ему почестями, а сейчас всего лишь советник, вечный советник всех. А Кузьмин Ренатка – это ПЕРВЫЙ заместитель ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА Украины. Самой должностью обязанный следить за соблюдением законов в Украине. И теми же президентами. Улавливаешь разницу, ты, по-ц де-биль-ный. Или тебе платят за твой де-би-лизм?
Кузьмин в должности зам.генпрокурора от "ПОСТАНОВА" 2003 N1210 - (>) и не Кузьмин в 2005 р. вносил изменения в эту "ПОСТАНОВУ" на отчуждение держ.майна а те, кто пришли к власти. Тебе понятно отрыжка жулья???

Ах, да, и еще, ты бЛЮвотина всегда пишешь о всех президентах Украины с больших буков защищая его почести или только о тех, кто вам жулью лижет или когда-то лизал.
TanjaAsternak _ 06.08.2013 11:00
IP: 93.75.224.---
zugunder_up:

Потому и ненаписЮлила, что Кравчук – ПЕРВЫЙ ПРЕЗИДЕНТ Украины со всеми причитающимися ему почестями, а сейчас всего лишь советник, вечный советник всех. А Кузьмин Ренатка – это ПЕРВЫЙ заместитель ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА Украины. Самой должностью обязанный следить за соблюдением законов в Украине. И теми же президентами. Улавливаешь разницу, ты, по-ц де-биль-ный. Или тебе платят за твой де-би-лизм?
Владимир Жуковский _ 06.08.2013 10:47
IP: 37.55.43.---
Спасибо, Татьяна. Вы – настоящий журналист. Но тот, что постоянно липкий от собственного пота с сиплым подобием человеческого голоса по имени Пиховшик уже рыщет в вашей биографиии...будьте бдительны.
zugunder_up _ 06.08.2013 10:33
IP: 91.213.8.---
Спочатку, як цінному працівнику генпрокуратури була виділена "державна дача" – стара дерев'яна халупа. Потім він запропонував Державному управлінню справами за свій кошт її "реконструювати". Коли ДУС дало добро Ренат Равелійович звів цілий маєток. А далі ДУС на суму вкладених в "реконструкцію" інвестицій по-суті довічно звільнив Кузміна від сплати оренди за проживання в комплексі "Пущі-водиці". Тобто йому не лише дісталася безкоштовно велика земельна ділянка в сосновому лісі

Черновол-писЮЛькина, что же ты все даты засекретила, неудобно даты показать. А почему не написЮлила, что в 2009 Л.Кравчук советник Тимошенко по президентской избирательной компании получил от ДУС гос.дачу в собственность именно по вышеприведенной схеме и др. привилегированная часть БЮТовцев. Что схема ДУСи практикуется с 2005 года по отчуждению в частную собственность а сама Постанова "Про обслуговування будинками відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" принята в 2003 р. за N1210.
Куку _ 06.08.2013 10:00
IP: 94.27.72.---
Я б на місці твойого батька вже посивів би. Дитино божа бегежи себе, ми і так знаємо що усі вони вонюча банда
NickNNN _ 06.08.2013 07:30
IP: 217.212.230.---
Ivan Sulima:
Walja:
.Інопланетяни одноклітинні...

Давно таке казав. Так Ярослав Грицак, львівський письменник, не бачить жодної різниці між Донецьком і Львовом. Можливо це геополітика, але щось мені підказує, що він помиляється
Письменник Грицак правий. По менталітету донбасяни і галичани найбільш близькі в Україні.
Стас Киевский _ 06.08.2013 02:12
IP: 91.209.51.---
Желаю владельцу дачи одного--что бы болели,гнили заживо и дохли его близкие и дальние родственники,а то место откуда он когда то вылез пускай выгниет заживо))))
Ivan Sulima _ 06.08.2013 00:14
IP: 46.203.160.---
Walja:
.Інопланетяни одноклітинні...

Давно таке казав. Так Ярослав Грицак, львівський письменник, не бачить жодної різниці між Донецьком і Львовом. Можливо це геополітика, але щось мені підказує, що він помиляється
Ivan Sulima _ 05.08.2013 23:59
IP: 46.203.160.---
sekundochku:
украинцы не способны сами себя освободить, самоорганизоваться и основать государство,

Не пересмикуйте. На усе українці здібні. Лише відсепаруватись від кацапів і хохлів треба
Walja _ 05.08.2013 23:32
IP: 93.75.206.---
Тут хтось повісити його бажав...А хто ж це зробить? Ті, що вибрали рецидивіста у керівники? Чи може ті, хто по клавішах стукає? Чи ті, хто по кухнях сидить і "возмущається владою"? України цілісної немає. Просто є простір, де живуть люди, які географічно називаються українцями, а є Донецька республіка, окремо взята на цьому просторі...Люди, які в ній живуть, навіть не розуміють, чому решта населення, так званого, гнівається, що люди Донбаської республіки і сходу та півдня країни вибрали таку владу? Чому тут дивуватися: вони других людей не знають, порядності не бачили з народження, про гідність і високу мораль людини, як такої, в житті не чули...Про те, що судиму людину не можна обирати нікуди, а особливо до влади, ні сном ні духом...А навіть навпаки: це ж були їхні "пахани", їхні керівники життя...Бо вони все те своє життя жили в острасі, в боязні, для них до сих пір там був СТАЛІНІЗМ у повному розумінні цього слова...Про демократію ніхто в житті не чув...Інопланетяни одноклітинні...
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter