Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Нам треба йти на ''Міжгір'я''. (Про мотиви Януковича нас вбивати)

22 січня 2014, 12:37

Якось я написала блог про мотиви замаху на мене. Проте було не до того, щоб його розмістити. Адже ворог Янукович розпочав справжню війну. Позавчора вночі "Беркут" вбивав мого друга Ярослава Гончара. Вчора спец-тітушки вкрали мого друга Ігоря Луценка. В зоні пеленгу телефону Ігоря ми шукали його в сараях та лісосмугах. Ми шукали і не хотіли знаходити і навіть думати про те, що при такому морозі ми шукаємо його тіло, і було справжнє щастя, коли знайшли його не ми.

Проте вже через кілька годин ми мали двох вбитих на Майдані...

Це війна. Це війна ворога України Віктора Януковича зі своїм народом.

Війна це страшно. Я була в Чечні в 2000-ному і завжди боялася війни для власної країни.

Проте цю війну почали не ми, цю війну почав Янукович, це війна Януковича проти України та її народу за власне царство. Він готовий проливати ріки крові, він готовий зачищати нас. Він хоче царювати та передати царство по спадку, його син, найбагатший "бізнесмен" України теж хоче царювати.

А що таке для Януковича царювати? Поняття "царювати" складається з кількох пунктів, з яких перший це...

І тут я зрозуміла, що саме час розмістити блог про мотиви замаху на мене. Адже ті самі мотиви агресії Януковича проти українців і України.

Адже "царювати" для Януковича починається з життя в розкоші, з плавучого банкетного залу у вигляді корабля з червоного дерева з позолотою, з масажного столика з цільного шматка мармуру з підігрівом, з вертольоту Августа, з Міжгір'я.

Причини його кривавої ненависті до нас банальні – він вважає, що ми, українці, кияни, загрожуємо в першу чергу і його палацам, його бажанню жити в неймовірній розкоші. Що звичайно правда. Проте, що для нас нормально і справедливо, для психопата Януковича – смертельний виклик.

Так, він психопат, цей сирота з Єнакієве, уявіть, він готовий вбивати лише тому, що ми загрожуємо його Міжгір'ям, його улюбленим цяцькам, побудованим за величезні кошти, які оздоблені найдорожчими в світі матеріалами.

Тому розміщаю свій блог, тим паче, що не відомо, де ми будемо завтра і що буде завтра.

Мотиви замаху на мене – нове "Міжгір'я" Януковича.

Нападники на мене використовували дороге авто в якості тарану. Це означає, що за мою ліквідацію було дорого заплачено. Чому? Насправді мене не важко було дістати, я часто виїжджала та виходила за межі Майдану. "Тітушки" коштують дешево.

Також мене не залякували, мені не погрожували, мені навіть не робили боляче. Мене били відразу на ліквідацію. Мені навіть не намагалися дуже зіпсувати обличчя, моя щелепа не була зламана, натомість били в скроні. Мої легені були повні крові. Чому мене хотіли вбити? Чому за це було дорого заплачено?

Мене вбивали за громадську активність? Мені здається цього було мало для спецоперації. За екскурсії в "Міжгір'я" і "Сухолуччя"? І цього, здається, недостатньо.

Може за журналістські розслідування? Цим займаюся не одна я, хоча... одна загрозлива для Януковича тема на той час у мене не була опублікована.

Розкажу про неї.

Як відомо офіційно Янукович не має жодної жирної приватної власності.

"Міжгір'я" купив Сергій Клюєв, мисливський ліси під Сухолуччям власність Бойка, Тулуба, Демішкана, "Чайний будиночок" під Масандрою належить Пригодському, шикарне будівництво на мисі Айя – Андрію Клюєву.

Я правда писала, що все це брехня, – що Янукович примушує свої посіпак прикривати його власність.

На початку листопада минулого року я почала розслідування стосовно нового "Міжгір'я", яке за моєю інформацією будується, щоб Янукович роз'їхався по різних маєтках з старшим сином. Останньому, до речі, 40 років, і Януковичі вважають, що це не гонорово, що найбагатша людина країни Олександр Янукович і цар Віктор Янукович матимуть одне Міжгір'я на двох.

Отож, як тільки Віктор Янукович став президентом на території Державної резиденції Конча-Заспа, а також діброви Жукова острова почалося спорудження нового Міжгір'я.

Коли автор отримала цю інформацію від будівельників – поїхала перевірити.

Побачене -вразило.Будинки нового Міжгір'я виявилися будуються куди шикарнішими ніж будівлі старого Міжгір'я.Дорогу зі Столичного шосе будівельники протягнули просто через територію державної резиденції Конча-Заспа, через озеро Конча побудували капітальний міст.Сам маєток – архітектурний ансамбль з кількох будівель. Дорога веде до величезної круглої площі, справа від неї жилий будинок. Його довжина майже 200 метрів, він має площу близько 10 тисяч квадратів. Окрім двох поверхів, будинок має підвал з високою стелею та дуже товстими стінами.

Відомий будинок "Хонка" в Міжгір'ї куди менший.

Так само над круглою площею височить Будинок прийомів, за ним вертолітний майданчик.Зліва, будівельники кажуть, зимовий сад та картинна галерея.

Трохи обабіч, за окремим парканом адміністративно-офісний центр.Над озером сауно-банний комплекс – величезна будівля з дерева.Сауна вже готова. Будівельники розповідали, що останній рік в баню наїжджали господарі. Однак робітники не бачили нікого конкретно, за їх словами, господарі приїжджають у великих кортежах з потужною охороною і будівельників в цей час заганяють в глиб території за стрічки.

Однак всі з ким доводилося говорити автору були певні, що приїжджає син Януковича.

Такої самої думки були і сусіди маєтку.

За їх словами частково земля на якій будується нове "Міжгір'я" колись була приватизована Василем Хмельницьким, потім перейшла братам Бурякам.

"Близька довірена особа Буряка мені розповідав, що Янукович просто поставив їх перед фактом, що забирає частину земель", -зозповів автору один з сусідів маєтку.

Також він додав, що 2010 році, коли почалося будівництво курував роботами Юра Єнакіївський. Однак вже в 2012 році, ця інформація забулася, всі почали говорити, що маєток належить Януковичам.

До речі, в 2010 -2011 році Юрій Іванющенко, колишній кримінальний авторитет Єнакієве вважався смотрящім за бізнесом від Януковича, був найближчим до тіла, тому той факт, що він почав будівництво нового Міжгір'я автора не здивував.

А ось в 2012 стосунки між ним та Януковичем дещо охололи, зрештою бізнесові сімейні справи очолив Олександр Янукович, відповідно і в новому Міжгір'ї забули про Юрія Єнакіївського. Будівельники почали говорити виключно про Януковича-сина.

В один з візитів автор зробила штук сто фотографій. Це ще було до того, як люди піднялися на Майдан. Тоді саме для візиту в Нове Міжгір'я я купила будівельну каску, яка потім знадобилася мені на Майдані. Фотографії залишила деяким опозиційним депутатам. А потім зайнялась пошуком доказів.

Зразу стало зрозуміло – власники не турбувалися стосовно документів для будівництва, воно, по-суті, було самовільне, на самозахоплених землях.

А хто в цій країні може вести самовільне будівництво на землях державної резиденції Конча-Заспа?

В один з походів в маєток мені вдалося дізнатися назву фірми, що

будує – ТОВ "Єдітепе". Від цієї фірми вдалося протягнути цікаву ниточку.

Що цікаво ця фірма нещодавно перебувала в стадії банкрутства. В інтернеті можна знайти судові документи в яких арбітражним керуючим ТОВ "Єдітепе" був зазначений Микола Васильович Гончаров.

Цей же чоловік в 2009 банкротив іншу донецьку фірму "Азовмех". Останню фірму певно було дуже цікаво банкроти ти адже на її рахунки перед цим впали величезні кошти на будівництво каналу Дунай-Чорне море. Цей канал Україна риє десятки років, а він постійно безсовісно замулюється, хоча насправді це той проект в якому традиційно "замулюються" державні кошти.

І що мене особливо зацікавило – під час банкротства "Азовмеху" кредиторам підігравало керівництво фірми. Спочатку керівником "Азовмеху" значився Дмитро Зайцев потім Вадим Трушкін. Це відомі автору особистості. Вони в 2011 році рейдерським чином забрали у ірландського власника універмаг "Україна", а також у держави Україна золоті копальні в Закарпатті. Про це можна прочитати в моєму попередньому блозі. Коротко скажу, що ірландські газети в 2012 році друкували розслідування, що універмаг "Україна" рейдерським чином забрала у ірландського банку родина Януковичі, а золоті копальні офіційно зараз належать бізнес-партнеру міністра МВС Віталія Захарченка, хоча де-факто теж відійшли Януковичу.

Отже одну ниточку зв'язків цього шикарного будівництва з Януковичем автору вдалося намацати.

Також під час одного з візитів на маєток мені вдалося позичити план розташування всіх об'єктів в тому числі комунікацій на території маєтку.

Для Януковича який просто параноїдально турбується про свою безпеку це був справжній удар. Адже після публікації цієї карти довелось би вкладати великі кошти в перебудову, заради безпеки. А я збиралася її публікувати. Взагалі, я розуміла як мені важливо поспішити викласти цей матеріал.

Однак я не встигла і вважаю це стало причиною нападу на мене.

Адже про мої плани було відомо.

Я особисто приїзджала на маєток показувала посвідчення і вимагала мені повідомити, що це за будівництво. Вони знали що у мене є фото, адже під час пікетування Медведчука, я загубила під час сутички з його охоронцем мобільний телефон на якому було кілька десятків якісних фото нового Міжгіря.

Я знаю, що після втрати карти в маєтку всі стояли на вухах, а позаяк я до цього публікувала план будинку Януковича на мисі Айя, я приїзджала в Конча-Заспу це все прив'язали до мене.

Певно була спокуса примусити мене замовчати. Вони могли сподіватися що разом зі мною пропадуть мої матеріали, адже вони були неопубліковані. Вони певно думали, що журналіст повинен тримати в таємниці ексклюзивні матеріали.

Тільки вони не знали, що мене не хвилював ексклюзивний матеріал, нове Міжгір'я мене цікавило, виключно, як слабке місце Януковича для тиску Майдану.

Коли мене били по голові на Бориспільській трасі, і я вирішила, що мене вбивають, моєю думкою було – добре, що матеріали по новому Міжгір'ю не помруть разом зі мною.

Проте я виявилася живуча.

Коли я опинилася в лікарні, і моє здоров'я пішло на поправку почали відбуватися цікаві речі. Непублічний Юрій Іванющенко (Юра Єнаківський) про існування якого в країні до 2010 року знало лише обмежена кількість людей, розвів небачену активність, він почав розповідати в політичних кулуарах, що це його маєток.

Поведінка абсолютно неадекватна його психотипові. Хіба що його в цьому попросили. А попросити його могла лише одна людина Віктор Янукович, щоб в інформаційний простір не прорвалася небезпечна для нього інформація.

Адже Віктор Федорович прекрасно занає, що в в країні де не має коштів, щоб добудувати лікарню для окнкохворих дітей люди не можуть нормально сприйняти будівництво ще одного Міжгір'я, яке куди пишніше за старе.

А взагалі: хто такий Юрій Іванющенко (Юра Єнакіївський)?

Такого бізнесмена країна донедавна взагалі не знала. Спочатку він був відомий як кримінальний авторитет, потім, як автор найбільш брудних корупційних схем, менеджер-смотрящий за бізнесом Януковичів. А потім загубив навіть цей свій статус.

Хтось може повірити, що він дозволив би собі будувати маєток пишніший ніж у царя.

Хтось може собі уявити, що він би відмовився,якби Янукович наказав би йому публічно захистити царську власність.

До речі, коли я лежала в лікарні були роблені цікаві маніпуляції. Працівникам на будівництві розповіли, що вони будують для Юрія Єнаківського, він навіть особисто приїжджав і вперше ходив між працівниками – показував свій фейс.

Зрештою інформація прорвалася назовні. В ЗМІ з'явилася інформація про цей маєток, як про маєток Юрія Єнакіївського.

І навіть, якщо я помиляюся, якщо це маєток таки Юрія Іванющенка. Це нічого не означає. Будівництво в Конча-Заспі заслужило отримати статус Міжгір'я номер два.

Іванющенко ніколи не був бізнесменом рівня Ахметова. Якщо навіть він будує для себе, то з тих коштів, що привласнив в статусі смотрящого за бізнесом Януковича. Отже це гроші зароблені в брудних схемах пограбунку країни, держбюджету, які курувала Сім'я.

Це дуже пишний маєток. Найрозкішніший в Україні, має всі перспективи опинитися в світовому топі. При чому збудований за вкрадені у держави кошти, адже кошти Януковчів-Юри Єнаківського це "безпредєльне" пограбування бюджету України. Отже це "Міжгір'я" номер два заслуговує на народний вирок, як і Міжгір'я номер один.

І все-таки воно Януковича... Хоча знов таки це не важливо. Насправді, я сподіваюся українці не будуть чекати, коли офіційно в нього вселиться спадкоємець Віктора Федоровича на президентському троні України, або смотрящий Януковича, колишній кримінальний авторитет Юрій Єнакіївський.

Ера "єнакіївських" та їхніх Міжгір'їв закінчилася, коли повстав Майдан. Треба довести справу до кінця.

Янукович стає слабкішим, коли забрати його цяцьки. Київ і так наш, ми не повинні вмирати на нашій Європейській площі, ми повинні йти на Міжгір'я. Йти великою масою. Щоб нас там було не менше сто тисяч. Це важко, це смертельно ризиковано. Але без цього ніяк, без цього нас будуть стріляти невідомі в центрі Києва, чи виловлювати по одному бити до смерті біля наших будинків.

powered by lun.ua
Коментарі — 152
Bruce Tyler _ 22.01.2014 13:39
IP: 92.112.192.---
Алексей Святогор:
Да, такую домину отдавать жалко... Мотив понятен... Я бы не отдавал...
Да.
Volodymyr Ovod _ 22.01.2014 13:37
IP: 74.125.18.---
Якщо продовжити розмову, щодо цінності всього, що показано на малюнках, то, насправді, то щось значить тільки у порівнянні з українськи "стандартами". Однак, головні, надійні, безпечні їх маєтки, фінанси та ін. за кордоном.
НадіяЄ _ 22.01.2014 13:37
IP: 82.207.35.---
Надголовне завдання зараз – тримати Майдан, щоб звільнити перш за все столицю від ворога. А заклики кидати людей на м'ясо на відкритій місцевості, це все одно,, коли кидали беззбройних селян на форсування Дніпра в 43-му. Не вірю, що луцика просто так (без жодних умов) випустили з тюряги, як і не вірю в порядність Тетяни...
Виктор Шелупович _ 22.01.2014 13:37
IP: 93.72.34.---
Тетяна Чорновол
...Це війна ворога України Віктора Януковича зі своїм народом...

Уважаемая Татьяна! В том то и дело, что мы не его народ. А кровь есть кровь – великая сила! Вспомните Булгакова. А Оно считает себя царём богоизбранным, вершителем судеб, белой костью. Если тут кто-то считает то, что с этим жестоким, злобным, закомплексованным существом можно договориться тот полный дурак. Никогда и не при каких обстоятельствах, он не уступит, потому что прекрасно понимает то, что в результате будет в лучшем случае тюремный срок!
Костянтин Кулак _ 22.01.2014 13:35
IP: 195.189.17.---
Miki2:
Противсіхам пламєнний привіт!!! Ну, ще раз погавкайте, що Тимошенчиха такая ж варовка...

Дебіли... дочекалися донєцких во всєй красє? Вороги-противсіхи то одне, вони свідомо робили свою справу, а от, наче, великі Патрійоти... може й великі, але безмежно тупі...
Хто така "тимошенчиха"? Та, що сидить? То так само скоро буде сидіти й Янукович!
Alla Kolosova _ 22.01.2014 13:32
IP: 46.150.9.---
Пора палату Наполеона отдать Танюше Черновол.
marty _ 22.01.2014 13:31
IP: 194.0.206.---
Кроме того, арестовано все личное имущество народных депутатов Украины, которые координируют действия протестующих в захваченных зданиях – Пашинского, Авакова, Пацкана, Аверченко, Кубива, а также лидера Автомайдана Дмитрия Булатова. Под судебный запрет попало все движимое и недвижимое имущество, принадлежащее указанным лицам, квартиры, дома и дорогие машины.
По данным редакции, среди арестованного имущества – несколько мерседесов и тойот, автомобили "Лексус" и "Ниссан", земельные участки на десятки гектаров, объекты нежилой недвижимости и квартиры нардепов в Киеве, Харькове и Львове.

Не мешало бы опубликовать перечень имущества этих "бедных сирот – Народных депутатов".
Miki2 _ 22.01.2014 13:30
IP: 195.39.210.---
Appropriate yes:
Все це так. Просто виникає питання, що далі...Колись вже таке було. Вони колись були надто жорсткіші – гвалтували десятирічних дворянських доньок, іноді згвалтування тривали цілими днями до смерті. Розривали фамільні склепи та грали у футбол черепами. в Києві були театри, де показово катували, а потім вбивали хлопчиків-кадетів, жінок, дітей. Всі знають Розу Шварц та товариша "Вєру", Чорновіл до них далеко. Вони так само ненавиділи. так само як вона, як ті, хто зараз в центрі Києва. вони знали, що мають право на необмежений терор, тому що "старий світ" несправедливий.
Я пишу це для того, щоб нагадати, що ті, хто пертворив такі палаци на туберкульозні санаторії накоїли стократно більше лиха, ніж ті, хто їх збудував...
Є те, що зараз, наживо, яке чьотко описала Тетяна... Це що, фамільні єнакіївські цінності? Чи може хтось ставить їх діточок раком на благородні колєнки?
Карікатура на істіну, не смішіть форум...
Viktor77 _ 22.01.2014 13:30
IP: 91.207.67.---
Клич Тягн и Яцен амебы – играют на руку ПР.
Каждый из них продавал за миллионы места в ВР, Куницыным Табаловым и тд, они такие же соучастники убийств, как и беркут который топчет свою присягу на верность народу.
Очень похоже на начало гражданской войны, в ситуации отсутствия лидеров со стороны протестующих. Огромное население Киева хоботиться своими букашкиными делами, покупкой омывателей, тел с многоядерными процесорами и тд, в ситуации когда каждую копейку распоясавшиеся гопники будут отжимать по одному у каждого, дело дойдет и до червей-обывателей.
Ситуации когда целые штаты в государстве контролируют банды, а полиция получает от них мзду, и бздит даже нос высунуть – есть в латинской америке, но у нас будет первое откровенно государство-банда, и каждый кто не протестует помогает его строить молчанием.
Ваш бизнесс или леваки очень быстро – отожмут, будете работать за еду, ваших дочерей и жен будут безнаказанно насиловать.
Алексей Святогор _ 22.01.2014 13:29
IP: 91.90.16.---
Да, такую домину отдавать жалко... Мотив понятен... Я бы не отдавал...
НадіяЄ _ 22.01.2014 13:29
IP: 82.207.35.---
Ні для кого не секрет, що Тетяна є членом "Батьківщини". Ні для кого не є секретом, що кремль тримає на гачку, як янека, так і юлю. На сьогодні вже ні для кого не є секретом, що вся псевдоопозиційна трійся діє по домовленості з Банковою і в рівній мірі зі злочинним бандугрупуванням винна в сьогоднішній політичній кризі і людських жертвах. Не може освічена людина, тим паче журналіст, не розуміти, що справа не в Межигір'ї. Тож, Тетяно, з вашого заклику стирчать кремлівсько-феесбешні вуха...
Volodymyr Ovod _ 22.01.2014 13:26
IP: 74.125.18.---
1) Два місяці Янукович на практиці демонстрував, що таке Соборність (вів з народом "діалог" і т. д.). Сьогодні теоретично повчив народ Соборності. Сьгодні-завтра, +\- кілька днів, він покаже, що таке Соборність значно крутіше.
2) Щодо Опозиції. Вона, це Ющенко в часи свого президентства. Народ від нього очікував не того, що він робив. Він не став народним президентов. Його партія і він з тріском провалилися на наступних виборах. Це не була випадковіть – то є закономірність.
3) Ця закономірність торкнеться і опозиційних партій на наступних виборах. Вони, якщо не зникнуть, з політичної арени, то стануть партіями карликами, подібно партії Ющенко.
Yurkiv _ 22.01.2014 13:24
IP: 74.125.18.---
О 18 -00 опозиція скликає усіх на Майдан.
Кожний, хто може і здатний, має бути ТАМ, бо ТАМ вирішується доля України.
Потрібен 1 000 000 Свідомих Громадян, які витіснять своєю масою усю беркутню з центру Києва.
Майданом має стати ВЕСЬ КИЇВ!!!
Наступний Майдан буде в Межигір'ї!
Анатолій Кириченко _ 22.01.2014 13:24
IP: 93.73.31.---
Таню, тебе побили не через статті, а через те. що у тебе слова не розходяться з ділом, ти була активним організатором, тобі непогано вдавалось координувати масові дії і мала потенціал очолити протестний рух, і зробити його більш дієвим. Тому тебе вивели із строю На щастя, не надовго
Анатолій Кириченко _ 22.01.2014 13:24
IP: 93.73.31.---
Таню, тебе побили не через статті, а через те. що у тебе слова не розходяться з ділом, ти була активним організатором, тобі непогано вдавалось координувати масові дії і мала потенціал очолити протестний рух, і зробити його більш дієвим. Тому тебе вивели із строю На щастя, не надовго
Віталій Гайдай _ 22.01.2014 13:24
IP: 94.178.92.---
Так... тролів багато!... Таня, як завжди попала в яблучко! Інформація ДУЖЕ муляє декому на унітазі...
starui _ 22.01.2014 13:22
IP: 77.52.134.---
Да. Надо. Но там вооружённая охрана.
Miki2 _ 22.01.2014 13:22
IP: 195.39.210.---
Противсіхам пламєнний привіт!!! Ну, ще раз погавкайте, що Тимошенчиха такая ж варовка...

Дебіли... дочекалися донєцких во всєй красє? Вороги-противсіхи то одне, вони свідомо робили свою справу, а от, наче, великі Патрійоти... може й великі, але безмежно тупі...
Мірошниченко Ніна _ 22.01.2014 13:22
IP: 77.247.19.---
Відібрати не можна,спалити,підірвати вірогідно.Але яким чином це можна зробити коли МВС країни охороняє одну Сім*ю та її майно.
ганна ахметова _ 22.01.2014 13:20
IP: 93.74.80.---
Appropriate yes:
Все це так. Просто виникає питання, що далі...Колись вже таке було. Вони колись були надто жорсткіші – гвалтували десятирічних дворянських доньок, іноді згвалтування тривали цілими днями до смерті. Розривали фамільні склепи та грали у футбол черепами. в Києві були театри, де показово катували, а потім вбивали хлопчиків-кадетів, жінок, дітей. Всі знають Розу Шварц та товариша "Вєру", Чорновіл до них далеко. Вони так само ненавиділи. так само як вона, як ті, хто зараз в центрі Києва. вони знали, що мають право на необмежений терор, тому що "старий світ" несправедливий.
Я пишу це для того, щоб нагадати, що ті, хто пертворив такі палаци на туберкульозні санаторії накоїли стократно більше лиха, ніж ті, хто їх збудував...
демагогія...
Анатолий Шалденко _ 22.01.2014 13:18
IP: 95.81.37.---
в точку надо боевые действия перенести на территорию царских хором а не рушить город вот там и можно проявить свою способность далеко метать молочные коктейли
polyglot _ 22.01.2014 13:16
IP: 94.248.10.---
Appropriate yes:
Все це так. Просто виникає питання, що далі...Колись вже таке було. Вони колись були надто жорсткіші – гвалтували десятирічних дворянських доньок, іноді згвалтування тривали цілими днями до смерті. Розривали фамільні склепи та грали у футбол черепами. в Києві були театри, де показово катували, а потім вбивали хлопчиків-кадетів, жінок, дітей. Всі знають Розу Шварц та товариша "Вєру", Чорновіл до них далеко. Вони так само ненавиділи. так само як вона, як ті, хто зараз в центрі Києва. вони знали, що мають право на необмежений терор, тому що "старий світ" несправедливий.
Я пишу це для того, щоб нагадати, що ті, хто пертворив такі палаци на туберкульозні санаторії накоїли стократно більше лиха, ніж ті, хто їх збудував...
Глупости пишете! Татьяна призывает к мирному маршу, который просто создаст УГРОЗУ ПОТЕРИ ИМУЩЕСТВА, КСТАТИ СКАЗАТЬ, НАВОРОВАННОГО. Отобрать этот дворец просто так нельзя.
alex69 _ 22.01.2014 13:15
IP: 92.49.225.---
Appropriate yes:
Ваши слова- манипуляция чистой воды. Очень похожи на слова Олийныка, Колесниченко и им подобных
Andrew Semenov _ 22.01.2014 13:14
IP: 217.27.150.---
Ну так би назвався царем, а не президентом вже... І так усі розуміють, що нас кидають назад у феодалізм. Тому ми боремось якраз проти феодалізму.
Видужуйте!
TRVN _ 22.01.2014 13:13
IP: 194.44.136.---
Костянтин Кулак:
Переконаний, що Чорновол свідомо зараз виступає як провокатор!
Треба утримати Майдан!
а що заважає паралельно тролити їх там кількома сотнями міцних людей? на всі об"єкти беркуту не вистачить, потрібно розтягувати їх по об"єктах важливих для влади
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter