Тетяна Чорновол Народний депутат України VІІІ скликання

Нам треба йти на ''Міжгір'я''. (Про мотиви Януковича нас вбивати)

22 січня 2014, 12:37

Якось я написала блог про мотиви замаху на мене. Проте було не до того, щоб його розмістити. Адже ворог Янукович розпочав справжню війну. Позавчора вночі "Беркут" вбивав мого друга Ярослава Гончара. Вчора спец-тітушки вкрали мого друга Ігоря Луценка. В зоні пеленгу телефону Ігоря ми шукали його в сараях та лісосмугах. Ми шукали і не хотіли знаходити і навіть думати про те, що при такому морозі ми шукаємо його тіло, і було справжнє щастя, коли знайшли його не ми.

Проте вже через кілька годин ми мали двох вбитих на Майдані...

Це війна. Це війна ворога України Віктора Януковича зі своїм народом.

Війна це страшно. Я була в Чечні в 2000-ному і завжди боялася війни для власної країни.

Проте цю війну почали не ми, цю війну почав Янукович, це війна Януковича проти України та її народу за власне царство. Він готовий проливати ріки крові, він готовий зачищати нас. Він хоче царювати та передати царство по спадку, його син, найбагатший "бізнесмен" України теж хоче царювати.

А що таке для Януковича царювати? Поняття "царювати" складається з кількох пунктів, з яких перший це...

І тут я зрозуміла, що саме час розмістити блог про мотиви замаху на мене. Адже ті самі мотиви агресії Януковича проти українців і України.

Адже "царювати" для Януковича починається з життя в розкоші, з плавучого банкетного залу у вигляді корабля з червоного дерева з позолотою, з масажного столика з цільного шматка мармуру з підігрівом, з вертольоту Августа, з Міжгір'я.

Причини його кривавої ненависті до нас банальні – він вважає, що ми, українці, кияни, загрожуємо в першу чергу і його палацам, його бажанню жити в неймовірній розкоші. Що звичайно правда. Проте, що для нас нормально і справедливо, для психопата Януковича – смертельний виклик.

Так, він психопат, цей сирота з Єнакієве, уявіть, він готовий вбивати лише тому, що ми загрожуємо його Міжгір'ям, його улюбленим цяцькам, побудованим за величезні кошти, які оздоблені найдорожчими в світі матеріалами.

Тому розміщаю свій блог, тим паче, що не відомо, де ми будемо завтра і що буде завтра.

Мотиви замаху на мене – нове "Міжгір'я" Януковича.

Нападники на мене використовували дороге авто в якості тарану. Це означає, що за мою ліквідацію було дорого заплачено. Чому? Насправді мене не важко було дістати, я часто виїжджала та виходила за межі Майдану. "Тітушки" коштують дешево.

Також мене не залякували, мені не погрожували, мені навіть не робили боляче. Мене били відразу на ліквідацію. Мені навіть не намагалися дуже зіпсувати обличчя, моя щелепа не була зламана, натомість били в скроні. Мої легені були повні крові. Чому мене хотіли вбити? Чому за це було дорого заплачено?

Мене вбивали за громадську активність? Мені здається цього було мало для спецоперації. За екскурсії в "Міжгір'я" і "Сухолуччя"? І цього, здається, недостатньо.

Може за журналістські розслідування? Цим займаюся не одна я, хоча... одна загрозлива для Януковича тема на той час у мене не була опублікована.

Розкажу про неї.

Як відомо офіційно Янукович не має жодної жирної приватної власності.

"Міжгір'я" купив Сергій Клюєв, мисливський ліси під Сухолуччям власність Бойка, Тулуба, Демішкана, "Чайний будиночок" під Масандрою належить Пригодському, шикарне будівництво на мисі Айя – Андрію Клюєву.

Я правда писала, що все це брехня, – що Янукович примушує свої посіпак прикривати його власність.

На початку листопада минулого року я почала розслідування стосовно нового "Міжгір'я", яке за моєю інформацією будується, щоб Янукович роз'їхався по різних маєтках з старшим сином. Останньому, до речі, 40 років, і Януковичі вважають, що це не гонорово, що найбагатша людина країни Олександр Янукович і цар Віктор Янукович матимуть одне Міжгір'я на двох.

Отож, як тільки Віктор Янукович став президентом на території Державної резиденції Конча-Заспа, а також діброви Жукова острова почалося спорудження нового Міжгір'я.

Коли автор отримала цю інформацію від будівельників – поїхала перевірити.

Побачене -вразило.Будинки нового Міжгір'я виявилися будуються куди шикарнішими ніж будівлі старого Міжгір'я.Дорогу зі Столичного шосе будівельники протягнули просто через територію державної резиденції Конча-Заспа, через озеро Конча побудували капітальний міст.Сам маєток – архітектурний ансамбль з кількох будівель. Дорога веде до величезної круглої площі, справа від неї жилий будинок. Його довжина майже 200 метрів, він має площу близько 10 тисяч квадратів. Окрім двох поверхів, будинок має підвал з високою стелею та дуже товстими стінами.

Відомий будинок "Хонка" в Міжгір'ї куди менший.

Так само над круглою площею височить Будинок прийомів, за ним вертолітний майданчик.Зліва, будівельники кажуть, зимовий сад та картинна галерея.

Трохи обабіч, за окремим парканом адміністративно-офісний центр.Над озером сауно-банний комплекс – величезна будівля з дерева.Сауна вже готова. Будівельники розповідали, що останній рік в баню наїжджали господарі. Однак робітники не бачили нікого конкретно, за їх словами, господарі приїжджають у великих кортежах з потужною охороною і будівельників в цей час заганяють в глиб території за стрічки.

Однак всі з ким доводилося говорити автору були певні, що приїжджає син Януковича.

Такої самої думки були і сусіди маєтку.

За їх словами частково земля на якій будується нове "Міжгір'я" колись була приватизована Василем Хмельницьким, потім перейшла братам Бурякам.

"Близька довірена особа Буряка мені розповідав, що Янукович просто поставив їх перед фактом, що забирає частину земель", -зозповів автору один з сусідів маєтку.

Також він додав, що 2010 році, коли почалося будівництво курував роботами Юра Єнакіївський. Однак вже в 2012 році, ця інформація забулася, всі почали говорити, що маєток належить Януковичам.

До речі, в 2010 -2011 році Юрій Іванющенко, колишній кримінальний авторитет Єнакієве вважався смотрящім за бізнесом від Януковича, був найближчим до тіла, тому той факт, що він почав будівництво нового Міжгір'я автора не здивував.

А ось в 2012 стосунки між ним та Януковичем дещо охололи, зрештою бізнесові сімейні справи очолив Олександр Янукович, відповідно і в новому Міжгір'ї забули про Юрія Єнакіївського. Будівельники почали говорити виключно про Януковича-сина.

В один з візитів автор зробила штук сто фотографій. Це ще було до того, як люди піднялися на Майдан. Тоді саме для візиту в Нове Міжгір'я я купила будівельну каску, яка потім знадобилася мені на Майдані. Фотографії залишила деяким опозиційним депутатам. А потім зайнялась пошуком доказів.

Зразу стало зрозуміло – власники не турбувалися стосовно документів для будівництва, воно, по-суті, було самовільне, на самозахоплених землях.

А хто в цій країні може вести самовільне будівництво на землях державної резиденції Конча-Заспа?

В один з походів в маєток мені вдалося дізнатися назву фірми, що

будує – ТОВ "Єдітепе". Від цієї фірми вдалося протягнути цікаву ниточку.

Що цікаво ця фірма нещодавно перебувала в стадії банкрутства. В інтернеті можна знайти судові документи в яких арбітражним керуючим ТОВ "Єдітепе" був зазначений Микола Васильович Гончаров.

Цей же чоловік в 2009 банкротив іншу донецьку фірму "Азовмех". Останню фірму певно було дуже цікаво банкроти ти адже на її рахунки перед цим впали величезні кошти на будівництво каналу Дунай-Чорне море. Цей канал Україна риє десятки років, а він постійно безсовісно замулюється, хоча насправді це той проект в якому традиційно "замулюються" державні кошти.

І що мене особливо зацікавило – під час банкротства "Азовмеху" кредиторам підігравало керівництво фірми. Спочатку керівником "Азовмеху" значився Дмитро Зайцев потім Вадим Трушкін. Це відомі автору особистості. Вони в 2011 році рейдерським чином забрали у ірландського власника універмаг "Україна", а також у держави Україна золоті копальні в Закарпатті. Про це можна прочитати в моєму попередньому блозі. Коротко скажу, що ірландські газети в 2012 році друкували розслідування, що універмаг "Україна" рейдерським чином забрала у ірландського банку родина Януковичі, а золоті копальні офіційно зараз належать бізнес-партнеру міністра МВС Віталія Захарченка, хоча де-факто теж відійшли Януковичу.

Отже одну ниточку зв'язків цього шикарного будівництва з Януковичем автору вдалося намацати.

Також під час одного з візитів на маєток мені вдалося позичити план розташування всіх об'єктів в тому числі комунікацій на території маєтку.

Для Януковича який просто параноїдально турбується про свою безпеку це був справжній удар. Адже після публікації цієї карти довелось би вкладати великі кошти в перебудову, заради безпеки. А я збиралася її публікувати. Взагалі, я розуміла як мені важливо поспішити викласти цей матеріал.

Однак я не встигла і вважаю це стало причиною нападу на мене.

Адже про мої плани було відомо.

Я особисто приїзджала на маєток показувала посвідчення і вимагала мені повідомити, що це за будівництво. Вони знали що у мене є фото, адже під час пікетування Медведчука, я загубила під час сутички з його охоронцем мобільний телефон на якому було кілька десятків якісних фото нового Міжгіря.

Я знаю, що після втрати карти в маєтку всі стояли на вухах, а позаяк я до цього публікувала план будинку Януковича на мисі Айя, я приїзджала в Конча-Заспу це все прив'язали до мене.

Певно була спокуса примусити мене замовчати. Вони могли сподіватися що разом зі мною пропадуть мої матеріали, адже вони були неопубліковані. Вони певно думали, що журналіст повинен тримати в таємниці ексклюзивні матеріали.

Тільки вони не знали, що мене не хвилював ексклюзивний матеріал, нове Міжгір'я мене цікавило, виключно, як слабке місце Януковича для тиску Майдану.

Коли мене били по голові на Бориспільській трасі, і я вирішила, що мене вбивають, моєю думкою було – добре, що матеріали по новому Міжгір'ю не помруть разом зі мною.

Проте я виявилася живуча.

Коли я опинилася в лікарні, і моє здоров'я пішло на поправку почали відбуватися цікаві речі. Непублічний Юрій Іванющенко (Юра Єнаківський) про існування якого в країні до 2010 року знало лише обмежена кількість людей, розвів небачену активність, він почав розповідати в політичних кулуарах, що це його маєток.

Поведінка абсолютно неадекватна його психотипові. Хіба що його в цьому попросили. А попросити його могла лише одна людина Віктор Янукович, щоб в інформаційний простір не прорвалася небезпечна для нього інформація.

Адже Віктор Федорович прекрасно занає, що в в країні де не має коштів, щоб добудувати лікарню для окнкохворих дітей люди не можуть нормально сприйняти будівництво ще одного Міжгір'я, яке куди пишніше за старе.

А взагалі: хто такий Юрій Іванющенко (Юра Єнакіївський)?

Такого бізнесмена країна донедавна взагалі не знала. Спочатку він був відомий як кримінальний авторитет, потім, як автор найбільш брудних корупційних схем, менеджер-смотрящий за бізнесом Януковичів. А потім загубив навіть цей свій статус.

Хтось може повірити, що він дозволив би собі будувати маєток пишніший ніж у царя.

Хтось може собі уявити, що він би відмовився,якби Янукович наказав би йому публічно захистити царську власність.

До речі, коли я лежала в лікарні були роблені цікаві маніпуляції. Працівникам на будівництві розповіли, що вони будують для Юрія Єнаківського, він навіть особисто приїжджав і вперше ходив між працівниками – показував свій фейс.

Зрештою інформація прорвалася назовні. В ЗМІ з'явилася інформація про цей маєток, як про маєток Юрія Єнакіївського.

І навіть, якщо я помиляюся, якщо це маєток таки Юрія Іванющенка. Це нічого не означає. Будівництво в Конча-Заспі заслужило отримати статус Міжгір'я номер два.

Іванющенко ніколи не був бізнесменом рівня Ахметова. Якщо навіть він будує для себе, то з тих коштів, що привласнив в статусі смотрящого за бізнесом Януковича. Отже це гроші зароблені в брудних схемах пограбунку країни, держбюджету, які курувала Сім'я.

Це дуже пишний маєток. Найрозкішніший в Україні, має всі перспективи опинитися в світовому топі. При чому збудований за вкрадені у держави кошти, адже кошти Януковчів-Юри Єнаківського це "безпредєльне" пограбування бюджету України. Отже це "Міжгір'я" номер два заслуговує на народний вирок, як і Міжгір'я номер один.

І все-таки воно Януковича... Хоча знов таки це не важливо. Насправді, я сподіваюся українці не будуть чекати, коли офіційно в нього вселиться спадкоємець Віктора Федоровича на президентському троні України, або смотрящий Януковича, колишній кримінальний авторитет Юрій Єнакіївський.

Ера "єнакіївських" та їхніх Міжгір'їв закінчилася, коли повстав Майдан. Треба довести справу до кінця.

Янукович стає слабкішим, коли забрати його цяцьки. Київ і так наш, ми не повинні вмирати на нашій Європейській площі, ми повинні йти на Міжгір'я. Йти великою масою. Щоб нас там було не менше сто тисяч. Це важко, це смертельно ризиковано. Але без цього ніяк, без цього нас будуть стріляти невідомі в центрі Києва, чи виловлювати по одному бити до смерті біля наших будинків.

powered by lun.ua
Коментарі — 152
val mashtak _ 22.01.2014 13:13
IP: 74.125.181.---
1820 рік

Коли в 1820 році майже мільйон козаків Малоросійського війська і Українського козацького війська їх батьків, жінок, дітей за царським указом стали переводити із козацького стану в кріпосний – Україна повстала. Жінки, до речи, готові були тоді накласти на себе і своїх дітей руки, аби не ставати рабами. Саме жінки і були в селах заводилами тих виступів. Але так і не знайшлося лідерів, які б могли б очолити усю масу українського люду. В результаті – усіх активістів царські кати поодинці передушили або в кайданах відправили перетворювати землю Сибіру на споконвічну російську, а тих що залишились разом з дітьми зробили на 4 десятиліття кріпаками.
В рамках заходів по придушенню того повстання було відряджено в 1820 році з Московії в Україну безліч тітушок-русифікаторів. Саме тому, між іншим, відрядили в 1820 році "по надобности службы" до Катеринослава і відомого російського тітушку А.С. Пушкіна – у розпорядження свого близького родича, губернатора Вікі Шемиота.
Валерий Савенко _ 22.01.2014 13:10
IP: 93.75.92.---
Катерина Маслова:
Не кормите тролля своей реакцией на его высер. Чем больше ответов, тем больше капнет копеек на его гнилую душу.
jurko242 _ 22.01.2014 13:10
IP: 74.125.17.---
Костянтин Кулак:
Переконаний, що Чорновол свідомо зараз виступає як провокатор!
Треба утримати Майдан!
А ти як респиратор из Орджоникидзе, в Украине есть города с таким названием?
-Vesna- _ 22.01.2014 13:10
IP: 93.72.133.---
Нам треба йти на ''Міжгір'я''. Точка.
Pavel Kalichenko _ 22.01.2014 13:09
IP: 193.104.16.---
Цікаво, а де тепер проплачені коментарі захисникив банди?
Сергій Корнієнко _ 22.01.2014 13:09
IP: 109.87.95.---
Костянтин Кулак:
Чорновол оприлюднювала ці данні в ефірі Громадського ТВ ще до того, як було перетнуто межу – застосування сили. А в чому провокація? Завдати шкоду майну зека?
Appropriate yes _ 22.01.2014 13:08
IP: 193.19.152.---
Все це так. Просто виникає питання, що далі...Колись вже таке було. Вони колись були надто жорсткіші – гвалтували десятирічних дворянських доньок, іноді згвалтування тривали цілими днями до смерті. Розривали фамільні склепи та грали у футбол черепами. в Києві були театри, де показово катували, а потім вбивали хлопчиків-кадетів, жінок, дітей. Всі знають Розу Шварц та товариша "Вєру", Чорновіл до них далеко. Вони так само ненавиділи. так само як вона, як ті, хто зараз в центрі Києва. вони знали, що мають право на необмежений терор, тому що "старий світ" несправедливий.
Я пишу це для того, щоб нагадати, що ті, хто пертворив такі палаци на туберкульозні санаторії накоїли стократно більше лиха, ніж ті, хто їх збудував...
Базь _ 22.01.2014 13:08
IP: 195.64.237.---
Ви Сильна та Мужня – нехай береже Вас Бог!!!
kampot _ 22.01.2014 13:07
IP: 178.137.250.---
твари бл...ть,больные на голову енакиевские проглоты, Все на Киев!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petr BigArtist _ 22.01.2014 13:06
IP: 95.133.43.---
Катерина Маслова:
Petr BigArtist:
Благодаря этой стройке наша экономика еще жива
Вы прямо из психушки пишете?
А вы думаете, что там на стройке работают исключительно родственники януковича в свободное от работы время.
TRVN _ 22.01.2014 13:06
IP: 194.44.136.---
Chad:
віддсосете ви а не отримаєте наше майно! підуть всі в тюрми однозначно, це вам не 2004 рік з гнидою ющенком!
jurko242 _ 22.01.2014 13:06
IP: 74.125.181.---
Мужики, так Янукович строит Цвингер в Конче-Заспе!!! Вообще-то стоимость его примерно 3 миллиарда, вот вам и применение российского кредита,

Ни в одной стране мира, даже в забитой Азии и глухой Африке народ такого не терпит
Наталия Шпак _ 22.01.2014 13:05
IP: 93.79.13.---
Татьяна,ну какая же ты умница!Спасибо тебе за твое мужество!!!!
TRVN _ 22.01.2014 13:05
IP: 194.44.136.---
я давно всім казав, що янукович продав душу чортові за владу та гроші, тому найболючіше його місце саме матеріальне, те до чого прикипіло його гниле серце! Пора бити януковича по яйцях ногою та зруйнувати там все, спалити к хєрам разом з ним самим!
a_sudi_kto _ 22.01.2014 13:03
IP: 217.24.165.---
Секта Путина "гуляет"...
Иван Гонта _ 22.01.2014 13:02
IP: 93.73.27.---
Мамы родите их назад!
Chad _ 22.01.2014 13:02
IP: 74.125.183.---
По сообщению источника "Закон и Бизнес", под судебный запрет попали счета двух общественных организаций, которые активно собирали средства для нужд протестующих. Это ОО "Социально ответственное общество" и ОО "Киевляне – за реформы".
Кроме того, арестовано все личное имущество народных депутатов Украины, которые координируют действия протестующих в захваченных зданиях – Пашинского, Авакова, Пацкана, Аверченко, Кубива, а также лидера Автомайдана Дмитрия Булатова. Под судебный запрет попало все движимое и недвижимое имущество, принадлежащее указанным лицам, квартиры, дома и дорогие машины.
По данным редакции, среди арестованного имущества – несколько мерседесов и тойот, автомобили "Лексус" и "Ниссан", земельные участки на десятки гектаров, объекты нежилой недвижимости и квартиры нардепов в Киеве, Харькове и Львове.
В случае удовлетворения иска указанное имущество перейдет в собственность Федерации профсоюзов в счет погашения ущерба, нанесенного Дому профсоюзов и Октябрьскому дворцу
Костянтин Кулак _ 22.01.2014 13:01
IP: 195.189.17.---
Переконаний, що Чорновол свідомо зараз виступає як провокатор!
Треба утримати Майдан!
coldman22 _ 22.01.2014 13:00
IP: 37.54.7.---
ну от і все,межу перейдено, ми довго, дуже довго терпіли цей весь бєспрєдел- далі так не можна
Chad _ 22.01.2014 12:58
IP: 74.125.183.---
Тетяна Чорновол:
Вчора спец-тітушки вкрали мого друга Ігоря Луценка.
сьогодні арештували активи мого йопаря Пашинского
В рамках рассмотрения иска Федерации профсоюзов Украины о возмещении нанесенного ущерба судом арестованы все банковские счета, на которых собирались средства для Евромайдана и Автомайдана.

По сообщению источника "Закон и Бизнес", под судебный запрет попали счета двух общественных организаций, которые активно собирали средства для нужд протестующих. Это ОО "Социально ответственное общество" и ОО "Киевляне – за реформы".

Кроме того, арестовано все личное имущество народных депутатов Украины, которые координируют действия протестующих в захваченных зданиях – Пашинского, Авакова, Пацкана, Аверченко, Кубива, а также лидера Автомайдана Дмитрия Булатова. Под судебный запрет попало все движимое и недвижимое имущество, принадлежащее указанным лицам, квартиры, дома и дорогие машины.
Radist2010 _ 22.01.2014 12:56
IP: 74.125.181.---
Треба зброя... Банди тітушок бігають по Києву, міліція допомагає їм вбивати громадян, тепер кожзен сам повинен захищати своє майно та життя. Влади і міліції вже нема.
Катерина Маслова _ 22.01.2014 12:53
IP: 74.125.181.---
Petr BigArtist:
Благодаря этой стройке наша экономика еще жива
Вы прямо из психушки пишете?
Иван Гонта _ 22.01.2014 12:53
IP: 93.73.27.---
Ублюдочная семейка!
igor_vt _ 22.01.2014 12:52
IP: 74.125.18.---
ЗЭК, будь ты проклят.
Выиграть битву это не значит выиграть войну.
Будулай Абырвалг _ 22.01.2014 12:51
IP: 95.67.72.---
Танюха все вірно!! Замерзлим морем можна зайти натовпом дуже легко там техніку неможливо виставити, вона провалиться під лід, а пару тисяч жлоберкута ми розкидаємо в мить:) ТРЕБА ЙТИ ПО ЛЬОДУ!
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter