Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Нам треба йти на ''Міжгір'я''. (Про мотиви Януковича нас вбивати)

22 січня 2014, 12:37

Якось я написала блог про мотиви замаху на мене. Проте було не до того, щоб його розмістити. Адже ворог Янукович розпочав справжню війну. Позавчора вночі "Беркут" вбивав мого друга Ярослава Гончара. Вчора спец-тітушки вкрали мого друга Ігоря Луценка. В зоні пеленгу телефону Ігоря ми шукали його в сараях та лісосмугах. Ми шукали і не хотіли знаходити і навіть думати про те, що при такому морозі ми шукаємо його тіло, і було справжнє щастя, коли знайшли його не ми.

Проте вже через кілька годин ми мали двох вбитих на Майдані...

Це війна. Це війна ворога України Віктора Януковича зі своїм народом.

Війна це страшно. Я була в Чечні в 2000-ному і завжди боялася війни для власної країни.

Проте цю війну почали не ми, цю війну почав Янукович, це війна Януковича проти України та її народу за власне царство. Він готовий проливати ріки крові, він готовий зачищати нас. Він хоче царювати та передати царство по спадку, його син, найбагатший "бізнесмен" України теж хоче царювати.

А що таке для Януковича царювати? Поняття "царювати" складається з кількох пунктів, з яких перший це...

І тут я зрозуміла, що саме час розмістити блог про мотиви замаху на мене. Адже ті самі мотиви агресії Януковича проти українців і України.

Адже "царювати" для Януковича починається з життя в розкоші, з плавучого банкетного залу у вигляді корабля з червоного дерева з позолотою, з масажного столика з цільного шматка мармуру з підігрівом, з вертольоту Августа, з Міжгір'я.

Причини його кривавої ненависті до нас банальні – він вважає, що ми, українці, кияни, загрожуємо в першу чергу і його палацам, його бажанню жити в неймовірній розкоші. Що звичайно правда. Проте, що для нас нормально і справедливо, для психопата Януковича – смертельний виклик.

Так, він психопат, цей сирота з Єнакієве, уявіть, він готовий вбивати лише тому, що ми загрожуємо його Міжгір'ям, його улюбленим цяцькам, побудованим за величезні кошти, які оздоблені найдорожчими в світі матеріалами.

Тому розміщаю свій блог, тим паче, що не відомо, де ми будемо завтра і що буде завтра.

Мотиви замаху на мене – нове "Міжгір'я" Януковича.

Нападники на мене використовували дороге авто в якості тарану. Це означає, що за мою ліквідацію було дорого заплачено. Чому? Насправді мене не важко було дістати, я часто виїжджала та виходила за межі Майдану. "Тітушки" коштують дешево.

Також мене не залякували, мені не погрожували, мені навіть не робили боляче. Мене били відразу на ліквідацію. Мені навіть не намагалися дуже зіпсувати обличчя, моя щелепа не була зламана, натомість били в скроні. Мої легені були повні крові. Чому мене хотіли вбити? Чому за це було дорого заплачено?

Мене вбивали за громадську активність? Мені здається цього було мало для спецоперації. За екскурсії в "Міжгір'я" і "Сухолуччя"? І цього, здається, недостатньо.

Може за журналістські розслідування? Цим займаюся не одна я, хоча... одна загрозлива для Януковича тема на той час у мене не була опублікована.

Розкажу про неї.

Як відомо офіційно Янукович не має жодної жирної приватної власності.

"Міжгір'я" купив Сергій Клюєв, мисливський ліси під Сухолуччям власність Бойка, Тулуба, Демішкана, "Чайний будиночок" під Масандрою належить Пригодському, шикарне будівництво на мисі Айя – Андрію Клюєву.

Я правда писала, що все це брехня, – що Янукович примушує свої посіпак прикривати його власність.

На початку листопада минулого року я почала розслідування стосовно нового "Міжгір'я", яке за моєю інформацією будується, щоб Янукович роз'їхався по різних маєтках з старшим сином. Останньому, до речі, 40 років, і Януковичі вважають, що це не гонорово, що найбагатша людина країни Олександр Янукович і цар Віктор Янукович матимуть одне Міжгір'я на двох.

Отож, як тільки Віктор Янукович став президентом на території Державної резиденції Конча-Заспа, а також діброви Жукова острова почалося спорудження нового Міжгір'я.

Коли автор отримала цю інформацію від будівельників – поїхала перевірити.

Побачене -вразило.Будинки нового Міжгір'я виявилися будуються куди шикарнішими ніж будівлі старого Міжгір'я.Дорогу зі Столичного шосе будівельники протягнули просто через територію державної резиденції Конча-Заспа, через озеро Конча побудували капітальний міст.Сам маєток – архітектурний ансамбль з кількох будівель. Дорога веде до величезної круглої площі, справа від неї жилий будинок. Його довжина майже 200 метрів, він має площу близько 10 тисяч квадратів. Окрім двох поверхів, будинок має підвал з високою стелею та дуже товстими стінами.

Відомий будинок "Хонка" в Міжгір'ї куди менший.

Так само над круглою площею височить Будинок прийомів, за ним вертолітний майданчик.Зліва, будівельники кажуть, зимовий сад та картинна галерея.

Трохи обабіч, за окремим парканом адміністративно-офісний центр.Над озером сауно-банний комплекс – величезна будівля з дерева.Сауна вже готова. Будівельники розповідали, що останній рік в баню наїжджали господарі. Однак робітники не бачили нікого конкретно, за їх словами, господарі приїжджають у великих кортежах з потужною охороною і будівельників в цей час заганяють в глиб території за стрічки.

Однак всі з ким доводилося говорити автору були певні, що приїжджає син Януковича.

Такої самої думки були і сусіди маєтку.

За їх словами частково земля на якій будується нове "Міжгір'я" колись була приватизована Василем Хмельницьким, потім перейшла братам Бурякам.

"Близька довірена особа Буряка мені розповідав, що Янукович просто поставив їх перед фактом, що забирає частину земель", -зозповів автору один з сусідів маєтку.

Також він додав, що 2010 році, коли почалося будівництво курував роботами Юра Єнакіївський. Однак вже в 2012 році, ця інформація забулася, всі почали говорити, що маєток належить Януковичам.

До речі, в 2010 -2011 році Юрій Іванющенко, колишній кримінальний авторитет Єнакієве вважався смотрящім за бізнесом від Януковича, був найближчим до тіла, тому той факт, що він почав будівництво нового Міжгір'я автора не здивував.

А ось в 2012 стосунки між ним та Януковичем дещо охололи, зрештою бізнесові сімейні справи очолив Олександр Янукович, відповідно і в новому Міжгір'ї забули про Юрія Єнакіївського. Будівельники почали говорити виключно про Януковича-сина.

В один з візитів автор зробила штук сто фотографій. Це ще було до того, як люди піднялися на Майдан. Тоді саме для візиту в Нове Міжгір'я я купила будівельну каску, яка потім знадобилася мені на Майдані. Фотографії залишила деяким опозиційним депутатам. А потім зайнялась пошуком доказів.

Зразу стало зрозуміло – власники не турбувалися стосовно документів для будівництва, воно, по-суті, було самовільне, на самозахоплених землях.

А хто в цій країні може вести самовільне будівництво на землях державної резиденції Конча-Заспа?

В один з походів в маєток мені вдалося дізнатися назву фірми, що

будує – ТОВ "Єдітепе". Від цієї фірми вдалося протягнути цікаву ниточку.

Що цікаво ця фірма нещодавно перебувала в стадії банкрутства. В інтернеті можна знайти судові документи в яких арбітражним керуючим ТОВ "Єдітепе" був зазначений Микола Васильович Гончаров.

Цей же чоловік в 2009 банкротив іншу донецьку фірму "Азовмех". Останню фірму певно було дуже цікаво банкроти ти адже на її рахунки перед цим впали величезні кошти на будівництво каналу Дунай-Чорне море. Цей канал Україна риє десятки років, а він постійно безсовісно замулюється, хоча насправді це той проект в якому традиційно "замулюються" державні кошти.

І що мене особливо зацікавило – під час банкротства "Азовмеху" кредиторам підігравало керівництво фірми. Спочатку керівником "Азовмеху" значився Дмитро Зайцев потім Вадим Трушкін. Це відомі автору особистості. Вони в 2011 році рейдерським чином забрали у ірландського власника універмаг "Україна", а також у держави Україна золоті копальні в Закарпатті. Про це можна прочитати в моєму попередньому блозі. Коротко скажу, що ірландські газети в 2012 році друкували розслідування, що універмаг "Україна" рейдерським чином забрала у ірландського банку родина Януковичі, а золоті копальні офіційно зараз належать бізнес-партнеру міністра МВС Віталія Захарченка, хоча де-факто теж відійшли Януковичу.

Отже одну ниточку зв'язків цього шикарного будівництва з Януковичем автору вдалося намацати.

Також під час одного з візитів на маєток мені вдалося позичити план розташування всіх об'єктів в тому числі комунікацій на території маєтку.

Для Януковича який просто параноїдально турбується про свою безпеку це був справжній удар. Адже після публікації цієї карти довелось би вкладати великі кошти в перебудову, заради безпеки. А я збиралася її публікувати. Взагалі, я розуміла як мені важливо поспішити викласти цей матеріал.

Однак я не встигла і вважаю це стало причиною нападу на мене.

Адже про мої плани було відомо.

Я особисто приїзджала на маєток показувала посвідчення і вимагала мені повідомити, що це за будівництво. Вони знали що у мене є фото, адже під час пікетування Медведчука, я загубила під час сутички з його охоронцем мобільний телефон на якому було кілька десятків якісних фото нового Міжгіря.

Я знаю, що після втрати карти в маєтку всі стояли на вухах, а позаяк я до цього публікувала план будинку Януковича на мисі Айя, я приїзджала в Конча-Заспу це все прив'язали до мене.

Певно була спокуса примусити мене замовчати. Вони могли сподіватися що разом зі мною пропадуть мої матеріали, адже вони були неопубліковані. Вони певно думали, що журналіст повинен тримати в таємниці ексклюзивні матеріали.

Тільки вони не знали, що мене не хвилював ексклюзивний матеріал, нове Міжгір'я мене цікавило, виключно, як слабке місце Януковича для тиску Майдану.

Коли мене били по голові на Бориспільській трасі, і я вирішила, що мене вбивають, моєю думкою було – добре, що матеріали по новому Міжгір'ю не помруть разом зі мною.

Проте я виявилася живуча.

Коли я опинилася в лікарні, і моє здоров'я пішло на поправку почали відбуватися цікаві речі. Непублічний Юрій Іванющенко (Юра Єнаківський) про існування якого в країні до 2010 року знало лише обмежена кількість людей, розвів небачену активність, він почав розповідати в політичних кулуарах, що це його маєток.

Поведінка абсолютно неадекватна його психотипові. Хіба що його в цьому попросили. А попросити його могла лише одна людина Віктор Янукович, щоб в інформаційний простір не прорвалася небезпечна для нього інформація.

Адже Віктор Федорович прекрасно занає, що в в країні де не має коштів, щоб добудувати лікарню для окнкохворих дітей люди не можуть нормально сприйняти будівництво ще одного Міжгір'я, яке куди пишніше за старе.

А взагалі: хто такий Юрій Іванющенко (Юра Єнакіївський)?

Такого бізнесмена країна донедавна взагалі не знала. Спочатку він був відомий як кримінальний авторитет, потім, як автор найбільш брудних корупційних схем, менеджер-смотрящий за бізнесом Януковичів. А потім загубив навіть цей свій статус.

Хтось може повірити, що він дозволив би собі будувати маєток пишніший ніж у царя.

Хтось може собі уявити, що він би відмовився,якби Янукович наказав би йому публічно захистити царську власність.

До речі, коли я лежала в лікарні були роблені цікаві маніпуляції. Працівникам на будівництві розповіли, що вони будують для Юрія Єнаківського, він навіть особисто приїжджав і вперше ходив між працівниками – показував свій фейс.

Зрештою інформація прорвалася назовні. В ЗМІ з'явилася інформація про цей маєток, як про маєток Юрія Єнакіївського.

І навіть, якщо я помиляюся, якщо це маєток таки Юрія Іванющенка. Це нічого не означає. Будівництво в Конча-Заспі заслужило отримати статус Міжгір'я номер два.

Іванющенко ніколи не був бізнесменом рівня Ахметова. Якщо навіть він будує для себе, то з тих коштів, що привласнив в статусі смотрящого за бізнесом Януковича. Отже це гроші зароблені в брудних схемах пограбунку країни, держбюджету, які курувала Сім'я.

Це дуже пишний маєток. Найрозкішніший в Україні, має всі перспективи опинитися в світовому топі. При чому збудований за вкрадені у держави кошти, адже кошти Януковчів-Юри Єнаківського це "безпредєльне" пограбування бюджету України. Отже це "Міжгір'я" номер два заслуговує на народний вирок, як і Міжгір'я номер один.

І все-таки воно Януковича... Хоча знов таки це не важливо. Насправді, я сподіваюся українці не будуть чекати, коли офіційно в нього вселиться спадкоємець Віктора Федоровича на президентському троні України, або смотрящий Януковича, колишній кримінальний авторитет Юрій Єнакіївський.

Ера "єнакіївських" та їхніх Міжгір'їв закінчилася, коли повстав Майдан. Треба довести справу до кінця.

Янукович стає слабкішим, коли забрати його цяцьки. Київ і так наш, ми не повинні вмирати на нашій Європейській площі, ми повинні йти на Міжгір'я. Йти великою масою. Щоб нас там було не менше сто тисяч. Це важко, це смертельно ризиковано. Але без цього ніяк, без цього нас будуть стріляти невідомі в центрі Києва, чи виловлювати по одному бити до смерті біля наших будинків.

powered by lun.ua
Коментарі — 152
Roman Kalytovskyi _ 22.01.2014 13:54
IP: 74.125.181.---
Margarita Filipova:
Julia_N:
Таня, передайте нашим трем лидерам, что они рискуют быть арестованными в АП. Не стоит ходить к Янеку с визитом – это он должен идти на Майдан с визитом, и общаться с ВО "Майдан". К тоу же Яценюк обещал публичность переговоров! Публичность – их шанс выйти оттуда свободными!
+100 Если пойдут втроем, покажут что все они- круглые дураки и просто хотят пересидеть в тюрьме смутные времена
Не переживайте,вийдуть ці тритушки живими і неушкодженими. А от чи буде якийсь толк від цих переговорів-це поки що залежить від Януковича.
Ivanaev _ 22.01.2014 13:54
IP: 81.17.135.---
нужно ставить реальные цели и на 100 % использовать имеющиеся возможности. Нельзя выиграть вооруженное противостояние без поддержки армии и/или оружия. Пока у протестующих есть картинка нужно выигрывать информационную войну. Сейчас на картинке для востока наступающий фашизм. Над протестующими должны появиться лозунги о национализации промышленности и возврате фабрик народу. Это то о чем мечтают все!
Кирилл Барциховский _ 22.01.2014 13:53
IP: 194.50.125.---
А ще дуже прикро, що в нас дуже багато байдужих людей.
Деякі мої колеги навіть не знають, що відбувається на Майдані.
Коли на роботі показую їм фото – вони дивуються і не вірять, що це центр нашої столиці.
Від цього просто мову відіймає. Як можна бути таким байдужим. Ходити з дому на роботу, і навпаки і нічим не цікавитись. Такі люди мене протсто обурюють.
Сьогодні вночі насмерть розстріляли на Майдані людину, а вони розповідають як вони вчора водочки добре попили. Це неймовірно жахливо!
Ганьба байдужим людям!
Кирилл Барциховский _ 22.01.2014 13:53
IP: 194.50.125.---
А ще дуже прикро, що в нас дуже багато байдужих людей.
Деякі мої колеги навіть не знають, що відбувається на Майдані.
Коли на роботі показую їм фото – вони дивуються і не вірять, що це центр нашої столиці.
Від цього просто мову відіймає. Як можна бути таким байдужим. Ходити з дому на роботу, і навпаки і нічим не цікавитись. Такі люди мене протсто обурюють.
Сьогодні вночі насмерть розстріляли на Майдані людину, а вони розповідають як вони вчора водочки добре попили. Це неймовірно жахливо!
Ганьба байдужим людям!
Кирилл Барциховский _ 22.01.2014 13:53
IP: 194.50.125.---
А ще дуже прикро, що в нас дуже багато байдужих людей.
Деякі мої колеги навіть не знають, що відбувається на Майдані.
Коли на роботі показую їм фото – вони дивуються і не вірять, що це центр нашої столиці.
Від цього просто мову відіймає. Як можна бути таким байдужим. Ходити з дому на роботу, і навпаки і нічим не цікавитись. Такі люди мене протсто обурюють.
Сьогодні вночі насмерть розстріляли на Майдані людину, а вони розповідають як вони вчора водочки добре попили. Це неймовірно жахливо!
Ганьба байдужим людям!
JannaKrylatova _ 22.01.2014 13:53
IP: 74.125.18.---
В этих дворцах сделать Дом Сочувствия, поседить в одних помещениях неимущих стариков, в других-больницу для онкобольных,в остальных-по нуждам народа – безхатченкив расселять там и тп
Кирилл Барциховский _ 22.01.2014 13:53
IP: 194.50.125.---
Підтримую!
Теж давно вважаю, що потрібно всі дійства перенести з центра Києва на Міжгір'я.
Вже якщо воювати – то на дорогій Янику території.
А то він там сидить і навіть не цікавиться як там центр Києва руйнують та люди одне одного вбивають...
Як можна його назвати президентом, якщо він ховається від народу. Це царь, який страшенно боїться українців і ховається від них.
Багато хто не розуміє, чому лідери опозиції так гальмують в цьому плані.
Чому не переносять Майдан на Міжгір'я.
Кирилл Барциховский _ 22.01.2014 13:52
IP: 194.50.125.---
і
Roman Kalytovskyi _ 22.01.2014 13:51
IP: 74.125.181.---
НадіяЄ:
Надголовне завдання зараз – тримати Майдан,
Якщо ти дійсно жіночої статі то краще йди борщ варити. Зовсім не обовязково свої висери тут публікувати. Конфлікт увійшов у воєнну фазу. Далі мова повинна йти про плацдарми і опорні пункти,про кількість бійців і кількість зброї та набоїв. Зараз мова йде про те чи ми залишимось вільним народом чи станемо рабами Кремля.Тепер рішення про дислокацію про тактику і стратегію слід доручити військовим патріотам.
Margarita Filipova _ 22.01.2014 13:49
IP: 95.134.117.---
Julia_N:
Таня, передайте нашим трем лидерам, что они рискуют быть арестованными в АП. Не стоит ходить к Янеку с визитом – это он должен идти на Майдан с визитом, и общаться с ВО "Майдан". К тоу же Яценюк обещал публичность переговоров! Публичность – их шанс выйти оттуда свободными!
+100 Если пойдут втроем, покажут что все они- круглые дураки и просто хотят пересидеть в тюрьме смутные времена
naukova _ 22.01.2014 13:48
IP: 74.125.183.---
Koznomu rygovi,abo kuliu v golovu,abo spalyty po misciu prozyvannia,abo oboje-nas biljshe.
A ti palacy- na miznarodnyj aukcion...nova vlada potrebuje startovyj kapital!
Vasyl55 _ 22.01.2014 13:48
IP: 74.125.17.---
Якщо зараз переможе Янукович – звичайні прості люди позавидують мертвим!!
Margarita Filipova _ 22.01.2014 13:47
IP: 95.134.117.---
НадіяЄ:
Ні для кого не секрет, що Тетяна є членом "Батьківщини". Ні для кого не є секретом, що кремль тримає на гачку, як янека, так і юлю. На сьогодні вже ні для кого не є секретом, що вся псевдоопозиційна трійся діє по домовленості з Банковою і в рівній мірі зі злочинним бандугрупуванням винна в сьогоднішній політичній кризі і людських жертвах. Не може освічена людина, тим паче журналіст, не розуміти, що справа не в Межигір'ї. Тож, Тетяно, з вашого заклику стирчать кремлівсько-феесбешні вуха...
Щось ви все так спрощуєте. По-вашому, Тетяна- агент Кремля. Ловко! Навіщо ж вони її побили? Зараз скажете, що це спеціально, щоб підлити масла в огонь. По-вашому, всі навкруги лохи, одна ви-проовидець. А висновок такий- всівониоднакові. Якось неоригінально
Julia_N _ 22.01.2014 13:46
IP: 74.125.181.---
Таня, передайте нашим трем лидерам, что они рискуют быть арестованными в АП. Не стоит ходить к Янеку с визитом – это он должен идти на Майдан с визитом, и общаться с ВО "Майдан". К тоу же Яценюк обещал публичность переговоров! Публичность – их шанс выйти оттуда свободными!
Dmitry Yermak _ 22.01.2014 13:44
IP: 92.113.135.---
Второе фото поражает воображение. Это какой-то Елисейский дворец. Или Лувр. А в это время родителям больных детей пишут списки лекарств. Я в шоке...
JannaKrylatova _ 22.01.2014 13:44
IP: 74.125.18.---
Боже, сотни похищенных сбушниками и фсбшниками в цивильном,зверские нечеловеческие пытки от сбу,которое думает,что если оно в цивильном,то никто не догадается!,убийства воровство,ложь,10 тысяч титушек,собирающихся сегодня "патрулировать Киев по тысячу в каждой "точке"!!!
Мертвечук войну объявил,помните? Идти надо на к хряку,а разносить мертвечуковское "помешкання",камня на камне не оставить и брать эту кремлевскую тварь в заложники,если он еще не удрал к куму в кремль!
Roman Kalytovskyi _ 22.01.2014 13:43
IP: 74.125.181.---
Yurkiv:
О 18 -00 опозиція скликає усіх на Майдан.
Кожний, хто може і здатний, має бути ТАМ, бо ТАМ вирішується доля України.
Потрібен 1 000 000 Свідомих Громадян, які витіснять своєю масою усю беркутню з центру Києва.
Майданом має стати ВЕСЬ КИЇВ!!!
Наступний Майдан буде в Межигір'ї!
Думаєш в Беркута набої закінчаться? Як закінчаться то підвезуть нові.
Miki2 _ 22.01.2014 13:42
IP: 195.39.210.---
НадіяЄ:
Надголовне завдання зараз – тримати Майдан, щоб звільнити перш за все столицю від ворога. А заклики кидати людей на м'ясо на відкритій місцевості, це все одно,, коли кидали беззбройних селян на форсування Дніпра в 43-му. Не вірю, що луцика просто так (без жодних умов) випустили з тюряги, як і не вірю в порядність Тетяни...
Харе чірікать, стратєгша
Костянтин Кулак _ 22.01.2014 13:41
IP: 195.189.17.---
НадіяЄ:
Надголовне завдання зараз – тримати Майдан, щоб звільнити перш за все столицю від ворога. А заклики кидати людей на м'ясо на відкритій місцевості, це все одно,, коли кидали беззбройних селян на форсування Дніпра в 43-му. Не вірю, що луцика просто так (без жодних умов) випустили з тюряги, як і не вірю в порядність Тетяни...
Респект!
motja _ 22.01.2014 13:41
IP: 74.125.17.---
Україно, пiднiмайся! Геть царів-злодіїв!

З Бiлорусi, з надiєю...
Bobko Vladislav _ 22.01.2014 13:41
IP: 77.121.255.---
Ця падлюка ще в 2004 році назвала українців "козлами котрі заважають йому жити" Яким дебільним треба бути щоб після цього обрати його президентом України!
torpedist _ 22.01.2014 13:40
IP: 95.133.111.---
Татьяна Черновол... Этой женщиной по праву можно восхищаться, преклоняться перед ней.
Костянтин Кулак _ 22.01.2014 13:40
IP: 195.189.17.---
TRVN:
Костянтин Кулак:
Переконаний, що Чорновол свідомо зараз виступає як провокатор!
Треба утримати Майдан!
а що заважає паралельно тролити їх там кількома сотнями міцних людей? на всі об"єкти беркуту не вистачить, потрібно розтягувати їх по об"єктах важливих для влади
Формально це буде розцінено як захоплення приватного майна.
У диктатора, який поки що є чинним президентом, виникнуть законні підстави для застосування армії (або тих "отморозков", які будуть одягнуті в українську військову форму).
А нам, українцям, потрібне це майно ціле і неушкоджене, для того, щоб законно передати у власність держави!
То на кого працює Чорновол?
Svitlana Shishkina _ 22.01.2014 13:40
IP: 77.122.1.---
Татьяна, Вы молодец!!! я говорю Вам спасибо от имени всех жителей Харькова, которые задыхаются под властью урок и уголовников! Этих подонков пора вешать на столбах – убийцы, палачи и бесславные ублюдки! януковича в могилу!
ukr-gennady _ 22.01.2014 13:40
IP: 92.113.155.---
Тетяна мені нагадує ЖануДарк Україна можє пишатись такими патріотами. Невеличка жінка подолає ЗЕКА проФФесора ХАМА Януковоча.
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter